Starity

Bolondos klippel jelentkezett a One Direction

25 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 22. 15:26 #361
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Hàt igen, de legalàbb én nem vagyok izlès ficamos...;P
2012. szeptember 22. 15:29 #362
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
Shame on you, bitch! biggrin.gif
2012. szeptember 22. 15:31 #363
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beckie @ 2012.09.22. 15:16)
Kérdésem meddig tart a "pisisek" korhatár? Mert szerintem a 9-10 évesek sem tartoznak már oda(legfeljebb a kisgyerek kategóriába). De amúgy a One Direction rajongóinak többsége a 13-16 éves korosztályba tehető szóval... (nyilván van ez alatt és e fölött is, de nem az a jellemző)


Nálam ilyen téren a pisis az 10-15 év közé tehető. Mikor még nincs kifinomult zenei ízlésük és minden jöhet, ha sz*r hanem sz*r, mert mindenki szereti és birka módjára miért is ő álljon ki a sorból. smileeee.gif Egyébként nem Beckie hülye, hanem te öregem! smileeee.gif
2012. szeptember 22. 15:32 #364
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
El sem hiszed mennyire nem érdekel a véleményed biggrin.gif
2012. szeptember 22. 15:34 #365
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Àtmentunk angolba? Nem baj . Nem is tudtam h ekkora làngèsz vagy. De jo akkor én is úgy írok. After you . Amúgy honnan tudtad h ribi vagyok?
2012. szeptember 22. 15:36 #366
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
Nem is értelmes amit írtál - legalábbis nem válasz arra, amit én írtam XD
2012. szeptember 22. 15:36 #367
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (ItsMilan @ 2012.09.22. 15:22)
Két évvel idősebb vagy nálam, mégis ilyen sunciságokat szeretsz meg védesz. Ilovezayn4ever megértem, de ők csak egymásét szeretik fogdosni :'D

Korhoz van kötve, hogy mit szerethetek? Ez nem azt jelenti, hogy hülye vagyok, csak azt, hogy attól még mert valami nem abba a stílusba tartozik, amit szeretek, még lehet jó. Nekem egyetlen ilyen van, ahogy azt már milliószor leírtam mégozzá a One Direction. ÉS nem még mindig nem vagyok megszállottjuk. Felőlem bárkiről írhatsz negatív véleményt, legyen az a 1D, Justin Bieber, stb. nem tudom ki az, akit most így hirtelen ebbe a kategóriába tudnék még sorolni, de ha ilyen stílusba írod, akkor az nem engem minősít hanem, téged, és bárhol látnám, hogy mondjuk bárkiről ezt írod, azonnal ugranék, és közölném, hogy azért fogd vissza magad egy kicsit. Mert így pocskondiázni valakit, akit te nem szeretsz, és annak a rajongóit, az az emberi butaság, és nem az, hogy én megpróbállak jobb belátásra téríteni efelől (nyilván van, akinél ez lehetetlen, ahogy látom te is köztük vagy).
Szóval, ha mondjuk neki állnál egy másik nagy kedvencemről Elvis Presley-ről, vagy mondjuk a Bon Jovi-ról így beszélni, akkor is rád szólnék (bár talán annyira van benned valami, hogy őket nem szólod le). De persze ahhoz, hogy megvédjek valakit nem kell a kedvencemnek lennie, ha bajom van azzal a stílussal, ahogyan írsz, akkor azt egy olyan embernél is közölném, aki történetesen nem a kedvencem.
Két év van köztünk. Van fogalmad róla, hogy mennyit fogsz még változni (jó esetben jó irányba) az a alatt a két év alatt? Nem biztos, hogy úgy, hogy nyitottabb leszel zenei téren, de talán abba, hogy megtanulod, hogyan beszélj normálisan hangnemben értelmesen valakivel. Tudni akarod, honnan gondolom ezt? Onnét, hogy két évvel ezelőtt pont olyanokat írtam volna a One Direction-höz és a Justin Bieber-féle sztárokhoz, mint te. Talán valamivel kevésbé bunkó hangnemben.
Ha még mindig hülyének tartasz csak nyugodtan. Legalább most már tudom, hogy nem kell komolyan vennem, mert nem is tudod normálisan megmagyarázni miért.
2012. szeptember 22. 15:41 #368
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Yaroslava @ 2012.09.22. 15:31)
Nálam ilyen téren a pisis az 10-15 év közé tehető. Mikor még nincs kifinomult zenei ízlésük és minden jöhet, ha sz*r hanem sz*r, mert mindenki szereti és birka módjára miért is ő álljon ki a sorból. smileeee.gif Egyébként nem Beckie hülye, hanem te öregem! smileeee.gif

Azt hiszem igazad van, mert sokan csak azért kezdik el szeretni, mert az most a menő, illetve, mert olyan kis "cukik" ,de azért nem kell általánosítani, mert szerintem sok rajongójuk van, akik nem ezért szeretik. Én legalábbis nem emiatt szeretem őket, és remélem sokan vannak még így vele, és hangsúlyozom, nem is vagyok egy olyan kis csaj, akinek másból nem áll az élete csak rajtuk nyáladzani, meg sikongatni utánuk.
De értem mire célzol, és igazad is van, vannak ilyen fanok.
2012. szeptember 22. 15:42 #369
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
A rajongóik 99,9%-a utálná őket, ha randák' lennének #FACT2
2012. szeptember 22. 15:44 #370
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (ItsMilan @ 2012.09.22. 15:42)
A rajongóik 99,9%-a utálná őket, ha randák' lennének #FACT2

Kicsit túlzol, de igen sajnos vannak köztük, olyanok. Én szerencsére nem vagyok köztük.
2012. szeptember 22. 15:45 #371
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Álljatok már le smileeee.gif
2012. szeptember 22. 15:46 #372
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beckie @ 2012.09.22. 15:41)
Azt hiszem igazad van, mert sokan csak azért kezdik el szeretni, mert az most a menő, illetve, mert olyan kis "cukik" ,de azért nem kell általánosítani, mert szerintem sok rajongójuk van, akik nem ezért szeretik. Én legalábbis nem emiatt szeretem őket, és remélem sokan vannak még így vele, és hangsúlyozom, nem is vagyok egy olyan kis csaj, akinek másból nem áll az élete csak rajtuk nyáladzani, meg sikongatni utánuk.
De értem  mire célzol, és igazad is van, vannak ilyen fanok.


Nos, igazad van,. Nem írtam oda, hogy tisztelet kivételnek. smileeee.gif Amióta ide regeltem, naponta sápadok el, hogy milyen együgyü emberkék vannak itt. Nem tudnak értelmes magyarázatot adni, arra, hogy miért szeretik, ami nem is baj, mert van olyan, akit én is szeretek és nem tudom, hogy pontosan miért is. Leszólnak mindenkit, aki nem szereti és mert egy negatív véleményt írni. Biztos vannak olyanok, akik értelmes, nem nyáladzó tizen/vagy nem tizen évesek. Ők nem szólnak be mindenkinek, de sajnos belőlük van a kevesebb. Na és az, mint most is, hogy hülye vagy, de nem tud egy értelmes emberileg elfogadható okot adni rá, attól padlón vagyok...
2012. szeptember 22. 15:49 #373
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Yaroslava @ 2012.09.22. 15:46)
Nos, igazad van,. Nem írtam oda, hogy tisztelet  kivételnek. smileeee.gif Amióta ide regeltem, naponta sápadok el, hogy milyen együgyü emberkék vannak itt. Nem tudnak értelmes magyarázatot adni, arra, hogy miért szeretik, ami nem is baj, mert van olyan, akit én is szeretek és nem tudom, hogy pontosan miért is. Leszólnak mindenkit, aki nem szereti és mert egy negatív véleményt írni. Biztos vannak olyanok, akik értelmes, nem nyáladzó tizen/vagy nem tizen évesek. Ők nem szólnak be mindenkinek, de sajnos belőlük van a kevesebb. Na és az, mint most is, hogy hülye vagy, de nem tud egy értelmes emberileg elfogadható okot adni rá, attól padlón vagyok...

Hát ja. Attól én is padlót fogtam.. De legalább röhöghettem ma is egy nagyot biggrin.gif Ilyeneken mást már nem lehet.
2012. szeptember 22. 15:49 #374
- törölt felhasználó -    
basszus, álljatok már le! most minek kellett kiverni a balhét? van akinek tetszik, van akinek nem, ez van! Még hogy pisisek a 10-15 éves korosztály? hát röhögnöm kell rohog.gif Akkor se utálnám őket, ha 'randák' lennének. szánalmas vagy. Beckie: teljes mértékben igazad van meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Beckie
2012. szeptember 22. 15:51 #375
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beckie @ 2012.09.22. 15:49)
Hát ja. Attól én is padlót fogtam.. De legalább röhöghettem ma is egy nagyot  biggrin.gif Ilyeneken mást már nem lehet.


Ennek is meg van a maga előnye. Én naponta 3 órát röhögök csak ilyen hozzászólásokon. Sunnygirl: nálam a pisis, az abba a korosztályba tartozik, ízlés terén. És igen, ha valaki csak a külseje miatt szeret egy másik embert, az felszínes és szánalmas.
2012. szeptember 22. 15:54 #376
mévi0616
mévi0616
visszatérő vendég
 
Státusz~you make me wanna die..♥~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.11.
Hozzászólás: 378
Csatolások: 0
Azonosító: 163674
Offline offline
Nekem tetszik, szerintem ez az eddigi legjobb zenéjük és klipjük is heart.gif
2012. szeptember 22. 15:54 #377
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Sunnygirl @ 2012.09.22. 15:49)
basszus, álljatok már le! most minek kellett kiverni a balhét? van akinek tetszik, van akinek nem, ez van! Még hogy pisisek a 10-15 éves korosztály? hát röhögnöm kell rohog.gif Akkor se utálnám őket, ha 'randák' lennének. szánalmas vagy. Beckie: teljes mértékben igazad van meghajolo.gif

Ez nem volt szánalmas. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de pont a rossz embert kezdted el szapulni, aki értelmesen fogalmazta meg véleményét. Ráadásul pont úgy, hogy az előző mondatodban közölted, hogy álljunk le ezzel. Szóval legközelebb olvasd el a hozzászólásokat figyelmesebben, és figyelj oda mit írsz. wink.gif
2012. szeptember 22. 15:57 #378
FaithandHope
FaithandHope
új tag
 
Státuszbecause you saw me when I was invisible
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 182079
Offline offline
Istenem, kár volt megint elolvasnom a kommenteket (: Az fogott meg a legjobban, hogy csak a kinézetük miatt szeretik őket sokan. Igen, biztosan vannak olyan lányok, akik folyton ezt hajtogatják, hogy "jaaj de cukik, milyen helyesek, de édesek" és társaik, de vannak normális, emberek is ebben az egészben. Én, személy szerint nem vagyok egyikbe sem szerelmes, nem a háttérképeim, sőt még csak fotó sincs róluk a telefonomban, pedig Directionernek vallom magam, de nem a csinos kis pofijuk miatt. Liam hangja nyugtató, és mindig el tudok tőle aludni. Niall már nem is kesze-kusza fogai nagyon aranyosak, és ugyan olyan idiótán nevet, mint Én. Zayn szemei bárkit bármire rávennének, és Harry mikor beszél a hangja mély mégis kellemes. Louis pedig csak Louis William Tomlinson. Ő szerintem még egy ocsmány göncben is meghódítana mindenkit.

Látjátok nem is olyan nehéz egy kicsit elvonatkoztatni a külsőtől, és kicsit, még ha csak a képeken keresztül is, mélyebbre nézni. Nekünk, itteni Directionereknek, csak ez jutott, és Ti, néha még ezt is el akarjátok nekünk rontani

Persze tisztelet a kivételnek, mert olvastam már nagyon jól összerakott, intelligens kommenteket, ami mégis nem tetszését fejezte ki. Ilyenkor igenis tisztelem az íróját, mert normálisan meg tudta fogalmazni, vannak érvei, és azokat használni is tudja. Sokak tanulhatnának ezekből a kommentekből (:
*Köszönöm ha elolvastad* smileeee.gif
2012. szeptember 22. 15:58 #379
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
JA igen bocs nekem nincs akkora eszem mint neked. Ez van. A Forditoba beirtam es màst hozott ki:) ez van....De most hogy tudom hogy rosszul értettem. Mostmàr megtudtam màshonnan es a vàlaszom:Most az egyszer legalàbb ne magadbol indulj mi:P
2012. szeptember 22. 15:59 #380
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Yaroslava @ 2012.09.22. 15:51)
Ennek is meg van a maga előnye. Én naponta 3 órát röhögök csak ilyen hozzászólásokon. Sunnygirl: nálam a pisis, az abba a korosztályba tartozik, ízlés terén. És igen, ha valaki csak a külseje miatt szeret egy másik embert, az felszínes és szánalmas.

Hát én nem annyira gyakran olvasgatom ezeket, ez az első topic, ahol a közepébe keveredtem, de nem is baj, mert ha mindegyiket elolvasnám mást se csinálnék egész nap, csak röhögnék biggrin.gif
De én úgy vagyok vele, hogy talán ezeknek az embereknek, akik ilyet írnak talán egyszer benő a fejük lágya, csak ki kell várni...
25 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok