Starity

50 Cent felháborodott a Negro cukorkán

23 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 29. 12:33 #281
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Ez kész hülyeség...
2012. augusztus 29. 12:36 #282
Gordon
Gordon
visszatérő vendég
 
StátuszPihengetés van..izgalom mentesen :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.21.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 11
Azonosító: 485
Offline offline
Jó kis vita alakult ki. De kérdem én széttanulod az agyad,egyetem,minden aztán kénytelen vagy elhúzni az országból mert nem élsz meg.Nincs munka,nem tudod fizetni arezsit,a lakbért,mert saját lakásról ne is álmodj! Másik meg 8 általánossal ül az X6-os BMW-ben és luxuskecóban,és oda megy nyaralni amiről te csak álmodozol. Ez alegnagyobb baj,és igazat adok ToTonak. Az hogy itt túl sok mindent tanulnak a diákok,olyant amit sosem fogsz használni. Ha kíváncsi vagy,és tudni akarsz azt önállóan is meglehet tanulni,elsajátítani,nem kell iskola hozzá! Engem érdekelt a földrajz,különböző népek,országok..sokat olvastam stb. Tehát tudom mi merre hol,de ennek max társalgásban veszem hasznát,széleslátókörű vagyok,de ugye jobban nem élek tőle! Itt már minden szar munkához is minimum OKJ papír kell,míg mondjuk usa-ban annyi akérdés. Dolgozol vagy sem...megtudod e csinálni vagy sem! Sok mexikói és egyéb melósnak mennyi iskolai papírja van? És mégis ha dolgozik megél!
2012. augusztus 29. 12:43 #283
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Valószínűleg ez az anomália abból adódik, hogy mi itt el vagyunk látva a tvben amerikai filmekkel, a róluk szóló hírekkel, a sztárjaikról szóló pletykákkal - de ők is ugyanezt kapják odahaza. Nem az európai filmek mennek a tvjükben, nem Fluor Tomiról és SP-ről szólnak a pletykák és pont leszarják, hogy hogy az M0-ás még mindig nem készült el. Van elég hírük a saját nyűgjükről és saját hírességeikről. Szerintem ha afrikában kérdeznéd meg, hogy hol van az egyesült királyság, kik élnek ott vagy miről nevezetes, ott sem tudnák.
Az USA olyan nagy, hogy még abban sem gondolkodik a többség, hogy ki vagy mi van a szomszédos államban. 8-10 millióan lakják a nagyvárosokat amik akkorák mint a mi kis országunk. A legtöbbjük soha nem teszi át a lábát az államhatáron - egyszerűen avval foglalkoznak ami körülöttük van, ami őket érinti. Arról lehetne vitázni, hogy ez hiba vagy baj-e és ha igen akkor kinek a hibja, az is lehet, hogy senkié, csak egyszerűen így alakult és nem kell hibáztatni senkit sem.

Nekem is van ismerősöm, autószerelő, idehaza megtanult mindent a szakmából, gyakorlata is volt mikor kiment. A műhelyben hamar ő lett a kiskirály, mert mindnhez értett, míg a többi szerelő szakosítva volt, az egyik értett a lakatosmunkához, másik a motorhoz, harmadik az elektromossághoz - ő meg egyedül megcsinál bármit.

Nem szerencsés dolog ennyire párhozamot vonni ennyire különböző szokások és kulturák között.


Nálunk avval cseszték el a dolgot, hogy a kétkezű munkások keresik a legkevesebbet, pedig az ő munkájuk vitte előre a gazdaságot. Felnőtt egy generáció, aki azt látta, hogy már nem lehet megélni a kétkezű munkából - ezért tanulna mindenki tovább. Ez érthető egy részről, másrészről igenis az államnak vagy az oktatási rendszernek kellett volna közbeavatkoznia, már sokkal hamarabb. Miért kap végzettséget minden évben több ezer magyartanár, ha csak negyed annyi iskola van? Nem hiszem hogy csak én tudok számolni.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sherpa, Pöttömke, janet7
2012. augusztus 29. 12:50 #284
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Abszolút igazad van, ToTo. Alapvetően ez a probléma. Csak éppen az a baj, hogy a világhálón valóban meg lehet találni mindent. Persze tesz rá magasról, főleg, mert háborogni, pláne a rasszizmussal kapcsolatban, ott már divathóbortnak számít. Jól esik nekik, egyszerűen. Pedig gondolkozhatnának úgy is, hogy "Te jó ég? Ez mi a franc? Ez tényleg az, aminek látom?" és kikereshetné a google-n keresztül, hogy válaszokat kapjon a kérdéseire, ahelyett, hogy leállna tudatlanul hőbörögni. Én így szoktam, de persze mindenki magából indul ki és ez nem helyes hozzáállás nagyon gyakran.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, _ToTo_, janet7
2012. augusztus 29. 12:51 #285
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2012.08.29. 12:43)
Valószínűleg ez az anomália abból adódik, hogy mi itt el vagyunk látva a tvben amerikai filmekkel, a róluk szóló hírekkel, a sztárjaikról szóló pletykákkal - de ők is ugyanezt kapják odahaza. Nem az európai filmek mennek a tvjükben, nem Fluor Tomiról és SP-ről szólnak a pletykák és pont leszarják, hogy hogy az M0-ás még mindig nem készült el. Van elég hírük a saját nyűgjükről és saját hírességeikről. Szerintem ha afrikában kérdeznéd meg, hogy hol van az egyesült királyság, kik élnek ott vagy miről nevezetes, ott sem tudnák.
Az USA olyan nagy, hogy még abban sem gondolkodik a többség, hogy ki vagy mi van a szomszédos államban. 8-10 millióan lakják a nagyvárosokat amik akkorák mint a mi kis országunk. A legtöbbjük soha nem teszi át a lábát az államhatáron - egyszerűen avval foglalkoznak ami körülöttük van, ami őket érinti. Arról lehetne vitázni, hogy ez hiba vagy baj-e és ha igen akkor kinek a hibja, az is lehet, hogy senkié, csak egyszerűen így alakult és nem kell hibáztatni senkit sem.
Nekem is van ismerősöm, autószerelő, idehaza megtanult mindent a szakmából, gyakorlata is volt mikor kiment. A műhelyben hamar ő lett a kiskirály, mert mindnhez értett, míg a többi szerelő szakosítva volt, az egyik értett a lakatosmunkához, másik a motorhoz, harmadik az elektromossághoz - ő meg egyedül megcsinál bármit.
Nem szerencsés dolog ennyire párhozamot vonni ennyire különböző szokások és kulturák között.
Nálunk avval cseszték el a dolgot, hogy a kétkezű munkások keresik a legkevesebbet, pedig az ő munkájuk vitte előre a gazdaságot. Felnőtt egy generáció, aki azt látta, hogy már nem lehet megélni a kétkezű munkából - ezért tanulna mindenki tovább. Ez érthető egy részről, másrészről igenis az államnak vagy az oktatási rendszernek kellett volna közbeavatkoznia, már sokkal hamarabb. Miért kap végzettséget minden évben több ezer magyartanár, ha csak negyed annyi iskola van? Nem hiszem hogy csak én tudok számolni.

Egyet értek tesó. thumbsup.gif beer.gif
2012. augusztus 29. 12:54 #286
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
hű, a egyesekfelülmúlhatatlan degeneráltsága..... EZEK AKKORA BARMOK! 50 cent meg foga be a pofáját. ha már nem képes felhívni sikerekkel magára a figyelmet, ne másnak kavarja szét a sz@rt! ha rendesen megnézné, látná, hogy egy kéményseprő látható a zacskón, amint a kéményt pucolja! a hungarikumok meg szinte elvesznek a sok kínai cucc között, nehogy már ami maradt, azt is megpiszkáljuk. komolyan, ilyenkor mondom, hogy ez a fekete majom fogja be a pofáját! mad.gif dry.gif dry.gif sad.gif
2012. augusztus 29. 13:00 #287
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.08.29. 12:50)
Abszolút igazad van, ToTo. Alapvetően ez a probléma. Csak éppen az a baj, hogy a világhálón valóban meg lehet találni mindent. Persze tesz rá magasról, főleg, mert háborogni, pláne a rasszizmussal kapcsolatban, ott már divathóbortnak számít. Jól esik nekik, egyszerűen. Pedig gondolkozhatnának úgy is, hogy "Te jó ég? Ez mi a franc? Ez tényleg az, aminek látom?" és kikereshetné a google-n keresztül, hogy válaszokat kapjon a kérdéseire, ahelyett, hogy leállna tudatlanul hőbörögni. Én így szoktam, de persze mindenki magából indul ki és ez nem helyes hozzáállás nagyon gyakran.


Igen, egyszerűbb a szánkat jártatni mint gondolkodni vagy googlezni. És valóban érdekes hogy attól hangos a sajtó, hogy néhány ember, aki azt sem tudja hány oldala van a háromszögnek, lusta gondolkodni vagy nemtörődöm, szidja az országunkat és beszólogat miközben semmit sem tud rólunk vagy az adott témáról. Pampogni egyszerűbb. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. augusztus 29. 13:04 #288
Kittike1999
Kittike1999
visszatérő vendég
 
StátuszAmikor azt hiszed minden véget, akkor kezdődik el igazán az elét.......;) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 158724
Offline offline
Hát ez hülyeség.....
2012. augusztus 29. 13:31 #289
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Akela @ 2012.08.28. 20:08)
Remélem ez elborzassza a nigrókat és nem választják hazánkat uticélnak. Van itt már elég hulladék. Istenem hogy lehetnek ilyen sötétek...


Én is nevetségesnek tartom a felháborodásukat, ebben a helyzetben, meg még sokban, de az ILYEN hozzászólások valahogy engem sem arról győznek meg, hogy mennyire nincsen rasszizmus. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. augusztus 29. 13:36 #290
reilaa
reilaa
visszatérő vendég
 
Státuszbitches love cake!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.20.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 178225
Offline offline
Ostoba.Annyit is ér,amennyi a neve.
2012. augusztus 29. 14:21 #291
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Imádom a Negrót, szóval...
2012. augusztus 29. 14:30 #292
BRADLEY COOPER4EVER
BRADLEY COOPER4EVER
új tag
 
Státuszbaby i was born this way!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 165147
Offline offline
Idézet (BRADLEY COOPER4EVER @ 2012.08.29. 14:28)
ennyire hülye hogy a francba lehet valaki??!!! reklamalo.gif  nem látott még kéményseprőt vagy mi?? -.-  blink.gif 
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 29. 14:45 #293
lilla771
lilla771
 
StátuszCselekedj!! Éld az életed!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.24.
Hozzászólás: 637
Csatolások: 22
Azonosító: 135144
Offline offline
hurokkal a nyakán....azért nem gondolták komolyan???
2012. augusztus 29. 14:47 #294
csenge224
csenge224
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.07.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 175070
Offline offline
Én szeretem a negrót és ez egyébként nagyon hülyeség!
2012. augusztus 29. 15:12 #295
- törölt felhasználó -    
hurok hol van itt hurok?? és ha jól tudom már régóta ez az emberke van a csomagon nem???
2012. augusztus 29. 15:15 #296
B.Andie
B.Andie
új tag
 
StátuszHa azt akarod, hogy jobb legyen a világ, nézz magadba és változtass!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 142388
Offline offline
Nem azért de a Negró még mindig szerb de mind1 -.-
2012. augusztus 29. 15:28 #297
- törölt felhasználó -    
milyen hurok?? mi???? ez hülye!
2012. augusztus 29. 15:38 #298
- törölt felhasználó -    
Én is reagáltam a dologra ahol ez a fax beírt... _nevet.gif

http://web.stagram.com/p/266996896091913985_21193118
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. augusztus 29. 15:57 #299
- törölt felhasználó -    
"Damn son look what I found in Europe" Ez is tetszik a bunkó amerikaiak, egy kalap alá veszik az összes európai országot,és Europe néven egy kalap alá vesznek minden európai országot.Ez is annyira ostoba dolog.Európa egy földrész, bizonyos területén összefoglalt országok államok gyűjtő neve.Ugyan ezen földrészen található még továbbá Ázsia,a közel kelet. Európai országok:a Benelux államok,Spanyolország Francia ország,..stb nem kezdem el felsorolni...De ebből is leszűrhető hogy mennyire nincsenek képben. Ha konkrétan én elutazok az Amerikai Egyesült Államokba akkor konkrétan megmondom hová megyek, Pl: Cincinnati/Ohio és nem azt mondom, hogy megyek Amerikába.Mert ott egy foldrészen csak 3nagy Ország található,Canada,Usa,és Mexico,és további kisebb országok, lásd Guatemala, Honduras,NicaraguaCosta Rica,és még talán Panamát is ide lehet sorolni. Szóval nem azt mondom hogy megyek Amerikába hanem konkrétan megjelölöm hogy melyik ország Állam,és város.Mert ha úgy mondanám ahogy az átlag bunkó amerikai, akkor amikor azt mondom hogy Megyek Amerikába akkor ez alatt az előbb felsorolt bármelyik országba mehetnék..mivel mind ugyan azon a földrészen helyezkedik el. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie
2012. augusztus 29. 16:04 #300
SzMo99
SzMo99
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 86
Azonosító: 181441
Offline offline
Nem tudom hogy most sírjak vagy röhögjek. _nevet.gif rohog.gif a név téleg megtévesztő-
23 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

50 Cent 50 Cent 814.