Starity

Quincy Jones elámult Radics Gigitől

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 08. 15:00 #121
BlueSage
BlueSage
visszatérő vendég
 
StátuszTwitteren keress ;) Facebookomat megadom üziben ha kell. Ja éés nyár vaaaan!!<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.16.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 167348
Offline offline
Mia egyetértek smileeee.gif Nagyon gratulálok neki, megérdemli ! Gyönyörű hangja van, kívül-belül szép, pont ahogy Quincy Jones mondta. És akiket irritál Gigi: Quincy Jones pl Michael J.-nal dolgozott együtt, és ha nála megérezte hogy meg van benne az a tehetség, akkor Giginél is megérezte. Mégegyszer gratulálok a sikeréhez !
2012. július 08. 16:54 #122
- törölt felhasználó -    
Én egyetértek azzal, hogy nagyon szép hangja van! De nincs egy kissé túlsztárolva a csaj? Magyarok büszkesége? És mi van azokkal a zenészekkel, akik éveken át keményen küzdenek az elismerésért, és mégsem tartanak sehol? Gigi berobbant egy színvonaltalan műsorban, megnyerte, és máris sztár? Hol van itt az igazság, most nem azért. Az egy dolog, hogy megérdemli a sikert, mert jó hangja van, de szerintem korai őt még sztárnak nevezni.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. július 09. 09:23 #123
- törölt felhasználó -    
LMAO! A tv2-nek volt pofája összehazudni mindenfélét, amit a csávó 3 perc körül mond annak a fele sem az amit odafordítottak, mellesleg ébresztő Dzsidzsi Red-X még a nevedet se tudja helyesen kiejteni arról nem is beszélve hogy egy tucat másik lány is ott volt ezen a dzsessz fesztiválon szóval erről ennyit. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. július 09. 09:44 #124
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Mia @ 2012.07.08. 12:04)
Akárhány évesen meg lehet tanulni tökéletesen beszélni angolul, vagy bármilyen nyelven. Ráadásul, talán örülhetnétek annak, hogy kivételesen kint Magyarországról nem negatívat hallanak, ugyanis híresen rossz a hírünk világszerte.


Nyelvet igen, akcentust nem.

Hallanak? Ki hall róla? Mert a neten külföldi oldalon semmit nem olvasok róla és a google sem ad ki semmilyen valamire való cikket. Igazából azt sem értem hogy a magyar média honnan szedi az infókat de mindegy is. Az index fórumon olvasható olyan emberek hozzászólásai, akik ott dolgoznak vagy ott voltak mikor fellépett a kis csaj. Quincy lefényképezkedett vele, negyed óráig nézte a műsorát aztán elment, belebotlott egy interjús csókába aki meginterjúvolta és kérdezte hogy tetszik-e neki amit hall és azt mondta hogy igen. Ezen a Jazz Fesztiválon még 199 másik 25 év alatti emberke lépett fel. Akár udvariasságból mondta hogy tetszett neki Gigi zenéje és hangja akár nem még nem kellene világhírnévről csacsogni. 110.gif Kijutott de az még nem jelent semmit.
3 felhasználónak tetszik: janet7, selena_taylor_fan, Black Hearth2
2012. július 09. 09:47 #125
cusika55
cusika55
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.20.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 178198
Offline offline
Szerintem Gigi nagyon jó hangú,ezért megértem,hogy túl lett sztárolva,de nállunk sok ilyen hangú van,aki szintén megérdemelné!!!- a megasztár eddigi egyetlen jó énekeseként tudom nevezni,talán még van 1-2 a tóth vera,rúzsa magdi,kökény attila,aki számomra jóó!!
2012. július 09. 09:52 #126
Cooki.
Cooki.
visszatérő vendég
 
StátuszIf you can dream it,you can do it!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 176112
Offline offline
Nem tudom mit akar kezdeni magával angol tudás nélkül, sürgősen meg kell tanulnia angolul!
Nem tudom mennyire figyeltétek de, amikor Quincy Jones mellett állt és beszélt Gigiről, olyan volt mint egy zacskóban pislogó ponty.
Fingja nem volt mit mond a férfi! (Én nem lehurrogni akarom...)
2 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7
2012. július 09. 10:20 #127
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Tisztázzuk a dolgokat:
Ha minden igaz, Gigi nem tud angolul.
Ha nem is profi anyanyelvi szinten, de legalább a tárgyalóképes angolt mindenképpen el kéne sajátítania, mert a világsiker csak úgy nem pottyan az ölébe. A magyar közönség nem elég ahhoz, hogy külföldön is megállja a helyét, úgyhogy még mielőtt mindenki belemerülne abba az ábrándba, hogy Gigi külföldön már egy nagy sztár, hát akkkor egyenlőre ezt az ideológiát el is felejtheti, mert attól, hogy részt vett egy ilyen rangos előadáson, amin nem mellesleg még rajta kívül jópáran felléptek, attól még nem lett világsztár.
Bár én szurkolok neki, hogy vigye többre külföldön is, de szerintem ez az ábránd még a közeljövőben nem lesz aktuális.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. július 09. 10:26 #128
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
remélem sikerül neki. smileeee.gif
2012. július 09. 10:43 #129
- törölt felhasználó -    
Blackbird03 : egyetértek sürgősen tanuljon meg angolul vagy elfelejtheti!!!
2012. július 09. 11:50 #130
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Ahogy már írták, az angol tudás hiánya miatt a közeljövőben eleve lehetetlen a dolog, de ebből következőleg évek múltán is, mivel mire megtanulna normálisan angolul, addigra a kutyát sem fogja érdekelni. Oké, most nagy sztár ITTHON, eldobjuk tőle az agyunkat...mármint eldobják rohog.gif, de minden tehetségkutatónak van egy aktuális "jajj te vagy a legjobb"-ja, és mind el lesz felejtve. Giginél sokkal jobb hangok is jártak így mind itthon, mind külföldön. Nevetséges, hogy itthon tényleg elhiszik valakik, hogy ez sikerülhet, csak azért, mert a Megasztár ideje alatt a sok birka egy "100 évben ilyen egyszer születik" őstehetségnek állította be. Fel kéne ébredni végre 110.gif Akárhogyis tehetségtelen emberek is hatalmas hírnévre tehetnek szert odakint (is), azért ez nem úgy működik, hogy jó hangod van, és akkor irány a világhírnév. Baromira nem így működik. Amerikában kismillió Giginél ötvenszer jobb énekes van, akik nem jutnak semerre sem, ezer féle ok miatt, vagy ha esetleg mégis sikerül albumot összehozni és egy bizonyos réteg körében ismertté válni, az még nem egyenlő a világsztársággal. Ha saját stílusa van az embernek és valami olyan zenei stílust képvisel, ami nem divatos napjainkban, akkor elmehet a p.csába, még ha a világ legjobb énekese is. Ez borzalmas, de így van. Nem mintha Gigiről feltételeznék valami kevésbé divatos stílust, mint a Beyoncé féle, de neki meg más okok miatt nem fog sikerülni. És az még nem is csak az angol tudás.

Ja, az meg a másik, hogy nem tudom miért csinálnak úgy egyesek, mintha Gigi lenne az első M.o-n, akinél "be van ígérve" a világsztárság. Király Lindát említették sokan, na vele mi lett? Pedig több esélye volt eleve, kiforrottabb hanggal, nyelvtudással...
3 felhasználónak tetszik: ophely88, selena_taylor_fan, Black Hearth2
2012. július 09. 14:17 #131
- törölt felhasználó -    
Nem csodálkozom, hogy elámult a hangjától, hiszen gyönyörű hangja van!!smileeee.gif
2012. július 09. 14:59 #132
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
nekem nem tetszik a hangja...:S olyan, nem is tudom, olyan rikácsolos vagy nem is tudom milyen hangja van :S de ha ez így látja akkor csináljon belőle sztárt.
2012. július 09. 16:24 #133
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Legalább neki eddig bejött az élet...
2012. július 14. 18:59 #134
SHINee
SHINee
visszatérő vendég
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 40
Azonosító: 179966
Offline offline
Hát...még sokra viszi
2012. július 19. 22:45 #135
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Szerintem már ez is nagy megtiszteltetés volt neki. Nem hiszem, hogy világhírű énekesnő lesz. 1 év múlva lecseng ez a nagy zsongás körülötte...
2012. július 28. 16:02 #136
pinkgirl96
pinkgirl96
 
StátuszX-Faktor:♥Like♥ P.J.Z:(♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 0
Azonosító: 178604
Offline offline
Hajrá Gigi!biztos sokáig emlékezni fogunk a nevére már most nagy sztár!mert a mostani megasztárba ő volt az egyetlen aki sokra tudja vinni az életben!!!:DDD
2012. augusztus 24. 17:57 #137
Lena_xD
Lena_xD
új tag
 
StátuszNem számít, mit gondol rólad a világ: állj be a fénybe, és élvezd a ragyogást.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 163478
Offline offline
pink_bunny: nem hinném, hogy lecseng a nagy zsongás! Giginwk rengeteg rajongója van..smileeee.gif

Sok sikert Gigi! Szurkolok neked! ♥♥
2012. november 10. 12:02 #138
- törölt felhasználó -    
Remélem még sokra viszi!smileeee.gif
2013. július 12. 13:48 #139
eszterke126
eszterke126
visszatérő vendég
 
StátuszA jóság fontosabb a bölcsességnél, s ennek felismerése már maga is bölcsesség.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 0
Azonosító: 168140
Offline offline
elámult a rondaságától biggrin.gif biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok