Starity

Olivia Penpraze és Amanda Todd — csak két áldozat a sok közül

32 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 17. 22:10 #341
Nagy Amira Alexis
Nagy Amira Alexis
új tag
 
Státuszℓєєяσу нммм
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 31
Azonosító: 180722
Offline offline
Hogy lehetnek ennyire bunkók az emberek?? Mi rosszat tettek? Semmit, két kislány! Nagyon sajnálom őket! Nyugodjatok békében! cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
2012. október 17. 22:19 #342
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (vicki986 @ 2012.10.17. 21:07)
http://www.youtube.com/watch?v=q5g4mvCJqHs

Valaki fordítsa le nekem légyszíves az egész videót. Sajnos nem v.ok még olyan jó angolból.


Nem vagyok jó bemutatkozásban és nem is tudom, hol kezdjem. Gondolom, a nevem Liv és gondolom, úgy nézek ki, mint egy normális boldog tinédzser. Bárcsak az lennék, de távolról sem vagyok boldog vagy normális. Jó vagyok abban, hogy elrejtsem minden problémámat és a nap minden percében a legjobb álmosoly van az arcomon, így senki nem tudja, mennyire szenvedek legbelül. Egyik barátom sem tud rólam semmit. Elhiszik az álmosolyaimat és nevetéseimet . Azt hiszik, hogy JÓL vagyok. Azt akarom, hogy az emberek megtudják az igazságot., mert már nem tudom elrejteni. Íme, itt van... 2007 óta komoly depresszióval küzdök, 2008-ban kezdtem el vagdosni magamat és ekkor próbáltam meg először öngyilkos lenni. 10.es voltam és senki nem vette észre. Abbahagytam az evést és anorexiásnak diagnosztizáltak, 39 kiló voltam. senki nem vette észre. 2008 elején láttam először egy szellemet, aki végül a legjobb barátom lett, Bree. De ő igazából nem élő személy. 2009-ben kiestem a suliból és egész nap csak sírtam, azt kívántam, azért imádkoztam, hogy meghaljak. Nem emlékszem 2009-re, nem emlékszem, miért. 2010-re megpróbáltam visszamenni a suliba, de a komoly depresszióm megakadályozott engem. Ekkor kezdtem komolyaabban kísérletezni az öngyilkossággal. Többször próbáltam meg öngyilkos lenni, mint hogy meg tudnám számolni. Itt egy csomó kórházi karperec. Csak mert nem sikerült megölnöm magamat, ez nem azt jelenti, hogy gyenge vagyok, ettől nem vagyok patetikus vagy olyan, aki csak a figyelem miatt csinálja az egészet. És ha neked sem sikerült, akkor ezek a jelzők rád sem igazak. Erős vagy, bátor vagy, és túl leszel ezen, ígérem. Paranoiás lettem, hangokat hallottam, hallucinációim voltak, féltettem az életemet, folyton aggódtam és nem tudtam kizárni ezeket a hangokat a fejemből. Gonosz emberek voltak. Megpróbáltak megölni és ez csak egyre rosszabb. Már nem tudom mit tegyek. Senki nem érti meg a pszichózist. Ez olyan, mint állandó félelemben élni, olyan dolgoktól, amik nem is igaziak, hangokat hallani, amiket nem tudok kizárni a fejemből. Olyan dolgokat tapasztalok, amik másoknak nem valódiak, mindenféle gonosz dolgokat látok, akkor is ha becsukom a szememet, akkor is amikor alszom, érzem a gonosz jelenlétét, érzem, hogy megérint, átölel, bánt. Érzem, hogy megpróbál megölni. De senki nem látja ezt a láthatatlan gyilkost, olyan mintha egy rémálomban élnék, de nem tudok felébredni. Azt hiszem, ez a legjobb mód, ahogyan le tudnám írni a pszichózisomat. Egy valódi, lélegző rémálom. Azt akarom, hogy mindennek vége legyen. Jártam terápiára, sokszor voltam kórházban, annyira nagyon próbáltam boldog lenni... de már nem megy. Nem tudok egy hazug mosoly mögé bújni, nem tudom megjátszani, hogy jól vagyok. El fogok menni és senki nem fogja észrevenni. 2008 óta minden év május 1-én megpróbáltam öngyilkos lenni, de azt hiszem, ebben az évben nem fogom elrontani. Sajnálom. Kérlek, beszélgess a barátaiddal, ha látod rajtuk, hogy valamilyen lelki problémájuk van, mert megmentheted az életüket, ez minden amit mindenkitől kérek, mert engem senki nem mentett meg. Honnan jöttek a problémáim? Hogyan jutottam el idáig? Mit tettem, hogy ezt érdemeltem? Évekig ezt kérdeztem magamtól, míg a pszichiáterem a gyerekkoromról kérdezett. Akkor rájöttem. Terrorizálás. Minden fájdalmamat az a sok apró gonosz megjegyzés okozta, amik az évek alatt felhalmozódtak bennem. Olyan csúnya, vagy, buta, béna, patetikus, haszontalan, idióta, csak tűnj el, senki nem szeret, nem érsz semmit, öld már meg magad, jobb, hogy ha halott vagy. Az ilyen megjegyzések miatt vagyok depressziós, amiért vagdosom magam, amiért azt hiszem, hogy nem vagyok fontos, amiért nem tudom elfogadni a dicséreteket, amiért nem hiszem el, hogy szép vagyok. szóval ha valakit terrorizálni akarnál, ne tedd! mert tönkreteheted az életüket. A szavaid fájnak és akinek mondod, öngyilkos lehet. Meg kell állítani a terrorizálást. Senki nem érdemli, hogy így bánjanak vele. Kérlek, vessünk véget a terrorizálásnak. Nagyon köszönöm, hogy rászántátok az időt, hogy ezt a videót megnézzétek... emlékezz arra, hogy szeretlek téged és másokat. az életed értékes.
2012. október 17. 22:20 #343
jennu
jennu
visszatérő vendég
 
Státusz"Fogd meg édes, hogy a szívem elég hideg-e." ~ Barbárfivérek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 182392
Offline offline
Ocsmány néhány ember.. Elismerésem.. Én nem tudnék gerinc nélkül élni, nekik megy. Remélem most már nyugodtak lehet a lányok. Nyugodjatok békében!
2012. október 17. 22:23 #344
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (jennu @ 2012.10.17. 22:20)
Ocsmány néhány ember.. Elismerésem.. Én nem tudnék gerinc nélkül élni, nekik megy. Remélem most már nyugodtak lehet a lányok. Nyugodjatok békében!


Nagyon nagyon sok ember tud gerinc, szív és lelkiismeret nélkül élni, elhiheted. Még mindig emlékszem, milyen érzés volt, amikor a szünetekben körbevett több tucat gyerek és szemétségeket kiabáltak rám és kinevettek. Pedig annak már több, mint húsz éve.
2012. október 17. 22:40 #345
AcorraladaFan
AcorraladaFan
új tag
 
StátuszNiall forever:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 165040
Offline offline
én Amandáról már tudtam egy ideje... és nagyon sajnálom ot..annyira szép volt...de sajnos R.I.P Amanda
2012. október 17. 22:54 #346
- törölt felhasználó -    
Beyla-val nagyrészt egyetértek kivéve az Amandás résszel,mert h megmutatta a mellét az nem (teljesen) az ő hibája...ahogy írtad Olivia-nál a rossz szülők miatt volt nagyrészt....Kifejtem a gondolatom
1:vannak visszafogottabb és "felszabadultabb" emberek és ő pluszban még a kamaszkorban volt..
2:nem tudom ki hogy van vele de én nem vennék webkamerát a gyerekemnek úgy ahhogy zsebpénzt se,mert nem kell az egész világnak tudnia hogy néz ki és ha kellene neki valami azt úgyis megvenném(ez a zsebpénzdolgot nagy hülyeségnek tartom nem is nyaggatom érte sose a szüleimet,mert hiszen ami kell azt megveszik így a zsebpénznek már nem sok értelmét látom. Másrészt a gyerek amikor a zsebpénzét költi azt hiszi hogy a saját pénzét költi vagyis mintha azt a pénzt ő kereste volna és azt hiszi hogy anyunak és apunak is olyan könnyű pénzt keresni mint ahhogy ő kap. És még azért se vagyok odáig érte mert a kamaszkorban amikor a többi gyerek a legjobban tudja befolyásolni a másikat ki tudja mire költheti...lehet cigire piára v drogra...jobb ha inkább a szülőnél van a pénz annak kell tudnia mi kell a gyereknek)
3:Amanda nem is volt kövér mégis annak csúfolták...akinek nincs súlyfeleslege v.is 200 plusz kilója az magabiztosabb...gondolom amikor az lett a divat h csontsoványnak kell lenni a fiúk is és a lányok is elkezdték csúfolni így a nethez szentelt több időt mert kiborult és szégyelte magát mert elhitte azt amit mondtak rá...majd rátalált az a féreg aki közzétette azt a képet és rábiztatta h ezt tegye...beférkőzött a bizalmába majd hátbaszúrta...ez volt
Kb. ennyi
Ui: ha tudtam volna erről amikor még él akkor sem lett volna más a véleményem...ez a hülye divatmajom társadalomnak a hibája...és azért én inkább felkerestem volna Facen és leírtam volna neki hogy kellett volna ezt lerendezni...a mellmutogatás ma már nem is perverz ahhoz képest h milyen lett a mai beszéd ésh a tinik már mindik a perverz dolgokon jár az eszük...köszönhetően néhány filmnek meg pár felelőtlen szülőnek
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. október 17. 23:18 #347
Viki Malik
Viki Malik
 
Státusz;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 179754
Offline offline
Most h meghaltak mindenki sir utanuk es mondjak h meg haltak meg meg ilyenek de elötte senkisem tudod nekik segiteni! Most mar konnyu surni utanuk meg most mar lehet sajnalni oket csak az a baj h ezt nem most kellene hanem mielott megoltek volna magukat! Nyugodjanak bekeben!
2012. október 17. 23:23 #348
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Végre egy értékelhető cikk. Nagyo njó lett, bár furcsa ilyet mondani erről a témáról. Elég borzalmas, hogy emberek ilyenek tudnak lenni egymással. :S
2012. október 17. 23:53 #349
Nagy Amira Alexis
Nagy Amira Alexis
új tag
 
Státuszℓєєяσу нммм
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 31
Azonosító: 180722
Offline offline
Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek az emberek?? Ez a szegény lány elkövetett 1 rossz hibát! Miért kellett ezért öngyilkosságra kényszeríteni? Sírva néztem végig videót! Ilyen kegyetlenséget még sosem láttam, miért kell ennyire szörnyűnek lenniük az embereknek?! És hogy: " Remélem meghalt! " ???? Ez már mindennek a teteje. Őszintén remélem, hogy megtalálják ezeket az embereket, és örökre rács mögé kerül!!
Nagyon sajnálom a szülőket!!!! Nyugodj Békében Amanda! És Oliviáról is csak ezt tudom írni!! Nyugodjatok békében! cray.gif cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif cry.gif
2012. október 18. 07:05 #350
Lena_xD
Lena_xD
új tag
 
StátuszNem számít, mit gondol rólad a világ: állj be a fénybe, és élvezd a ragyogást.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 163478
Offline offline
Sajnálom, ami történt mind2 lány esetében. R.I.P Amanda & Olivia :'( :'(
2012. október 18. 07:41 #351
Saci12
Saci12
visszatérő vendég
 
StátuszSweater Weather ☼
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 7
Azonosító: 174189
Offline offline
R.I.P Olivia és Amanda
2012. október 18. 08:21 #352
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Gondolom hogy sok-sok más ilyen történet is van, és a lányok természetesen nem érdemeltek halált, de azt hozzá kell tenni: az utálkozó emberek mind-mind az ő belső gondolataik kivetülései voltak. Ezt elég nehéz szokott lenni elfogadni az embereknek, tisztában vagyok vele. Engem is nem egy, nem két ember bántott szavakkal, már valahol ki is fejtettem, hogy hogy ez mindennapos dolog, pontosan azért, mert az emberek ezt gondolják önmagukról, ezt sugározzák ki, amivel gyakorlatilag manifesztálják az utálkozó, bántó embereket. Nem azok az emberek a felelősek a lányok haláláért, hanem a lányok maguk... És ezt ők is tudják, a lelkük, a szellemük tudja, ezért sikerült meghalniuk. Következő életükben valószínűleg még rosszabb körülmények közé születnek, hogy végre megtanulják önmagukat szeretni. Mert erről szól ez az egész társadalmi kérdés: mikor tanuljuk már meg végre függetleníteni magunkat másoktól, érzelmileg, anyagilag, mindenhogyan, és kezdünk végre a saját energiánkból, szeretetünkből táplálkozni? Mert ha szeretjük magunkat, nincsenek körülöttünk bántó emberek, vagy ha vannak is, szeretettel tudunk feléjük fordulni, hiszen ami nincs bennünk (utálat), az nem hat ránk. Én ezt élem át, és ebben vagyok hivatott segíteni azoknak, akik felismerik saját játszmáikat. Létezik nagyon sok féle megoldás a problémára, de a legegyszerűbb mégis az, ha megtanuljuk szeretni önmagunkat.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. október 18. 11:15 #353
Kathy122
Kathy122
visszatérő vendég
 
StátuszCsak várj.. várd ki, míg rájön, hogy rád van szüksége. Mert rá fog jönni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.11.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 27
Azonosító: 175358
Offline offline
Idézet (Nagy Amira Alexis @ 2012.10.17. 23:53)
Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek az emberek?? Ez a szegény lány elkövetett 1 rossz hibát! Miért kellett ezért öngyilkosságra kényszeríteni? Sírva néztem végig videót! Ilyen kegyetlenséget még sosem láttam, miért kell ennyire szörnyűnek lenniük az embereknek?! És hogy: " Remélem meghalt! " ?? Ez már mindennek a teteje. Őszintén remélem, hogy megtalálják ezeket az embereket, és örökre rács mögé kerül!!
Nagyon sajnálom a szülőket!! Nyugodj Békében Amanda! És Oliviáról is csak ezt tudom írni!! Nyugodjatok békében! cray.gif cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif cry.gif


eggyet értek veled cry.gif én ha ismertem volna oket akkor én ott lettem volna veluk szegények cray.gif rohadt emberek...vagy is állatok ... egy állatban tobb az érzés mint az ilyenekben..Ilyen az élet ont az ilyen jo emberekkel szúr mint inkább tenné ezt a rosszakkal§!!!Amandárol még annyit ,hogy nem tudom miért kellett az ugyit így felpumbálni mert én ismerek 3ilyen lányt akik ezt elkoveték az eggyik 13 fel rakott magárol egy képet mesztelenen a likecombatra és ezt írtá rálya: Kur@va vagy kur@vássabb é mellette maradtak a barátai...a másik 14évesen lelveszette a szuzességit és tobbemberrel is volt már csak egy kalandja...a másik meg 15 vagy 16 éves nem tudom most mennyi de terhes!!ja és még eszembe jutott egy a volt osztály társnom mini szoknyában és magasarkuban jár ki télen és ezekekkel nemcsináltak ilyesmit pedig ok ezek az emberek kozul 1-2 megérdemlné a viselkedése miatt is o meg Amanda elkovetett egy hibát és ezt teszik vele senki sem érdemel ilyent úgy sajnálom oket .( meg tudom oket rtenni mivel én is át éltem már ezt de az ovék rosszabb volt nyugodjanak békében heart.gif és remélem ,hogy ezek az emberek vissz kapják ezt de 3szorrosan ez után majd megtudják milyen érzés grrr.gif furesz.gif diablo.gif
2012. október 18. 13:12 #354
fallen legacyy
fallen legacyy
új tag
 
Státuszdög unaloom és meleeg://
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.07.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 182795
Offline offline
ez azért elég durva... kicsit azért szomorú h nem volt senki aki segíthetett volna naki... az meg végképp h sokan a halálát akarták a csajnak pedig ugymond nem tehettett a történtekről... és a mostani csajok nem vesznek arról tudomást h velük is megtörténhet ugyanez a dolog... =/
2012. október 18. 13:37 #355
Nonoka13
Nonoka13
visszatérő vendég
 
StátuszBelieber forever !! <3 :$$ :33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.20.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 186303
Offline offline
nagyon sajnálom amandát ..a másik lány haláláról nem is tudtam .!! borzalamas..és milyen szép amandaa!! nem hiszemm el hogy valaki ilyen szeméét hogy szinte megölte a lányt
2012. október 18. 14:32 #356
Tia2
Tia2
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.09.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 175166
Offline offline
az facebook on is ki volttéve
2012. október 18. 14:57 #357
dorakomondi
dorakomondi
visszatérő vendég
 
StátuszEgyszerre akarok mindkét irányba haladni. Vágyom a sikert, keresem a kudarcot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 171303
Offline offline
azt ajánlom hogy mindenki nézzen kicsit magába. nincs olyan ember aki makulátlan lenne és bátran kijelenthetné hogy ő még soha senkit nem csúfolt vagy szidott. ez ugyanúgy vonatkozik rám is mint a többi emberre! sajnos a mai világban nem vagyunk tekintettel a másikra. könnyen megtaláljuk az emberek gyengepontjait és ezeket alaposan ki is használjuk. most belegondolva elborzadok attól hogy vajon én kiben hagyhattam életem során fájó és mély érzéseket...hogy lehet hogy valaki pont miattam szenved.ugyan engem is évekig gyötörtek de ezen túl tudtam tenni magam. nekem sikerült. másoknak is sikerülhet ha elhiszik. smileeee.gif
2012. október 18. 14:58 #358
Bella T
Bella T
új tag
 
Státusz"Kockulok a Facemen XX"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 178728
Offline offline
Nagyon sajnálom Amandát és a márik mlányt azt nem nagyon ismertem de őt is nagyon sajnálom...sad.gif
De még az a nagy szerencse hogy megtalálták azt a férfit aki elkezte Amanda Rémálmát...
2012. október 18. 15:06 #359
Szandi2002
Szandi2002
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez♥,Demi Lovato♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 398
Csatolások: 56
Azonosító: 162484
Offline offline
R.I.P Olivia és Amanda nyugodjanak békében nem szégyelli magát aki a pokolra űzte őket??
2012. október 18. 15:31 #360
leona7
leona7
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 164045
Offline offline
ezek annyira szomorú történetek... és talán ami a legrosszabb, hogy nem csak ők vannak vagyis most már csak voltak ilyen helyzetben. kitudja még mennyi fiatal van még ilyen helyzetben. nem lenne szabad ilyet senkinek sem csinálnia, mert lehet, hogy neki jó poénnak tűnik ha piszkálják, a másikban annyi sebet ejt, hogy azt el se tudja képzelni.
32 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!