Starity

Megtarthatja nevét a brit One Direction

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 16. 20:52 #201
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2012.09.16. 18:00)
Képzeld, ez egy fórum, ahol akárki elmondhatja a véleményét, akár pozitív, akár negatív rolleyes.gif És ha utálja a mai tinisztárocskákat, és a régebbi hírességeket kedveli? Akkor mi van? Összedől a világ? rolleyes.gif Oda ír, ahova akar, és azt, amit akar, mivel mint ahogyan feljebb említettem ,ez egy fórum, ahol bárki szabadon elmondhatja a véleményét.
Toto hozzászólás-gyűjtő? Behalok nevet2.gif Pont ő? rohog.gif

Jó, szerintem már kissé túlzásba visszük a ToTo védést rohog.gif , de mondjuk én nem is mondhatnám védésnek, csak megírtam, hogy ne kössön bele másokba. biggrin.gif
2012. szeptember 17. 09:15 #202
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (bubblegum.. @ 2012.09.16. 16:02)
ahogy nézem a profilodat, te nemtudom mit nem utálsz.. utálod azokat a dolgokat amik most vannak, szerintem leragadtál a 90es évekbe... azért mert nemszereted az 1D-t, azért még nem kell olvasni a cikket és beszólni minden rajongójukak a kommentje alá.. nem pont ezzel a kommenteddel van bajom, hanem úgy az összes többivel, énse megyek oda egy macska gazdájához, és szólok be neki hogy te meg minek szereted a macskákat..?! akkor te miért teszed az 1D fanokkal?;D enyhén unalmas vagy már ha nem vetted volna észre.. dry.gif


Fogalmam sincs hogyan jött neked ez a 90's évek löket ...
A 30's és 40's évektől kezdődően 2012-ig bezárólag van kb 8500 cd-m. Cd. Nem torrentről ingyen letöltizett mp3. Mindenféle zene. És a zenén van a hagsúly, nem menedzserek által megcsinált csapatocskák akik azt sem tudják melyik végén kell fogni a dobverőt vagy a gitárpengetőt.

Ezeknek megírják a zenét, szövegek nagy részét, megcsinálják a zenei alapot nekik, ők felkornyikálják a szöveget, aztán a szakemberek addig kevergetik, hogy hallgatható legyen. Az ilyenek színpadi bohócok, pénzcsináló gépezetek és semmi köze a valódi zenéhez.

A macskákkal nem tudom mit akarsz, én legalább nem mondok olyan hülyeségeket, mint ti a 1D-re, hogy őket mindenki szereti, meg ők a legjobbak, leggazdagabbak és hasonló böszmeségeket. Lecsengenek majd mint a térdzokni divatja, azt leshettek.

Nem szóltam be minden rajongó kommentje alá, de te biztos beszívtál ha ilyet láttál. Fröcsögsz csak és utasítgatsz, hogy ne olvassam és ne írjak bele? Akkor én azt mondom ne olvasd amiket írok és el van intézve.

Az unalmas meg az, hogy okoskodtok mindenkivel akinek negatív véleménye van valakiről vagy valamiről. Ez egy nyilvános fórum, ha nem tetszik lehet menni olyan fan oldalra ami csak az 5 ficsúrodról szól. Ott egymásnak vallhattok szerelemt, hogy ki melyikkel álmodik éjjelente és oldalakon át írhatjátok egymás alá, hogy jajdecukik. bolond.gif
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, rebellious, Törpemókus, Misao, Pöttömke, joe_r, MadHatter, rencsi95
2012. szeptember 17. 14:26 #203
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Na azért az amcsikról még csak nem is hallottam és mégcsak nem is helyesek... és nekik áll feljebb??? dry.gif
2012. szeptember 17. 15:33 #204
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Hát még jó, hogy megtarthatják a nevüket, hiszen ők sokkal de sokkal híresebbek helyesebbek és tehetségesebbek, mint az amerineiak! tongue.gif
HAJRÁÁÁ BRITEK! heart.gif BRIT ONE DIRECTION heart.gif
2012. szeptember 17. 15:42 #205
- törölt felhasználó -    
Idézet (Récy98 @ 2012.09.17. 14:26)
Na azért az amcsikról még csak nem is hallottam és mégcsak nem is helyesek... és nekik áll feljebb??? dry.gif

Ha valaki helyesebb nálad, viheti a nickedet? dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. szeptember 17. 17:12 #206
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.09.17. 09:15)
Fogalmam sincs hogyan jött neked ez a 90's évek löket ...
A 30's és 40's évektől kezdődően 2012-ig bezárólag van kb 8500 cd-m. Cd. Nem torrentről ingyen letöltizett mp3. Mindenféle zene. És a zenén van a hagsúly, nem menedzserek által megcsinált csapatocskák akik azt sem tudják melyik végén kell fogni a dobverőt vagy a gitárpengetőt. 
Ezeknek megírják a zenét, szövegek nagy részét, megcsinálják a zenei alapot nekik, ők felkornyikálják a szöveget, aztán a szakemberek addig kevergetik, hogy hallgatható legyen. Az ilyenek színpadi bohócok, pénzcsináló gépezetek és semmi köze a valódi zenéhez.
A macskákkal nem tudom mit akarsz, én legalább nem mondok olyan hülyeségeket, mint ti a 1D-re, hogy őket mindenki szereti, meg ők a legjobbak, leggazdagabbak és hasonló böszmeségeket. Lecsengenek majd mint a térdzokni divatja, azt leshettek.
Nem szóltam be minden rajongó kommentje alá, de te biztos beszívtál ha ilyet láttál. Fröcsögsz csak és utasítgatsz, hogy ne olvassam és ne írjak bele? Akkor én azt mondom ne olvasd amiket írok és el van intézve.
Az unalmas meg az, hogy okoskodtok mindenkivel akinek negatív véleménye van valakiről vagy valamiről. Ez egy nyilvános fórum, ha nem tetszik lehet menni olyan fan oldalra ami csak az 5 ficsúrodról szól. Ott egymásnak vallhattok szerelemt, hogy ki melyikkel álmodik éjjelente és oldalakon át írhatjátok egymás alá, hogy jajdecukik. bolond.gif

felőlem lehet akárhányas évek amit csak akarsz. a macskák onnan jöttek, hogy te is azt szólod le amit mi szeretünk. nem fogok mindenre amit írtál válaszolni mert elég hosszú lenne, csak annyi hogy én teljesn mértékbe leszarom (már bocs a kifejezésért...) ha valaki nemszereti a One Directiont, és nemhiszem hogy mindenki szereti őket ahogy írtad hogy én azthiszem, csak annyit mondtam hogy többszázezren, mert így van;D de tudom hogy mindenkinek joga van eldönteni hogy mit szeret. és ha még mindig nem értenéd, csak bántotta a szemem a sok negatív hozzászólásod. légyszives ne mond el többször hogy nyilvános fórum blablabla mert tudom dry.gif képzeld ők élőbe is tudnak énekelni nem csak playbackelnek meg hasonló. megértem hogy nemvagy oda értük nem kell még ötféle képpen elmagyarázni nekem, már rég leesett x) ha már egyszer ekkora a szólásszabadság a fórumba akkor leírtam ezt neked, de innentől nem válaszolok semmire, elolvasom majd ha válaszolsz de nem írok majd vissza mert mikor már valamit 20adszorra írtok le kicsit unalmas.. rohog.gif
2012. szeptember 17. 18:56 #207
starci
starci
visszatérő vendég
 
StátuszJobb ha beszélnek rólad mintha észre se vennének
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 0
Azonosító: 178925
Offline offline
Örülök hogy megtarthatják a nevüket.
2012. szeptember 17. 18:59 #208
Sacko025
Sacko025
visszatérő vendég
 
StátuszOlly Murs *o*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 30
Azonosító: 166810
Offline offline
oooo jaj de izgultam hogy meg tarthatja a nevét!!úúú jaj !!!!!!!szart nem is érdekelt!
2012. szeptember 17. 19:01 #209
selfansika
selfansika
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.17.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 0
Azonosító: 180598
Offline offline
YEEEEES!!!!!!!!!!!!!! ÖRÜLÖK NKI
2012. szeptember 17. 19:08 #210
Rockgirl99
Rockgirl99
új tag
 
Státusz:'(
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.09.10.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 185812
Offline offline
Huhh.Még jó h nem változtatnak nevet:)
2012. szeptember 17. 19:19 #211
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Esküszöm élvezet olvasni ezeket a megdönthetetlen, hiteles és értelmes érveket, amiket a 1D rajongók írnak, mint védőbeszéd. "De igenis tudnak énekelni" MÉGMÉGMÉG biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Törpemókus, rebellious, Grace Benning, joe_r, MadHatter, _ToTo_, rencsi95
2012. szeptember 17. 19:27 #212
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.09.17. 19:19)
Esküszöm élvezet olvasni ezeket a megdönthetetlen, hiteles és értelmes érveket, amiket a 1D rajongók írnak, mint védőbeszéd. "De igenis tudnak énekelni" MÉGMÉGMÉG biggrin.gif


A Joshi + a "Maunika" Show úgy látszik nem tűnt el, csak a Starityre tette át a helyét. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Törpemókus, rebellious, janet7, Grace Benning, joe_r, MadHatter, rencsi95
2012. szeptember 17. 20:23 #213
Daily
Daily
visszatérő vendég
 
StátuszHa az élet 100 okot ad arra,hogy sírj,te adj 101 okot arra,hogy nevess!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.04.
Hozzászólás: 285
Csatolások: 0
Azonosító: 168547
Offline offline
Am meg mikor beírtam a youtube.ba, h us one direction, csak EGY videót hozott ki róluk, a többi a brit one direction volt!!! MUHHAHHAHHAAA!!!!! biggrin.gif biggrin.gif
2012. szeptember 17. 20:32 #214
RereWok
RereWok
új tag
 
Státuszbotrány hogy hogy tönkreteszik magukat a sztárok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 186120
Offline offline
jaj tök mindegy hogy mi a nevük így is úgy is útálom őket xd tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 17. 22:08 #215
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
nem értem, sokak el se olvassák magát a cikket csak rögtön pötyögik be, hogy fúj, kit érdekel, ugyis utálom őket stb...értelem sugárzik egyesekből, de komolyan. az egy dolog, hogy kommentáltok, szabad fórum, legalább lesz mit megcáfolni, de egyesekkel még szóba állni sem érdemes-.- az egy dolog, hogy nem szeretitek a stílusukat, a nagy résznél tudom, hogy ez a mérvadó, de sok híresség, akikre bezzeg felnéztek, mint mondjuk Katy Perry, meg a mentoraik, akik sokra vitték a szakmában, na ők is elismerik a tehetségüket. szóval ezt senki ne merje rájuk mondani, meg hogy egyessével tovább se jutottak volna és társaik. és igen, pontosan ezt csináljuk: sztáros oldalakon, fansite-okon, twitteren és facebookon írjuk egymásnak, hogy melyikük a leghelyesebb, kiről álmodtunk stb. mer szeretjük őket, és nem csak mer jajdecukik-.- mert fiatalok, normálisak, még csak nem is drogoznak, azért nevezitek őket fikarcsoknak, mert csupán 2 éve énekelnek, máris világsikerük van, de meglátjátok, évek múlva 5 vérprofi, nem elszállt emberek lesznek (akkor os) és mondhattok bármit, hogy elmúlik a láz, hát nem, szerintetek egy átlagos tinipicsa ennyit körmölne, ha pusztán egy fan lenne? amúgy meg ők híresek, úgyis tudtuk hogy így lesz és igen, lehet fizettek az usa-nak, mert nekik van miből, míg a kritikusok csak a homlokukat ráncolják a gép előtt:D
2012. szeptember 17. 22:28 #216
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Tetszik, nem tetszik, a(z) One Direction egy vicc. Előrángattak, és összeraktak néhány "tinilányok kedvence" fiúkát, a managereik nagy összegekért masszírozzák az agyukba, hogy tehetségesek, pedig sokkal inkább csak irányíthatóak, megvezethetőek. Egy-két év múlva itt is felüti a fejét a széthúzás, a belső ellentét, és egy nap jön egy hír, miszerint az 1D szomorúan tudatja a rajongókkal, hogy a csapat feloszlik, blablabla...

Nem ez lenne az első, és nem is az utolsó a történelemben, ez csak egy lesz a sok közül, amikor a mostani rajongók is kiábrándulnak jelenlegi imádottaikból. Ahhoz előbb minőséget kellene produkálni, és legfőképpen egyedit, nem tucatot.

És még valami, ahhoz, hogy valaki(k) elismert(ek) legyen(ek), mint előadó, baromi sokat kell dolgozni, és letenni az asztalra. Az pedig, hogy már előre kikiáltják őket a valaha volt legtehetségesebb előadóknak, az egyszerűen nonszensz. Majd én magam eldöntöm, hogy tehetségesek-e, vagy sem. Bár eddig nem sikerült meggyőzniük.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Grace Benning, rencsi95
2012. szeptember 17. 22:59 #217
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
De azért ez nem kis szemétség volt az amcsi együttessel szemben. Ők előbb védették le, szóval nekik kellett volna a One Direction nevet megtartaniuk. A brit 1D itt idétlenkedik a zeneiparban, és fogadni merek, hogy csak a ultracukcsi mókuspofikájuk miatt lettek ilyen híresek. Nem azért, mert tehetségesek. (Mert ötből csak egy fiú az...) Az Olimpián is olyan hamisak voltak, hogy lehalkítottam a tévét. Én ilyen 'Simon által kreált' előadókat nem engednék közönség elé. Nagyon igazságtalan, mivel nem az a lényeg, hogy mekkora rajongótábora van valakinek, ha az amerikai bandáé a név, akkor ilyen xfaktoros semmirekellőknek kell változtatni...
2012. szeptember 17. 23:24 #218
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Én csak azt a one directiont ismerem ami HARRYBŐL ZAYNBŐL LIAMBÓL LOUISBÓL ÉS NIALLBÓL áll!!- a másikról nm is hallottam:S szall sztem az egy ismeretlen banda. PERSZE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM:)
2012. szeptember 17. 23:28 #219
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (RereWok @ 2012.09.17. 20:32)
jaj tök mindegy hogy mi a nevük így is úgy is útálom őket xd tongue.gif

Na, ez az amit mondani akartam biggrin.gif meghajolo.gif
2012. szeptember 18. 04:14 #220
- törölt felhasználó -    
most nem tök mindegy , hogy mi a nevük ???? így se , úgy se a kedvenceim .
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!