Starity

Megtarthatja nevét a brit One Direction

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 15. 21:38 #61
- törölt felhasználó -    
Tök jó, hogy képtelenség olyan cikket írni, amitől nem tör ki minimum egy polgárháború...
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lucky5
2012. szeptember 15. 21:38 #62
sellylove99
sellylove99
visszatérő vendég
 
StátuszNever ever give up -Bella Thorne
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 1439
Azonosító: 158501
Offline offline
Nem volt meglepő, hogy az 1D fog nyerni. Nem értettem és még mindig nem, hogy egy ilyen ismeretlen banda minek köt bele egy olyanba, amit mindenki ismer és sokkal többen szeretik is, mint őket. Attól, hogy amerikaiak, még nem kaphatnak meg mindent, amit akarnak. Felesleges volt ez az egész felhajtás.
2012. szeptember 15. 21:39 #63
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (bubblegum @ ~)
igen, olvastam énis hogy kaptak pénzt meg minden.. dehát valahogy ezt is lekellett zárni nem? külömbenis, mondmármeg, az amerikai One Direction mit kezdett volna magával ha megtarthatja a nevét? továbbra is maradtak volna az ismeretlenek...


De nem érted,hogy nem az volt a cél az amerikaiknál,hogy megtartsák a nevet? Tudták ők nagyon jól,hogy a brit banda úgyse fogja megváltoztatni,egyrész mert Simon bácsi nagyon büszke,másrészt nyilván a nagyrajongó tábor miatt akik már megszokták. Egy kis money meg mindig jól jön,ugye - ne mond nekem,hogy ezzel a pereskedésel nem értek el semmit.


Idézet (bubblegum @ ~)
és a brit 1D nem rontja a levegőt, ők igenis tehetségesek, és csak mert emellett jól is néznek ki, nem jelenti hogy csak ennek köszönhetik a sikerüket


Próbáld egyszer ki,hogy a Youtube-on elindítod egy zenés klippjüket, behunyod a szemed,és néhány túlsúlyos,pattanásos srácot képzelsz/látsz lelki szemeid előtt helyettük. Na ugye...
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Grace Benning, Pöttömke
2012. szeptember 15. 21:39 #64
- törölt felhasználó -    
Örülök hogy megmaradt a nevük. smileeee.gif
2012. szeptember 15. 21:39 #65
- törölt felhasználó -    
Hát nem is gondoltam hogy ők változtatták meg wink.gif Inkább egy ilyen senkiházi banda változtassa meg, mint azok akik már történelmet írtak! :DDD
2012. szeptember 15. 21:43 #66
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Szomorú, hogy ma már a pénz többet ér és felülkerekedik bármilyen törvényen, szerződésen, bírósági döntésen, stb.. Ezután próbálja valaki azt magyarázni hogy a pénz nem boldogít, amikor szinte ma már ettől függ az egész élet.. dry.gif
2012. szeptember 15. 21:48 #67
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.09.15. 21:39)
De nem érted,hogy nem az volt a cél az amerikaiknál,hogy megtartsák a nevet? Tudták ők nagyon jól,hogy a brit banda úgyse fogja megváltoztatni,egyrész mert Simon bácsi nagyon büszke,másrészt nyilván a nagyrajongó tábor miatt akik már megszokták. Egy kis money meg mindig jól jön,ugye - ne mond nekem,hogy ezzel a pereskedésel nem értek el semmit.
Próbáld egyszer ki,hogy behunyod a szemed,és néhány túlsúlyos,pattanásos srácot képzelsz/látsz lelki szemeid előtt helyettük. Na ugye...

jó figyelj akkor tényleg nem lenne szerintem se ennyi rajongójuk... de hát nem rondák szóval lehet mondani sokmindent.. és értem amúgy hogy igaziból mire ment ki ez az egész, és írtam is hogy a végén már bennevolt hogy a pénzért ment. nem gondoltam hogy az elején is de most hogy mondod van benne valami xd de azt még mindig nemvágom, hogyha 2011be védették le a nevet az amerikaiak, és akkor már megvolt a brit 1D is egy éve, akkor a törvény miért állna az amerikaiak mellett, mert gondolom a brtiek nem ismerték az amerikaiakat és azt se tudták hogy léteznek, mint énse mielőtt nem jött a per.. sleep.gif
2012. szeptember 15. 21:52 #68
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (bubblegum.. @ 2012.09.15. 21:48)
azt még mindig nemvágom, hogyha 2011be védették le a nevet az amerikaiak, és akkor már megvolt a brit 1D is egy éve, akkor a törvény miért állna az amerikaiak mellett, mert gondolom a brtiek nem ismerték az amerikaiakat és azt se tudták hogy léteznek, mint énse mielőtt nem jött a per.. sleep.gif


A törvényt nem érdekli,hogy a brit-vándireksön nem tudott az amerikaikaról,ők alapították előbb,le is védték - a lényeg előbb mint kedvenceid. Esetleg még valami amit nem értesz? rolleyes.gif
2012. szeptember 15. 21:56 #69
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Idézet (N.Adri @ 2012.09.15. 21:39)
Hát nem is gondoltam hogy ők változtatták meg wink.gif Inkább egy ilyen senkiházi banda változtassa meg, mint azok akik már történelmet írtak! :DDD

Miért lennének senkiháziak? Azért mert nem annyira ismertek, vagy mert nincs olyan cukimuki pofijuk mint a brit 1D-nek? Lehet, hogy ők sokszorta tehetségesebbek. Egyébként ebből is látszik, hogy mennyire a pénz dominál ma már. Szerintem felháborító, hogy még ők változtattak, mikor nekik már régebb óta ez volt a nevük. És itt nem az a lényeg, hogy történelmet írtak-e, vagy nem. Szerinted írtak volna, ha nem ilyen külsejük lenne, és nem ájulnának be tőlük millióan? (bár szerintem bűn ronda mind az öt, de ez most lényegtelen rohog.gif) Ha csak a nagy tehetségükre támaszkodhatnának, közel sem lennének ennyire sikeresek. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, Luckie, ophely88, Pöttömke, Cassie3, An_d_a
2012. szeptember 15. 21:59 #70
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.09.15. 21:52)
A törvényt nem érdekli,hogy a brit-vándireksön nem tudott az amerikaikaról,ők alapították előbb,le is védték - a lényeg előbb mint kedvenceid. Esetleg még valami amit nem értesz? rolleyes.gif

nemértem miért kell kötekedned, gondolom teis megvédenéd a kedvenc együttesed/énekesed vagy örülnél, ha megtarthatnák a nevüket, amit megszoktál x') ennyi, a többit értem rohog.gif
2012. szeptember 15. 22:04 #71
- törölt felhasználó -    
Nem érdemelték meg, hogy megtartsák...le volt védve és kész...
5 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Luckie, Pöttömke, An_d_a, Lucky5
2012. szeptember 15. 22:08 #72
- törölt felhasználó -    
Azt nem értem, hogy ha volt már egy One Direction, akkor miért választották a fiúk ezt a nevet?
2012. szeptember 15. 22:11 #73
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Örülök, hogy pontott tettek a végére, örülök, hogy megtarthatta a 1D a nevét biggrin.gif De biztos nagyon szomorú lehet a másik bandának és rajongóinak:(
2012. szeptember 15. 22:15 #74
dori324
dori324
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.28.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 41
Azonosító: 154098
Offline offline
Namost mindenki!!!! Azt megértem hogy az amerikaiak pert indítottak a nevükért hogy megtartsák meg minden de egy valamit nem értek Miért most jutott eszükbe az amerikaiaknak hogy hopáá ugyanaz a nevünk a brittekel!!!Előb erre nem jöttek rá vagy mi?Ja és AZ ÖSSZES ONE DIREVTION UTÁLÓ MOST JÓL FIGYELJEN!!!Ha szerintetek az 1D azért híres mert jóképűek akkor miért jutottak tovább az x-faktorban??Egyáltalán hallotátok már őket élőben énekelni??A zenéjükben a hangjaik nincsennek "meggépelve" mert Ők tudnak énekelni!! Amugymeg az Olimpián is felléptek a legnagyobb sztárok között és ott nem hiszem hogy a szerkeztők a küsőt nézték amikor megkérték őket hogy lépjenek fől!!!!
2012. szeptember 15. 22:16 #75
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
biggrin.gif örülök neki, de ez nem nagy hír...
2012. szeptember 15. 22:20 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (dori324 @ 2012.09.15. 22:15)
Amugymeg az Olimpián is felléptek a legnagyobb sztárok között és ott nem hiszem hogy a szerkeztők a küsőt nézték amikor megkérték őket hogy lépjenek fől!!

Az olimpián sem azért léptek fel, mert olyan hű, de tehetségesek. Pénz beszélt. A (brit) vándénak nagy a rajongótábora, ezt ügyesen kihasználva léptették fel az olimpián őket, ezáltal nagyobb nézettséget és több pénzt produkálva. pardon.gif

Idézet (Szandye @ 2012.09.15. 22:15)
Lucky5 tevagy bűnronda!!!

Nem azért, de tisztában vagy egyáltalán, hogy Lucky5 hogy nézhet ki? wtf.gif
3 felhasználónak tetszik: Lucky5, ophely88, Pöttömke
2012. szeptember 15. 22:21 #77
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Undorító, hogy nekik maradt meg a nevük, amikor az már másé volt korábban. Azért, mert ők lettek híresebbek (bár én tehetségesebbnek nem mondanám őket) még nem tehetnek meg bármit. Gyűlölöm a név és egyéb lopókat.
Lesz*rom a directionerek véleményét, akkor sincs igazuk.
Részletkérdés, hogy az amcsi banda is egyértelműen a pénz miatt adta meg magát, így ők is undorítóak számomra.
7 felhasználónak tetszik: Luckie, ophely88, _ToTo_, Grace Benning, Pöttömke, Black Hearth2, An_d_a
2012. szeptember 15. 22:24 #78
nina456
nina456
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 594
Csatolások: 50
Azonosító: 181415
Offline offline
Caroline W.Lightning egyetértek, teljesen igazad van!
2012. szeptember 15. 22:25 #79
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Nagyon örülök neki ^^ Nem veszekszek egy idiótával sem. smileeee.gif Brit One Direction forevvaa
2012. szeptember 15. 22:26 #80
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Lucky5 az még csak ráadás hogy k*rva helyesek. biggrin.gif Plusz a hangjuk <3
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!