Starity

Kristen Stewart megcsalta Robert Pattinsont?

15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 25. 21:55 #181
Melissza7
Melissza7
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.26.
Hozzászólás: 490
Csatolások: 4
Azonosító: 151770
Offline offline
nemis gondoltam volnaa :/
2012. július 25. 21:55 #182
f7412369852
f7412369852
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.28.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 174382
Offline offline
szerintem nem csalja meg ha jobban megnézitek látszik hogy vakarja le magárol a csávót és amilyen fejet vág hát nem is hiszem hogy olyan szerelmes lenne ugyhogy szerintem fére értették de ha mégis én értem félre világosítson maj vel valaki !!!!!! biggrin.gif
2012. július 25. 21:58 #183
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (f7412369852 @ 2012.07.25. 21:55)
szerintem nem csalja meg ha jobban megnézitek látszik hogy vakarja le magárol a csávót és amilyen fejet vág hát nem is hiszem hogy olyan szerelmes lenne ugyhogy szerintem fére értették de ha mégis én értem félre világosítson maj vel valaki !! biggrin.gif



Anyám borogass! Ez még nem volt: vakarja le magáról a srácot...
Igen, a többi képen ahol meg ölelkeznek ott meg meggondolta magát minden bizonnyal. dry.gif _nevet.gif thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Kiim, rencsi95
2012. július 25. 21:58 #184
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbus87 @ 2012.07.25. 21:54)
Most már komolyan ha még egyszer azt írja valaki, hogy "ha valaki kicsit is ismeri Kristent..." MIÉRT?? Ismeri valaki innen? MIÉRT kell ilyeneket írni, MIÉRT?? biggrin.gif ohmy.gif

Hát látod, hogy itt tanyázik Kristen komplett rokonsága, szomszédai, barátai és óvodás játszótársai, akik tudják, hogy Kristen SOHA nem tenne ilyet. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, rencsi95
2012. július 25. 21:58 #185
llejja
llejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 106438
Offline offline
Idézet
És ezt is mondta (ma):
"I'm deeply sorry for the hurt and embarrassment I've caused to those close to me and everyone this has affected.This momentary indiscretion has jeopardized the most important thing in my life, the person I love and respect the most, Rob. I love him, I love him, I'm so sorry."

Ha nem csinált semmit, miért kért bocsánatot? A jövőbeli bűneiért?

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/339387-kristen-stewart-megcsalta-robert-pattinsont/valasz/#ixzz21fLMY81p


Ez érdekes egyedül a People magazin oldalán jelent meg... és még egy érdekes tény: Kristen és a csapata soha az életben nem adnak ki hivatalos nyilatkozatot SEMMIVEL kapcsolatban. SOHA. És már ne is haragudj, de azért mert a People magazin kiír egy ilyet..nem kell neki hinni. Ők is írtak már a golden childról, aztán hol a gyerek? Sehol!

Nem beszélve arról, hogyha igaz lenne a sztori, akkor a nagy exclusiv fotókkal rendelkező US Weekly nem törölte volna le a posztot a honlapjukról.

Ja és említettem már, hogy Kristen SOHA nem beszél a magánéletéről?
“Why would I want anything that’s private to become entertainment for other people?” - Kristen
I’m glad I’m not one of those actresses who is just so ready to open up for everyone.” - Kristen

Ha esetleg mégis megszólal erről, SOHA nem mondja ki azt, hogy Rob...soha nem említi meg a nevét, mert nem hülye.

Máskor is voltak ilyen cikkek, képekkel és nagyon különleges forrásokkal, akik közel álltak hozzájuk...már tudtuk is, hogy mikorra várják a gyereket...és érdekes, egyik sem igaz.

De nem baj, lehet hinni ebben. Nem érdekes. De akkor tényleg nem tudtok semmit róluk.
És most lehet jönni ezzel a miért, te ismered? dologgal, de nem érdekel. Mert igen, ismerem. Ő a példaképem, ő az, aki velem sírt, amikor azt mondtam neki, hogy szeretem és közben szorítottam a kezét. Ismerem ezt a lányt és tudom, hogy mennyire őszinte és igaz. Úgyhogy mindenki gondolhat mindent, csak egyet kérek: ne bántsátok őt! Mert nem érdemli meg!
1 felhasználónak tetszik: andika12
2012. július 25. 22:02 #186
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (f7412369852 @ 2012.07.25. 21:55)
szerintem nem csalja meg ha jobban megnézitek látszik hogy vakarja le magárol a csávót és amilyen fejet vág hát nem is hiszem hogy olyan szerelmes lenne ugyhogy szerintem fére értették de ha mégis én értem félre világosítson maj vel valaki !! biggrin.gif


Szerelemről szó sem volt...csak "fellángolt" _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Kiim, Black Hearth2
2012. július 25. 22:02 #187
VampireGirl
VampireGirl
 
Státusz"Beauty is not defined by the size of your jeans." - Jack Barakat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.14.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 175684
Offline offline
andika12 teljesen igazad van smileeee.gif
2012. július 25. 22:02 #188
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Goddessa @ 2012.07.25. 21:58)
Hát látod, hogy itt tanyázik Kristen komplett rokonsága, szomszédai, barátai és óvodás játszótársai, akik tudják, hogy Kristen SOHA nem tenne ilyet.  _nevet.gif


Az ügyvédeiről megfeledkeztél, van neki itt egy pár akik komplett védőbeszédekkel nyomulnak _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Kiim, Black Hearth2
2012. július 25. 22:03 #189
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2012.07.25. 22:02)
Szerelemről szó sem volt...csak "fellángolt" _nevet.gif


Fel bizony _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. július 25. 22:05 #190
andika12
andika12
visszatérő vendég
 
StátuszNe vígy engem kísértésbe, odatalálok magam is.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.10.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 140
Azonosító: 76680
Offline offline
Idézet (llejja @ 2012.07.25. 21:58)
Ez érdekes egyedül a People magazin oldalán jelent meg... és még egy érdekes tény: Kristen és a csapata soha az életben nem adnak ki hivatalos nyilatkozatot SEMMIVEL kapcsolatban. SOHA. És már ne is haragudj, de azért mert a People magazin kiír egy ilyet..nem kell neki hinni. Ők is írtak már a golden childról, aztán hol a gyerek? Sehol! 
Nem beszélve arról, hogyha igaz lenne a sztori, akkor a nagy exclusiv fotókkal rendelkező US Weekly nem törölte volna le a posztot a honlapjukról. 
Ja és említettem már, hogy Kristen SOHA nem beszél a magánéletéről? 
“Why would I want anything that’s private to become entertainment for other people?” - Kristen
I’m glad I’m not one of those actresses who is just so ready to open up for everyone.” - Kristen
Ha esetleg mégis megszólal erről, SOHA nem mondja ki azt, hogy Rob...soha nem említi meg a nevét, mert nem hülye. 
Máskor is voltak ilyen cikkek, képekkel és nagyon különleges forrásokkal, akik közel álltak hozzájuk...már tudtuk is, hogy mikorra várják a gyereket...és érdekes, egyik sem igaz. 
De nem baj, lehet hinni ebben. Nem érdekes. De akkor tényleg nem tudtok semmit róluk. 
És most lehet jönni ezzel a miért, te ismered? dologgal, de nem érdekel. Mert igen, ismerem. Ő a példaképem, ő az, aki velem sírt, amikor azt mondtam neki, hogy szeretem és közben szorítottam a kezét. Ismerem ezt a lányt és tudom, hogy mennyire őszinte és igaz. Úgyhogy mindenki gondolhat mindent, csak egyet kérek: ne bántsátok őt! Mert nem érdemli meg!


Hú hallod teljes mértékbe igazad van és ez aztán egy megindító levél volt smileeee.gif Mintha magamat hallottam volna smileeee.gif
Annyira egyet értek veled, hogy ekkora egyetértés nincs is a világon biggrin.gif
És az én példaképem is Kristen, de még sajnos nem láttam élőben szóval ilyen élményem és érzésem nincs, de ettől eltekintve szentűl vallom, hogy ő egy csodás ember aki egyáltalán nem lenne képes ilyen hülyeségre, és ezt a hülye photoshop képek is bizonyítják valamint az a szeretet amit csak mi igazi rajongók látunk az ő őszinte szemében smileeee.gif
2012. július 25. 22:05 #191
- törölt felhasználó -    
Idézet (llejja @ 2012.07.25. 21:58)
Ez érdekes egyedül a People magazin oldalán jelent meg... és még egy érdekes tény: Kristen és a csapata soha az életben nem adnak ki hivatalos nyilatkozatot SEMMIVEL kapcsolatban. SOHA. És már ne is haragudj, de azért mert a People magazin kiír egy ilyet..nem kell neki hinni. Ők is írtak már a golden childról, aztán hol a gyerek? Sehol! 
Nem beszélve arról, hogyha igaz lenne a sztori, akkor a nagy exclusiv fotókkal rendelkező US Weekly nem törölte volna le a posztot a honlapjukról. 
Ja és említettem már, hogy Kristen SOHA nem beszél a magánéletéről? 
“Why would I want anything that’s private to become entertainment for other people?” - Kristen
I’m glad I’m not one of those actresses who is just so ready to open up for everyone.” - Kristen
Ha esetleg mégis megszólal erről, SOHA nem mondja ki azt, hogy Rob...soha nem említi meg a nevét, mert nem hülye. 
Máskor is voltak ilyen cikkek, képekkel és nagyon különleges forrásokkal, akik közel álltak hozzájuk...már tudtuk is, hogy mikorra várják a gyereket...és érdekes, egyik sem igaz. 
De nem baj, lehet hinni ebben. Nem érdekes. De akkor tényleg nem tudtok semmit róluk. 
És most lehet jönni ezzel a miért, te ismered? dologgal, de nem érdekel. Mert igen, ismerem. Ő a példaképem, ő az, aki velem sírt, amikor azt mondtam neki, hogy szeretem és közben szorítottam a kezét. Ismerem ezt a lányt és tudom, hogy mennyire őszinte és igaz. Úgyhogy mindenki gondolhat mindent, csak egyet kérek: ne bántsátok őt! Mert nem érdemli meg!

Szerintem te is kicsit beszédesebb lennél, ha egy ilyen baklövés miatt esetleg a stúdiód ki lenne téve a veszélynek, hogy pár százmilliót bukik. Lehet, hogy őmaga sosem beszélne a magánéletéről, de lehet, hogy a stúdió ráparancsolt, hogy igenis kérjen bocsánatot, különben minden, amiért eddig dolgozott, kárba vész. Megtette, mert nem hülye.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. július 25. 22:06 #192
unicum95
unicum95
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 152540
Offline offline
http://perezhilton.com/2012-07-25-kristen-stewart-rupert-sanders-kissing-pictures-on-set-us-weekly
2012. július 25. 22:08 #193
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Akkor leszek öngyilkos ha ilyen példaképet választok magamnak ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Kiim
2012. július 25. 22:08 #194
- törölt felhasználó -    
Én kicsit kedvelem Kristent ,elhiszem!Azért ,mert ember és megtehette,hibázhatott.Nem hiszek a PS elméletnek ,mert bármennyire hihetetlen más arckifejezése van a képeken.Ja,én is ismerem Kristent ,együtt járon Beyoncéhoz babysittekedni minden vasárnap!
2012. július 25. 22:09 #195
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Megkérdezhetem, hogy miért őt választottátok példaképnek? Tényleg érdekel.
2012. július 25. 22:10 #196
- törölt felhasználó -    
Idézet (llejja @ 2012.07.25. 21:58)
Ez érdekes egyedül a People magazin oldalán jelent meg... és még egy érdekes tény: Kristen és a csapata soha az életben nem adnak ki hivatalos nyilatkozatot SEMMIVEL kapcsolatban. SOHA. És már ne is haragudj, de azért mert a People magazin kiír egy ilyet..nem kell neki hinni. Ők is írtak már a golden childról, aztán hol a gyerek? Sehol!
Nem beszélve arról, hogyha igaz lenne a sztori, akkor a nagy exclusiv fotókkal rendelkező US Weekly nem törölte volna le a posztot a honlapjukról.
Ja és említettem már, hogy Kristen SOHA nem beszél a magánéletéről?
“Why would I want anything that’s private to become entertainment for other people?” - Kristen
I’m glad I’m not one of those actresses who is just so ready to open up for everyone.” - Kristen
Ha esetleg mégis megszólal erről, SOHA nem mondja ki azt, hogy Rob...soha nem említi meg a nevét, mert nem hülye.
Máskor is voltak ilyen cikkek, képekkel és nagyon különleges forrásokkal, akik közel álltak hozzájuk...már tudtuk is, hogy mikorra várják a gyereket...és érdekes, egyik sem igaz.
De nem baj, lehet hinni ebben. Nem érdekes. De akkor tényleg nem tudtok semmit róluk.
És most lehet jönni ezzel a miért, te ismered? dologgal, de nem érdekel. Mert igen, ismerem. Ő a példaképem, ő az, aki velem sírt, amikor azt mondtam neki, hogy szeretem és közben szorítottam a kezét. Ismerem ezt a lányt és tudom, hogy mennyire őszinte és igaz. Úgyhogy mindenki gondolhat mindent, csak egyet kérek: ne bántsátok őt! Mert nem érdemli meg!



Én is teljes mértékben egyet értek veled. Nekem is Kristen a példaképem, és egyáltalán nem érdemli meg, hogy így vélekedjenek róla.
2012. július 25. 22:12 #197
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
Ő a példaképem, ő az, aki velem sírt, amikor azt mondtam neki, hogy szeretem és közben szorítottam a kezét. Ismerem ezt a lányt és tudom, hogy mennyire őszinte és igaz.


Jaj de szupi rofl.gif Nem tudtam, hogy itt vannak olyanok akik ilyen közeli barátságot ápolnak vele mega_shok.gif Te lehetsz a legközelebbi barát, akivel interjút készítenek róla rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Goddessa
2012. július 25. 22:13 #198
- törölt felhasználó -    
Idézet (Goddessa @ 2012.07.25. 21:51)
És ezt is mondta (ma):
"I'm deeply sorry for the hurt and embarrassment I've caused to those close to me and everyone this has affected.This momentary indiscretion has jeopardized the most important thing in my life, the person I love and respect the most, Rob. I love him, I love him, I'm so sorry."
Ha nem csinált semmit, miért kért bocsánatot? A jövőbeli bűneiért?


Te tényleg annyira naiv vagy hogy mindent elhiszel az újságoknak? Tudod mennyből tart kitalálni egy ilyen szöveget, és úgy előadni mintha Kristen nyilatkozta volna? Mikor még az interjúkat is kiforgatják, akkor szerinted egy ilyet mennyiből tart?
2012. július 25. 22:13 #199
llejja
llejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 106438
Offline offline
Idézet
Szerintem te is kicsit beszédesebb lennél, ha egy ilyen baklövés miatt esetleg a stúdiód ki lenne téve a veszélynek, hogy pár százmilliót bukik. Lehet, hogy őmaga sosem beszélne a magánéletéről, de lehet, hogy a stúdió ráparancsolt, hogy igenis kérjen bocsánatot, különben minden, amiért eddig dolgozott, kárba vész. Megtette, mert nem hülye.

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/339387-kristen-stewart-megcsalta-robert-pattinsont/valasz/#ixzz21fP8woka


Hát már nincs füle a képeke, így nem hiszem, hogy meghallotta őket wink.gif
Ha valaki kiad egy hivatalos nyilatkozatot, azt NEM a People magazinnál teszi meg, remélem ezt te sem gondoltad komolyan.
És ha még ki is ad egyet, akkor sem mond olyanokat, hogy "This momentary indiscretion has jeopardized the most important thing in my life, the person I love and respect the most, Rob. I love him, I love him" - haha.
Ott van neki Ruth, Ruth ért a dolgához és amúgy is, egy stúdió sem küldi az embereit a People magazinhoz...

Kristen barátai beszéltek a dologról, JOSH, JOSH beszélt róla, a legnagyobb fanboy, Shaun...ŐK tudják, hogy mit beszélnek...akik már évek óta ismerik őket, nem a US Weekly, akik még a photoshophoz sem értenek.

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/339387-kristen-stewart-megcsalta-robert-pattinsont/valasz/#ixzz21fPYOUsx
2012. július 25. 22:14 #200
- törölt felhasználó -    
andika12 egyetértek!
15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok