Starity

Zayn Malik törölte Twitter-profilját

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 22. 21:36 #221
- törölt felhasználó -    
Jajj, sikeres, híres, gazdag, és imádják a lányok, mindjárt sajnálom... A hírességel ez jön, ha nem muszáj, nem sajnálnám...
2012. augusztus 22. 21:38 #222
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Nem értem miért kell utálkozni. Mindenkinek szíve joga azt szeretni, akit akar. De miért nem lehet csendben nem szeretni valakit?
2012. augusztus 22. 21:41 #223
- törölt felhasználó -    
Jaaa amúgy... A rajongók se tudnak kussban szeretni, miért várjuk el az utálkozóktól azt, hogy csöndben utálják??
2012. augusztus 22. 21:41 #224
hellbaba10
hellbaba10
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.22.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 181128
Offline offline
óó, de kár. sad.gif(
nem kellett vna törölnie magát.! hiszen az a pár 100 ember nem számít. több millióan szeretik.! <3 (L)
2012. augusztus 22. 21:51 #225
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
egyetértek vele .. xDD amúgymeg ha valaki nem szereti őt, akkor ne foglalkozzon vele .. -.- de már van is enki új úgyhogy. xDD
2012. augusztus 22. 21:52 #226
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
már csinált másikat (ha azt tényleg ő csinálta, de gondolom igen) én bekövettem azt is :') remélem nemfogja magát újra törölni :'cccccc de inkább jöjjenek már magyarországra a twitterezés helyett!!! mad.gif
2012. augusztus 22. 21:52 #227
PetDog18
PetDog18
új tag
 
StátuszIm look alive im dead inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.26.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 167947
Offline offline
nem szeretem az onedirectiont de ez nem azt jelenti hogy egyfolyt csak utálkozom rajtuk
Megértem ha törölte magát elég kaki érzés naponta utálkozó üziket kapni :S
2012. augusztus 22. 21:56 #228
- törölt felhasználó -    
Ha valaki nem szereti akkor minek foglalkozik vele ennyit? omg.gif
2012. augusztus 22. 22:09 #229
SweatDream
SweatDream
visszatérő vendég
 
StátuszEgy cipő is megváltoztathatja az életed ... kérdezd csak meg Hamupipőkét! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 36
Azonosító: 183352
Offline offline
hát igaza van :/
2012. augusztus 22. 22:35 #230
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Én nem tudom pontosan, hogy miért kapott az utobbi időben Ő különösen sok utálatot, de ez röhejes. Kitartás Zayn!

h.cintia sosem volt tilos a negatív komment, de kulturálatlan igen...
2012. augusztus 22. 22:35 #231
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Sajnálom..:S De én sem értem hogyha vki utálja akkor miért foglalkozik vele.
2012. augusztus 22. 22:50 #232
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Ne :/ . De úgy is majd vissza regisztrál smileeee.gif.
2012. augusztus 22. 23:20 #233
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Ne Zayn sad.gif( utálom a Directionatorokat -,-
2012. augusztus 22. 23:25 #234
- törölt felhasználó -    
Molnár Becca honnan veszed h az utálók miatt törölte magát??????...directionereknek hívjátok magatokat ès még mi utálkozók vagyunk a kis picsák...ti olyan álomvilágban éltek (tisztelet a kivételnek) amiben rózsaszín vattacukor és selyemszivárvány van az égen amiről szivávrvány szinű pónik szánkáznak le és egy lila fellegvárban az 1D a király ti meg a piros-fehér csíkos csatlósai akik vakon követik őket és a hibájukat is megkövetitek hátha észrevesznek titeket...és arról fantáziáltok most h néhány utálót egy szintén rózsaszín vérpadra küldtök pl. engem....még egyszer tisztelet akivételnek pl.Lisa7003 akinek igaza van h nem kell figyelembe vennie a negatív uzeneteket...amúgy ezek a rózaszín 1D-fanok a bandán kívül rá se néznek az átlagos fiúkra és majd 40 éves korukban is őket fogjàk várni...amúgy sokan az imádók miatt utálják az 1D-t...annyira túlsztároljátok őket mert most ők adják az új "világtinibálványdivat"-ot aztán majd az X-Factor újra gyártani fog egy szinte teljesen ugyanilyet és az 1D-t meg majd teljesen leszarjátok...és még van az is amikor néhány stílusmentes kiscsaj csak azért szeretik őket mert nem akarja h kiközösítsék őket...ez az 1D is csak egy egnyáristíluspótlók akiket a legtöbben csak a mosolyukért szeretnek és lehet h Zayn is ezért törölte magát mert elszomorítja ez a sok kamufan jó biztos h az ellenfanoknak is volt szerepe benne de minden sztárnak van ellentábora...és amikor ezek az izléstelen picsák (tisztelet a kivételnek akik a hangjukért szeretik őket) mindennek lehordják más emberek egyéniségét mert nem szeretik az 1D-t pl. én eleinte nem is érdekelt az 1D (nem szerettem de nem is utáltam) de amikor barátnőm elkezdte mondani h mennyire imádja őket (úgy mint a JB-s korszakànál) és már majdnem megőrített engem vele de nem mondtam h nem szeretem őket mert nem ismertem a bandát és egyszer megkérdezte h én milyen zenét szeretek. Megmondtam h a metált,a hard-rockot,az alternatív rockot meg pár akkusztikus számot...erre a barátnőm semmibevéve a megértésemet a rajongása iránt minden hatalmas rockbandàt porig alázott amiket én szeretek és amikhez képest az 1D csak egy porszem...aztán megmutatta az állítólag legjobb számukat és semmi nem fogot meg bennük egyáltalán...eléggé megbántott engem mert szinte az összes sztárt megalázott szóban mert rájött az 1D-örület...úgyhogy meglett a véleményem az
- 1D-ről: túlsztárolt tinibálványok a semmiért
- a kamufanokról: stílushiányos túlrózsaszín plázamániás ringyók akik felakarnak tünni az 1D-imádással
- realfanok: nekik van stílusuk elfogadom h szeretik az 1D-t mert a banda hibàit nem bálványozzák és megkövetik őket hanem belátjk h ők se tökéletesek és nem teszik meg ugyanazt a hibát amit ők hanem megmarad önmagának igaz ebből nincs sok
- őrült utàlók :vegyetek vissza azért egy kicsit....azokra értem akik írtak a twitterjère
- "normàlis utálòk" pl én : ennél tovàbb màr csak végső esetben menyünk
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. augusztus 22. 23:32 #235
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
kedves Szandy3212... most annyi mindent mondhatnék neked... De látom, te nem ismered az igazi Directionereket... One Direction!♥
Ez az a két szó melyet a jövő gyerekei nem nem fognak ismerni. Nem fogják tudni hogy mit jelentett nekünk ez a két szó.Nem fogják érteni hogy miért kiabálod az utcán egy galambnak hogy KEVIN!!! Nem fogják érteni hogy egy kanálról miért jut eszünkbe Liam. Nem fogják érteni,hogy macska simogatás közben miért emlegetjük Harry-t. Nem fogják érteni hogy a tükör előtt állva miért Zayn,és a hajigazítás jut eszünkbe. Nem fogják tudni mit jelent a Nando's,és hogy kapcsolódik ehhez Niall Horan.Nem fogják tudni,mit éreztünk mikor megláttuk,vagy meghallottuk őket a TV-ben. Vagy azt hogy milyen érzés gyűjteni a posztereket. És azt hogy milyen várni arra,hogy élőben találkozz velük.Továbbá,ezt sem fogják érteni hogy mi miért vagyunk EGY nagy család. Azért,mert ugyan azokért a srácokért rajongunk mindannyian,együtt harcolunk az utálók ellen.Együtt várjuk azt a pillanatot hogy mikor láthatjuk őket élőben. Mi igen is Directionerek vagyunk!!! És ezt senki nem veheti el tőlünk!! Ez nem egy átmeneti dolog,ez egy örökké tartó rajongás. És én igenis BÜSZKE vagyok arra,hogy-e nagy család tagja lehetek,és hogy DIRECTIONER vagyok! ♥ One Direction ♥
/forrás:Directioners forever/
SZERETLEK TITEKET ♥ ♥ smileeee.gif
2012. augusztus 22. 23:32 #236
- törölt felhasználó -    
Ennyi...hhhhhhhuuuuu...." kiűztem az összes démont"....XD
1 felhasználónak tetszik: Maci HEEL
2012. augusztus 22. 23:34 #237
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
és peace wink.gif :DDD
2012. augusztus 22. 23:42 #238
- törölt felhasználó -    
HarryStylesSuperFan a jelen gyermekei sem fognak még sokáig emlékezni rájuk...csalàd??!!!! ez egy röhej....mèg jó hogy a jövő gyermekei nem fogják ismerni őket hiszen semmi maradandót nem hagyanak majd maguk után amiért érdemes lenne rájuk emlékezni
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, VeRaa, Maci HEEL
2012. augusztus 23. 00:27 #239
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Pedig ez együtt jár a nagy sztársággal. Nem ő az egyetlen, aki értelmetlen üzeneteket kap. pardon.gif
2012. augusztus 23. 01:06 #240
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Pedig ha előbb tudom küldtem volna én is egy kettőt tongue.gif de ha ennyit nyavalyog akkor zárta volna a csipogásait és akkor nem zaklatják.
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok