Starity

Adam Lambert: „Nyitott könyv vagyok”

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 11. 13:55 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Adam Lambert elég megosztó személyiség, legfőképpen a szexuális beállítottsága miatt. Elmondása szerint nem érdekli mások véleménye, inkább lesz önmaga, boldogan, mint valaki egészen más a média és a világ kedvéért.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: vdorina96
2012. augusztus 11. 14:03 #2
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Adam heart.gif igaza van mér lenne más ember mások miatt ilyen embereket nagyon tisztelek aki nyíltan vállalja magukat!
2012. augusztus 11. 14:06 #3
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Ez tényleg jó dolog, hogy nem érdeklik mások véleményei, csak az, hogy neki legyen jó.
2012. augusztus 11. 14:07 #4
- törölt felhasználó -    
Igaza van egy tiszteletre méltó ember. smileeee.gif
2012. augusztus 11. 14:14 #5
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Ha az ő küzdelme, öröme és szerelme, akkor minek tárja az egész világ elé? Ha annyira baja van a társadalommal és arra akarja őket sarkallni, hogy fogadják el a hozzá hasonlókat, akkor pont azzal tenne eleget ennek, ha befogná a száját és nem reklámozná ezt. Sok ember nem tudja ennyire természetesen venni az ő ügyét, - jelentem én sem - és ennek az az oka, hogy képtelenek lennének úgy élni, mint ő. Nekem alapjáraton semmi bajom velük, a közvetlen környezetemben is élnek homoszexuális emberek, de úgy, hogy ezt magánügyként kezelik és soha még csak véletlenül sem lett beszédtéma ez a környezetükben. Amíg így viselkednek, addig nekem semmi problémám, de mihelyst közszemlére teszik, jelen esetben nyilatkoznak róla és előveszik "mártír" énjüket és felvonulásokon hirdetik mivoltjukat, egyből a hányinger kerülget. Ha nem tennének ilyen kijelentéseket, nem hívnák fel magukra a figyelmet, a társadalom is könnyebben kezelné őket és a kutyát sem érdekelné, ha valaki a saját neméhez vonzódna...
2012. augusztus 11. 14:35 #6
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
nekem nem azzal van bajom, hogy meleg, de miért kell koncerteken lesmárolni a pasikat és egyéb dolgokat művelni ami tökre nem tartozik a rajongókra??? azért mennek oda az emberek, hogy hallgassák a zenéjét, semmi egyébért. nem bírom ezt a gyereket.
2012. augusztus 11. 14:40 #7
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szerintem éppen eléggé a magánügyeként kezeli, de mint híres ember, elkerülhetetlen, hogy felszólaljon, hiszen jelenleg ő a legnépszerűbb, legeladhatóbb meleg énekes a fiatal generáció körében, amely hatalmas szó, főleg a társadalmunk elfogadási problémái miatt. Adamnek feladata az, hogy felszólaljon az elnyomás mellett és támogasson szervezeteket, hiszen ő szájából a leghitelesebb. Úgy értem, Gaga is szokott felszólalni a melegek érdekében, de nem él benne, nem tudja, min mennek át. Azért ezek mérlegelendő dolgok.
Amit az interjú második felében mondott, az It's get better kampányhoz kapcsolódóan, pedig gyönyörű. Jó lenne, ha sokan elgondolkodnának rajta, csak az a baj, hogy hosszú, így nyilván a 90% el sem fogja olvasni.
Amúgy tök jó, hogy őt szidjátok, mert egyszer egy interjúban szánt arra pár sort, hogy büszke és végre elfogadta magát teljes egészében, illetve egészen hasznos dolgokat mondott. De ezt leszámítva leginkább a zenéjéről hallunk és a sikereiről, nem pedig arról, hogy hol és mikor villantott, meg részegen esik át egyik buliból a másikra, továbbá a szerelmi élete is túl békés és csendes + igyekszik egészségesen élni és sportolni. De persze ő csinálja rosszul.
2012. augusztus 11. 14:40 #8
Edeee...
Edeee...
visszatérő vendég
 
StátuszA Beutiful lie : I Never Die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 497
Csatolások: 0
Azonosító: 166310
Offline offline
Johinna
Csak gratulálni tudok a ..nagyon okos, inteligens,, hozzászólásodhoz...Szóval szerinted ha valaki nem mindennapi annak kusban kell lennie ,és csak a négy fal között beszélheta vágyairól ?? Egész egyszerűen zárja dobozba magát ? Pff :/ Ez olyan ,mintha neked azért kéne hallgatnod az érzéseidről ,mert heteró vagy ... A .században élünk emberek ... Hogy lehet iylen apróság végett ítélkezni ? ... ohmy.gif

Egypéként Adam nagyon szépen fogalmazott ... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: dzse
2012. augusztus 11. 14:40 #9
- törölt felhasználó -    
ígykell csinálni! biggrin.gif nem érdekli senki sava,csak önmaga..;-)
2012. augusztus 11. 14:47 #10
- törölt felhasználó -    
respekt előtte, és még sok mindenki előtt aki felvállalja, annak ellenére, hogy a mádia világában mozog.. undorítónak tartom az olyan sztárokat akikről tudni lehet, hogy melegek de "nekik barátnőjük van stbstb." , és ezt azért állítják mert besz*ri kis nyuszik és jobban féltik a hírnevüket, karrierjüket..utálom ez ilyen képmutató embereket, mindig az egyenesség a legjobb!
2012. augusztus 11. 14:49 #11
yourshawty
yourshawty
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 1199
Csatolások: 50
Azonosító: 135998
Offline offline
Nagyon helyes, ez vagy te, és így imádunk Adam ♥♥♥
Nagyon jól fogalmazta meg smileeee.gif
2012. augusztus 11. 14:52 #12
- törölt felhasználó -    
Ez az ember az interjú alapján sokkal okosabb, mint gondoltam.
2012. augusztus 11. 14:53 #13
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Edeee... @ 2012.08.11. 14:40)
Johinna 
Csak gratulálni tudok a ..nagyon okos, inteligens,, hozzászólásodhoz...Szóval szerinted ha valaki nem mindennapi annak kusban kell lennie ,és csak a négy fal között beszélheta  vágyairól ?? Egész egyszerűen zárja dobozba magát ? Pff :/ Ez olyan ,mintha neked azért kéne hallgatnod az érzéseidről ,mert heteró vagy ... A .században élünk emberek ... Hogy lehet iylen apróság végett ítélkezni ? ... ohmy.gif

Egypéként Adam nagyon szépen fogalmazott ... smileeee.gif

Egyéni szoc problem, ha nem tetszik, amit írtam. Tudod ez a saját véleményem, amit kulturáltan megfogalmaztam veled ellentétben. Nem ítélem el őket, de én sem gerjesztek felvonulásokat, mert heteroszexuális vagyok, pedig ha ők megtehetik akkor mi is megtehetnék, minket is ugyanúgy zavarhatna sok minden. Nem vagyok sem naiv, sem antiszociális, hogy csak azért mert a 21. században élek attól még bármit megegyek amit elém raknak. Társadalomellenes pedig az lesz, aki úgy cselekszik, mint Adam és ezért a saját társadalmát taszítja el maga mellől. Ha rosszul látom hát rosszul látom, ez már csak az én bajom, tessék beletörődni pardon.gif
2012. augusztus 11. 14:58 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Johinna @ 2012.08.11. 14:14)
Ha az ő küzdelme, öröme és szerelme, akkor minek tárja az egész világ elé? Ha annyira baja van a társadalommal és arra akarja őket sarkallni, hogy fogadják el a hozzá hasonlókat, akkor pont azzal tenne eleget ennek, ha befogná a száját és nem reklámozná ezt. Sok ember nem tudja ennyire természetesen venni az ő ügyét, - jelentem én sem - és ennek az az oka, hogy képtelenek lennének úgy élni, mint ő. Nekem alapjáraton semmi bajom velük, a közvetlen környezetemben is élnek homoszexuális emberek, de úgy, hogy ezt magánügyként kezelik és soha még csak véletlenül sem lett beszédtéma ez a környezetükben. Amíg így viselkednek, addig nekem semmi problémám, de mihelyst közszemlére teszik, jelen esetben nyilatkoznak róla és előveszik "mártír" énjüket és felvonulásokon hirdetik mivoltjukat, egyből a hányinger kerülget. Ha nem tennének ilyen kijelentéseket, nem hívnák fel magukra a figyelmet, a társadalom is könnyebben kezelné őket és a kutyát sem érdekelné, ha valaki a saját neméhez vonzódna...


Ez kétélű fegyver. Ha "nem verik nagy dobra", akkor nem jut el az üzenet a hasonló cipőben járó fiatalokhoz Pekingtől kezdve Helsinkin át Sydney-ig. Nagyon sok homoszexuális embernek jelent hatalmas segítséget önmaguk elfogadásában az, ha egy világszerte ismert és elismert személy nyíltan, félelem nélkül felvállalja, hogy igen, a saját neméhez vonzódik. Nagyon kevesen közülük mondhatják el magukról, hogy családjuk, barátaik tolerálják a másságukat, sokan életük végéig kényszerülnek hazugságban, látszatházasságban élni, mert különben a társadalom kitaszítja magából. Sajnos ez van, hiába élünk a XXI. században. A hírességeknek azonban lehetőségük van minél több platformon megmutatni, hogy ők tulajdonképpen semmivel sem különb emberek azért, mert nem a másik nemből választottak partnert, ettől még igenis lehet valaki sikeres a szakmájában, élhet teljes életet és kivívhatja mások megbecsülését. Óriási lelki löket ez sokaknak. Véleményem szerint a probléma ott van, hogy megjelentek a "divatb*zik" (mert ők nem melegek, vagy leszbikusak, hanem idétlen kis b*zik), akik menőségből járkálnak kézen fogva, smárolnak a bulikban, csak mert azt hiszik, hogy ez is olyan divatirányzat, mint a csőnadrág vagy a neccharisnya.
A melegfelvonulásokkal én sem vagyok kibékülve, mert már régen elvesztette azt, amiért tulajdonképpen megalakult ez a kezdeményezés. Most már transzvesztitákkal, magamutogatókkal van tele az egész. Az egyik legjobb barátom pár évvel ezelőtt elment, hogy felvonuljon, de tíz perc után hagyta a francba az egészet, mert azt mondta, ilyenekkel ő nem közösködik. És ez nem csak az ő véleménye, hanem a többi melegé is, mármint a normálisabbjáé, akik nem farsangi karneválnak nézik a rendezvényt.

Az pedig, hogy megcsókol fiúkat a színpadon? Lányt is lekapott már, nem is egyet. Különben is, Pinknek, Britney-nek stb. szabad? Ez a showbusiness, végülis kit érdekel már, ha valaki csak szimplán kiáll egy mikrofon mögé és gyönyörűen énekel? Senkit.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. augusztus 11. 15:04 #15
Gaga5000
Gaga5000
 
StátuszPretty Little Liars <3 Tokio Hotel <3 Adam Lambert <3 Black Veil Brides <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.28.
Hozzászólás: 685
Csatolások: 39
Azonosító: 168050
Offline offline
Annyira szeretem Adamot még egy kicsit sírtam is a cikken smileeee.gif Nagyon kedves tőle! Bátor dolog hogy válalja ki valójában és én nagyon tisztelem ezért! Nem ítélem el a mássága miatt!
2012. augusztus 11. 15:07 #16
boboo
boboo
új tag
 
Státuszcats are red
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.24.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 31
Azonosító: 165820
Offline offline
Ez nagyon aranyos...♥
2012. augusztus 11. 15:11 #17
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Én amúgy sem értem miért kell elítélni valakit azért mert más?! Adam<3
2012. augusztus 11. 15:13 #18
Sellykeh.
Sellykeh.
visszatérő vendég
 
Státuszthis love will be the death of me ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 43
Azonosító: 151523
Offline offline
Én nagyon szeretem Adamet. Imádom a dalait és ő magát is. És az, hogy nem a nőket szereti nem a rajongókra/utálókra tartozik. Az ő magánélete és kész, nem szabadna vele foglalkoznunk.
2012. augusztus 11. 15:15 #19
- törölt felhasználó -    
Elmondása szerint nem érdekli mások véleménye, inkább lesz önmaga, boldogan, mint valaki egészen más a média és a világ kedvéért...
smileeee.gif
2012. augusztus 11. 15:15 #20
ericsaade.hu
ericsaade.hu
 
StátuszVan annak oka hogy bunkó vagyok és ez nem fog megváltozni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.27.
Hozzászólás: 638
Csatolások: 105
Azonosító: 159469
Offline offline
én nem birom Adam-et de a számai jók és a hangja is
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok