1x03 - "Potage" stills HQ
Hannibal (2013-2015)
2013. május 06. 20:13
#23
Sokkal jobb lett, mint hittem volna. Remélemm nem kaszálják el!
2013. május 25. 10:46
#25
Néhány héten belül eldől a sorozat sorsa. Nevezetesen, hogy kap-e második évadot.
2013. május 31. 08:14
#26
Tegnap megerősítették, hogy érkezik a második évad!
2013. május 31. 08:25
#27
Idézet (Mizi @ 2013.05.31. 08:14)
Tegnap megerősítették, hogy érkezik a második évad! 
Igen, én is ma reggel olvastam.
2013. június 02. 12:21
#28
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Engem egyáltalán nem érdekelt ez a sorozat, aztán most hogy nem nagyon van mit néznem, megpróbáltam az első részt, majd a következő négyet. Teljesen jó, nem erre számítottam. Kannibál, meg durva gyilkosságok vannak benne, mégis az egész olyan művészien és sterilen van megoldva, hogy még engem sem zavarnak ezek a dolgok. Dancy és Mikkelsen nagyon jól alakítanak, tényleg jó nézni és hallgatni a közös jeleneteiket.
2013. június 02. 13:51
#29
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (funny18 @ 2013.04.06. 12:38)
S1 Promoshoot HQ
7 felhasználónak tetszik:
Toxic,
Charlotte Benning,
chelseagirl18,
jasztelek,
Alison Lerman,
Lady Suzy,
Bessie
2013. június 30. 14:11
#30
heehhhe
2013. június 30. 16:52
#31
Jajj, láttam részt szinkronosan... Mikkelsen hangját valami iszonyatosan elcseszték...
A Big Bang Theory óta nem hallottam ilyen tré szinkront, te jó ég
A Big Bang Theory óta nem hallottam ilyen tré szinkront, te jó ég
2013. június 30. 16:55
#32
Idézet (Solarian @ 2013.06.30. 16:52)
Jajj, láttam részt szinkronosan... Mikkelsen hangját valami iszonyatosan elcseszték...
A Big Bang Theory óta nem hallottam ilyen tré szinkront, te jó ég
A Big Bang Theory óta nem hallottam ilyen tré szinkront, te jó ég
A Casino Royale-ban is Kaszás Gergő kölcsönözte neki a hangját, én már ott is szörnyülködtem.
2013. június 30. 16:59
#33
Fantasztikus sorozat. Még a múlt héten megnéztem az évadzárót, és azt kell mondanom, jöhet a folytatás. Hannibal karakterét valami nagyon jól eltalálták, Mikkelsen kiváló a szerepre. Igaz, nem Hopkins, de a két színészt nem is szabad összehasonlítani, mivel nem is lehet. Hiszen a filmek és a sorozat két külön adaptáció. De nekem mind tetszik. És az a zárókép az évadzáróban mindent vitt.
2014. január 19. 12:47
#40
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Solarian @ 2014.01.19. 09:06)
Aki közzétette a 7-iket föl kéne akasztani
Én is azt néztem, hogy nem kicsit spoileres...
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline











