Starity

Cold Creek Manor/Jéghideg Otthon 2003

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 23. 15:24 #1
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Cold Creek Manor/Jéghideg Otthon 2003

Amerikai-Kanadai-Angol Thriller

Stephen Dorff (Dale Massie)
Dennis Quaid (Cooper Tilson)
Sharon Stone (Leah Tilson)
Juliette Lewis (Ruby)
Kristen Stewart (Kristen)

Cooper (Dennis Quaid) és Leah Tilson (Sharon Stone) jómódban élnek New York City-ben, de lassan kezdenek belefáradni a stresszes, túlzottan mozgalmas nagyvárosi életbe. Nyugalomra vágynak, egy kis csendre, emberi tempóra és emberi környezetre. Elhatározzák, hogy vidékre költöznek, és találnak is egy barátságos kúriát a közeli Cold Creekben. A ház ugyan kissé elhanyagolt, de Tilsonék kemény munkával felújítják az épületet és két gyermekükkel hamarosan be is költözhetnek álmaik otthonába. Arról azonban elfelejtették tájékoztatni a családot, hogy a ház korábban a helybéli Dale Massie-é volt, a falu rosszfiújáé, aki eddig börtönben ült. Amikor Dale (Stephen Dorff) kiszabadul, az első dolga, hogy megértesse az új lakókkal, semmi keresnivalójuk nincs a házban és a faluban. Tilsonék lassan megismerik a kúria hátborzongató történetét és rájönnek, Cold Creek lakói nem szívesen látják az új jövevényeket.
5 felhasználónak tetszik: dave095, goldman, Hustler, Jenny Lawliet, nightfever
2012. július 23. 15:25 #2
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Ma néztem meg ezt a filmet és nekem nagyon tetszett.Szereplőkkel semmi gond nem volt tökéletesek voltak.Jó kis thriller volt szóval csak ajánlani tudom.
2012. július 23. 15:33 #3
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7185
Csatolások: 83731
Azonosító: 114760
Offline offline
Húú, nem mostanában láttam a filmet, de nekem úgy rémlik a vége nem igazán tetszett. think.gif Dereng valami jelenet a háztetőn is. Talán valami elől menekültek..? Meg volt valami kígyó is talán. lol Most viszont nagyon érdekelni kezdett, de nincs kedvem azért újra előszedni. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 23. 15:39 #4
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2012.07.23. 15:33)
Húú, nem mostanában láttam a filmet, de nekem úgy rémlik a vége nem igazán tetszett. think.gif Dereng valami jelenet a háztetőn is. Talán valami elől menekültek..? Meg volt valami kígyó is talán. lol Most viszont nagyon érdekelni kezdett, de nincs kedvem azért újra előszedni.  _nevet.gif


Vegyél magadon erőt és nézd meg laugh.gif ! Én este megint megfogom nézni.
És amúgy igen jól emlékezel vannak a tetőn is + van egy kígyó(medence).Stephen félmeztelen testével elkapja és elviszi hmm rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2012. július 27. 03:26 #5
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36078
Csatolások: 1849867
Azonosító: 6038
Offline offline
szereplő(k):
Dennis Quaid (Cooper Tilson)
Sharon Stone (Leah Tilson)
Juliette Lewis (Ruby)
Christopher Plummer (Mr. Massie)
Stephen Dorff (Dale Massie)
Dana Eskelson (Annie Ferguson)
Kristen Stewart (Kristen)
Paula Brancati (Stephanie Pinski)
Kathleen Duborg (Ellen)

Cooper (Dennis Quaid) és Leah Tilson (Sharon Stone) jómódban élnek New York City-ben, de lassan kezdenek belefáradni a stresszes, túlzottan mozgalmas nagyvárosi életbe. Nyugalomra vágynak, egy kis csendre, emberi tempóra és emberi környezetre. Elhatározzák, hogy vidékre költöznek, és találnak is egy barátságos kúriát a közeli Cold Creekben. A ház ugyan kissé elhanyagolt, de Tilsonék kemény munkával felújítják az épületet és két gyermekükkel hamarosan be is költözhetnek álmaik otthonába. Arról azonban elfelejtették tájékoztatni a családot, hogy a ház korábban a helybéli Dale Massie-é volt, a falu rosszfiújáé, aki eddig börtönben ült. Amikor Dale (Stephen Dorff) kiszabadul, az első dolga, hogy megértesse az új lakókkal, semmi keresnivalójuk nincs a házban és a faluban. Tilsonék lassan megismerik a kúria hátborzongató történetét és rájönnek, Cold Creek lakói nem szívesen látják az új jövevényeket.
2 felhasználónak tetszik: dave095, nightfever
2012. július 27. 14:18 #6
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Elkéstél
2012. július 27. 17:33 #7
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Tátva maradt a szám... Az egyik kedvenc filmemben szerepel Kristen Stewart???! ohmy.gif Úristen, ez eddig fel sem tűnt. Nagyon rég láttam utoljára. Ez nekem sok(k).
1 felhasználónak tetszik: Empress
2012. július 29. 09:27 #8
- törölt felhasználó -    
Számomra ez a film nagy csalódás volt, csak Kristen wub.gif és Dennis wub.gif miatt néztem meg.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok