Starity

Chris Hemsworth

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 04. 09:19 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Anyám borogass, milyen jól rázza. w00t.gif wub2.gif

4 felhasználónak tetszik: Minimanó94, tya04, eszthör, Évike12
2012. június 05. 21:36 #2
- törölt felhasználó -    
Végre egy hely, ahol összegyűlhetnek a Chris fanok! Nagy köszönet érte. meghajolo.gif
A videó egyszerűen isteni, nagyon jól táncol. Őszintén szólva, amikor elkezdtem nézni a videót kicsit megijedtem, de kellemesen csalódtam.
Chris-t a Thorban láttam először és rögtön hatalmas kedvencem lett. Nagyon jó színésznek tartom és ezt erősítette a Hófehér és a vadász is, amit csakis miatta néztem meg. A bosszúállók is kifejezetten tetszett. Már csak be kellene iktatni egy Chris hétvégét, hogy a többi szereplését is láthassam. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, tya04
2012. június 08. 23:40 #3
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2012.06.05. 21:36)
Végre egy hely, ahol összegyűlhetnek a Chris fanok! Nagy köszönet érte.  meghajolo.gif 
A videó egyszerűen isteni, nagyon jól táncol. Őszintén szólva, amikor elkezdtem nézni a videót kicsit megijedtem, de kellemesen csalódtam. 
Chris-t a Thorban láttam először és rögtön hatalmas kedvencem lett. Nagyon jó színésznek tartom és ezt erősítette a Hófehér és a vadász is, amit csakis miatta néztem meg. A bosszúállók is kifejezetten tetszett. Már csak be kellene iktatni egy Chris hétvégét, hogy a többi szereplését is láthassam.  biggrin.gif

Te is megnyithattad volna. wink.gif Na de térjünk vissza Chris babához: wub.gif láttad már a Cabin in the Woods filmjét? biggrin.gif
2012. június 10. 15:10 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.06.08. 23:40)
Te is megnyithattad volna. wink.gif Na de térjünk vissza Chris babához: wub.gif láttad már a Cabin in the Woods filmjét? biggrin.gif


Ott a pont smileeee.gif
Igen láttam. Érdekes film volt. Először kicsit félve kezdtem el, mert én és a horror/thriller nem igazán vagyunk jó páros. rohog.gif Mondhatni mi alkotjunk a világ legrosszabb párosát. Ha tehetem inkább messziről elkerülöm az ilyen filmeket. De Chris meggyőzött, hogy meg kell néznem. Érdekes, de nagyon is tetszett, bár nem az a sokszor nézős kedvenc. Már a film elején tudtam mi lesz a vége, de azért reménykedtem.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 11. 21:32 #5
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2012.06.10. 15:10)
Ott a pont  smileeee.gif 
Igen láttam. Érdekes film volt. Először kicsit félve kezdtem el, mert én és a horror/thriller nem igazán vagyunk jó páros.  rohog.gif Mondhatni mi alkotjunk a világ legrosszabb párosát. Ha tehetem inkább messziről elkerülöm az ilyen filmeket. De Chris meggyőzött, hogy meg kell néznem. Érdekes, de nagyon is tetszett, bár nem az a sokszor nézős kedvenc. Már a film elején tudtam mi lesz a vége, de azért reménykedtem.

Na számomra meg a legnézősebb műfaj. laugh.gif Imádom a horrort. Legtöbb filmem ilyen műfajú.
2012. június 12. 19:58 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.06.11. 21:32)
Na számomra meg a legnézősebb műfaj. laugh.gif Imádom a horrort. Legtöbb filmem ilyen műfajú.


biggrin.gif Én még szoktatom magam hozzá. Igazából ezt is csak Chris miatt néztem meg. Chris miatt még a Star Trek-et is megnéztem, pedig csak pár percig szerepel benne. Kicsikét megszerettem a kis drágát. wub.gif
2012. június 12. 21:46 #7
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2012.06.12. 19:58)
biggrin.gif Én még szoktatom magam hozzá. Igazából ezt is csak Chris miatt néztem meg. Chris miatt még a Star Trek-et is megnéztem, pedig csak pár percig szerepel benne. Kicsikét megszerettem a kis drágát.  wub.gif

Azt már nagyon rég láttam, és bevallom, nem is nagyon emlékszem rá, úgyhogy újra meg kell néznem. Még egy kedvencem, aki benne szerepel. rohog.gif
A kicsikét én is megszerettem. heart.gif Ó és nagyon imádom az avatárodat. wub.gif
2012. június 14. 00:49 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.06.12. 21:46)
Azt már nagyon rég láttam, és bevallom, nem is nagyon emlékszem rá, úgyhogy újra meg kell néznem. Még egy kedvencem, aki benne szerepel. rohog.gif 
A kicsikét én is megszerettem. heart.gif Ó és nagyon imádom az avatárodat. wub.gif


Hát köszönöm szépen, nagyon szeretem én is ezt az avit. heart.gif Nincs is szívem leválltani.
Én ma néztem meg a Ca$h- A visszajáró című filmet. Nagyon tetszett. Chris ebben a filmben nagy dillemát okozott. Kettős volt a szerepe számomra. Egyszer bosszantott a tehetetlensége és a tökéletlensége, máskor pedig megmutatta az igazán belevaló, rossz fiú énjét, aki néha túlzásokba esett a nemtörődömségével és a harciasságával. Ez előbbinek meg is lett az eredmény, jól elverték szegényt. Már megszoktam, hogy az eddigi filmjeiben, amiket láttam, mindig egy "hőst" alakított, most pedig egy szinte jelentéktelen férfit, akinek az egész életét felforgatta a könnyen jött pénz. Nagyon tetszik, hogy ennyi műfajban és szerepben kipróbálja magát. Az az érzésem nagy jövő áll előtte és remélem be is jön a megérzésem. A filmet pedig biztosan meg fogom még párszor nézni, hogy egy végleges képet alakíthassak ki a karakteréről. Nem tudom, hogy te láttad-e már?! Ha igen, mi a véleményed róla?
Egészen jól haladok már a Chris filmekkel. biggrin.gif Eddig mindben tetszett, bár ahogy magamat ismerem valószínűleg az összesben kedvenc lesz. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 14. 09:45 #9
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2012.06.14. 00:49)
Hát köszönöm szépen, nagyon szeretem én is ezt az avit.  heart.gif Nincs is szívem leválltani.
Én ma néztem meg a Ca$h- A visszajáró című filmet. Nagyon tetszett. Chris ebben a filmben nagy dillemát okozott. Kettős volt a szerepe számomra. Egyszer bosszantott a tehetetlensége és a tökéletlensége, máskor pedig megmutatta az igazán belevaló, rossz fiú énjét, aki néha túlzásokba esett a nemtörődömségével és a harciasságával. Ez előbbinek meg is lett az eredmény, jól elverték szegényt. Már megszoktam, hogy az eddigi filmjeiben, amiket láttam, mindig egy "hőst" alakított, most pedig egy szinte jelentéktelen férfit, akinek az egész életét felforgatta a könnyen jött pénz. Nagyon tetszik, hogy ennyi műfajban és szerepben kipróbálja magát. Az az érzésem nagy jövő áll előtte és remélem be is jön a megérzésem. A filmet pedig biztosan meg fogom még párszor nézni, hogy egy végleges képet alakíthassak ki a karakteréről. Nem tudom, hogy te láttad-e már?! Ha igen, mi a véleményed róla?
Egészen jól haladok már a Chris filmekkel.  biggrin.gif Eddig mindben tetszett, bár ahogy magamat ismerem valószínűleg az összesben kedvenc lesz.  rohog.gif

Nem csodálkozok. Nagyon jó. biggrin.gif

A Ca$h- A visszajáró c. filmjét még nem néztem meg, de már kedvet csináltál hozzá. rohog.gif Szeretem a sokoldalú színészeket. Ők az igazi zsenik. Többiek meg menjenek virágot árulni. Igazából nekem a Thorban tűnt fel. Rendesen pattogott az állam, hogy mennyire bevettem, amit játszott. rohog.gif Azóta persze megnéztem 1-2 filmjét, de az még semmi. pardon.gif Most éppen van pár sorozat és film ami a "meg kell néznem" kategóriába tartozik. biggrin.gif De utána Chris jön, és amit tudok megnézek.

Azért ha látsz egy jó videót tőle, megoszthatnád. heart.gif
2012. június 14. 22:08 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.06.14. 09:45)

Azért ha látsz egy jó videót tőle, megoszthatnád. heart.gif


Rendben, ha találok valamit, akkor megosztom. smileeee.gif
Amúgy most felmerült bennem egy érdekes kérdés. Utána néztem egy kicsit Chrisnek és több helyen is láttam, hogy Új-Zéland, Christchurch volt megjelölve születési helyének, de máshol meg Melbournet írnak. Akkor vajon melyik a helyes? Én amondó vagyok, hogy nagyobb valószínűséggel a Melbourne-i születésihely a jó, de most már semmin nem lepődnék meg. Nem tudom, te tudsz erről valami pontos infót?!
2012. június 15. 10:09 #11
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (itsmekaylie @ 2012.06.14. 22:08)
Rendben, ha találok valamit, akkor megosztom. smileeee.gif 
Amúgy most felmerült bennem egy érdekes kérdés. Utána néztem egy kicsit Chrisnek és több helyen is láttam, hogy Új-Zéland, Christchurch volt megjelölve születési helyének, de máshol meg Melbournet írnak. Akkor vajon melyik a helyes? Én amondó vagyok, hogy nagyobb valószínűséggel a Melbourne-i születésihely a jó, de most már semmin nem lepődnék meg. Nem tudom, te tudsz erről valami pontos infót?!

Na ez tényleg jó kérdés. think.gif Ennek utánanézek, és kijavítom a lapon (ha kell), vagy szólok szavynak. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok