Starity

Az X Factor versenyzője megsiratta Demi Lovatót

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 16. 13:02 #81
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Szerintem nincs tehetsége. Ok, meg lehet kövezni, de nincs tehetsége. De amikor Demi megölelte, nekem is kiesett a könnyem, mert azért szerintem nagy szó, hogy találkozhtatott a kedvencével, és megölelhette.
2012. szeptember 16. 13:02 #82
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Demi nagyon aranyos volt <3 Nagyon szeretem Demit!A csajnak pedig ritka jó hangja van és Yaroslava Te nem érezted még át azt amit ő -.- Ő már azért idősebb és tapasztaltabb mint te.
2012. szeptember 16. 13:08 #83
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5050
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Szörnyű, hogy még mindig vannak ilyen emberek és sajnos lesznek is. Elítélem az ilyen embereket. Remélem Jillian képes lesz túllépni a múlton. Nagyon szép hangja van a lánynak, kár, hogy bele sírt...
2012. szeptember 16. 13:13 #84
- törölt felhasználó -    
Mielőtt még valaki teljesen leírná, hogy nincs tehetsége, előtte érdemes lenne meghallgatni azt a 'Who you are' változatot is tőle, amiben nem sír alatta. Teljesen más. http://www.youtube.com/watch?v=1BS4euxjfmw
2012. szeptember 16. 13:15 #85
- törölt felhasználó -    
Mi a jó az embereknek abban, hogy bántják egymást?! Nem értem. Szégyelljék magukat azok, akik ezt teszik a másikkal!

Demitől és Simon-tól szép volt ez a vélemény! Biztosan jólesett a csajszinak!
2012. szeptember 16. 13:18 #86
- törölt felhasználó -    
gyönyörű hangja volt enneka lánynak!!!!! rögtön akedvencem lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 Demi <3
ezt a videót végigsírtam..nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon megható volt!!!!! <3 imádom Demit heart.gif
2012. szeptember 16. 13:25 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (AnymButterfly @ 2012.09.16. 13:02)
Demi nagyon aranyos volt <3 Nagyon szeretem Demit!A csajnak pedig ritka jó hangja van és Yaroslava Te nem érezted még át azt amit ő -.- Ő már azért idősebb és tapasztaltabb mint te.


1. Nem tudod, hogy hány éves vagyok.
2. Nem ismersz és nem tudod, hogy mint mentem át.
Amíg nem ismersz valakit, ne írd le, hogy ki miben jobb nála, vagy bármi hasonló. Egy 12 éves ezt már szerintem tudja, de ha nem akkor most elmondom neked. Én egy fikarcnyi tehetséges sem látok benne és nem érdekel, hogy min ment át. A pszichológusnak kell elsírni a panaszokat, nem a mentoroknak, mert ezzel azt éri el sokaknál, hogy nem az esetleges tehetségét nézik, hanem azt, hogy próbálja benyalni magát valamivel. Ez csúnya kifejezés volt jelen esetben, de igaz.
Lezártam a témát, ha valakinek nem tetszik egy negatív komment, akár az enyém, akár az előttem és utánam szólóké, akkor azt privát üzenetben tegye meg, mert ez nem vitalap!
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Grace Benning, vasasreka8, Johinna, Lizania
2012. szeptember 16. 13:26 #88
Szancsy97
Szancsy97
új tag
 
StátuszJelöljetek Nyugodtan! :):)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 183379
Offline offline
Nagyon tehetséges ez a lány!! Sok sikert kívánok neki!! thumbsup.gif Hát igen a középiskolában sajnos egyre gyakoribbak az ilyen esetek! sad.gif Én is most lettem középiskolás és én is rettegtem, hogy mi lesz ott!! unsure.gif a mai társadalomban addig fajult a dolog,hogy már az is ki van közösítve aki esetleg jobban tanul. blink.gif Azért van annyi sok dísz p*csa az utcákon mert nem mernek önmaguk lenni! blink.gif
2012. szeptember 16. 13:29 #89
- törölt felhasználó -    
ez nagyon aranyos volt Demitől <3 szép hangja van a lánynak smileeee.gif
2012. szeptember 16. 13:29 #90
- törölt felhasználó -    
Láttam már ezt a videót, nagyon aranyosak voltak. *--*
2012. szeptember 16. 13:32 #91
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Demi tényleg nagyon aranyos volt. smileeee.gif heart.gif De szerintem se kellett volna ennyire bele menni ebbe a régi ügybe...Sokan azt fogják hinni (és már most is azt hiszik), hogy csak ez miatt jutott be.
A hangja nem rossz csak a dal nem volt jó. :S sad.gif
2012. szeptember 16. 13:34 #92
- törölt felhasználó -    
Ha ennyire ajnározod ezt a csajt, miért nem tetted be a cikkbe ezt a videót is? Így ugyanis mindenki csak azt a részt látja/hallja, ami alatt sír, ezt meg nem mindenki.
Amúgy nincs rossz hangja, de még mindig nem győzött meg. pardon.gif Az állandó rángatózása tisztára olyan, mint Demié a Camp Rock első részében. Fölösleges és idegesítő is. Lehet, hogy a való életben kedves lány, de a tehetsége vitatható. Az meg, hogy kijátszotta a "Bántalmaztak az iskolában" kártyát, nem volt szép dolog. Attól függetlenül, hogy kérdezgették őt az életéről. Szerintem énekelni ment oda, nem pedig az élettörténetét elmesélni. pardon.gif

Idézet (Szandiii_1992 @ 2012.09.16. 13:13)
Mielőtt még valaki teljesen leírná, hogy nincs tehetsége, előtte érdemes lenne meghallgatni azt a 'Who you are' változatot is tőle, amiben nem sír alatta. Teljesen más. http://www.youtube.com/watch?v=1BS4euxjfmw
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. szeptember 16. 13:36 #93
Wiwii98
Wiwii98
 
StátuszMindenki : Jobb. Szebb. Vékonyabb. Viccesebb. NÁLAM... !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 0
Azonosító: 179534
Offline offline
Demit nagyon nagyon szeretem, és aranyos volt mint mindig.csodás hangja van ennek a lánynak.smileeee.gif)
2012. szeptember 16. 13:49 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.09.16. 13:34)
Ha ennyire ajnározod ezt a csajt, miért nem tetted be a cikkbe ezt a videót is? Így ugyanis mindenki csak azt a részt látja/hallja, ami alatt sír, ezt meg nem mindenki.
Amúgy nincs rossz hangja, de még mindig nem győzött meg. pardon.gif Az állandó rángatózása tisztára olyan, mint Demié a Camp Rock első részében. Fölösleges és idegesítő is. Lehet, hogy a való életben kedves lány, de a tehetsége vitatható. Az meg, hogy kijátszotta a "Bántalmaztak az iskolában" kártyát, nem volt szép dolog. Attól függetlenül, hogy kérdezgették őt az életéről. Szerintem énekelni ment oda, nem pedig az élettörténetét elmesélni. pardon.gif


Mert mondjuk talán ez a videó nem szerepelt az eredeti cikkben sem?
2012. szeptember 16. 13:54 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2012.09.16. 13:49)
Mert mondjuk talán ez a videó nem szerepelt az eredeti cikkben sem?


Sry, de senki és semmi sem tiltja a cikkírásnál (szerintem), hogy belevigyél valami saját gondolatot, linket leközölj vagy hasonló. Ez így csak másolás, nem igazi cikk írás. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. szeptember 16. 13:59 #96
vampiredada
vampiredada
visszatérő vendég
 
StátuszDDL ~ My hero. <3 Demetria Devonne Lovato. I love you so so much! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 155082
Offline offline
Imádtam Demit és Imádni is fogom...A végén én is el könnyeztem nagyon megnyerő volt a lány jó volt...Sok sikert neki!♥
2012. szeptember 16. 14:00 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Yaroslava @ 2012.09.16. 13:54)
Sry, de senki és semmi sem tiltja a cikkírásnál (szerintem), hogy belevigyél valami saját gondolatot, linket leközölj vagy hasonló. Ez így csak másolás, nem igazi cikk írás. smileeee.gif


Szerintem írtam már elég cikket ahhoz, (Ezen a profilomon 5 db van csak, de az előzőn - amit töröltem bizonyos okokból - volt jó pár) hogy tudjam mit lehet és mit nem. Ha annyira érdekel, ezt a videót pedig körülbelül másfél órája találtam meg, miközben rákerestem a lány nevére youtubeon, szóval ha akartam sem tudtam volna betenni, mivel a cikket tegnap este küldtem be. wink.gif Látom nagyon könnyen megy mások kritizálása és kioktatása. wink.gif De ha valami bajod van, akkor azt privátban beszéljük meg, mivel nem azért készítettem a cikket, hogy ilyen 'vitával' bepiszkítsam, ami egyáltalán nem kapcsolódik hozzá.
2012. szeptember 16. 14:07 #98
SzMo99
SzMo99
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 86
Azonosító: 181441
Offline offline
Szép hangja van a lánynak meghajolo.gif de tényleg nem kelet volna így az elején be vágni hogy terorizálták sad.gif Demi megértő volt mint mindig.
2012. szeptember 16. 14:12 #99
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
nagyon tehetséges ez a lány! smileeee.gif
2012. szeptember 16. 14:25 #100
- törölt felhasználó -    
Szép hangja van a lánynak, de szerintem azért az furi volt h az elején azzal kezdte h terrorizálták az iskolában. Demi pedig csodálatos volt mint mindig. heart.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok