Starity

Szecsődi Karcsi női parókában nyomul

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 14. 15:06 #101
Zsancyy
Zsancyy
visszatérő vendég
 
StátuszMrs.Styles ;) Best Song EVER *--* <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 370
Csatolások: 1
Azonosító: 139697
Offline offline
Uhh szerintem igen csak rondácska o.O
2012. június 14. 15:33 #102
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Amúgy az orra mindig ilyen rondaságos volt?
2012. június 14. 15:36 #103
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1578
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Nagyon szépen megfogalmazta már valaki előttem:"Én valahol sajnálom is,mert lelkileg elég sérült lehet.De szerintem nem kellene erről az egész országnak tudnia."
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. június 14. 17:07 #104
kolonicskriszti
kolonicskriszti
visszatérő vendég
 
Státuszennél szebb napot mint ami tegnap volt, elképzelni sem tudtam:) ♥ Szeretlek!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.26.
Hozzászólás: 205
Csatolások: 0
Azonosító: 153921
Offline offline
Ez az ember lelkileg sérült! Nincs vele gondom,sőt én sajnálom! Szerintem ... Namind1!
2012. június 14. 17:08 #105
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Gratulálok az empátia hiányban szenvedő tagoknak és az értelmes megnyilvánulásaiknak. taps.gif Előre leszögezem: Nekem semmi problémám nincs a melegekkel, leszbikusokkal...stb. Én se kedvelem Karcsit, de ezért nem fogom megvetni őt, mert embertelen lenne. Jó néhány kommentben "elhangzott", hogy miért nem képes elfogadni magát... Azért, mert nem érzi jól magát férfi testben. Ezek és az ehhez hozzászólások akkor állnák meg a helyüket, hogyha esetleg a testsúlyáról volna szó. Bár nem értem, hogy miért hirdeti úton-útfélen, hogy milyen boldog.

Idézet (nemááár @ 2012.06.13. 17:02)
Hűű, de ráér... Én is szeretném, hogy csak ennyi gondom legyen az életben, hogy milyen a hajam meg hogyan szólítanak, hogy megyek buliba stb...


A szavaidból azt veszem ki, hogy szerinted ő csak ezt puszta hóbortból csinálja, de a hormonális zavar egy betegség. Nem tehet ellene.

Idézet (Brandy @ 2012.06.13. 17:52)
Ez a kép ijesztő!


Szerintem az ijesztőbb, hogy egyesek mily sokatmondóan képesek kifejezni magukat. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, ophely88, selena_taylor_fan, Black Hearth2
2012. június 14. 17:14 #106
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Idézet (hellorl @ 2012.06.13. 18:24)
Hogyan lehet egyesekben ennyi rosszindulat?! Most őszintén? Aki érez egy kis emberséget a másik iránt, rájöhetne, hogy ez nem valami hóbort számára. Neki ez egy mindennapi probléma, amivel szembe kell néznie, és most már fokozottabban is érik támadások, mint eddig. Gondoljatok bele, milyen szörnyű lehet úgy tükörbe nézni, hogy azt látod, aki nem te vagy, vagy esetleg azt, aki nem akarsz lenni unknw.gif Csodálom, amiért felvállalta a döntését. Természetesen nem "tetszhet" mindenkinek ez, de ez az ő élete, szerintem ezzel senkit nem bántott. Drukkolok neki thumbsup.gif

Nem vagyok rosszindulatú, van bennem tolerancia, de azért van, amit már az én gyomrom sem vesz be. Akár ezt a hozzászólásomat is ki lehet törölni, de szerintem tutira nincs valami rendben a fejében. Mert ha úgy lenne, akkor nem akarna más lenni, mint aki. Az ember egyszerűen nem tudja azt érezni, hogy nő akar lenni, mikor férfi, csak ha valami nem stimmel odabenn. Ha neki nőnek kellett volna születnie, akkor annak született volna a természet rendje szerint.
A melegekkel az égvilágon semmi bajom, pont abból az okból, mert nem akarnak egy ilyen eredendő, természetes dolgot csak úgy sitty-sutty megváltoztatni, mint a nemük.
2 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend, Thora_90
2012. június 14. 17:52 #107
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Úristen.. :S Borzalmasan néz ki, szegény.
2012. június 14. 18:01 #108
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
undorító ez az ember pasinak se néz ki jól, de nőnek egyenesen ocsmány. ._." uh..-.-
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 14. 18:12 #109
- törölt felhasználó -    
Úristen,nagyon hasonlít az egyik volt osztálytársnőmre! ohmy.gif
2012. június 14. 18:27 #110
- törölt felhasználó -    
Akkor legyen továbbra is ilyen okos..
2012. június 14. 18:45 #111
Tilas
Tilas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 145604
Offline offline
Gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt támogatja, és helyesnek tartja. Olvassatok egy kis tudományt, és rájöttök arra, hogy kutatások bizonyítják, hogy az azonos nemhez való vonzódás, egy agyi rendellenességnek köszönhető. Tudjátok, a fajfenntartás, egy ösztön, és akiben nincs meg, azzal nincs minden rendben. A fajfenntartási ösztön, pedig magában foglalja azt, hogy nem a veled azonos, hanem az ellenkező nemhez vonzódsz.
Amúgy büszke lehet magára, aki azért töröl hozzászólásokat, mert az nem tetszik neki. Tényleg büszke lehet magára.
3 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend, Vegas, AmyVie
2012. június 14. 18:52 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tilas @ 2012.06.14. 18:45)
Gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt támogatja, és helyesnek tartja. Olvassatok egy kis tudományt, és rájöttök arra, hogy kutatások bizonyítják, hogy az azonos nemhez való vonzódás, egy agyi rendellenességnek köszönhető. Tudjátok, a fajfenntartás, egy ösztön, és akiben nincs meg, azzal nincs minden rendben. A fajfenntartási ösztön, pedig magában foglalja azt, hogy nem a veled azonos, hanem az ellenkező nemhez vonzódsz.
Amúgy büszke lehet magára, aki azért töröl hozzászólásokat, mert az nem tetszik neki. Tényleg büszke lehet magára.

meghajolo.gif
hát teljesen igazad van, leírtad a lényeget! egyesek azt nem bírják felfogni, hogy attól még, mert azt hiszi valaki, hogy ez nem normális, az nem jelenti rögtön azt, hogy rasszista! csak TÁJÉKOZOTT. dry.gif
én meg nem tudom máshogy kifejezni magam a képek láttán, mert ide egyszerűen csak az 'undorító' szó a megfelelő.
tudomásom szerint ez nem csúnya szó, de mégis törölték a hozzászólásomat. lehet, hogy sértő, de akkor is ez a véleményem, és jogom van leírni 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2012. június 14. 19:01 #113
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Teljesen egyértelmű, hogy a srác (vagy ezentúl lány) sérült lelkileg, inkább támogatni kellene, mintsem ujjal mutogatni rá és elítélni. Nem szeretem Karcsit (Karit), a "videóklipjénél" szabályosan falra másztam, de szerintem nem érdemli meg ezt a lekezelő stílust, elvégre ő is ember. Kicsit más érzelmi világgal, más külsővel, más viselkedéssel, de ember. Nem tudom, ha nektek is olyan problémáitok lennének, mint neki, akkor ti örülnétek e annak, ha az ország fele röhögne rajtatok vagy szidna titeket. Hallottatok már arról, hogy empátia? Valóban nem egy jópofa dolog, hogy így mutogatja magát, és kompromittáló klipeket csináltat/képeket pakol fel magáról a netre, de annyira kínosan látszik, hogy szeretetre vágyik és próbálja magára felhívni a figyelmet. Sok amit csinál, de azzal nem segít senki rajta, hogy elküldi a fenébe. Kívánom, hogy legyen boldog, és találjon magának egy szerető társat, aki elfogadja olyannak, amilyen!
4 felhasználónak tetszik: janet7, ophely88, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 19:15 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tilas @ 2012.06.14. 18:45)

Amúgy büszke lehet magára, aki azért töröl hozzászólásokat, mert az nem tetszik neki. Tényleg büszke lehet magára.

Állítsd már le magad 110.gif Komolyan nem veszed észre hogy senki nem vevő a hülyeségedre? Sértegess nyugodtan, saját magadat járatod le.

Ja, igen, én tettelek ki 10 napra, a rossz hír az, hogy nem lesz lecsökkentve, és ha beregelsz másik nickkel, akkor az meg törölve lesz. Ha meg nem veszel vissza abból a hatalmas arcodból, akkor a 10 nap után véletlen becsusszanhat egy 30 nap is, vagy egy végleges happy.gif Elmondhatsz annak aminek akarsz, teszek rá magasról, este hidd el, ugyan olyan jót fogok aludni. wink.gif
8 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Eszter655, janet7, ophely88, joe_r, Gajcsi, Grace Benning, Sally Sparrow
2012. június 14. 19:45 #115
- törölt felhasználó -    
Nézzétek mi akik nem támpgatjuk ezeket az embereket nem azt jeleni hogy "gonoszak" és minimális empátiával se rendelkezök vagyunk!!!!!
De abba nem gondoltok bele hogy valaki férfinak születik éééés valamilyen befolyás vagy pszichologiai problémák miatt ugy dönt hogy ö igy boldogtalan nem tetszik hogy ilyennek született stb. átoperáltatja magát növé!!
Ez bizarr!Ha valaki férfinak született akkor annak született akkor éljen is férfiként!Nem hiszem el hogy ez milyen agyi beidgezödés vagy franc tudja mi miatt nöként akar élni!és ebben mit támogassuk öket??Felbortiják a természet rendjét ezzel !Számomra és SOKAK számára érhetetlen és bizar!
A melegekel eddig nem volt bajom de az hogy felvonulásokat tartanak és összeakarnak házasodni és gyereket válalni nem tudom elfogadni!Nem fogják föl hogy miket csinálnak ??????
Hánynom kell ha az utcán meglátom ezt ahogy andalognak fogdossák egymást stb.De könyörgöm akkor ne nyilvánosan!!!Nem értem meg öket és ezt nem veleszületett problémának hanem bebeszélt és vmilyen külsö hatástol ért izének leirhatatlannak tartom!
És most kérlek akik támogatjátok hogy valaki azonos nemüt szeret vagy olyannal házasodki össze és átoperáltatja magát másnemüvé gondoljátok át hogy ez normális és megszokott és természetes dolog vagy folyamat
Akik nem értünk velük egyet kérlek ne mondjatok rólunk ilyeneket mert nekünk van igazunk akik ezt nem normálisnak tartják!
2012. június 14. 20:28 #116
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
Felbortiják a természet rendjét ezzel !


Felborítják? Tény és való, hogy az azonos neműek közötti kapcsolat nem természetes és szokatlan, de azért ne csináljunk már belőle világméretű katasztrófát. Nagyobb kárt okoznak a természetben azok, akik felelőtlenségből elhajigálják a szemetet, vagy kivágják a fákat..Akiket most szapulsz, csak annyi 'rosszat' tesznek, hogy a nem a megfelelő emberhez vonzódnak és nem érzik magukat jól a bőrükben! Nem ettől fog kipusztulni az emberi faj...

Idézet
Hánynom kell ha az utcán meglátom ezt ahogy andalognak fogdossák egymást stb.


Egyáltalán nem gyomorforgató ha két azonos nemű kéz a kézben sétálnak az utcán, de ha neked még is az, akkor ne nézz oda. Egyszerű megoldás és nem fáj. A fogdasás az talán kelthet némi rosszullétet, de nem csak az azonos nemű között. Nő és férfi között is etikátlannak tartom, nem csak az azonos neműek között. De ha figyelmen kívül hagyod/hagyjuk őket, akkor megoldódik ez a probléma.

Idézet
A melegekel eddig nem volt bajom de az hogy felvonulásokat tartanak és összeakarnak házasodni és gyereket válalni nem tudom elfogadni!Nem fogják föl hogy miket csinálnak ??



Szerintem előbb tartották meg az első melegfelvonulást, mint ahogy te megszülettél! A melegek nem csak most akartak összeházasodni..Kicsit ellentmondásos amit leírtál. Ha eddig semmi bajod nem volt velük, akkor a felvonulást és melegek közötti házasságok is el kellett, hogy fogadjad, de mint írtad, te ezt elfogadhatatlannak tartod. Számomra nem ezt jelenti az elfogadást. Őszintén, fogalmam sincs hány éves lehetsz, csak a helyesírásodból tudok tippelni. A tippelt életkorod alapján, én sem voltam ilyen idősen ennyire empatikus. Sőt, fél évvel ezelőtt sem tudtam valakiket ilyen szinten elfogadni.
3 felhasználónak tetszik: janet7, ophely88, Black Hearth2
2012. június 14. 20:29 #117
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Idézet
Gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt támogatja, és helyesnek tartja. Olvassatok egy kis tudományt, és rájöttök arra, hogy kutatások bizonyítják, hogy az azonos nemhez való vonzódás, egy agyi rendellenességnek köszönhető. Tudjátok, a fajfenntartás, egy ösztön, és akiben nincs meg, azzal nincs minden rendben. A fajfenntartási ösztön, pedig magában foglalja azt, hogy nem a veled azonos, hanem az ellenkező nemhez vonzódsz.
Amúgy büszke lehet magára, aki azért töröl hozzászólásokat, mert az nem tetszik neki. Tényleg büszke lehet magára.

Csak ennek a csodálatos agyi rendellenességnek az oka.. rolleyes.gif aZ itt a megoldás. Gondolom nem hiszitek hogy ez mindig igy volt pardon.gif Cézárék, s még Hunyadiék idejébe se létezett ennyi b*zi meg l*zbi wub2.gif Ez az újkor végének és jelenkornak összeségében keletkezett. AKit érdekel utánanézhet, miféle intézkedések végett kerültek azonos neműek kolóniái elzártan egy helyre, és ennek következtében hogyan késztette őket az agyi rendellenességre.
2012. június 14. 20:34 #118
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3575
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Ehez is nagy ész kell.
2012. június 14. 20:41 #119
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Tilas @ 2012.06.14. 18:45)
Gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt támogatja, és helyesnek tartja. Olvassatok egy kis tudományt, és rájöttök arra, hogy kutatások bizonyítják, hogy az azonos nemhez való vonzódás, egy agyi rendellenességnek köszönhető. Tudjátok, a fajfenntartás, egy ösztön, és akiben nincs meg, azzal nincs minden rendben. A fajfenntartási ösztön, pedig magában foglalja azt, hogy nem a veled azonos, hanem az ellenkező nemhez vonzódsz.


És ha 'nincs vele minden rendben' akkor mi van? Ha ő így érzi jól magát, Istenem, ez a helyzet. Joga van a boldog élethez, akkor tegye amit akar. Én azt mondom. rolleyes.gif
A tudomány oldalát is megértem de ilyen esetekben mellőzöm a dolgot mert 1) semmi közöm ehhez a gyerekhez, ergo nem ítélhetem el emiatt, 2) nem okozott nekem ezzel fájdalmat, akkor miért foglalkozzam vele.

Én meg azoknak tudok gratulálni akik nem képesek felfogni hogy lelkileg sérült emberről van szó és csak bántani tudják szegényt valamiért amiről ő nem tehet.
9 felhasználónak tetszik: janet7, LittleVampire, selena_taylor_fan, joe_r, Eszter655, Gajcsi, Grace Benning, Black Hearth2, Sally Sparrow
2012. június 14. 20:55 #120
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197848
Azonosító: 91559
Offline offline
Na, azt azért megnézném, hogy aki nem veti meg és támogatja ezt, bevállalná-e, hogy nő létére csávót csinál magából biggrin.gif biggrin.gif Vagy, hogy egyáltalán ki-e kezd valaki olyannal, aki előtte más nemű volt? Azért ebbe is kicsit bele lehetne gondolni rolleyes.gif rolleyes.gif

Egyébként meg, azon kissé csodálkozom, hogy van erre pénze. Azért ez nem olcsó mulatság, főleg, a ruhatára átalakítása, a kiegészítők... főleg aki egész életében férfi volt..
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok