Starity

Demi Lovato terrorizálta osztálytársát

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 29. 16:52 #101
- törölt felhasználó -    
szerintem ez igaz, nekem a kezdetektől fogva rohadtul unszimpatikus demi.
egy hülye dög ez a csaj. csak rá kell nézni, látni, milyen öntelt
2012. május 29. 16:53 #102
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Olvasgatom a kommenteket és valahogy annyira ideges lettem.. nem tudom miért, de olyan idegesítő, hogy ennyire elfogultak vagytok. Nincsen Demivel különösebb bajom, de ez a nagy jóság szerintem kezd kicsit átlátszó lenni. Már unalmas, hogy folyton ugyanazt a szöveget prédikálja. Talán ezzel a nagy jósággal akarja "jóvá tenni" amit tett. Jó, persze, nem mondom, hogy a lány egyáltalán nem hazudhat, mert persze, megeshet, de, ha csak figyelmet akarna, akkor nem a blogjára írta volna le. Még a cikkben is benne van, hogy egy újságíró találta meg! Egyébként meg honnan veszitek 100%-ra, hogy Demi igazat mondott azzal kapcsolatban, hogy bántották az iskolában? Tudjátok, a hírességek mögött vannak bizonyos emberek, akik befolyásolják őket. Tehát, ha azt mondták Deminek, hogy most ezt mondja, hogy növelje a népszerűségét, akkor ezt kell tennie. Nem mondom, hogy ez Demi hibája, mert ez együtt jár a hírnévvel, minden sztár ezt csinálja.. Szóval végül is 50-50%, de én inkább a lány felé hajlok. Demi rajongók, lehet utálni. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Baylee, rockgirlfriend, An_d_a, Black Hearth2
2012. május 29. 16:59 #103
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Érdekes, én nem utálom őt és nem is szeretem, de szerintem a történet igaz lehet.
2012. május 29. 17:00 #104
- törölt felhasználó -    
Ha ez igaz akkor is már nem lehet mit tenni, megtörtént tovább kellene lépnie. Ha nem akarná hallani a zenéjét akkor rockot hallgatna vagy olyat ami nem Demi stílusa és nem nézne olyan sorozatoka/filmeket amikben benne van.. Szerintem ez nem igaz de lehet hogy tévedek. dry.gif
2012. május 29. 17:02 #105
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
nem biztos hogy igy volt,lehet pont forditva csak a csaj Demire akarja terelni a gyanút
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2012. május 29. 17:06 #106
- törölt felhasználó -    
Nem leszek elfogult...megtörténhetett..sőt... pardon.gif
Én is előadom néha magam,hogy mennyire bántanak engem,meg,hogy milyen szar amikor lebuziznak...
De én is csesztetek másokat...és ezt szerintem a fórum 98%-a nem tagadhatja le...mert mindenki előadja a keresztre feszített Jézust,aztán másnap,meg röhögünk a másikon...
Demi is lehet,hogy ilyen...bár nem hiszem...most jöhettek azzal,hogy elfogult vagyok,de nem...ezt nem tudom elképzelni Demről...
Ha meg mégis megtörtént...mindenki követ el hibákat... rolleyes.gif
2012. május 29. 17:11 #107
- törölt felhasználó -    
Persze, persze majd el is hiszem wink.gif Most nem azért, nem vagyok elvakult Demi rajongó de ez a sztori nagyon átlátszó. Gondolom ezzel akarta népszerűsíteni a blogját.
2012. május 29. 17:12 #108
B vivi
B vivi
 
StátuszI LOVE K-POP!!! Annyeong n_n
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 2
Azonosító: 168403
Offline offline
ha ez igaz akkor se lehet mit tenni
2012. május 29. 17:15 #109
Daya
Daya
Pure Psychopath
 
Státuszwith heaven above you there's hell over me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 1261
Csatolások: 569
Azonosító: 155521
Offline offline
hát...ennek se volt gyermekszobája
2012. május 29. 17:19 #110
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
Látszik rajta hogy kitalált .. bolond.gif Mondjuk utálom Demit, de akkor is eléggé gáz, hogy ilyen kitalált történetekkel áll elő, a volt osztálytársa .. joker.gif _nevet.gif
2012. május 29. 17:21 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi_Unbroken @ 2012.05.29. 13:39)
Ha annyira igaz a sztori, akkor a csaj vállalja fel mellé az arcát is. Már ott sántít a dolog, hogy Demi magántanuló volt, pont az miatt mert Őt csesztették folyton. De igen, biztos igaza van a csajnak... (Y)Bírom, amikor semmi hír nincs róla, akkor Starityn rögtön kreálni kell valamit, mert érdekes, eddig még egy külföldi lapon sem olvastam ilyenről, pedig én aztán minden vele történő dolgot nyomon követek.

Szandi,te mindig olyan kat írsz good.gif
2012. május 29. 17:32 #112
stelly28
stelly28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.18.
Hozzászólás: 963
Csatolások: 2
Azonosító: 139019
Offline offline
Kíváncsi vagyok Deminek vagy a csajnak van -e igaza vagy Demi erre mit mond!!
2012. május 29. 17:34 #113
- törölt felhasználó -    
lehet, hogy megtörtént, de kétlem... sad.gif
2012. május 29. 17:36 #114
bogarka_95
bogarka_95
§Dreams.for.an.insomniac§
 
StátuszMy thoughts are like stars I can't fathom into constellations
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.26.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 2
Azonosító: 94215
Offline offline
nem tartom túl valósághűnek ezt a történetet,valahogy sántít az egész sztori
Demiből nem is igazán néznék ki ilyesmit
2012. május 29. 17:42 #115
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
Hát pedig simán lehet, hogy igaza van! Demiből én kinézem
2012. május 29. 17:43 #116
- törölt felhasználó -    
És mi a franc van akkor, ha Baylee valójában Holly Keller? Mintha 1: bármi közötök is lenne hozzá, és 2: lenne köze a témához! -.-" Csak elmondta a véleményét, minek kell egyből megtámadni a másikat? Nem mindenki szereti Demit, és higgyétek el, attól, hogy azon a videón olyan tündi-bündi, nem biztos, hogy valójában is olyan! Nem akarom bántani Demit, mert bírom őt, de a látszat gyakran csal, erre több sztár is kitűnő példa.
A témához szólva, ha igaz, és Demi valóban egy őszinte ember, akkor el fogja mondani, mi történt.
4 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Baylee, An_d_a, Black Hearth2
2012. május 29. 17:46 #117
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, mit higgyek. Egyrészt kinézem Demiből, másrészt meg nem. Hiszen nem vallaná be a nyilvánosság előtt, hogy hiába adja az ártatlan, terrorizált kislányt, amikor Ő is pontosan ugyanezt csinálta. nea.gif Őszintén szólva én ezt a ’mindenki bántott’ cuccot nagyon nagy hírverésnek tartom. Elhiszem, hogy rossz volt a gyerekkora, hisz sokszor olvastam már, hogy az apja elég rosszul bánt velük, de nekem nagyon kacsa szaga van ennek a sztorinak. Nem ismerem Demit, nem mondom, hogy nem nézem ki belőle. Hiszen bármi megtörténhet, nem tudhatjuk hogy volt. Bár nekem elég nagy hazugságnak tűnik a történet, de majd úgyis kiderül.
2012. május 29. 18:07 #118
- törölt felhasználó -    
Hú ez a dolog most szíven ütött. :/ De , én nem tudom kinézni ezt Demiből... igaz , nem ismerem , és tényleg mondhat akármit , kitudja h milyen akkor mikor nincs körül véve kamerákkal. De , ha megnézitek h milyen volt Demi kiskorában , elég kis népszerűtlennek nézett ki , a légynek se tudott volna bántani. Most ez elbizonytalanított ... de én nem hiszem el . Manapság olyan sok rossz dolgot kitalálnak az emberekről . De ha , tegyük fel , megtörtént , megtörtént. Nem volt szép Demitől , de kicsi volt , mindenki követ el hibákat kisebb korában .
2012. május 29. 18:14 #119
- törölt felhasználó -    
Most nem tudom, hogy minek higgyek. Az az igazság ezt elképzelem Demi-től, de nem is. Én mostanávan azt mondom rá, hogy a szíve aranyból van...de ha ez igaz..
De lehet, hogy ez a csaj is akar egy kis népszerűséget...
dry.gif
2012. május 29. 18:25 #120
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Én is ki tudom nézni belőle, meg nem is.
Viszont rengeteg minden van ellene
- Mi a bizonyíték hogy az osztálytársa volt? Ilyen szöveget bárki írhat
- Persze, hogy nem akar többet mondani az ügyről. Ha ennyire megviselte volna és igaz lett volna szerintem simán adott volna interjút, de szerintem ő is gondolja, hogy már így is túl sok
- Demi kb. ugyanezt mondja el, csak a saját szemszögéből. és nem hiszem hogy hazudott volna, hiszen akkor az egész világnak hazudott volna többször is, amihez szerintem nincs bátorsága, főleg nem az hogy a valóság teljes ellentétét mondja el.
Tehát szerintem nem igaz..
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok