Starity

Szecsődi Karcsi női parókában nyomul

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 13. 21:02 #81
Victoria Rainbow
Victoria Rainbow
visszatérő vendég
 
StátuszI'm Kpopper♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.01.
Hozzászólás: 499
Csatolások: 0
Azonosító: 152071
Offline offline
Szerintem ez nem leszolandóbiggrin.gif Ő egy lány férfi testben:) Szurkolok hogy sikerüljön neki megtalálnia saját magát: DD
2012. június 13. 21:04 #82
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (Jenny Lawliet @ 2012.06.13. 20:30)
Kíváncsi vagyok miért törölték a kommentemet. -.-

Nyílván durva stílusban nyílvánítottad ki a véleményed.Még örülj,hogy csak a kommentedet törölték,és nem tiltottak ki,vagy törölték a profilod.Mielőtt kommentet írsz olvasd el a felhasználási feltételeket.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 13. 21:08 #83
- törölt felhasználó -    
A kepet jobban megneztem es szivbajt kaptam!Sose lesz igazi no!!!!!!Max egy banya....Most pasit fog maganak keresni vajn???
Vá ez nagyon abszure
2012. június 13. 21:24 #84
kekroka5
kekroka5
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.12.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 177653
Offline offline
remélem így jobban fogja érezni magát (:
2012. június 13. 21:33 #85
bazsi888
bazsi888
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://bonnie-tyler.blogspot.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.24.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 128015
Offline offline
Ez borzalmas!!! És mégis miből finanszírozza a műtétet? Mert a munkássága a zenei életben még mindig NULLA. Honnan van rá pénz? Ki támogatja őt hátulról? Tehetségtelen. Beképzelt nagyképű. Élje csak a celebek világát, máshoz úgysem ért.
2012. június 13. 21:38 #86
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
szerintem meg bárki bármit is mond, lehet az oka bármi, ez akkor is gusztustalan és teljesen természetellenes.
szerintem undorító, az hogy valaki meleg, és fölvállalja, addig oké. ha elmegy odáig mint Jeffree Star talán még az is oké, ha jól áll neki. na de hogy egy férfi nő akar lenni és már a melle is nő, nehogy már megmagyarázzátok hogy ez így rendben van.
amik történtek gyerekkorában elég szomorúak, de valljuk be, egy tisztagondolkodású józan normális ember ILYET NEM CSINÁL.
én nem sajnálom, sőt, kifejezetten undorító dolognak tartom ezt az egészet.
2 felhasználónak tetszik: LULUPeas, Baylee
2012. június 13. 21:38 #87
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
No comment, mert ha leírnám, akkor innen tuti kitiltanának. biggrin.gif Egy szóval: szégyen!
2012. június 13. 21:49 #88
- törölt felhasználó -    
Cseréljétek már le ezt a nyomorult képet! :@ Nem igaz, hogy ezt a szart kell mindig látni amikor az oldalra jövök..
2012. június 13. 22:02 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.06.13. 17:03)
Hidd el, nem szeretnéd, hogy olyan gondjaid legyenek, mint neki.

Szerintem ebben mind egyetértünk.
Viszont: már ne is haragudjatok, de a vélemény az vélemény. Akár negatív akár pozitív, akár rasszista akár undorító, akár igazságtalan, ez van. Nem kell helyesnek vagy jónak, igazságosnak lennie, de mindenki a saját maga szempontjából nézi a dolgokat. Nem kell egyetérteni vele, de elfogadni muszáj. Ezért nem értettem soha hogy mire jó törölni a hsz-okat, ha egyszer egy fórumon vagyunk, mert tudtommal a korcs az nem káromkodás.
És ez meg igenis természetellenes és fura, már ne is haragudjatok. Én nem vagyok homofób mert tényleg nem érdekel hogy meleg mindaddig, amíg nem ilyen módon tudatja minden egyes emberrel. Nem veszi észre hogy senkit sem érdekel? Őszintén szólva nem undorodom tőle, hanem sajnálom és remélem hogy már jól érzi magát, de nekem ez már sok, bocs de nem sajnálom.
1 felhasználónak tetszik: Baylee
2012. június 13. 22:05 #90
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2012.06.13. 22:02)
Szerintem ebben mind egyetértünk.
Viszont: már ne is haragudjatok, de a vélemény az vélemény. Akár negatív akár pozitív, akár rasszista akár undorító, akár igazságtalan, ez van. Nem kell helyesnek vagy jónak, igazságosnak lennie, de mindenki a saját maga szempontjából nézi a dolgokat. Nem kell egyetérteni vele, de elfogadni muszáj. Ezért nem értettem soha hogy mire jó törölni a hsz-okat, ha egyszer egy fórumon vagyunk, mert tudtommal a korcs az nem káromkodás.
És ez meg igenis természetellenes és fura, már ne is haragudjatok. Én nem vagyok homofób mert tényleg nem érdekel hogy meleg mindaddig, amíg nem ilyen módon tudatja minden egyes emberrel. Nem veszi észre hogy senkit sem érdekel? Őszintén szólva nem undorodom tőle, hanem sajnálom és remélem hogy már jól érzi magát, de nekem ez már sok, bocs de nem sajnálom.


A hozzászólások nem azért lettek törölve, mert nem értenek egyet Karcsi dolgaival, vagy nem fogadják el, hanem mert undorító és alpári módon lettek megfogalmazva. Ha valaki azt írta volna, hogy "Karcsi igen is helyesen teszi ezt ti **-k", az ugyanúgy törölve lett volna.

Az meg, hogy senkit nem érdekel, 5 oldalnyi hozzászólás után nekem nem úgy tűnik. Ha valami nem érdekel, az nem azt jelenti, hogy negatív véleménnyel vagyok róla, hanem azt hogy éppen eléggé hidegen hagy ahhoz, hogy bele sem nézzek a cikkbe, nem hogy még kommentáljam is.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, tya04, Black Hearth2
2012. június 13. 22:39 #91
ByellaTrIx
ByellaTrIx
visszatérő vendég
 
Státusz"Cseppben a tenger, tengerben a csepp"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 0
Azonosító: 172608
Offline offline
Ez az ember nekem nagyon unszimpatikus, de ettől függetlenül sok szerencsét kívánok neki. wink.gif
2012. június 13. 23:16 #92
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Őh szegényen, borzalmasan néz ki. Remélem nemsokára kialakul a stílusa, mert most nem lett túl jó szögből elkapva.
2012. június 14. 00:44 #93
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223645
Azonosító: 46320
Offline offline
Egyébként ha már a kivillantó cicik és a félrecsúszó bugyik megérnekegy +18 -as karikát,szerintem ez is minimum... Én már elmúlt 18,de ez még engem is megrémisztett .
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2012. június 14. 09:16 #94
bubo85
bubo85
<3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.13.
Hozzászólás: 2413
Csatolások: 0
Azonosító: 60728
Offline offline
Jó lenne ha nem mutogatná magát, mint egy cirkuszi majom
2012. június 14. 12:18 #95
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1790
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Bottal nem piszkálja meg senki az tuti.
2012. június 14. 12:45 #96
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.06.13. 22:05)
A hozzászólások nem azért lettek törölve, mert nem értenek egyet Karcsi dolgaival, vagy nem fogadják el, hanem mert undorító és alpári módon lettek megfogalmazva. Ha valaki azt írta volna, hogy "Karcsi igen is helyesen teszi ezt ti **-k", az ugyanúgy törölve lett volna.
Az meg, hogy senkit nem érdekel, 5 oldalnyi hozzászólás után nekem nem úgy tűnik. Ha valami nem érdekel, az nem azt jelenti, hogy negatív véleménnyel vagyok róla, hanem azt hogy éppen eléggé hidegen hagy ahhoz, hogy bele sem nézzek a cikkbe, nem hogy még kommentáljam is.

Hát én olvastam a hozzászólásokat és nem találtam semmi sértőt bennük. Senki sem b*zizta le a gyereket, senki sem nevezte transzvesztitának, sőt semmilyen egyéb vulgáris jelzőt nem használtak az adott fórumozók. Miért lettek kitörölve? Ez egy jó kérdés, és ne haragudjatok, de szépen mennek a k*rvázások az egyéb énekesnőcskékkel kapcsolatban (pl. a legújabb Rihannás meztelenkedős cikk) és ott a hozzászólások java nincsen kitörölve, pedig néhány emberkét szájba kéne verni a primitívsége miatt. unsure.gif Gyerekek, ennyire nem megy ez a téma, akkor nem kell felengedni az ilyen témájú cikkeket! Mi értelme annak, hogy eszmét sem tudsz cserélni, mert erre meg arra meg amarra hivatkozva eltűnnek a hozzászólások? Akkor tényleg jobb lenne magát a cikket is eltüntetni, hiszen a hozzászólások törlésével próbáljátok lenyomni a másik x számú tag torkán a saját igazatokat, ahelyett, hogy érvelnétek és meggyőznétek a másikat. Vicces amúgy, hogy régebben te is meg én is meggyőzni próbáltuk a másikat, de egy pár hónapja te sem érvelsz, hanem veszekedsz és ki vagy borulva, ha valaki nem ért veled egyet. Én már ezért sem próbálkozom az eszmecserével, mert úgy is le lennék ugatva, ahogyan azt pár hónapja velem tettétek és most teszitek pár szerencsétlen taggal, mert le merte írni a véleményét. Az igazság fáj, ahogyan mondani szokás és itt van a kutya elásva. Én aztán - és szerintem a többi tag is - nem vagyok homofób, csak csupán valószínűleg nem véletlenül van az, hogy a nő az nő, a férfi pedig férfi. És igen is, elfajzott és nagyon degenerált az, aki kitalálja, hogy ő nő akar lenni. Az ilyen emberek agyilag betegek kérem szépen. Tudományosan bizonyított, hogy az agy egyes részei túlzottan felülműködnek. Persze lehet nagyon liberálisan tekinteni a dolgot, de öt oldalnyi és még huszontöt kitörölt oldalnyi ilyen reakció után érdemes elgondolkozni azon, hogy mik a normális erkölcsi értékek. Nekem személy szerint ez nem fér bele. Felőlem bárki bármit csinálhat a négy fal között, de egyszerűen hányinger keltő, amit Karcsi művel. Pedig régen nagyon szerettem őt. Viszont úgy gondolom, hogy a karrierjét azzal akarja megalapozni, hogy a média láttára akar hirtelen egyik napról a másikra nővé avanzsálódni.

Ennyi, gyerekek. El kell tudni fogadni a másik véleményét, ha másképp nem megy és nem leugatni a másikat, mert másképp gondolja. Ha meg nem megy, nem hozzászólásokat kell törölgetni dedó módra, hanem mondjuk meg sem jeleníteni az ilyen cikkeket. De persze, ha már az erkölcsnél tartunk rengeteg a 8-14 éves itt a fórumon, és igaz a 18-as figyelmeztetés egy kalap kakit sem ér, de valószínűleg nem éppen jót tesz a 10 éves gyereknek, amikor azt olvassa, hogy egy férfiből csak úgy egyik napról a másikra nő lesz. Szóval személyiség torzulást is lehet okozni ezekkel bőven. Elvégre a gyerek azt látja, hogy ez milyen normális, holott pedig nem az.
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, selena_taylor_fan, AmyVie
2012. június 14. 12:55 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Baylee @ 2012.06.14. 12:45)
Hát én olvastam a hozzászólásokat és nem találtam semmi sértőt bennük. Senki sem b*zizta le a gyereket, senki sem nevezte transzvesztitának, sőt semmilyen egyéb vulgáris jelzőt nem használtak az adott fórumozók. Miért lettek kitörölve?

Pontosan azért lettek elrejtve amit te is írtál. Nyilván ezeket a hozzászólásokat nem látod, azért nem tudod hogy voltak ilyenek szép számmal.
Amúgy a transzvesztita szerintem nem vulgáris think.gif


Idézet (Baylee @ 2012.06.14. 12:45)

Ennyi, gyerekek. El kell tudni fogadni a másik véleményét, ha másképp nem megy és nem leugatni a másikat, mert másképp gondolja. Ha meg nem megy, nem hozzászólásokat kell törölgetni dedó módra...

Itt elég sokan el tudják fogadni a másik véleményét, de ebbe ne menjünk bele.
Sorry, de inkább ne szólj bele abba hogy hogyan moderálunk, egy részt mert egyik moderátor sem tartozik senkinek részletes magyarázattal (maximum Freeze-nek ha rákérdez), más részt mindannyiunk meg tudja oldani a dolgokat.
Dedó? Azért mert két évvel fiatalabb vagyok, még nem vagyok dedós, már megbocsáss rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, tya04, janet7, Gajcsi, ophely88
2012. június 14. 13:08 #98
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1790
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Ilyen cikkeket tényleg nem kéne megírni sem, mert nem ér annyit az egész! Az meg egyenesen felháborító,hogy ezt valaki a médiában így ország-világ elé tárja.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2012. június 14. 14:36 #99
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Távol álljon tőlem, hogy vitát kezdeményezzek, hiszen tudom, hogy én úgyis csak veszekedni tudok, érvelés helyett, de ha már annál tartunk, hogy itt ki nem tudja elfogadni a másik véleményét, akkor idéznék egy hozzászólásból az ez előtti Karcsis cikktől:
Idézet
És olvasom itt a kommenteket, látszik, hogy a világ mennyire el van torzulva, hiszen totál normálisnak tartotok egy nemátalakítóműtétet


Gondolom magára ismer, aki ezt írta.
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Grace Benning, ophely88
2012. június 14. 14:42 #100
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Baylee @ 2012.06.14. 12:45)
És igen is, elfajzott és nagyon degenerált az, aki kitalálja, hogy ő nő akar lenni. Az ilyen emberek agyilag betegek kérem szépen. Tudományosan bizonyított, hogy az agy egyes részei túlzottan felülműködnek. Persze lehet nagyon liberálisan tekinteni a dolgot, de öt oldalnyi és még huszontöt kitörölt oldalnyi ilyen reakció után érdemes elgondolkozni azon, hogy mik a normális erkölcsi értékek. .


Magadnak mondasz ellent. Ha ez egy betegség, akkor mi rajta elfajzott és degenerált? Ez egy betegség, amiről nem tehet, és amiről tudományosan bizonyított, hogy egyelőre a jelenlegi állás szerint más gyógymód nincs, mint, hogy az illetőn nemátalakító műtétet végeznek el. Ennyi. Punktum. A többi már csak gyűlölködés, vagy okoskodás. De ezt már a múltkor megbeszéltük, azt hittem vége van a témának. Részemről ezzel vége is van. Köszöntem a közreműködést.
2 felhasználónak tetszik: janet7, ophely88
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok