Starity

Megtarthatja nevét a brit One Direction

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 18. 07:09 #221
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
"mindenki maga dönti el, számára ki tehetséges" na igen, a starity sztárlistán való helyezésükből az 1D-t elég sokan tehetségesnek találják:D
egy valami nem fér a fejembe, ne haragudjatok, szőke vagyok biggrin.gif. tucat. mi számotokra a tucat? az hogyvalaki megalkotott egy új stílust és a többi, külsőleminden bizonnyal előnyös énekesek is ebben a műfajban énekelnek? mert ez egy mostani stílus, mind mind amit tucatnak soroltok, értéktelennek minősítetek, csak mert nemXtina énekel egy számot... réggeben i megvoltak a zene maga jellemzői, egy műfajnak és sokan csinálták hasonló stílusba. de persze az nem tucat, de ti nyugodtan lefikázhattok minden olyan dolgot, ami a mostani tizenévesek stílusát tükrözi mi? amúgy meg anyukám pár evvel idősebb toto-nál és imádja a one directiont, de komolyan biggrin.gif magának vett már magazinokat is amibe benne voltak xd meg mondani szokta, ha ők mennek a tv-be, szerinte is tehetségesek és nem csodálja ogy tengeteg rajongójuk van. és imádja a lassú számaikat, ahogy én is.. a kis aranytorkúak biggrin.gif legyen csak mégtöbb pénzük hagy vegyék meg maguknak a világot, no no nem mintha bármi szükségük lenne morcos kritikusok elismerésere... amugy meg sok ilyen bölcs cáfolást irjatok még, legalább mosolygok és még azt is elfelejtem hogy oltást kaptam és fáj a karom xdd köszi 1D =D ja és ujabb ok, hogy miért szeretik őket, még a régi előadók dalainak nagy részétől csak bőgni lehet, addig ők humorosak biggrin.gif perszepersze megértem, én tekintettel vagyok ám az idősebbekre is xd
2012. szeptember 18. 09:45 #222
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12509
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.09.17. 19:27)
A Joshi + a "Maunika" Show úgy látszik nem tűnt el, csak a Starityre tette át a helyét.  rohog.gif


Szerintem meg az MTV-re és a Viva tvre kerültek át rohog.gif

Emlékszek az MTV fénykorára, annyi féle zene volt, tematikus műsorok, tematikus slágerlisták, aztán voltak vegyesen is - sokkal könnyebben meg lehetett találni kinek mi tetszik. El sem tudtunk kapcsolni onnan, annyi féle jó zene volt, most meg kapunk az arcunkba tvből, rádióból meg magazinokból 30 agyonsztárolt és túlértékelt előadót (??). Nincs választási lehetőségük a fiataloknak, megfordultak az arányok is, nem a zenéléssel keresnek pénzt, hanem magát az embereket, mint terméket adják el a fiataloknak és egy cd vagy klip csak melléktermék, szimpla árúkapcsolás. A legszörnyűbb, hogy elhiszik, hogy ezek az előadók a legjobbak, mert nem is ismernek olyan előadókat akik nem vigyorognak a poprcorn címlapján és nem játszák 10 percenként a klipjüket a tvben.
6 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Sally Sparrow, Grace Benning, MadHatter, joe_r, janet7
2012. szeptember 18. 09:53 #223
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Elody @ 2012.09.18. 07:09)
=D ja és ujabb ok, hogy miért szeretik őket, még a régi előadók dalainak nagy részétől csak bőgni lehet, addig ők humorosak


Kimondtad a lényeget. Minden szempontból röhejesek. biggrin.gif Az én szempontomból azért, mert röhej, amit leművelnek "zenész", vagy "énekes" címszó alatt. A te szempontodból meg azért, mert szereted elnézni a hülyülésüket. Fiatalok, bohókásak, édesek. Azok hát. De nem zenészek, vagy énekesek. Médiabohócok. ToTonak kell igazat adjak. A dalok, amiket a szájukba adnak, megírnak nekik, csak melléktermékek. Amit igazán eladnak, azok ők maguk, a megkreált személyiségük, a fiatalságuk, a jóképűségük (kinek a pap, kinek a paplan), a többi csak mellékes jó (vagy rossz, nézőpont kérdése).
2 felhasználónak tetszik: joe_r, rencsi95
2012. szeptember 18. 09:53 #224
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.09.18. 09:45)
Szerintem meg az MTV-re és a Viva tvre kerültek át rohog.gif
Emlékszek az MTV fénykorára, annyi féle zene volt, tematikus műsorok, tematikus slágerlisták, aztán voltak vegyesen is - sokkal könnyebben meg lehetett találni kinek mi tetszik. El sem tudtunk kapcsolni onnan, annyi féle jó zene volt, most meg kapunk az arcunkba tvből, rádióból meg magazinokból 30 agyonsztárolt és túlértékelt előadót (??). Nincs választási lehetőségük a fiataloknak, megfordultak az arányok is, nem a zenéléssel keresnek pénzt, hanem magát az embereket, mint terméket adják el a fiataloknak és egy cd vagy klip csak melléktermék, szimpla árúkapcsolás. A legszörnyűbb, hogy elhiszik, hogy ezek az előadók a legjobbak, mert nem is ismernek olyan előadókat akik nem vigyorognak a poprcorn címlapján és nem játszák 10 percenként a klipjüket a tvben.


Teljesen igazad van! Az én kedvenceimet nem is lehet hallani szinte egyik zenecsatornán sem, csak a sok agyonsztárolt mjmot, de azokat napjában 10-szer! dry.gif
2012. szeptember 18. 09:57 #225
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Elody @ 2012.09.18. 07:09)
ja és ujabb ok, hogy miért szeretik őket, még a régi előadók dalainak nagy részétől csak bőgni lehet, addig ők humorosak biggrin.gif perszepersze megértem, én tekintettel vagyok ám az idősebbekre is xd


Nekem a One Direction-tól kell sírnom, komolyan! az életkedvem is elmegy tőlük! A régi előadók alatt mit értesz? Vannak ám mostani előadók is akik tudnak zenélni, csak nem nyomják az arcunkba őket mert nem "cukik" és nem a botrányaiktól, vagy a rajongóik botrányaitól zeng a sajtó! Így ahogy megfogalmazták: médiabohócok! blink.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 18. 12:42 #226
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elody @ 2012.09.18. 07:09)
ja és ujabb ok, hogy miért szeretik őket, még a régi előadók dalainak nagy részétől csak bőgni lehet, addig ők humorosak biggrin.gif perszepersze megértem, én tekintettel vagyok ám az idősebbekre is xd

Az Irigy Hónaljmirigy is humoros, lefogadom, mégsem az ő nevükkel írod tele a matekfüzetedet szívecskékkel körberajzolva. _nevet.gif
És az, hogy énekelni tudnak, maximum a kéményseprőknél teljesítmény, tudtommal az énekeseknél alapvető elvárás. Vagyis elvileg az.
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. szeptember 18. 12:55 #227
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Csak még egy megjegyzés, mert valamelyik hozzászólásban láttam azt a kérdést, miért nevezik sokan tucatnak az 1D-t.

A válasz nagyon egyszerű, azért, mert nekik kvázi semmit nem kellett tenniük azért, hogy ismertek legyenek. Összerakták őket, kitalálták őket, megalkották, és eladták őket, milliókat tolva a marketingbe, bármely pénzben nézzük is.
Míg régebben a zenekedvelő embereknek meg volt engedve az a luxus, hogy maguk dönthessék el, ki az, akinek tényleg van tehetsége, ráadásul a zenéinek van tartalma, mondanivalója is, addig manapság egyszerűen az ember képébe nyomják a kész terméket, és helyetted eldöntik, hogy Te nagyon szereted őket, csak erről még Te sem tudsz.

Na ez az igazi probléma!
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, rebellious, ophely88, rencsi95
2012. szeptember 18. 13:31 #228
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
amiket írtok bárki a végtelenségig tudná cáfolni, de komolyan, nem hiszitek? jó jó én megértem hogy ezek szerint ti külön világban éltek... ezek szerint még a hangokat is másképp hallom, de csak hogy idegesítselek titeket imaaaaaadoooom őket jajdecukik <3 rájuk szoktam táncolni, olyaan heelyesek és arik*__* a tinik nagy része látjátok ilyeneket ír xd tudom hogy utáljátok, ezért írtam, egyébként nem szokásom a nyáladzás, azt majd az 1D tagoknak külön elküldöm twitteren:D szerencsések vagytok, hogy a starity tagjai csak nagyon rajonganak, mígkülföldi oldalakon szivecskékkel van telepakolva minden, nemtom mit irjátok mindig, h nyáladzunk-.- ez még semmi xd amúgy meg most semmi érdekeset nem irtatok amin mosolyogni tudnék mert a sok unalmas rizsát többektől is olvastam márxd
2012. szeptember 18. 13:32 #229
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ahww. bárcsak tényleg a képembe nyomnák őket, ahogy írtad:D
2012. szeptember 18. 14:02 #230
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Elody @ 2012.09.18. 13:32)

ahww. bárcsak tényleg a képembe nyomnák őket, ahogy írtad:D


rohog.gif _nevet.gif

Azért a félreértést elkerülendő, én nem meggyőzni akarok senkit arról, hogy csak az lehet jó, amit én szeretek. Csak egyszerűen látom a különbséget aközött, ami ma van, meg aközött, ami az én gyerekkoromban volt.

Kétszer annyi idős vagyok mint Te, így nekem egészen mást jelent a zene. Visszatekintve, hogy mit hallgattam akkor, amikor annyi idős voltam, mint Te, sokszor elgondolkozok azon, hogy tudtam meghallgatni azokat. Manapság már idegenül csengenek, üresnek, és semmitmondónak.
Viszont, ha ugrok még majdnem újabb tíz évet visszafelé, úgy a nyolcvanas évek végére, kilencvenes évek elejére, akkor onnan azért sok olyan előadót tudok felidézni, aki kortalan zenét alkotott. Azért egy Roxette, egy Bryan Adams, egy Queen, vagy Madonna mind a mai napig klasszisokkal a mai előadók felett áll. Hangsúlyozom, nekem.

Ettől függetlenül rengeteg mai zenét is nagyon kedvelek, de nagyon soktól szó szerint a hideg ráz. Azzal meg szerintem nem tévedek sokat, hogy senkinek nem lenne semmi baja, ha a rádiók, illetve zenetévék megtalálnák az egyensúlyt, és vegyesen adnának mai, és régebbi zenéket is, nem csak a ma divatos, de egyébként sok esetben üres, tartalmatlan valamiket.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, rebellious, rencsi95
2012. szeptember 18. 14:29 #231
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elody @ 2012.09.18. 07:09)
a starity sztárlistán való helyezésükből az 1D-t elég sokan tehetségesnek találják:D



Mindez mit számít? Ahhoz mit szólsz, hogy ezen a bizonyos listán egy Rod Stewart-ot jelen pillanatban mindössze 19 emberke talál tehetségesnek, ha azt vesszük alapul, hogy mindössze csak annyi rajongója van, így csupán a 5275. helyen foglal helyet. Elhiszed nekem, hogy azért neki még így is a kisujjában több tehetség van, mint az 5 1D tagnak összesen?! Nem rajongok érte sem, ezért hoztam fel őt példának okáért, de tehetségesnek tartom.
2012. szeptember 18. 14:40 #232
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Amúgy meg pár napl múlva úgyis kiadják az új számukat, lesz róluk új cikk, az 1D-se és ellenesek vitája úgyis kezdődik majd elölről, csak addigra calami érdekes ellenérvvel álljatok elő, ne mindig a tucattal meg ugyanazzal, hozzatok ilyen vicces anti-képeket, azokon mindig jókat mosolygok:D amúgy ide többet nem írok, eluntam magam, msjd máskor..egy másik topicban tongue.gif rohog.gif banana_moonwalk.gif
2012. szeptember 18. 14:46 #233
DoDoo99
DoDoo99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.17.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 186173
Offline offline
még jó hogy megtarthatják a nevüket smileeee.gif)) one directionn <3
2012. szeptember 18. 15:08 #234
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Elody @ 2012.09.18. 13:31)
ezek szerint még a hangokat is másképp hallom


Hát az lehet, ugyanis nem véletlenül tették őket össze! Mivel egyenként nem állják meg a helyüket! Így meg eladhatóak, máshogy meg nem, ennyi a történet! smileeee.gif wink.gif
2012. szeptember 18. 15:09 #235
ILHS
ILHS
visszatérő vendég
 
StátuszDemon Dean *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 173967
Offline offline
én nem izgultam ez miatt biggrin.gif biztos voltam benne h marad a nevük smileeee.gif heart.gif
2012. szeptember 18. 15:24 #236
LaurenLaura
LaurenLaura
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.08.12.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 183226
Offline offline
eddig nem is tudtam h létezik másik 1D, és még ők vádaskodnak, a brit egydé sokkal híresebb, az amerikaiakat úgyse ismeri senki, hajrá britek, tudtam hogy megcsinizitek:-)
2012. szeptember 18. 15:48 #237
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Récy98 @ 2012.09.17. 14:26)
Na azért az amcsikról még csak nem is hallottam és mégcsak nem is helyesek... és nekik áll feljebb??? dry.gif


na az aztán egy marha fontos szempont, hogy még csak nem is helyesek... ha valaki nem helyes akkor már nem is csinálhat jó zenét? Vagy te csak helyes emberek zenéjét hallgatod? érdekes felfogás.
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2012. szeptember 18. 15:51 #238
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2012.09.18. 15:48)
na az aztán egy marha fontos szempont, hogy még csak nem is helyesek... ha valaki nem helyes akkor már nem is csinálhat jó zenét? Vagy te csak helyes emberek zenéjét hallgatod? érdekes felfogás.


Kész vagyok komolyan! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Hát mit képzelnek ezek az amcsik? Őket nem ismerik és nem helyesek, akkor miért mertek előbb kitalálni egy ilyen nevet? _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, janet7, MadHatter
2012. szeptember 18. 15:53 #239
Selena.
Selena.
ʟιшз Шнιʟз Шз 'яз уσυи ɢ ™
 
Státusz-nincs megadva- | n e m i s l e s z |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 1149
Csatolások: 233
Azonosító: 184606
Offline offline
Igazából,számomra ugyan mindegy lett volna,hogy melyik csapat lesz röhejesebb..Ezzel csak is azt fejezték ki.. rohog.gif
2012. szeptember 18. 15:54 #240
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.09.18. 15:51)
Kész vagyok komolyan!  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Hát mit képzelnek ezek az amcsik? Őket nem ismerik és nem helyesek, akkor miért mertek előbb kitalálni egy ilyen nevet?  _nevet.gif


hát én nem is értem, én a helyükben bele se fogtam volna az éneklésbe...hát milyen világot élünk hogy egy énekes nem helyes? atya úr isten...rémes.
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!