Starity

Celebvillák — Jessica Alba otthona

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 11. 13:57 #101
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű háza van. Elfogadnám a cipőivel együtt. biggrin.gif
2012. augusztus 11. 14:23 #102
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép és stilusos a háza Jessicanak. smileeee.gif
2012. augusztus 11. 14:50 #103
- törölt felhasználó -    
Gyonyoru haza van! smileeee.gif
2012. augusztus 11. 15:18 #104
- törölt felhasználó -    
kelllenek a cipöi!!!!
2012. augusztus 11. 16:10 #105
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Aztaaaaaaa! Nagyon széééép :/ ohmy.gif smileeee.gif jóneki
2012. augusztus 11. 16:45 #106
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
ó te jó ég. ohmy.gif szívesen elmennék oda 1 napra. ohmy.gif
2012. augusztus 11. 16:56 #107
convar
convar
visszatérő vendég
 
Státuszconvar már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.02.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 11
Azonosító: 139974
Offline offline
Jessica, te aztán tudsz élni biggrin.gif

Mondjuk az a műfű... pfff
Idézet (completely @ 2012.08.10. 23:39)
de amúgy bírom hogy Jessica mindig azt mondja hogy szeretne magánéletet, meg hogy a paparazzik hogy nevezik munkának azt amit csinálnak, ő utálja hogy figyelmet kap. --de akkor ki a fene kiváncsi a házadra ?.? vagy ennyire könyörögött a bosszantó média a képekért?

Ebben mondjuk van vmi, de azt azért tegyük hozzá hogy nem u.az amikor előre leegyeztetetve, egy megbeszélt időpontban fogad fotósokat a házában meg amikor pl. a strandon a paparazzik 2 mérettől csak azt lesik hogy mikor csúszik rajta félre a bikini vagy hogy a vízből kijőve mutat-e tevepatát (camel toe-t, ha így érthetőbb miről beszélek smileeee.gif). A kettő azért mégiscsak más szitu.
Idézet (Bella99 @ 2012.08.11. 09:50)
Van, akinek egy pár normális cipője sincsen. dry.gif

Igen, és?
2012. augusztus 11. 17:20 #108
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
Idézet (convar @ 2012.08.11. 16:56)

Ebben mondjuk van vmi, de azt azért tegyük hozzá hogy nem u.az amikor előre leegyeztetetve, egy megbeszélt időpontban fogad fotósokat a házában meg amikor pl. a strandon a paparazzik 2 mérettől csak azt lesik hogy mikor csúszik rajta félre a bikini vagy hogy a vízből kijőve mutat-e tevepatát (camel toe-t, ha így érthetőbb miről beszélek smileeee.gif). A kettő azért mégiscsak más szitu.

Ebben is van valami, csak legközelebb fogalmazza máshogy azt a mondanivalóját hogy utálja a médiát beee.gif , mert most épp úgy néz ki mintha nem utálná angel2.gif

rohog.gif
2012. augusztus 11. 17:22 #109
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
A kritikus hsz-en kívül meg elismerem hogy láknám a házát biggrin.gif
2012. augusztus 11. 17:40 #110
convar
convar
visszatérő vendég
 
Státuszconvar már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.02.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 11
Azonosító: 139974
Offline offline
Idézet (completely @ 2012.08.11. 17:20)
Ebben is van valami, csak legközelebb fogalmazza máshogy azt a mondanivalóját hogy utálja a médiát beee.gif , mert most épp úgy néz ki mintha nem utálná  angel2.gif 
rohog.gif

Folytatva a sormintát, ebben is van vmi (biggrin.gif), DE:

1. ne legyél olyan biztos abban hogy valóban úgy fogalmazott ahogy anno olvastuk... tudod, a magyar médiára oly jellemző félrefordításokra gondolok.

2. nem most, ez am kb. 4 éve volt, mármint úgy értem ez az egész háztűznéző, még Honor születése előtt (vagy után? na erre már én sem emlékszem) történt. Az egy dolog hogy itt, a Starityn csak most publikálták.

Persze, ahogy szokták mondani, jobb későn mint soha smileeee.gif (ez most egy kikacsintás volt LaTashának wink.gif)
2012. augusztus 11. 19:00 #111
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
Idézet (convar @ 2012.08.11. 17:40)
Folytatva a sormintát, ebben is van vmi (biggrin.gif), DE:
1. ne legyél olyan biztos abban hogy valóban úgy fogalmazott ahogy anno olvastuk... tudod, a magyar médiára oly jellemző félrefordításokra gondolok.


Van benne valami [ rohog.gif ]
De szoktam olvasni külföldi bulvárt és nem annyira szimpatizálok Jessica nyilatkozataival, pedig nagyon kedves dolognak tartom ezt a ^Honest company-t, a családja helyes, képeken szimpatikus ( biggrin.gif )stb. Van ilyen... de egyébként SEMMIKÉPP SEM UTÁLOM, ha esetleg túl nyersen fogalmaztam a mondanivalóimat...

Idézet (convar @ 2012.08.11. 17:40)
2. nem most, ez am kb. 4 éve volt, mármint úgy értem ez az egész háztűznéző, még Honor születése előtt (vagy után? na erre már én sem emlékszem) történt. Az egy dolog hogy itt, a Starityn csak most publikálták. 

Persze, ahogy szokták mondani, jobb későn mint soha  (ez most egy kikacsintás volt LaTashának )

Hát akkor azóta tényleg csak pár év telt el _nevet.gif _nevet.gif
Nem baj... én nemrég olvastam egy viszonylag érdekfeszítő cikket, és pont 2016-ra terveztem én is. 110.gif
2012. augusztus 11. 21:21 #112
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Azta. biggrin.gif Laknék itt az biztos. biggrin.gif Az a gardrób szoba. rolleyes.gif
2012. augusztus 11. 21:30 #113
SunnySolya
SunnySolya
 
StátuszESC 2018❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.15.
Hozzászólás: 786
Csatolások: 32
Azonosító: 147357
Offline offline
aaaaaaa XD kellenek a cipői...mind *___* és a házát magát is elfogadnám XD
2012. augusztus 11. 21:32 #114
- törölt felhasználó -    
Elfogadnám a házat.*______*
2012. augusztus 11. 22:05 #115
gmk123456
gmk123456
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 179111
Offline offline
ááááááá,azok a cipők.......nagyon jóóók smileeee.gif meg a ház is smileeee.gif
2012. augusztus 11. 22:45 #116
kitticicus
kitticicus
új tag
 
Státuszpıηкıє pıє ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 135830
Offline offline
ez meseszép,egy áálomhááz! *-* és a cipőők!*-*
2012. augusztus 11. 23:53 #117
convar
convar
visszatérő vendég
 
Státuszconvar már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.02.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 11
Azonosító: 139974
Offline offline
Idézet (completely @ 2012.08.11. 19:00)
De szoktam olvasni külföldi bulvárt

Oké, de angolul vagy magyarul? Mer ugye nem mind1 a már említett szöveghűség (ill. fordításoknál annak hiánya) miatt.
Idézet (completely @ 2012.08.11. 19:00)
és nem annyira szimpatizálok Jessica nyilatkozataival, pedig nagyon kedves dolognak tartom ezt a ^Honest company-t, a családja helyes, képeken szimpatikus ( biggrin.gif )stb. Van ilyen...

Van hát, de am akkor meg tudod mondani hogy mi benne az ami taszít? Meg tudod fogalmazni? Egyáltalán azzal van gondod amiket mond vagy ahogy mondja? Vagy mind2? biggrin.gif
Idézet (completely @ 2012.08.11. 19:00)
de egyébként SEMMIKÉPP SEM UTÁLOM

Nyugi, ez is lejött wink.gif A szövegeidből látszik hogy értelmes lány vagy, olyan aki a földön jár, nem az a vkit divatból hypeoló vagy fújoló típus.
2012. augusztus 12. 11:57 #118
Bellsh1998
Bellsh1998
 
StátuszBarna vagyok gyakori szőke pillanatokkal ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.21.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 37
Azonosító: 181061
Offline offline
de jóók a cipők :$
2012. augusztus 12. 12:15 #119
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
Idézet (convar @ 2012.08.11. 23:53)
Oké, de angolul vagy magyarul? Mer ugye nem mind1 a már említett szöveghűség (ill. fordításoknál annak hiánya) miatt.
Van hát, de am akkor meg tudod mondani hogy mi benne az ami taszít? Meg tudod fogalmazni? Egyáltalán azzal van gondod amiket mond vagy ahogy mondja? Vagy mind2? biggrin.gif

Angolul szoktam olvasgatni, és úgy vettem észre hogy néhány témának eléggé megszállottja. pl hogy fogynia kell (láttam egy inteview-ban (David Letterman) (egy másik színésznőt néztem, ő véletlen ott volt oldalt, és kíváncsi voltam milyen személyiség (egyébként egész aranyos nő)) (...) és ott Letterman-nél azt mondta hogy Honor kiskorában pufók volt >mert túletette< --ez komoly?? blink.gif

Egy másik sokat említett témája hogy azt akarja hogy komolyan vegyék színészként és ne csak szexi legyen... Én 2 filmben láttam (A szem, Fantasztikus négyes) ott nem lett volna köze a karakterének ahhoz hogy szexi, mégis előhozták (a Szem-ben vizes hajjal, fehér polóban, teljesen véletlenül dögösen nézett ki, a Fant. 4-es ben meg amikor az utcán vetkőzött mielőtt láthatatlan lett volna, megkérdezte a tüzes pacák vagy nem tudom melyik hogy '-kondizol?' ) Szerintem lenne választása, és nem lenne kötelező mindig a szexi csajt játsszani...

És még azt sem szeretem benne hogy úgy beszél az öltözködési stílusáról mintha az befolyásolná a személyiségét... Amikor a Dark Angel-ben kemény csajnak öltözött akkor ő kemény volt cool.gif ha elegánsan öltözködik akkor végre nőies wub3.gif
Pedig szerintem inkább kisugárzástól függ...

Nem nagy szám, ettől még rendes nő meg minden, de én akkor is ráncolom a homlokom mad.gif (( #túletetteHonort rolleyes.gif rolleyes.gif


Idézet
Nyugi, ez is lejött  A szövegeidből látszik hogy értelmes lány vagy, olyan aki a földön jár, nem az a vkit divatból hypeoló vagy fújoló típus.

Hát köszönöm, de azt be kell vallanom hogy ő azért azon kevesek közé tartozik akiről kivételesen van véleményem laugh.gif laugh.gif
Egyébként te meg értelmes rajongó vagy, nem elfogult
wink.gif
2012. augusztus 12. 16:43 #120
convar
convar
visszatérő vendég
 
Státuszconvar már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.02.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 11
Azonosító: 139974
Offline offline
Idézet (completely @ 2012.08.12. 12:15)
úgy vettem észre hogy néhány témának eléggé megszállottja. pl hogy fogynia kell

Jaj már. Ennek melyik nő nem? Na jó, sokan, de akkor is, ez a nőknél egy "népbetegség". A húgom is ilyen (pedig 50 kiló vasággyal), és 10ből 8 barátnőm is ilyen volt, szal sztem ebben nincs semmi rendkívüli.
Idézet (completely @ 2012.08.12. 12:15)
és ott Letterman-nél azt mondta hogy Honor kiskorában pufók volt >mert túletette< --ez komoly?? blink.gif

Egy szülő, főleg egy elsőgyerekes szülő nagyon túl tud aggódni dolgokat, nagyon tud félni attól hogy esetleg rosszul csinál vmit, hiszen - szerencsés esetben - átérzi hogy az anyasággal mekkora felelősséget is vállalt magára.

Szal sztem ez is egy teljesen szokványos és normális dolog. A szomszédék pl. képesek voltak hajnali 3kor az ügyeletre menni csak azért mert 1 órán belül 2x kellett megtörölni a baba nóziját.
Idézet (completely @ 2012.08.12. 12:15)
Egy másik sokat említett témája hogy azt akarja hogy komolyan vegyék színészként és ne csak szexi legyen... Én 2 filmben láttam (A szem, Fantasztikus négyes) ott nem lett volna köze a karakterének ahhoz hogy szexi, mégis előhozták (a Szem-ben vizes hajjal, fehér polóban, teljesen véletlenül dögösen nézett ki, a Fant. 4-es ben meg amikor az utcán vetkőzött mielőtt láthatatlan lett volna, megkérdezte a tüzes pacák vagy nem tudom melyik hogy '-kondizol?' )

Ezekhez ő túl jó nő hogy megússza ilyen jelenetek nélkül smileeee.gif De tényleg, ilyen "ziccereket" nem fog kihagyni egy rendező, főleg nem egy olyan látványfilmnél mint a F4. Tudod, Hollywood.
Idézet (completely @ 2012.08.12. 12:15)
Szerintem lenne választása, és nem lenne kötelező mindig a szexi csajt játsszani...

Sajnos az a helyzet hogy vélekedéseddel ellentétben nemigen van. Ő már rég el van skatulyázva szép, de tehetségtelennek, így hát amikben játszik azokban szinte kivétel nélkül az az elvárás hogy mutasson vmit, na nem a színészi repeortoárjából (az úgysem érdekel senkit) hanem a testéből (úgyis mindenkit, legalábbis a férfiakat ez érdekli). De olyan is van amikor kifejezetten csak a kirakatbaba szerepére van kárhoztatva.

Egyébként tényleg próbál ő kitörni ebből, 2010ben pl. a Láthatatlan jel (An invisible sign) egy egész jó irány volt ehhez, csakhát ilyenekből több is kellene viszont mit csináljon ha azokra meg még várni kell. (majd talán 5-10 év múlva, amikortól jönnek a szarkalábak, vagyis amikortól esik a szépségindex biggrin.gif)

Am azt a filmet érdemes lenne megnézned hogy lám, ő ilyet is tud (itt kivételesen egyáltalán nem a szépségére építettek, sőt, majdhogynem el akarták csúfítani). Egy drámáról van szó, de am egy bűbájos film, majd meglátod/meglátnád.

Itt a trailere, ha akarod a többit már végülis ki tudod guglizni ;D
http://youtu.be/4x2RzV1UrW8
Idézet (completely @ 2012.08.12. 12:15)
És még azt sem szeretem benne hogy úgy beszél az öltözködési stílusáról mintha az befolyásolná a személyiségét... Amikor a Dark Angel-ben kemény csajnak öltözött akkor ő kemény volt  cool.gif ha elegánsan öltözködik akkor végre nőies  wub3.gif
Pedig szerintem inkább kisugárzástól függ...

No azért az öltözködés és a személyiség igenis összefügg, bár az igaz hogy sztem sem úgy van ahogy Jess gondolja, mert sztem meg inkább a személyiség befolyásolja az öltözködést. Node sebaj, én sem érthetek mindenben egyet Jessel biggrin.gif
Idézet (completely @ 2012.08.12. 12:15)
Egyébként te meg értelmes rajongó vagy, nem elfogult 
wink.gif

Ó dehogynem biggrin.gif Nekem is van szemellenzőm, bár az igaz, hogy én azért néha akkor is átlátok rajta mert át akarok smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok