Starity

Bolondos klippel jelentkezett a One Direction

25 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 20. 21:53 #141
- törölt felhasználó -    
Szánalmasak vagytok. Komolyan, egytől-egyig. Kezdjük az első kérdésemmel: Ha nem szeretitek a One Direction-t akkor mi a fenéért kattintotok rá arra a cikkre ami róluk szól? Talán erre majd nem tudtok válaszolni, mert ti is tudjátok, hogy amit műveltek az már szánalmas. Véleményt lehet nyilvánítani, de amit ti írtok az már kicsit sok. Azért ésszel próbáljatok írni, mert ezért tiltás is járhat, kedves Izzy.Demon. A káromkodás nem megengedett ezen az oldalon, bár nem vagyok moderátor, de én tisztelem a "játék szabályokat". Ha ennyire a banda ellen vagytok akkor talán nem kéne olyan helyre "betévedni" ahol nem egyezik meg az ízlésetek a jelenlévőkkel. Véleményt akartok nyilvánítani? Menjetek a sztár adatlapjára, és lépjetek a "véleményt írok" gombra, ott megírhatjátok, okostojások. És el kell, hogy mondjam, ti csak féltékenyek és irigyek vagytok a srácokra, nekik ez volt az álmuk és valóra vált, ti meg csak ott ültök a gép előtt és úgy próbáltok nagymenők lenni, hogy egy oldalon ócsmáróljátok őket, nagyon menők vagytok, igazatok van. És MI Directionerek nem azért szeretjük őket, mert helyesek, habár az se lenne gond, mert mi közötök van hozzá, hogy mi kit szeretünk és miért?! Személy szerint és a hangjukba lettem szerelmes és a dalaikba, utána vettem őket észre, külsőleg. És ami a legfontosabb, MI Directionerek nem foglalkozunk olyanokkal, hogy a ti kedvenceiteket fikázzuk egy cikkben vagy topikban. Biztos nagy rajongóik vagytok a kedvenceiteknek ha velük már nem is foglalkoztok, csak életetek az, hogy One Direction cikkekkel, topikokkal legyetek elfoglalva. Ha ennyire van szabad időtök, írjátok le a srácokról a véleményeteket, tegyétek borítékba és küldjétek el annak akit az érdekel, mert minket nem. Csá♥

U.I.: a videoklipp nagyon jó lett. Egyre ügyesebbek. A zene is nagyon tetszik, ez így perfect! smileeee.gif
2012. szeptember 20. 21:56 #142
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (nRegíí @ 2012.09.20. 21:53)
Ha nem szeretitek a One Direction-t akkor mi a fenéért kattintotok rá arra a cikkre ami róluk szól? Talán erre majd nem tudtok válaszolni, mert ti is tudjátok, hogy amit műveltek az már szánalmas.

Szánalmas leírni a véleményünket? Gratulálok.
2012. szeptember 20. 21:57 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (nRegíí @ 2012.09.20. 21:53)
Szánalmasak vagytok. Komolyan, egytől-egyig. Kezdjük az első kérdésemmel: Ha nem szeretitek a One Direction-t akkor mi a fenéért kattintotok rá arra a cikkre ami róluk szól? Talán erre majd nem tudtok válaszolni, mert ti is tudjátok, hogy amit műveltek az már szánalmas. Véleményt lehet nyilvánítani, de amit ti írtok az már kicsit sok. Azért ésszel próbáljatok írni, mert ezért tiltás is járhat, kedves Izzy.Demon. A káromkodás nem megengedett ezen az oldalon, bár nem vagyok moderátor, de én tisztelem a "játék szabályokat". Ha ennyire a banda ellen vagytok akkor talán nem kéne olyan helyre "betévedni" ahol nem egyezik meg az ízlésetek a jelenlévőkkel. Véleményt akartok nyilvánítani? Menjetek a sztár adatlapjára, és lépjetek a "véleményt írok" gombra, ott megírhatjátok, okostojások. És el kell, hogy mondjam, ti csak féltékenyek és irigyek vagytok a srácokra, nekik ez volt az álmuk és valóra vált, ti meg csak ott ültök a gép előtt és úgy próbáltok nagymenők lenni, hogy egy oldalon ócsmáróljátok őket, nagyon menők vagytok, igazatok van. És MI Directionerek nem azért szeretjük őket, mert helyesek, habár az se lenne gond, mert mi közötök van hozzá, hogy mi kit szeretünk és miért?! Személy szerint és a hangjukba lettem szerelmes és a dalaikba, utána vettem őket észre, külsőleg. És ami a legfontosabb, MI Directionerek nem foglalkozunk olyanokkal, hogy a ti kedvenceiteket fikázzuk egy cikkben vagy topikban. Biztos nagy rajongóik vagytok a kedvenceiteknek ha velük már nem is foglalkoztok, csak életetek az, hogy One Direction cikkekkel, topikokkal legyetek elfoglalva. Ha ennyire van szabad időtök, írjátok le a srácokról a véleményeteket, tegyétek borítékba és küldjétek el annak akit az érdekel, mert minket nem. Csá♥

U.I.: a videoklipp nagyon jó lett. Egyre ügyesebbek. A zene is nagyon tetszik, ez így perfect! smileeee.gif

Nem a te tiszted eldönteni, ki hova kattint. Mellesleg te is kattintottál már olyan cikkre, amihez negatív véleményt fűztél (Kristen Stewart), szóval itt be is lehet fejezni.
2012. szeptember 20. 21:58 #144
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2012.09.20. 21:56)
Szánalmas leírni a véleményünket? Gratulálok.

A többit talán nem tudtad elolvasni? smileeee.gif
2012. szeptember 20. 22:00 #145
- törölt felhasználó -    
Idézet (rebellious @ 2012.09.20. 21:57)
Nem a te tiszted eldönteni, ki hova kattint. Mellesleg te is kattintottál már olyan cikkre, amihez negatív véleményt fűztél (Kristen Stewart), szóval itt be is lehet fejezni.

Csak hogy ő tett is azért, hogy olyat írjak, semmi bajom nem volt a csajjal, csak egy kicsit rosszat tett. smileeee.gif
2012. szeptember 20. 22:00 #146
kiwi1127
kiwi1127
új tag
 
StátuszBeleve in your dream,and fallow this.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 174228
Offline offline
SZerintem ez a legjobb,És mennyire megváltoztak,elképesztő,hogy telik az idő ... tongue.gif
2012. szeptember 20. 22:00 #147
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (nRegíí @ 2012.09.20. 21:58)
A többit talán nem tudtad elolvasni? smileeee.gif

Elolvastam. Probléma? smileeee.gif
2012. szeptember 20. 22:01 #148
stylezone99
stylezone99
visszatérő vendég
 
StátuszNo, I'm not okay...But I'll get better.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 68
Azonosító: 184963
Offline offline
Nagyon jóó lett a klip is, de a szám. heart.gif
2012. szeptember 20. 22:09 #149
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Idézet (nRegíí @ 2012.09.20. 21:53)
Szánalmasak vagytok. Komolyan, egytől-egyig. Kezdjük az első kérdésemmel: Ha nem szeretitek a One Direction-t akkor mi a fenéért kattintotok rá arra a cikkre ami róluk szól?..




Ohh,szóval szánalmasak vagyunk,mert nem a többségben vagyunk?Gratula taps.gif !!Eyébként azért kattintunk ide,mert már nem tudunk mit kezdeni magunkkal.És az miért lenne baj,hogy mi is létezünk direksön utálók,nem csak az imádók.Kedves nRegíí,még a legjobb dolgoknak (itt nem a vándájreksünt értem) is vannak árnyoldalai.Mindennek van ellentéte,itt pl. az imádás utálás,ez ellen nem tehetsz/tehettek/tehetünk semmit.Senki sem egyforma.A kifejezési módok is mások,minden személynél.
Ja és itt féltékenységről szó sincs,hogy MI,féltékenyek?ezekre??ugyan,ne menjünk vissza az oviba dry.gif
2012. szeptember 20. 22:11 #150
- törölt felhasználó -    
Idézet (nRegíí @ 2012.09.20. 22:00)
Csak hogy ő tett is azért, hogy olyat írjak, semmi bajom nem volt a csajjal, csak egy kicsit rosszat tett.  smileeee.gif

Te sem írsz szép dolgokat másokról, és az mióta rossz cselekedet, hogy valakinek más tetszik, mint neked?
2012. szeptember 20. 22:13 #151
Pengee
Pengee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 181563
Offline offline
nRegíí most aztán nagyon raj voltál (Y). Úgy leoltottad az One directon unfanokat, hogy az csak na.. Én nekem a dalaik se tetszenek, nyálas cica fiúk. Ki irigykedik? Ezekre ugyan már. biggrin.gif Csak a sztár bolondok ismerik a nevüket, mert egész nap a neten lógnak, és lesik az életüket. Csőő^^
2 felhasználónak tetszik: Vivyy22, MadHatter
2012. szeptember 20. 22:14 #152
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
...és megint csak mennek és mennek a viták..engem már ez b*sz fel de tényleg....-.-
2012. szeptember 20. 22:16 #153
Pengee
Pengee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 181563
Offline offline
Még valami: Mint ha te nem fűztél volna már olyan hozzászólást egy sztárról ami kritikus lehetett.biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 20. 22:30 #154
csill8
csill8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 171530
Offline offline
szerintem ez a legjobb klip eddig tőlük smileeee.gif
2012. szeptember 20. 22:31 #155
- törölt felhasználó -    
Már eszméletlenül vártam! smileeee.gif Nem csalódtam a srácokban,ismét fantasztikusan dolgoztak! ♥
2012. szeptember 20. 22:33 #156
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Egyébként nem értem,hogy mit érdekel titeket,hogy mi antidájreksönereknek mi a véleményünk.Tudtommal mindenkinek lehet hozzáfűznivalója és kész.Azzal nem lesztek nagyobb emberek,ha csesztetitek azokat,akik nem szeretik a kedvenc bandátokat.És unom már azt a 'beszólok,mert menő vagyok' dolgot.
2012. szeptember 20. 22:36 #157
noEmily
noEmily
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 181557
Offline offline
Én személy szerint imádom a One Directiont és a klipp is szupi lett *-* Am szerintem nincsen semmi baj azzal ha kritikát írnak az emberek mert nincs olyan dolog ami minden embernek tettszik.Mert nem vagyunk egyformák.Csak abba kell belegondolni néha, hogy neked milyen érzés lenne ha a te kedvencedet le buziznák/lezbiznék meg ilyenek!Szóval ha nem akarod, hogy fikázzák akkor te se fikázd más kedvencét...Azt nem mondom, hogy mindenki megnyugszik és nem ír többet kritikát de nem haragítod magadra az embereket! biggrin.gif
2012. szeptember 20. 22:47 #158
Mimi12
Mimi12
új tag
 
StátuszI wanna live while we're young and all these little things.♥♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.22.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 167724
Offline offline
Nekem is nagyon tetszik,imádom!smileeee.gif Annyira jó látni őket boldogan,hülyülve.♥ Nyári,bulizós klipp,és a hangzása magával ragad.biggrin.gif Nem,nem fogok azzal jönni,hogy ó istenem,hülye utálók,menjetek máshová..brühühűű..biggrin.gif Persze,megértem az ilyen fanokat/Directionereket is.Én is a nagy Directionerek közé tartozom.smileeee.gif
DE! Nem fogom azt mondani,hogy ne olvassátok,vagy ne fűzzetek hozzá véleményt.Jogotok van mindkettőhöz.Egyedül az bánt,ha már fennhangon kezd valaki oltogatni,és általánosítani.Ilyenkor ne várjátok el,hogy nem szállunk harcba,mert igen,megvédjük azokat,akikért rajongunk,akiket szeretünk.És igen,azzal jövök,hogy az én életemet is megváltoztatták,imádom őket,ha csak meghallom az egyik dalukat,vagy egy képet róluk,máris mosolygok,és egy szempillantás alatt volt gond,nincs gond.smileeee.gif Ha szomorú vagyok,őket hallgatom.Ha valami jó dolog történt,akkor szintén.
Nem kérem azt,hogy igenis,kötelezően szeressétek őket,és még kedvelnetek sem kell.Csak ha mindenképp véleményt akartok nyilvánítani,akkor kulturáltan is lehet,úgy gondolom.smileeee.gif
Remélem van nektek is ilyen kedvencetek,énekesetek vagy bandátok.Még ha nem is ragaszkodtok hozzá/hozzájuk ennyire,ne várjátok el,hogy mindenki ilyen szemlélettel rendelkezzen.Meg "normális" zene?! EZ mindenkinek MÁS kérem szépen.Mindenki azt szereti,ami emlékezteti valamire,jó a hangzása,felvidítja,ha bulizni van kedve,akkor bulizik,és kikapcsolódik.
Én személy szerint nagyon büszke vagyok rájuk.Indulásuk óta követem őket,és Directioner vagyok.(Nem,nem szeretem Mo.-n sem ezeket a tehetségkutatós dolgokat meg máshol sem,egyedül azt néztem meg,amiben benne voltak.Ki tudja..Isteni sugallat?! biggrin.gif )Amikor ott egy bandába állították őket,leírhatatlan,hogy mennyire örültem.És egyenként fogott meg a tehetségük,és amikor összekerültek,az már a mennyország lett.smileeee.gif És igen,nem mellékesen istenien néznek ki (saját vélemény,nem kell támadni,oké?! biggrin.gif ),de ettől még nem vagyunk hülye kis hisztérikák,vagy ribik..Nem tettünk semmi olyat,ami miatt megilletne a név.És ahogy sokan írtátok,szólás szabadság van,és azt tesz mindenki,amit akar.Ez szép és jó,csak akkor ti se bíráljatok minket azért,akik vagyunk,amit szeretünk és amit csinálunk.smileeee.gif

Ui.: Hajrá srácok! Imádom a dalt! Hihetetlenül jó lett és isteniek vagytok! ♥
Akinek nem tetszik,az írjon nyugodtan..ha lehet,akkor kulturált üzemmódban.wink.gif Köszönöm smileeee.gif
2012. szeptember 20. 22:56 #159
Pengee
Pengee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 181563
Offline offline
Szeretem én is a sztárokat de nem betegesen. Mimi12 sok mindenben igazad van.biggrin.gif
2012. szeptember 20. 23:03 #160
noEmily
noEmily
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.26.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 181557
Offline offline
Mimi12 : EGYETÉRTEK! biggrin.gif
25 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok