Starity

Olivia Penpraze és Amanda Todd — csak két áldozat a sok közül

32 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 16. 20:50 #241
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2145
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
R.I.P .. ez egy szörnyű tragédia..hogy lehetnek ilyenek az emberek ?!!
2012. október 16. 20:59 #242
barbyjudo
barbyjudo
új tag
 
StátuszHárom dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 161570
Offline offline
Ez olyan szomorú. Én nagyon sajnálom őket! sad.gif R.I.P
2012. október 16. 21:06 #243
fruzska141
fruzska141
 
StátuszI am not afraid to walk this world alone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.07.
Hozzászólás: 655
Csatolások: 11
Azonosító: 134445
Offline offline
Jujj, szegények! sad.gif R.I.P. sad.gif
2012. október 16. 21:07 #244
SHINee
SHINee
visszatérő vendég
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 40
Azonosító: 179966
Offline offline
Sajnálom őket (nagyon ) sad.gif De nem gondoltatok bele hogy egyszer legalább egyszer ti is mondtatok valakire valamit vagy ki nevettétek azt. Szerintem mindenki életében előfordult legalább egyszer ez a helyzet.Csak azért mondom mert valaki azzal jött (hozzászólás)hogy mocskosak az emberek az emberben is van angyal és ördög is vagy nektek nincsen hittan órátok . :@ S tudom én is követem el hibákat és ezen a téren most én is köcsög vagyok de a saját hibája hogy megmutatta a mellét meg hogy vagdosta magát azt önszántából tette. Nem?-Amugy nagyon jó cikk biggrin.gif
2012. október 16. 21:11 #245
kiwi1127
kiwi1127
új tag
 
StátuszBeleve in your dream,and fallow this.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 174228
Offline offline
Nem tudom ki írta ezt a cikket,de tökéletesen igaza van,max annyit hozzá tennék,hogy azért az embernek is kell lennie egy kis önbizalomnak és kitartásnak ahhoz hogy ezeket a sértéseket ne vegye magára,az már más kérdés hogy,hogy lehet ennyire hülye hogy Amanda elküldte magáról azt a fotót... Na mindegy,sokáig fojtathatnám,és nem lenne vége.Nyugodjatok békében!
2012. október 16. 21:15 #246
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon durva! Sajnálom őket! Mindez egy kép miatt!! R.I.P.!
2012. október 16. 21:17 #247
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Nagyon sajnálatos, és szomorú. Nyugodjanak békében. sad.gif
Minden "jót" kívánok azoknak, akik tönkre tették az életüket. Remélem azok is hasonlóképpen végzik.
2012. október 16. 21:29 #248
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
Remélem minden ember aki ilyen szégenletes dolgot tesz (a csúfolódókra gondolok) az mélységesen elszégyeli magát! És remélem akik őket szekálták érzik a súlyát! végülis meg öltek 2 embert! csak a szavaikkal sad.gif
miért kell ezt csinálna a sok tudatlan szekálódónak??? MIÉRT?
2012. október 16. 21:34 #249
- törölt felhasználó -    
És még csodálkoznak, hogy utálom az embereket. Rengeteg ilyenről hallani és ezek nagyon bántanak engem. Múltkor szerencsém volt olvasni egy nagyon megható történetet Tumblr-ön, és tényleg néha csak egy kedves mosoly vagy egy-két szép szó kell. R.I.P.
2012. október 16. 21:37 #250
Eric Saade fan 7
Eric Saade fan 7
visszatérő vendég
 
StátuszDattebayo:DD♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 5
Azonosító: 155585
Offline offline
basszák meg de most komolyan ...h lehetnek ilyenek az emeberk...az a videó nagyon durva ..az ilyenembereket kéne cikizni és megverni akik ezt csinálják.....
2012. október 16. 21:43 #251
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Emberek!
Itt visszaolvasgattam a hozzászólásokat és hát mit is mondjak...néhányan azt mondjátok, hogy: "Jaj, de szemetek azok, akik kritizálták őket." meg ezekhez hasonló dolgok és ha pl. Toto vagy Bessie kinyílvánítja az egészről a véleményét, akkor rögtön leszóltátok őket. (persze tisztelet a kivételnek.) Most akkor hogy van ez? Arról beszélünk, hogy nem szép dolog a leszólás vagy a kritizálás, de mi attól megtehetjük? Meg a másik dolog: itt "szépen" elbeszélgetünk arról, hogy a másik személy kritizálása nem szép dolog (finoman fogalmazva), de egyébként a másik topikokban meg egyesek elküldik a fenébe a másik személyt, meg elmondják mindennek. Be-beszoktam nézni a Moderátorok topikjába és majdnem mindennap szembesülök azzal, hogy egyes emberek milyen csúnya dolgokat tudnak írni a másikról. (és bevallom: régebben én is NÉHA megtettem, de én finom nyílvánítottam ki a nemtetszésemet) Higgyétek el mindenki regényt írhatna arról, hogy mekkora szemétség az, ha valakit leszólunk, kritizálunk vagy esetleg elítélünk, de mindenki megteszi egyszer-kétszer az életében. Tegye mindenki a szívére a kezét és kérdezze meg magától: "Én hányszor kritizáltam már valakit?" Így később visszaolvasva a hozzászólásomat, nem volt teljesen igazam a kritizálókkal kapcsolatban, mivel nyílván én is "bűnös vagyok", mert leszóltam már életem során pár embert, mivel mindenki megteszi, csak éppen nem veszi észre magát. Igen, nagyon szép dolog, hogy mi nem hagyjuk, hogy másokat bántsanak, de most valljuk be: mi is párszor megtettük már ugyanezt, csak a mi esetünkben nem követett el az adott személy öngyilkosságot. Bár így a végére érve, remélem azért értitek, mire akarok itt kilyukadni...
A hozzászólás miatt nyugodtan szedjétek le a fejemet, de legalább elmondhattam a véleményemet erről az egészről.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. október 16. 21:59 #252
giwi
giwi
visszatérő vendég
 
StátuszValaminek vége...Viszont valami még csak most kezdődik el ;) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 0
Azonosító: 180949
Offline offline
Ez annyira szomorú sad.gif .Ilyen miatt megvetni sad.gif
... kegyetlenség ...
2012. október 16. 22:45 #253
- törölt felhasználó -    
Már bocs de Amanda még szeptemberben rakta fel a videót és 10.-én végzett magával...... De mind1 R.I.P <3
2012. október 16. 22:57 #254
fanni02
fanni02
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 184621
Offline offline
Kazou: igazad van, DE te nem úgy kritizáltál, hogy ügyesebb legyél hogy megtudd halni.. meg olyan kivánságok hogy halljon meg.. megverik őt.. örülnek hogy meghal..miez? én is kritizáltam már embert.. nem is egyszer.. mais.. ha van különössebb okom.. de nem arra megyek hogy tönkretegyem az életét.. a haláláig zaklassam..szó sincs ilyenről. semmiképpen se.. ez már nem emberség!!! nem emberség amiket azok az emberek műveltek ezekkel a lányokkal.. arról meg annyit hogy a szülei nem vették észre, hogy Olivia blogot vezet, meg hogy milyen depis.. jobban odakellett volna figyelni.. egy szinte idegen emberről i megállapítodhogyha depis..
2012. október 16. 23:00 #255
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
fanni02: igen, persze én ebben egyetértek, hogy ezek a ******* tönkretették az életét, csak mint említettem: ne mondjuk azt, hogy a kritizálás alapból szemétség, miközben mi is ugyanúgy kritizálunk. Remélem érted, mire akarok gondoloni. smileeee.gif
2012. október 16. 23:23 #256
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Hiába mondunk bármit is, a tényen nem változtat. Meghaltak. Lehet, hogy sokat segített volna nekik, ha lett volna egy barátjuk, aki kiáll mellettük, nem hagyják, hogy mindez megtörténjen. De az is lehet hogy semmit sem ért volna. Ki tudja? Ha valaki nagyon akar valamit megteszi, legyen bármi.
2012. október 16. 23:26 #257
- törölt felhasználó -    
nyugodjon békében! szerintem amit Oliviá-val tettek és Amanda-val az igazságtalanság:( nem értem, hogy az emeberek, hogy súlyedhetnek le iylen szintre ?? ezek már nem emeberek...
2012. október 16. 23:28 #258
Paloca
Paloca
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.16.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 187817
Offline offline
Lehet rám mondani hogy érzéketlen bunkó vagyok. de nekem más a véleményem.
szerintem ok nélkül nem biztos hogy zaklatták volna őket.
pl ha Amanda úgy viselkedett volna ahogy a korabelieknek kellene, nem biztos, hogy ez történt volna vele.
12-13 éves volt amikor egy tök idegen embernek mutogatta a melleit. akárki akármit mond, szerintem ez nem normális dolog. nincs gyerekem, de ha lenne és ilyen dolgokat, kiütném a fogait
persze ettől független nem kellett volna kiutálni a világból.
a másik meg, hogy lefeküdt egy idősebb pasival, akinek ráadásul volt valakije.
mit várt? ha kiderül megdícsérik vagy mi?
12-15 éves korban nem kellene így viseklednie senkinek mert ebből is látszik, hogy az emberek ennyi idősen nem tudják kezelni a következményeket.
és persze sajnálom, hogy meghalt.
de a problémákra az a megoldás, hogy elkezdem magamat vagdosni vagy fehérítőt iszok?!
hát nem! ez csak egy kisgyerek agyában lehet megoldás. szerintem
Abban viszont egyet értek, hogy senkit nem kellene piszkáli a dolgok miatt amiket csinált, mert egészen biztos vagyok benne, hogy majdnem minden ember tett már olyan dolgot, amit megbánt
2012. október 17. 00:25 #259
- törölt felhasználó -    
Igen, valóban szörnyen sajnálatos ez a két eset, nyugodjanak békében. De miért pont róluk van cikk? Miért nincsen cikk arról a többi ezernyi lányról akik nap mint nap véget vetnek a saját életüknek? Azért, mert ők nem voltak szépek és népszerűek. Most mindenki szomorkodik, hogy jaj szegény Amanda Todd, ami azért vicces, mert ha nem egy szép, vékony lányka lett volna hanem mondjuk egy testesebb lány, akkor le sem sz*rta volna senki, és ez engem elszomorít. De hát ilyen a társadalom...
2012. október 17. 02:07 #260
SzendyD
SzendyD
új tag
 
StátuszÉletem egy végtelen út...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.19.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 183998
Offline offline
Az a baj, hogy ide még ok sem kell, bárki bárkit tud bántalmazni szavakkal... A tinédzserek pont azok akik a legkegyetlenebbek! (Engem is annak idején úgy ítéltek el, hogy egy szót se tudtak rólam. Sajnos nem értem miért jó ez vagy inkább kinek jó hogy bárkit is bántson... Én azt kívánok az ilyen embereknek hogy ők is tapasztalják meg azt a sok rosszat amit ez a két lány feleslegesen, ártatlanul átélt. Mások is követnek el hibákat és ők mégsem halnak meg, nekik se kellett volna. Egy hibájuk volt hogy ők érző lények voltak, a többiek pedig tuskó parasztok( már elnézést a kifejezésért)!
32 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!