Starity

Bolondos klippel jelentkezett a One Direction

25 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 20. 20:36 #81
- törölt felhasználó -    
hát én most nem is a számot fogom értékelni mint normál esetben, hanem a fiúkat...annyira életvidámak, tele vannak élettel, szóval nekem ez a sok hülyeség, az hogy a nap 24 órájából 23 óra 59 percet végig röhögnek, hülyéskednek, kiélvezik a sztárságot, és nem nyavalyognak hogy jajj de rossz, hiszen volt pár igen kellemetlen élményekben részük
17 éves vagyok, szóval az tuti hogy ha a suliba járna egyikük, még ha sokan nem is ismerik be, de én tuti beléjük bolondulnék, mivel rájuk nézek és már jobb kedvem lesz
lehet hogy ez hülyeségnek tűnik, de én már akkor nevetek ha valamelyiket nevetni látom, és ezt úgy mondom hogy nem hallgatom a számaikat, csak párszor hallgattam őket, mert engem legfőképpen a személyiségük fogott meg
lehet jönni azzal hogy jajj csak azért meg cukik meg mit tudom én, de sztem van fontosabb is a kinézetnél, és ők nekem nagyon szimpatikusak, az az energia ami bennük van, irigylem őket, mert végig bohóckodják az egészet, és én szívesebben látom ezt egy klipben minthogy itt egy dögös csaj alig felöltözve, aztán egy másik az egyik nyakában, szóval nekem ez a véleményem
2012. szeptember 20. 20:36 #82
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Ja és nyugodtan komizzatok, hamarosan legalább úgyis a legolvasottabbak között lesz a klip =D
2012. szeptember 20. 20:38 #83
- törölt felhasználó -    
Bírom a sok rossz, utálkozó kommentet. Csak tudnám mire jó ez. rolleyes.gif

Szerintem szuper lett a klip és a dal is egyaránt. A srácok önmagukat adták és megmutatták, hogy milyen bolondok tudnak lenni, megint. Tényleg, fantasztikus lett. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2012. szeptember 20. 20:38 #84
nadorgabor97
nadorgabor97
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.17.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 155714
Offline offline
ne rossz dal thumbsup.gif
2012. szeptember 20. 20:39 #85
- törölt felhasználó -    
Már vagy 100x meghallgattam egymás után..nagyon jóóó fantasztikus szupii <3 De hogy megváltoztak kívül uhh...Liam haja...nemtetszik,de Zayn *-* Nagyon jól áll neki ez a séró...és a kisugárzása is megváltozott smileeee.gif) <3 forever
2012. szeptember 20. 20:39 #86
Kini
Kini
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 554
Csatolások: 0
Azonosító: 165653
Offline offline
Vampire Lady teljesen egyetértek veled. Nekem is az a véleményem, hogy semmi különös nincs a számaikban,és már unalmas ez a One Direction mánia. Ez csak az én véleményem, attól még ti szerethetitek őket smileeee.gif
2012. szeptember 20. 20:40 #87
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Unalmas és egyhangú számomra a klip és most megköveznek a rajongók,de az eddigi daluk közül, amit halottam ez volt a legrosszabb.Hát komolyan mi tetszik ebben?
Olyan egyhangú,közönséges....nincs a dalnak jelentőségteljes része.És ez tetszik a mai tiniknek?
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2012. szeptember 20. 20:40 #88
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Mégis mit vártok tőlünk, kikért kéne rajonganunk, drogozós, jajagatós emberekhez, bőgőmasinákért vags gótokért?
2012. szeptember 20. 20:44 #89
- törölt felhasználó -    
VampireDiares4ever egyyetértek totálisan!
2012. szeptember 20. 20:47 #90
pattuska
pattuska
visszatérő vendég
 
StátuszMikor lessz már nyár???
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.19.
Hozzászólás: 215
Csatolások: 0
Azonosító: 123173
Offline offline
OAN JÓ MÁRRR, TÖK CUKIK MEG A KLIPPIS A SZÁMIS JÓ, ALIG VÁROM MÁR AZ ALBUMUKAT!!!
2012. szeptember 20. 20:47 #91
Wiwii98
Wiwii98
 
StátuszMindenki : Jobb. Szebb. Vékonyabb. Viccesebb. NÁLAM... !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 0
Azonosító: 179534
Offline offline
IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM.
2012. szeptember 20. 20:48 #92
juditkaangelo
juditkaangelo
új tag
 
StátuszJack daniels<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 184602
Offline offline
imádom naon tuti lett<3
2012. szeptember 20. 20:48 #93
- törölt felhasználó -    
Vampire Lady jól mondod (vagyis hát írod ) egyetértek
Ui:pörgös?bulizós?:a többire is ez volt válasz a rajongóktól vagyis az 1D érzelmi szinten is 0 hiszen nem tudják kifejezni magukat...mindig csak ezzel jönnek:semmi új semmi saját érzelem csak amit a papírról egy saját daluk sincs mert még számot írni se tudnak azért egy énekestől vagyis bandától elvárnék...2: minek 5??? Ha egy rockbandárol van szó megértem mert a zene csak nem gépről megy mert ők játszták ők is szerzik!!! De ennek a viccnek minek öt hülyegyerek amikor önmagukban azok? Nem csinálnak semmit a sikerért és ezért vagytok oda ...gratulálok neki is nektek is
2 felhasználónak tetszik: Vivyy22, MadHatter
2012. szeptember 20. 20:49 #94
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Hát igen, én leszek az "ünneprontó" a VanDájreksön rajongóknál. A szám kifejezetten nem tetszik.. A klip sem fogott meg annyira. Az egész olyan egyhangú valami.
2012. szeptember 20. 20:49 #95
Sofy98
Sofy98
visszatérő vendég
 
Státusz"Az ördög nem alszik, csak relaxál" - Lucifer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.26.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 165909
Offline offline
Imádom!
De az utálkozó szarok minek írnak?
pl Izzy.Demon. ??? Ha nem tetszik mért hallgatod őket?
2012. szeptember 20. 20:50 #96
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Izzy.Demon Kérlek szépen mondj nekem egy "normális" (persze saját véleményed szerinti) zeneszámot. Akár hiszed akár nem én se vagyok egy ilyen kis popimádó kiscsaj, aki csak azért szereti őket mert cukik. Kérlek szépen nem vagyok oda ezért a stílusért egyedül a One Direction szerepel nálam mint kivétel. És elhiheted nekem tényleg tehetségesek. Én legalábbis örülnék ha ilyen szinten tudnék énekelni, mint ők (és bár persze nem tudhatom, szóval lehet, hogy tévedek, és valójában te mondjuk énekelsz még akár ennél is jobban, de szerintem te is örülnél egy ilyen szintű énektudásnak).
Igenis hallgatok normális zenét, sőt a 1d-t leszámítva csak azokat szeretem (nyilván a normális zene mindenkinek mást jelent) .
Szóval szerintem nyugodtan leszállhatsz a magaslóról, és a sztereotípiák gyártásával is leállhatsz, mert senki nem egyforma. Igen tény és való, hogy van néhány rajongójuk, akik csak azért szeretik őket mert olyan kis "cukik" de, az a fan aki már veszi a fáradtságot, hogy mondjuk megnézze őket ahogy mondjuk zenei kíséret nélkül egyedül énekelnek ( x-factor válogatók, meg van néhány amit már közösen énekelnek) azonnal rájön, hogy ezek a fiúk nem azért csak híresek, mert jól néznek ki. És igen azért írom, hogy csak, mert nyilván nem lennének ennyire népszerűek, ha mindjuk szimplán csak tehetségesek, de mondjuk fele ilyen helyesek lennének.
Anno pl volt aki a Beattles-t is azért szerette mert helyesek, (bár manapság nem mindenki értene ezzel együtt) és mégis mégis mindenki egyetért abban, még ma is, hogy mennyire maradandót alkottak. Na és mi van Elvis Presley-vel? Ő se lett volna a "király" ha a rajongóinak fele nem őrült "szerelmes" nőkből állt volna.
Szóval csak ennyi, és különben is, még ha igazad is lenne, és tényleg nem lennének tehetségesek, csupán helyesek, akkor sem kellene neki állnod itt szidni őket, mert ettől függetlenül más szeretheti őket, mivel, még egyszer mondom, senki sem egyforma, és ezért az ízlésünk is más és más.
Szóval ennyi. És ha nem tetszik legközelebb nem kell a One Direction című cikkre/topicra kattintani.
2012. szeptember 20. 20:51 #97
reilaa
reilaa
visszatérő vendég
 
Státuszbitches love cake!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.20.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 178225
Offline offline
Szerintem eszméletlen jó lett a szám,és a klipp is. Szeretem bennük,hogy 19-21 évesen is ilyen bolondok,és hogy nincs bennük semmi erőltetett.Egyszerűen boldog leszek,ha rájuk nézek.Akinek meg nem tetszik,és nem bír építő jellegű kommenteket írni,az inkább ne is írjon semmit smileeee.gif És mégegyszer gratulálok fiúk! smileeee.gif <3
2012. szeptember 20. 20:52 #98
Scarlet
Scarlet
visszatérő vendég
 
Státusz" replacing who i am with who i’d rather be "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.21.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 403
Azonosító: 171706
Offline offline
Szerintem nagyon jó. Nekem ez a kedvenc dalom tőlük heart.gif
2012. szeptember 20. 20:53 #99
etisz
etisz
 
Státuszetisz még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 166751
Offline offline
Az utálkozóknak, illetve azoknak akiknek nem tetszik, csak annyit mondanék, hogy senki sem egyforma. Nektek nem tetszik, viszont mi imádjuk. Nem tehetünk róla, hogy nem a ti ízlésetek. Sajnos nem tetszhet minden, mindenkinek. Ez van. Ha nem tetszik nem kell hallgatni.
Ja és ilus1996! Igen ez tetszik a mai fiataloknak. Ha ez probléma költözz másik bolygóra.biggrin.gif
2012. szeptember 20. 20:55 #100
Cukormókus99
Cukormókus99
visszatérő vendég
 
StátuszSzia csak azt szeretném mondani hogy egy új oldalam lesz a nevem Doddy White
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 177617
Offline offline
imádom és a vízben ááááááááh olvadok
25 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok