Starity

Kristen Stewart megcsalta Robert Pattinsont?

15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 25. 21:24 #161
llejja
llejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 106438
Offline offline
hahahahaha. kár, hogy nem igaz.
azok a nyilatkozatok sem igazak...és már nem azért, de ha nem ismeritek Kristent, akkor ne mondjátok...mert Kristen SOHA nem mondana ilyet. smileeee.gif
ez pedig...elég nagy bizonyíték: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7qcz7VhQY1qiej7bo1_1280.png

De tudjátok mit? nem kell, hogy elhiggyétek. A lényeg, hogy ők tudják, hogy mi az igazság. smileeee.gif
Főleg, hogy azon a napon Rupert és Kristen nem is voltak egy földrészen!
2012. július 25. 21:25 #162
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.07.25. 21:22)
A Hófehérnek lesz második része. Akármit is csinált a kiscsaj, jól csinálta hiszen főszereplő lesz megint.  rohog.gif


bárcsak tudna színészkedni nea.gif
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Mia
2012. július 25. 21:26 #163
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (llejja @ 2012.07.25. 21:24)
hahahahaha. kár, hogy nem igaz. 
azok a nyilatkozatok sem igazak...és már nem azért, de ha nem ismeritek Kristent, akkor ne mondjátok...mert Kristen SOHA nem mondana ilyet. smileeee.gif 
ez pedig...elég nagy bizonyíték: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7qcz7VhQY1qiej7bo1_1280.png

De tudjátok mit? nem kell, hogy elhiggyétek. A lényeg, hogy ők tudják, hogy mi az igazság. smileeee.gif 
Főleg, hogy azon a napon Rupert és Kristen nem is voltak egy földrészen!


ezt a képet valaki még1szer belinkeli és agymenést kapok ohmy.gif
6 felhasználónak tetszik: Jal, chelseagirl18, ophely88, Goddessa, Mia, Black Hearth2
2012. július 25. 21:27 #164
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.07.25. 21:22)
A Hófehérnek lesz második része. Akármit is csinált a kiscsaj, jól csinálta hiszen főszereplő lesz megint.  rohog.gif


Ez azt is megmagyarázza hogyan kaphatta meg ő a gyönyörűséges Hófehérke szerepét aki elméletileg sokkal szebb mint a mostoha _nevet.gif Na jó leállok a gonoszkodással angel2.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Goddessa, Mia, Jal, Black Hearth2
2012. július 25. 21:27 #165
- törölt felhasználó -    
Idézet (llejja @ 2012.07.25. 21:24)
hahahahaha. kár, hogy nem igaz. 
azok a nyilatkozatok sem igazak...és már nem azért, de ha nem ismeritek Kristent, akkor ne mondjátok...mert Kristen SOHA nem mondana ilyet. smileeee.gif 
ez pedig...elég nagy bizonyíték: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7qcz7VhQY1qiej7bo1_1280.png

De tudjátok mit? nem kell, hogy elhiggyétek. A lényeg, hogy ők tudják, hogy mi az igazság. smileeee.gif 
Főleg, hogy azon a napon Rupert és Kristen nem is voltak egy földrészen!

Mert te ismered, és minden vasárnap délután együtt bridzseltek és dominóztok. dry.gif
Nem kell elhinni a hivatalos nyilatkozatot. Elvis is él, Bob Marley tegnap mesélte.
9 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Barbus87, Mia, ophely88, Grace Benning, Jal, Kiim, Black Hearth2, rencsi95
2012. július 25. 21:28 #166
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Komolyan mondom, zseniális, ahogy a fanok próbálják a saját lelküket megnyugtatni ezekkel a fotókkal. Az senkit nem zavar, hogy azok a képek, amikről elvileg összephotoshopolták az egészet, alapjában véve ugyan hasonlítanak, de a hülye is látja, hogy nem ugyanaz sem a haj, sem az arckifejezés? Nem baj, ha nektek ettől jobb, én senki lelkébe nem gázolok bele... biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Barbus87, Goddessa, ophely88, Jal, Black Hearth2
2012. július 25. 21:30 #167
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2012.07.25. 21:27)
Ez azt is megmagyarázza hogyan kaphatta meg ő a gyönyörűséges Hófehérke szerepét aki elméletileg sokkal szebb mint a mostoha  _nevet.gif Na jó leállok a gonoszkodással angel2.gif



Ja, szebb mint Charlie, mi? ohmy.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. július 25. 21:30 #168
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
A Hófehérnek lesz második része. Akármit is csinált a kiscsaj, jól csinálta hiszen főszereplő lesz megint.


Legalább spórolok a mozival rolleyes.gif Nem kell beülni ilyen retardált filmre pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. július 25. 21:32 #169
Victoria9723
Victoria9723
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 165114
Offline offline
Akward! De hát ez van senki se tökéletes:/ Még egy "sztár" sem.
2012. július 25. 21:33 #170
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
Mia Mia
Komolyan mondom, zseniális, ahogy a fanok próbálják a saját lelküket megnyugtatni ezekkel a fotókkal. Az senkit nem zavar, hogy azok a képek, amikről elvileg összephotoshopolták az egészet, alapjában véve ugyan hasonlítanak, de a hülye is látja, hogy nem ugyanaz sem a haj, sem az arckifejezés? Nem baj, ha nektek ettől jobb, én senki lelkébe nem gázolok bele


Nem tudom minek pátyolgatják a lelküket ezzel rolleyes.gif Miss Szent Kristen sose volt egy megtestesült jóság, és azt se értem, hogy a rajongóik miért vannak annyira oda érte és, hogy miért istenítik ennyire? unsure.gif Hisz nála mérföldekkel találhatunk olyan színészt, aki nem, hogy tehetségesebb, de a rajongóit is jobban becsüli és szereti rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. július 25. 21:34 #171
Andy1996
Andy1996
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 1931
Csatolások: 436
Azonosító: 160928
Offline offline
nem tud már jó dolgában mit csinálni...
2012. július 25. 21:34 #172
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet (Goddessa @ 2012.07.25. 21:27)
Mert te ismered, és minden vasárnap délután együtt bridzseltek és dominóztok.  dry.gif 
Nem kell elhinni a hivatalos nyilatkozatot. Elvis is él, Bob Marley tegnap mesélte.


Jaj de jót röhögtem. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Grace Benning, Black Hearth2
2012. július 25. 21:36 #173
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Mia @ 2012.07.25. 21:28)
Komolyan mondom, zseniális, ahogy a fanok próbálják a saját lelküket megnyugtatni ezekkel a fotókkal. Az senkit nem zavar, hogy azok a képek, amikről elvileg összephotoshopolták az egészet, alapjában véve ugyan hasonlítanak, de a hülye is látja, hogy nem ugyanaz sem a haj, sem az arckifejezés? Nem baj, ha nektek ettől jobb, én senki lelkébe nem gázolok bele... biggrin.gif


Perez Hilton oldalán már cikk is van arról hogy a hűséges fanok tumblr oldalon reblogolják a fentebb már beszúrt 'bizonyító' képeket.
2012. július 25. 21:40 #174
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.07.25. 21:36)
Perez Hilton oldalán már cikk is van arról hogy a hűséges fanok tumblr oldalon reblogolják a fentebb már beszúrt 'bizonyító' képeket.

A tagadás a gyász első fázisa. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. július 25. 21:45 #175
Horváth Janka
Horváth Janka
új tag
 
StátuszUnatkozok.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 180795
Offline offline
Tőlem csináljanak, amit akarnak..
2012. július 25. 21:47 #176
llejja
llejja
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 106438
Offline offline
Úristen, azokon a képeken Kristennek NINCSEN FÜLE, mert az US Weekly csodás emberei azt nem tudták odaphotosopolni. Vagy benne van egy visszapillantó tükör a fejében.
És még egyszer mondom, azok a nyilatkozatok nem is igazak. smileeee.gif

Kristen 17-én (amikor ezek a képek készültek) az apukájával golfozott Los Angelesben. Márpedig ha nem tanulta meg klónozni magát, akkor ez nem annyira megy neki. smileeee.gif

De amúgy annyira vicces, ahogy próbáljátok egymást meggyőzni, nem is tudom én miért vagyok itt. smileeee.gif Legalább a fake rajongók most elhagyják Kristent...

Ha bárki is egy picit is ismeri őt, akkor tudja, hogy soha nem tenne ilyet. És a vicc, hogy aznap is Rob ruhája volt rajta...Robbal 3 év alatt nem tudtak nyilvánosság elé jönni és hopsz, na most Ruperttel rögtön! smileeee.gif

És ne felejtsük el, hogy az US Weekly volt az a magazin, aki kitalálta, hogy Rob és Kristen együtt vannak, aztán szakítottak, Kristen terhes lett, megint szakítottak, Rob volt terhes, megkérte a kezét, összeházasodtak, próbálkoztak a gyerekkel, de nem jött össze. összeházasodtak, elváltak és most MEGCSALTA. aaaah. ja, és ugyan ez a magazin mondta, hogy Taylor meleg.

Kristen mondta ezt az Eclipse promón: "Right now, I'm both living with Rob and he's breaking up with me and I think I may be pregnant as well and married. But we got married a couple of times last year too. It makes absolutely no sense." - legalább egyel többet adhatunk hozzá a dologhoz! smileeee.gif
2012. július 25. 21:51 #177
- törölt felhasználó -    
Idézet (llejja @ 2012.07.25. 21:47)
Úristen, azokon a képeken Kristennek NINCSEN FÜLE, mert az US Weekly csodás emberei azt nem tudták odaphotosopolni. Vagy benne van egy visszapillantó tükör a fejében. 
És még egyszer mondom, azok a nyilatkozatok nem is igazak. smileeee.gif 

Kristen 17-én (amikor ezek a képek készültek) az apukájával golfozott Los Angelesben. Márpedig ha nem tanulta meg klónozni magát, akkor ez nem annyira megy neki. smileeee.gif 

De amúgy annyira vicces, ahogy próbáljátok egymást meggyőzni, nem is tudom én miért vagyok itt. smileeee.gif Legalább a fake rajongók most elhagyják Kristent...

Ha bárki is egy picit is ismeri őt, akkor tudja, hogy soha nem tenne ilyet. És a vicc, hogy aznap is Rob ruhája volt rajta...Robbal 3 év alatt nem tudtak nyilvánosság elé jönni és hopsz, na most Ruperttel rögtön! smileeee.gif 

És ne felejtsük el, hogy az US Weekly volt az a magazin, aki kitalálta, hogy Rob és Kristen együtt vannak, aztán szakítottak, Kristen terhes lett, megint szakítottak, Rob volt terhes, megkérte a kezét, összeházasodtak, próbálkoztak a gyerekkel, de nem jött össze. összeházasodtak, elváltak és most MEGCSALTA. aah. ja, és ugyan ez a magazin mondta, hogy Taylor meleg.

Kristen mondta ezt az Eclipse promón: "Right now, I'm both living with Rob and he's breaking up with me and I think I may be pregnant as well and married. But we got married a couple of times last year too. It makes absolutely no sense." - legalább egyel többet adhatunk hozzá a dologhoz! smileeee.gif


És ezt is mondta (ma):
"I'm deeply sorry for the hurt and embarrassment I've caused to those close to me and everyone this has affected.This momentary indiscretion has jeopardized the most important thing in my life, the person I love and respect the most, Rob. I love him, I love him, I'm so sorry."

Ha nem csinált semmit, miért kért bocsánatot? A jövőbeli bűneiért?
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Jal, Black Hearth2
2012. július 25. 21:51 #178
- törölt felhasználó -    
llejja, amit írtál, teljesen igaz, és egyet értek. Nem tudom, hogy miért kell ezt csinálni, meg ilyeneket írogatni... pff...
2012. július 25. 21:53 #179
andika12
andika12
visszatérő vendég
 
StátuszNe vígy engem kísértésbe, odatalálok magam is.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.10.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 140
Azonosító: 76680
Offline offline
Hát nem tudom gyerekek... ahogy elnézem megoszlanak a vélemények erre fele is :/
Én nagy Robsten fan vagyok így hiszek abban, hogy együtt vannak és ezáltal abban is, hogy Kris nem lenne képes nyilvánosság előtt megcsalni Robo-ot. És tényleg a fanok már amennyi megmaradt ezután folyamatosan szerkesztik a képeket a Tumblr oldalán melyeken meglátni, hogy photoshop áldozatává váltak. Valamint megemlíteném, hogy még jó régen a People magazin lehozott egy olyan cikket miszerint Kristen babát vár, nos most sem csalódhatunk az újságban hisz azon is főcímként szerepel ez az egész több emeletes marhaság. Hisz Kris nem volt terhes, úgyhogy nem félek kijelenteni azt sem, hogy ez az egész egy rosszindulatú pénzhajhász emberke picinyke agyából pattant ki. És persze most jönnek azok a komik, hogy én nem ismerem Kristent és ez igaz is, de könyörgöm ha évekig rejtegeti Robot, valamint magányügyeiről nem nyilatkozik, akkor majd pont most és nyilvánosan fogja megcsalni Robot? És még egy utolsó megjegyzés ha igazak lennének a hírek és Kristen tényleg reagálna rá, valószínűleg nem beszélne rólla őszintén hanem elkönyvelné, hogy ez az ő magánügyük és majd megoldják!
De mindegy is az ő dolguk, majd ha Kristen nyilatkozni fog és nem egy People vagy US magazinnak akkor esetleg elhiszem, addig viszont az egész hülyeség :/
1 felhasználónak tetszik: Blary
2012. július 25. 21:54 #180
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Most már komolyan ha még egyszer azt írja valaki, hogy "ha valaki kicsit is ismeri Kristent..." MIÉRT????? Ismeri valaki innen? MIÉRT kell ilyeneket írni, MIÉRT????? biggrin.gif ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Jal, Black Hearth2
15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok