Starity

Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága II.

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 12. 21:35 #121
Lucy-chan
Lucy-chan
яuleя oƒ αѕgαrd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 159
Azonosító: 104204
Offline offline
Elég szubjektív cikk. Minden énekesnek van rossz fellépése, az hogy egy ilyen cikkbe jól, vagy éppen rosszul állítjuk be az adott embert, már egyéni döntés. Gondolom szeretem/nem szeretm alapján, vagy amilyen videót éppen talál a szerző. Én megpróbálom objektíven elmondani a véleményem az adott énekesekről. Ashleynek tényleg nincs valami jó hangja, nem mindig találja el a megfelelő hangokat. Bár nem érdemes összehasonlítani Lindseyvel, akinek szörnyen hamis hanngja van (bár bevallom őszintén még ennél is rosszabbra számítottam) és Nickivel. Az utóbbinál nagyot néztem, azt hittem van hangja. Hát nagyot tévedtem... Shakira az akit nem értem, hogy hogy kerülhetett a rossz hangok közé. Méltán van a leghíresebb énekesnők között és azon kívül, hogy jó a hangja még különleges is. Ez pont az a tipikus eset, ahol épp egy rossz fellépést raktak be. (Ami ráadásul ősrégi is) A "jó hangúak" közül egyértelműen Beyonce és Christina viszi a pálmát. Az előbbit nem kedvelem különösebben, de elismerem, hogy fantasztikus, erős és különleges hangja van. Taylornak jó hangja van, de szerintem nincs benne semmi különleges, eltalálja a hangokat, szép, de számomra üres, és gyenge. Hol van az ő hangja Christináéhoz? Hol van benne az az erő és érzelmesség? Szerintem sehol. Végül Britney. Őszintén ő a szívemhez legközelebb álló énekesnő. Tud énekelni, és ahhoz, hogy meghallgassuk a hangját nem, kell ilyen régi felvételt keresni, hiszen a mostani felvételeken is élőben énekel.Mindezek mellett neki sincs az a leénekelem a csillagokat az égől hangja. Jellegzetes, de az övéből is hiányzik az erő. Ha csak az itt felsorolt videókat názzük ( mert a többség, úgysem fog utánnanézni a dolgoknak és benyeli, amit a cikkíró állít) akkor a 4 énekesnő közül Britney produkciója a leggyengébb.
2012. május 12. 21:48 #122
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
Beyonce és Xtina a legjobb biggrin.gif
2012. május 12. 22:13 #123
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom.. Most talán itt nekem mindenki kicsit gyenge. A jók közül egyedül Xtina az akire azt mondom, hogy szuper. Taylornak sokszor túl gyenge a hangja, Britneyről ez egy ezeréves felvétel, Beyonce hangja pedig engem semmilyen formában nem nyűgöz le.
2012. május 12. 22:48 #124
Olcsi
Olcsi
 
StátuszFejlődésben lévő otaku :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.16.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 0
Azonosító: 160661
Offline offline
A legtöbbel egyet értek, Xtinát például én is egyszerűen zseniális művésznek és gyönyörű hangú énekesnőnek tartom, de Britney nem győzött meg. Nem azt mondom, hogy playback-el, de ez régi koncert, és mait mostanában produkál az gyenge.
A másik Ashley. Szerintem Ashley-nem jó hangja van, és ezen a felvételen is látszik, csak itt a zene elnyomja az amúgy erős hangját.
2012. május 12. 23:03 #125
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Beyonce hangja káprázatos...Én mindig megborzongok ha meghallom őt énekelni smileeee.gif
2012. május 12. 23:33 #126
- törölt felhasználó -    
Nézőpont kérdése, hogy kinek mi tetszik. Személy szerint én Taylorban nem látok semmi különlegeset. Persze el kell ismerni, hogy iszonyatosan tehetséges lány, de számomra egy kicsit unalmas. Christina Aquilera egy istennő, ezen nincs is mit vitázni. Remek énekesnő, aki akár egy szál mikrofonnal a kezében is képes leénekelni a csillagokat az égről. A másik lenyűgöző előadó, akire eddig nem fektettem nagy figyelmet, az Beyoncé. Megjegyzem ez súlyos hiba volt, de most már jobban odafigyelek rá. Nagyon tetszett ez az előadása. Figyelemreméltó hangja van és nem véletlen, hogy a legjobbak között van. biggrin.gif
2012. május 12. 23:51 #127
Katy Perry Fan
Katy Perry Fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 0
Azonosító: 156714
Offline offline
Beyoncee *o* rohadt jó hangja van ♥♥♥♥♥♥
2012. május 12. 23:53 #128
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
MÉG MINDIG HIÁNYOLOM PINKET! Ő tud élőben énekelni! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. május 13. 08:50 #129
Gothica
Gothica
visszatérő vendég
 
StátuszBehold the rain of stars...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.15.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 0
Azonosító: 169329
Offline offline
Hát és Tarját hiányolom!!! Tökéletes élőben! És ÉN nem érzem a fájdalmat C. A. hangjában!
2012. május 13. 09:36 #130
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Az első négy ember meg sem érdemli azt, hogy énekesként említsük őket. Ashley Tisdale ugye egy Disney kreálmány, mit vártunk tőle? Lindsayt szeretem, mint színésznőt. Énekesnőnek tényleg pocsék. Nickiről meg van olyan ember aki elhitte, hogy valójában tud énekelni, vagy egyáltalán rappelni? :| Shakira meg kész csalódás számomra. Ezek azok a személyek, akiket a rajongóik soha nem fognak elhagyni, még ezután a cikk után sem, hanem a hozzászólásokban próbálják bebizonyítani, hogy 'ezek' tényleg tudnak énekelni.

Az utolsó négy emberre viszont nagyon büszkék lehetünk. (Kivétel Britney. Engem ez a felvétel sem győzött meg.)
Viszont Christina és Beyoncé úgy tökéletes, és úgy szeretni való ahogy van. Taylor pedig kellemes csalódás a számomra.
2012. május 13. 09:54 #131
- törölt felhasználó -    
beliyah taylor is gáz, keress rá más élő fellépésére. ez a szám nagyon semmilyen nem egy nagy durranás előadni végig egy hangon 'énekel' benne
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 13. 09:59 #132
- törölt felhasználó -    
az 'igazi' taylor:

1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 13. 10:12 #133
- törölt felhasználó -    
Én Shakira besorozásán kívül mindegyikkel egyetértek.
Ashley: tipikus disney csaj, ne várjuk csodás hangja legyen.
Lindsay: semmi hang, csak azért kezdett bele a zeneiparba, hogy ne tűnjön el.
Nicki: szerintem is jobban tud énekelni, mint reppelni. Szóval rossz!
Shakira: ő vele nem értek egyet. Nagyon szép tud lenni a hangja, akármilyen rossz ez a fellépés is biggrin.gif .
Christina: nem kell róla beszélnünk, szuper hangja van.(De nincsen példamutató magatartása)
Taylor: szeretem őt és a dalait, szépen is tud énekelni.
Britney: szívemhez ő áll a legközelebb. A cikkben felsoroltak közül ő a legkeresettebb. Tény és való, hogy 2005-ig csodás hangja volt és nagyon ritkán playbackelt. Aki nem hiszi, nézze meg az Oops! I did it again turnét vagy az Onxy hotel tourt, mivel már én mindegyiket hallottam. A botrányai után viszont csak tátog, pedig szerintem nem változhatott olyan sokat a hangja. Lehet, hogy fél vagy nem tudom.
Beyoncé: egyértelműen ő is szuper!
2012. május 13. 10:46 #134
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Én a nagytöbbségével nem értek egyet... O.o
2012. május 13. 11:35 #135
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Gondolhattam volna, hogy Ashley-nek pont a legrosszabb fellépését fogják beilleszteni, annyira éreztem. Mint szoktam emlegetni, valószínűleg túlságosan elfogult vagyok, de én imádom a hangját élőben. Ebben a számban pont nem, de ha valaki meghallgatja pl. a What If, vagy a Masquerade számát, azonnal érezni lehet a különbséget. Oké, én tudom, hogy ő nem egy Christina Aguilera, és nem is lesz olyan szinten a hangja, de azért azt sem hinném, hogy a legaljában van. Nincs erőteljes hangja, viszont szerintem ettől eltekintve nagyon szép.

Valaki említette, hogy sokan csak azért szeretik, mert szeretnivaló. Nem tudom, hogy ebből mi igaz, de azt tudom, hogy az emberek nagy része énekesnőként szereti, és nem színésznőként. Többek között én is jobban szeretem, ha mikrofonnal a kezében láthatom. Én személy szerint nagyon szeretem a dalait, a stúdióváltozatot is és élőben is. Az albumján a dalokat a mai napig nem tudtam megunni, ami nálam azért nagy szó. Sokszor hallgatom az élő fellépéseit is, és nekem például nem szokta sérteni a fülem. Szóval én ezt nem igazán értem..
Egyébként szerintem érdemes meghallgatni, hogy ebben a videóban, hogy énekel, magasan a beillesztett videó felett van.

2012. május 13. 11:41 #136
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
nagyon jó cikk lett! biggrin.gif
2012. május 13. 11:46 #137
- törölt felhasználó -    
Taylor és Beyonce a legjobb!!!
2012. május 13. 11:54 #138
Astore
Astore
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.19.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 34
Azonosító: 173801
Offline offline
Ashley, Lindsay, Nicki és Taylor katasztrófa. Britney elmegy, de Shakira, Christina és Beyoncé egyszerűen fantasztukus.
2012. május 13. 11:58 #139
russogomez99
russogomez99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.17.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 158620
Offline offline
Taylor Swift, Beyoncé, Britney Spears csak néhány tehetség de a legjobbak közé tartoznak még: Lady Gaga, Katy Perry, Rihana, Nicole Scherzinger, Avril Lavigne és Adele
2012. május 13. 12:11 #140
- törölt felhasználó -    
Szerintem rengeteg olyan énekes kimaradt aki nagyon jól énekel élőben. Ez a cikk csak az "ismertebb" sztárokról szól ráadásul a címe is lehetett volna énekesnők hisz egy rendkívül tehetséges férfi énekes sincs benne vegyük mondjuk Billie Armstrongot, Michael Jacksont vagy Alex Gaskarthot akiknek élőben jobb a hangjuk mint a mixelt lemezeken. Egyébként én ezt nem kötetedésnek szánom, de ugyebár itt véleményt kell mondani.. ://
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!