Starity

Kristen Stewart ismét főszerepben

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 03. 17:46 #141
doriella
doriella
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.09.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 1
Azonosító: 157843
Offline offline
Nekem igazából mindegy volt, hogy ki játsza, már várom, tuti jó lesz!
2012. augusztus 03. 17:49 #142
Nataa 12
Nataa 12
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒł Mrs.Ackles łƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.28.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 0
Azonosító: 159529
Offline offline
Én eddig sem szerettem,úgyhogy és most negatív hozzászólást írok,és nem azért,mert volt ez a félrelépése!
Először is,szerintem nem illik hozzá szerep,gyönyörű?? Az nem hiszem,hogy Kristen.
Ás légyszíves a fanok ne támadjanak! wink.gif
2012. augusztus 03. 17:50 #143
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Kristennél keresve se találtak volna rosszabb színésznőt. Egyáltalán nem illik rá a szerep, és mivel pocsék színésznő eljátszani sem fogja tudni. Szépségben sehol sincs Jenniferrel szemben, és mivel már a népszerűsége a padlót verdesi, nyugodtan eltűnhetne süllyesztőbe. Nyílván lesz egy műkibékülése Pattisonnal, hogy ne bukjon meg a Breaking Dawn második része, de utána már nem lesz ilyen könnyű dolga. Legalábbis remélem. Kiváncsi leszek a filmre, hátha az ezeregyedik lesz az amiben tetszeni fog az alakítása.
2012. augusztus 03. 17:56 #144
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Örülök neki. smileeee.gif Az én véleményem Kristenről nem változik meg attól hogy megcsalta Robot. Jó, nem örülök ennek, csalódtam is benne, de nem hinném, hogy még egyszer elköveti ugyanazt a hibát, főleg akkor nem ha tényleg úgy szereti Robertet ahogy mondja, és tényleg ki akar vele békülni.
2012. augusztus 03. 17:57 #145
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Ez a film alapból nagyon érdekes mindegy melyikük játsza el. Bár Kristen erre most megfelelőbb lehet.
2012. augusztus 03. 18:01 #146
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Szerintem ez a film sem lesz valami nagy durranás, mint a Hófehér és a Vadász sem volt az. Kristen alakításait mérlegelve még mindig benne van a beskatulyázott vámpírlány vagy milyen szerep, és nem tud kitörni onnan. A kritikusok is megemlítették, hogy a Hófehér és a Vadászban úgy szerepelt, hogy az már keserves. Most meg vonszolni fogja magát a földön, fogadni mernék...
2012. augusztus 03. 18:21 #147
- törölt felhasználó -    
Gratulálok neki *-* legalább a karrierjére nem hatott ki 'ez..' a dolog...
2012. augusztus 03. 18:24 #148
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Nem tudom hogy milyen lesz a film, lehet addig a rajongók is lehiggadnak.
2012. augusztus 03. 18:32 #149
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Jennifer-nek jobban örültem volna. Kristen pocsék színésznő, és szerintem ebben a filmben sem fogok elájulni a tehetségétől, már ha megnézem majd ezt a filmet. dry.gif
2012. augusztus 03. 18:36 #150
- törölt felhasználó -    
Imádom Kristen-t még ha volt pár botránya akkor is biggrin.gifD
2012. augusztus 03. 18:37 #151
- törölt felhasználó -    
am gratulálok neki smileeee.gif)
2012. augusztus 03. 18:37 #152
- törölt felhasználó -    
nemhinném hogy megnézem...
2012. augusztus 03. 18:37 #153
- törölt felhasználó -    
Jennifer-t nem annyira kedvelem meghát Kristen sokkal jobb színésznő!!! yes.gif
2012. augusztus 03. 18:38 #154
- törölt felhasználó -    
és nézni fogom... smileeee.gif
2012. augusztus 03. 18:39 #155
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Annyira jó, hogy mindenki ennyire képben van Kristent illetően, és annyi filmjét is látta már. A Twilight-filmeken kívül a legtöbben maximum a Hófehér és a vadászban látták, de lehet, hogy még abban sem, pedig egyáltalán nem ezekben mutatja meg, hogy mit tud. Ennek ellenére itt már sokak szerint nála nincs is rosszabb színésznő, és ha egyvalaki elkezdi, akkor rögtön jön egyre több komment arról, hogy neki csak egy arca van, meg hasonlók. Sokan írják, hogy mennyire nem tudná megformálni a karaktert, közben nem is látták őt mondjuk olyan filmekben, mint a Welcome to the Rileys, a Speak, vagy a The Yellow Handkerchief, pedig ezekben a drámákban nagyon is jól alakít. A Twilight részeit én is utálom, de ezeken kívül sok jó filmbe szerepel, amiket érdemes megnézni.
A legtöbb embert mondjuk úgy sem érdekli, hogy hogyan játszik, mert egyszerűen tényleg divat lett utálni, különösen most, és nagyon egyszerű leírni őt rossz színésznőnek, a többi kommentelőt követve. Írták is már lejjebb, de tényleg nevetséges, hogy valaki például úgy szólja le Kristent, hogy mondjuk Miley Cyrus az egyik kedvence, vagy hasonlók.
Jennifer tényleg nem rossz színésznő, és persze most éppen az ő filmje a felkapott, de azért nagyon nagy túlzás, amit itt páran rendeznek, úgy hogy nincsenek egészen képben Kristent illetően. A filmre kíváncsi leszek, szerintem tényleg nagyon illeni fog hozzá a szerep. Egyébként nevetséges olyanokba is belekötni, hogy a film tartalma szerint megint egy gyönyörű lányt játszik, mert nekem ne mondja senki, hogy Kristen ronda, és mellette Jennifer valami istennő. Meg lehet érteni, hogy sokan nem bírják Kristent, és nem tartják túl jó színésznek, de túlzás, amit itt a legtöbben művelnek.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. augusztus 03. 18:39 #156
allics98
allics98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 175946
Offline offline
Már várom a filmet smileeee.gif
2012. augusztus 03. 18:51 #157
- törölt felhasználó -    
Nálam Kristen teljesen leírta magát!
2012. augusztus 03. 19:00 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cannibal3 @ 2012.08.03. 18:39)
Annyira jó, hogy mindenki ennyire képben van Kristent illetően, és annyi filmjét is látta már. A Twilight-filmeken kívül a legtöbben maximum a Hófehér és a vadászban látták, de lehet, hogy még abban sem, pedig egyáltalán nem ezekben mutatja meg, hogy mit tud. Ennek ellenére itt már sokak szerint nála nincs is rosszabb színésznő, és ha egyvalaki elkezdi, akkor rögtön jön egyre több komment arról, hogy neki csak egy arca van, meg hasonlók. Sokan írják, hogy mennyire nem tudná megformálni a karaktert, közben nem is látták őt mondjuk olyan filmekben, mint a Welcome to the Rileys, a Speak, vagy a The Yellow Handkerchief, pedig ezekben a drámákban nagyon is jól alakít. A Twilight részeit én is utálom, de ezeken kívül sok jó filmbe szerepel, amiket érdemes megnézni. 
A legtöbb embert mondjuk úgy sem érdekli, hogy hogyan játszik, mert egyszerűen tényleg divat lett utálni, különösen most, és nagyon egyszerű leírni őt rossz színésznőnek, a többi kommentelőt követve. Írták is már lejjebb, de tényleg nevetséges, hogy valaki például úgy szólja le Kristent, hogy mondjuk Miley Cyrus az egyik kedvence, vagy hasonlók. 
Jennifer tényleg nem rossz színésznő, és persze most éppen az ő filmje a felkapott, de azért nagyon nagy túlzás, amit itt páran rendeznek, úgy hogy nincsenek egészen képben Kristent illetően. A filmre kíváncsi leszek, szerintem tényleg nagyon illeni fog hozzá a szerep. Egyébként nevetséges olyanokba is belekötni, hogy a film tartalma szerint megint egy gyönyörű lányt játszik, mert nekem ne mondja senki, hogy Kristen ronda, és mellette Jennifer valami istennő. Meg lehet érteni, hogy sokan nem bírják Kristent, és nem tartják túl jó színésznek, de túlzás, amit itt a legtöbben művelnek.

Tudom, hogy ismétlés a tudás anyja, de ezt már elmondta janet7 is. Szinte szó szerint ugyanezt írta.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. augusztus 03. 19:04 #159
Mary Alice Brandon
Mary Alice Brandon
 
StátuszElisabeth <33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.27.
Hozzászólás: 1006
Csatolások: 45
Azonosító: 137286
Offline offline
Én örülök neki, de már nem úgy mit a megcsalási botrány előtt...
2012. augusztus 03. 19:06 #160
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (CocoBerry @ 2012.08.03. 19:00)
Tudom, hogy ismétlés a tudás anyja, de ezt már elmondta janet7 is. Szinte szó szerint ugyanezt írta.

Nagyjából, a lényeg ugyanaz, hogy a legtöbben alig láttak tőle valamit, de most divatból utálják és leszólják a képességeit, mert mindenki más is, és ezt mindenképpen le akartam írni. Szinte az összes negatív komment is ugyanazt taglalja.
1 felhasználónak tetszik: mse90
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok