Starity

50 Cent felháborodott a Negro cukorkán

23 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 28. 22:29 #221
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Most ezért utál minket a fél világ.. Gratulálok az okosnak aki felakasztott embert látott a cukron..
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 28. 22:41 #222
- törölt felhasználó -    
ugyanmár amerika kérlek, nincs múltad, európából vagy, sok ostoba buta ember egyrakáson 110.gif és az nem zavar,hogy olyan fehér embereknek csinálsz lemezeket a ,,saját hazádban,, akik x száz éve rabszolgaként tartottak volna dry.gif suttyó.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Alison Lerman, dóóra
2012. augusztus 28. 22:54 #223
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Az oké, hogy a fehérek a rasszista megnyilvánulásokat mellőzhetnék - én speciel utálom a rasszizmust -, de könyörgöm, a négerek ne lássanak már mindenhol rasszizmust! dry.gif
2012. augusztus 28. 22:58 #224
- törölt felhasználó -    
amúgy a vicc az hogy lassan a feketék sokkal rasszistábbak mint a fehérek!
eleve ez a cirkusz ami már évtizedek óta megy a Mississipi állam zászlója miatt az már elég röhejes.minden évben próbálják betiltani és kényszeríteni Mississipit hogy változtassanak zászlót de Dél nem enged! meghajolo.gif

és "DÉL NEM FELEJT"!!! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 28. 23:00 #225
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Akárhogy nézem, ezt az embert max úgy tudom elképzelni, hogy önmagát akasztja fel, 50 Cent vádaskodása miatt. Béke veled, kéményseprő!
2012. augusztus 28. 23:05 #226
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Ezt egyszerűen ki nem állhatom amikor a színes bőrűek nagyítóval keresik a rasszistákat! Ha meg mázlisták és találnak valami szerencsétlent, máris perelik és tele van vele a sajtó! Szánom ezt a kis 50 Centet is, hogy lehet ennyire unintelligens és természetesen nem arra gondolok, hogy ismernie kellett volna a márkát de azért igazán végezhetett volna egy kis kutatás, mielőtt megosztotta volna ezt a képet, egyúttal lejáratva magát az egész világ előtt!
Ja és, ezen mennyit röhögtem, hogy egy akasztott ember van a csomagoláson! Édes Istenem, hova süllyednek még?! Bújjon el az, aki állította, de legalábbis sürgősen menjen el egy szemorvoshoz! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 28. 23:13 #227
- törölt felhasználó -    
a másik pedig hogy ugyanolyan rabszolgák mint 200 évvel ezelőtt csak a Yenkiktől kaptak néhány jogot pl.hogy sportolók vagy színészek legyenek vagy helyet kapjanak a kongresszusban de kb.ennyi a nagy részük börtönben van a másik felük pedig valahol crack-től betépve fetreng a mocsokba.de végül is szabadok nahh jahhh. jó elég szélsőségesen ítélem meg a dolgot de azért több a drogos fekete fiatal mint a tanár. sad.gif
arról kevesebbet beszélnek hogy Dél oldalán ugyanúgy harcoltak színesbőrűek mint Északnál csak ezt elfelejtik megemlíteni a kapitalista győzedelmeskedők. rolleyes.gif jellemző! rolleyes.gif ugyanis jobb beazonosítani Délt egy rakás fehérbe öltözött csuhás barommal akik keresztet égetnek meg feketéket húznak fel fára és valami oknál fogva a Konföderációs zászlót használták jelképnek.áááá nem mesterkélt a dolog egyáltalán nem!!! rolleyes.gif de Déliknek mást jelentett és mást jelent a Konföderációs zászló mint a Ku-klux klánnak!de elérték hogy "tiltott jelképnek" számítson a Déli zászló! rolleyes.gif és a Déli államokat akik a kapitalista elnyomó rendszer ellen harcoltak botokkal meg kapákkal meg néhány fegyverrel jobb őket rasszistának nevezni hiszen az mindig támadható felület!! rolleyes.gif háá persze!jóó rendben Dél támogatta a rabszolgaságot és ez tény és az elszakadás fő kiváltó oka volt ez.de az Északi hatalom a győzelem után ha kivetítem a napjainkra semmivel sem bánik jobban a feketékkel mint Dél a polgárháború előtt sőt még rosszabbá vált a helyzet. rolleyes.gif a feketék most már vérszemet kaptak és azt képzelik hogy a raszizmussal meg az emberi jogok megsértésével bárkit és bármit el lehet lehetetleníteni.de nálunk ugyan ez a dolog jelen van csak egy másik nép csoporttal nahh mindegy nem megyek bele ebbe mert szélsőséges irányt vett a téma!

nahh de "Dél egyszer újra felébred" úgy legyen! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, ophely88
2012. augusztus 28. 23:16 #228
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Ez egy akkora egy hülyeség attól hogy fekete ember van a zacskón és egy hurok van rajta az nem azt jeleni hogy a Negro készítők ezzel rasszistáskodni szeretek volna ez egy vic 50 cent túlzol!
2012. augusztus 28. 23:21 #229
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Brandy @ 2012.08.28. 23:16)
Ez egy akkora egy hülyeség attól hogy fekete ember van a zacskón és egy hurok van rajta az nem azt jeleni hogy a Negro készítők ezzel rasszistáskodni szeretek volna ez egy vic 50 cent túlzol!



öööö..nem hurok van rajta, még mindig nem, biggrin.gif hanem az még mindig egy kéményseprő, ahogy a cikkben is leírják!! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2012. augusztus 28. 23:31 #230
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
aztak*** ... _nevet.gif _nevet.gif
2012. augusztus 28. 23:37 #231
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.28. 23:13)
a másik pedig hogy ugyanolyan rabszolgák mint 200 évvel ezelőtt csak a Yenkiktől kaptak néhány jogot pl.hogy sportolók vagy színészek legyenek vagy helyet kapjanak a kongresszusban de kb.ennyi a nagy részük börtönben van a másik felük pedig valahol crack-től betépve fetreng a mocsokba.de végül is szabadok nahh jahhh.
arról kevesebbet beszélnek hogy Dél oldalán ugyanúgy harcoltak színesbőrűek mint Északnál csak ezt elfelejtik megemlíteni a kapitalista győzedelmeskedők. rolleyes.gif jellemző! rolleyes.gif ugyanis jobb beazonosítani Délt egy rakás fehérbe öltözött csuhás barommal akik keresztet égetnek meg feketéket húznak fel fára és valami oknál fogva a Konföderációs zászlót használták jelképnek.áááá nem mesterkélt a dolog egyáltalán nem!!! rolleyes.gif  de Déliknek mást jelentett és mást jelent a Konföderációs zászló mint a Ku-klux klánnak!de elérték hogy "tiltott jelképnek" számítson a Déli zászló! rolleyes.gif és a Déli államokat akik a kapitalista elnyomó rendszer ellen harcoltak botokkal meg kapákkal meg néhány fegyverrel jobb őket rasszistának nevezni hiszen az mindig támadható felület!! rolleyes.gif háá persze!jóó rendben Dél támogatta a rabszolgaságot és az elszakadás fő kiváltó oka volt ez.de az Északi hatalom a győzelem után ha kivetítem a napjainkra semmivel sem bánik jobban a feketékkel mint Dél a polgárháború előtt sőt még rosszabbá vált a helyzet. rolleyes.gif a feketék most már vérszemet kaptak és azt képzelik hogy a raszizmussal meg az emberi jogok megsértésével bárkit és bármit el lehet lehetetleníteni.de nálunk ugyan ez a dolog jelen van csak egy másik nép csoporttal nahh mindegy nem megyek bele ebbe mert szélsőséges irányt vett a téma!
nahh de "Dél egyszer újra felébred" úgy legyen! meghajolo.gif


Igen, azt senki nem mondja hogy régebben mi volt a helyzet de azóta változott a világ. Egyre több beleszólásuk van mindenbe, joguk van szabadon nyilakozni stb, szerintem aki elfogadja önmagát és a bőrszínét, nem lóg a crackeresekkel azt elfogadják. Annak idején Obama megválasztásakor is mennyire idegesek voltak az emberek, a feketék meg beszólogattak a fehéreknek. Őszintén. Nem mindegy kinek milyen a bőrszíne? Éljen és dolgozzon, termeljen és élje az életét rendesen, ennyi. Annyira utálom hogy megsértve érzik magukat minden dologból kifolyóan aminek semmi köze a témához. Már sokat változott a helyzet és ha nem is teljesen de szerintem nagyban komolyan veszik azokat akik képesek és hajlamosak alkalmazkodni. Álljanak le, már nagyon unalmas.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. augusztus 28. 23:44 #232
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.08.28. 23:37)
Igen, azt senki nem mondja hogy régebben mi volt a helyzet de azóta változott a világ. Egyre több beleszólásuk van mindenbe, joguk van szabadon nyilakozni stb, szerintem aki elfogadja önmagát és a bőrszínét, nem lóg a crackeresekkel azt elfogadják. Annak idején Obama megválasztásakor is mennyire idegesek voltak az emberek, a feketék meg beszólogattak a fehéreknek. Őszintén. Nem mindegy kinek milyen a bőrszíne? Éljen és dolgozzon, termeljen és élje az életét rendesen, ennyi. Annyira utálom hogy megsértve érzik magukat minden dologból kifolyóan aminek semmi köze a témához. Már sokat változott a helyzet és ha nem is teljesen de szerintem nagyban komolyan veszik azokat akik képesek és hajlamosak alkalmazkodni. Álljanak le, már nagyon unalmas.


sokszor eljátszom a gondolattal hogy mi lett volna ha Dél nyer. smileeee.gif
lehet egy más Amerika lenne ma mint amit ma ismerünk.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 28. 23:46 #233
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Hogy ezek mekkora idióták omg.gif Képesek egy ilyen így félreértelmezni és magukra venni sleep.gif
2012. augusztus 28. 23:47 #234
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.28. 23:44)
sokszor eljátszom a gondolattal hogy mi lett volna ha Dél nyer. smileeee.gif 
lehet egy más Amerika lenne ma mint amit ma ismerünk.


Szerintem mindenféleképpen. Dél és Észak közt a harc nagyon éles. Biztos vagyok benne hogy más világ lenne ránk. Igazából nem tudom milyen lenne ha a még mindig fehérekre haragudó 'mert rabszolgaként tartottatok minket feketéket' emberkék lennének előnyben és folyamatos emelkedésben ha ők uralnának mindent. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. augusztus 28. 23:58 #235
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.08.28. 23:47)
Szerintem mindenféleképpen. Dél és Észak közt a harc nagyon éles. Biztos vagyok benne hogy más világ lenne ránk. Igazából nem tudom milyen lenne ha a még mindig fehérekre haragudó 'mert rabszolgaként tartottatok minket feketéket' emberkék lennének előnyben és folyamatos emelkedésben ha ők uralnának mindent.  rolleyes.gif


én még nem láttam olyan filmet pl.amiben Dél szemszögéből mutatná be az eseményeket jó a Gettysburg és az Észak és Dél sorozat végül is mindkét fél érdekeit próbálja megértetni de nem sok sikerrel. rolleyes.gif
eleve az ilyen filmek mint a Lángoló Mississipi, Ha ölni kell,a Siralomház vagy a Kísért a múlt mind ugyanaz szóval így egyszer kétszer bekajálom ezt a dolgot de folyamatosan nem megy! jó lenne egyszer a másik oldalt is meghallgatni. smileeee.gif
játékban már találkoztam olyannal hogy Déliek a "jófiúk"a Jenkik pedig a "rosszak"! biggrin.gif

mielőtt valaki azt gondolná hogy rasszista vagyok hááá azt kell mondjam hogy nagyon nem! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 29. 00:07 #236
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.28. 23:58)
én még nem láttam olyan filmet pl.amiben Dél szemszögéből mutatná be az eseményeket jó a Gettysburg és az Észak és Dél sorozat végül is mindkét fél érdekeit próbálja megértetni de nem sok sikerrel. rolleyes.gif 
eleve az ilyen filmek mint a Lángoló Mississipi, Ha ölni kell,a Siralomház vagy a Kísért a múlt mind ugyanaz szóval így egyszer kétszer bekajálom ezt a dolgot de folyamatosan nem megy! jó lenne egyszer a másik oldalt is meghallgatni. smileeee.gif 
játékban már találkoztam olyannal hogy Déliek a "jófiúk"a Jenkik pedig a "rosszak"! biggrin.gif 
mielőtt valaki azt gondolná hogy rasszista vagyok hááá azt kell mondjam hogy nagyon nem! smileeee.gif


A filmekről nekem most az jutott eszembe, hogy a héten kijött Amerikában az anti Obama film, amit egy fekete ember írt és rendezett. Ooops. 110.gif A két oldal harca elég érdekes. Két makacs ellenfél akik a világért sem engednének, mintha nekik ez élet halál kérdés lenne. Néha nem bánnám, ha a feketék kibarátkoznának vele a bőrszínproblémával és nem rinyálnának hogy ebben a sorozatban kevés a fekete, ezen a csomagoláson fekete ember van stb és elfogadnák végre hogy a fehérek is elfogadják őket ha tolerálják magukat. A filmekben sajnos elég gyakran rosszfiúknak állítják be őket bár ezen a téren a kínaiak és a britek vezetnek, ők szinte mindig rosszfiúnak vannak beállítva míg a műsorokban egyre többször látok fekete, jó és nem bad boy karaktert. A fehérek is sértődékenyek kissé. A feketék megtartják évente a BET vagy milyen díjátadót és egy csatorna sem hajlandó élőben közvetíteni pedig nagy sztárok is fellépnek. Számomra érthetetlen, talán az utca embere megbarátkozna a dologgal csak a média állítja be rosszul a dolgokat. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. augusztus 29. 00:33 #237
- törölt felhasználó -    
Na jóóó...És most tök komolyan rasszista országként néznek ránk?
2012. augusztus 29. 01:19 #238
TeenGirls
TeenGirls
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 1
Azonosító: 159835
Offline offline
menjenek a p****ba! Idióta marhák, nem vagyunk rasszisták! -.-
2012. augusztus 29. 01:50 #239
- törölt felhasználó -    
hát én eddig nem voltam rasszista, de mostmár lassan az leszek -.- fooo
2012. augusztus 29. 01:50 #240
Juniior
Juniior
 
StátuszHala Madrid!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 174046
Offline offline
Idézet (Brandy @ 2012.08.28. 23:16)
Ez egy akkora egy hülyeség attól hogy fekete ember van a zacskón és egy hurok van rajta az nem azt jeleni hogy a Negro készítők ezzel rasszistáskodni szeretek volna ez egy vic 50 cent túlzol!


Hurok van rajta? Te hol látsz hurkot már őszintén? dry.gif
23 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

50 Cent 50 Cent 814.