Starity

Olivia Penpraze és Amanda Todd — csak két áldozat a sok közül

32 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 15. 21:04 #61
- törölt felhasználó -    
Számomra az egészben a legkülönösebb ennek az egésznek a pszchiologiai oldala nem csak a lányok szempontjából hanem pl. a retardált utálkozók szempontja...hogy az emberiség milyen iszonytató dolgokra képesek egymással szemben...Mit érezhettek azok a rohadékok amikor hallották ,hogy ezek a lányok végeztek magukkal? Bűntudatot,Bánatot vagy a legszörnyübb Örömöt? Valyon büszkék e most magukra ?
2012. október 15. 21:07 #62
- törölt felhasználó -    
Karina197 köszönöm hogy meg írtad ezt a cikket! smileeee.gif
Oliviáról nem hallottam,de Amanda videóját vasárnap este láttam. Én elérzékenyültem rajta. Nem tudom épp ésszel fel fogni hogy tud valaki nyugodtan aludni aki ilyet tesz? wtf.gif Hisz tönkre tesz egy ember életét? Az iskolában főleg sok a szóbeli bántalmazás,az hogy mindig mindenkinek meg akarunk felelni..miközben először és legfontosabbként magunkat kellene elfogadnunk! Az én iskolámban is mindig beszólnak mindenkinek,és csak nevetnek..nem veszik észre hogy ezzel valakinek összetörik a lelki világát. Vannak olyan lányok de többségben fiúk akik azt hiszik magukról tökéletesek,ezért mindenkit leszólnak és bántanak. Én szerencsémre akárhányszor beszólnak megpróbálok vele nem foglalkozni mert tudom hogy nem érdemli meg hogy foglalkozzak vele.Nagyon sok embernek kell a segítség,de félnek segítséget kérni.Ha Amanda videóját hamarabb látom biztos hogy írtam volna neki,hisz mindenki meg érdemli azt hogy legyen mellett valaki aki segítséget nyújt! Én sohasem tudnék bántani valakit,így sőt beszólni sem senkinek hisz nem tudhatom milyen problémái vannak a háttérben.
2012. október 15. 21:17 #63
- törölt felhasználó -    
nem értem hogy az emberek ebben mit élveznek, és én nem vagyok képmutató
bevallom nem hallottam ez idáig róluk, de én nem az a fajta vagyok aki képes lett volna ilyeneket irogatni neki, sőt, nem is szoktam ilyeneket írogatni másoknak
de mit mondhatnék, ilyen világban élünk, ahol már igen túl lépik az emberek a határokat, amik már a legalapvetőbbek, kérdésem hogy ez még meddig fajulhat?
2012. október 15. 21:22 #64
lanala998
lanala998
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.19.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 169580
Offline offline
egyet értek!!! azért hogy az emberek rájöjjenek hogy a szavakkal is ölni lehet megkellett halniuk!?!?!?!
2012. október 15. 21:34 #65
Cintee
Cintee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 138466
Offline offline
Ideje volt már egy ilyen cikknek azok helyett, hogy pl.:Justin Bieber milyet sz*rt ma..
Remélem, hogy azok az emberek akik basztatták őket most szépen magukba néztek..gratulálok nekik sikerült elérniük amit akartak..
Nyugodjanak békében!!
2012. október 15. 21:38 #66
bellu9797
bellu9797
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 133633
Offline offline
Szegény lányok... Amanda Todd történetét a youtube-on láttam, de nagyon megrendítő volt...
2012. október 15. 21:47 #67
- törölt felhasználó -    
Már olvastam Amanda esetéről korábban, és hogy is fejezzem ki magam?! R**adtul meg undorodtam az emberektől. Ennyire kegyetlenek és szívtelenek nem lehetünk de úgy látszik, könnyű új határokat szabni. Számomra ez megint felfoghatatlan, hogy haláláldozatokat követel ez is, mint minden eset. Valakinek meg kell halnia ahhoz, hogy az emberek rájöjjenek, hogy valami gond van, hogy netán szigorítani kéne itt -ott? Miért kell egyáltalán a másik életére törni, nem nem egyszerűen piszkálni, amit ezek a "bántalmazók" tettek a két említett leányzóval, az nem sorolható ebbe a kategóriába.
Ezekről a lányokról, senkinek sem kellene ítélkeznie, a kérdéseknek már nincs helye, hiszen a szülőknek, a családtagoknak és a barátoknak már csak az az űr maradt, amit sem megbánással sem sajnálattal nem lehet lehet kitölteni.
2 felhasználónak tetszik: Blaze, An_d_a
2012. október 15. 21:54 #68
- törölt felhasználó -    
Annak pedig "kifejezetten" örülök, hogy már nem csak névtelen esetként vannak ezek az igaz, szívszorító történetek feltüntetve.
Egyre több emberhez jut el az üzenet, és talán egyre több emberben fogalmazódik meg az,hogy a gyengébe még 1x belerúgni nem kell, hanem segíteni.
Remélem a jövőben több olyan ember lesz aki a bántalmazók ellen fordul. Bár lehet emberi naivitásom élteti bennem csak a reményt blush.gif De szerintem ez a mai embereken múlik, "nekünk" kellene a változást megteremteni, hiszen a változás szele igencsak simogatja az arcunkat, ezt úgy értem, hogy mindenki belátja/belátta, hogy nem helyes ilyen dolgit tenni a másik ember társunkkal.
2012. október 15. 22:00 #69
Daily
Daily
visszatérő vendég
 
StátuszHa az élet 100 okot ad arra,hogy sírj,te adj 101 okot arra,hogy nevess!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.04.
Hozzászólás: 285
Csatolások: 0
Azonosító: 168547
Offline offline
Mától senkinek nem fogok beszólni!!!!!
2012. október 15. 22:07 #70
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Soha nem fogom megérteni, hogyan szerezhet egyeseknek az örömöt, ha valakit megbántanak, akár élőben, akár online, akár szavakkal, akár veréssel. Ahogyan azt sem értem, hogyan szórakozhatnak egyesek azzal, hogy állatokat kínoznak vagy hagyják éhen, betegen elpusztulni a kertjükben. Az embernél aljasabb és kegyetlenebb lény nincsen.
3 felhasználónak tetszik: Vegas, Blaze, An_d_a
2012. október 15. 22:13 #71
- törölt felhasználó -    
Nyudodjanak békében!!!Nagyon sajnálom őket!! sad.gif :'(
2012. október 15. 22:21 #72
- törölt felhasználó -    
Én szó szerint elsírtam magam miután megnéztem a videót youtube-on, MIÉRT JÓ EGYESEKNEK AZ HOGY VALAKIT MEGBÁNTANAK?! Én nagyon gyászolom és sajnálom őket :'( Sajnos engem is sokszor megvernek vagy bántalmaznak, vagy online keresztül, vagy személyesen, nem szeretnék erre a sorsra jutni, bár egy-kétszer megfordult az a fejemben hogy én is öngyilkos leszek mert szinte akkor az egész családom sértegetett, a szobámba bezárkózva éltem akkor, vagy pedig az iskola társaim vertek meg vagy ők is sértegettek. De most a téma Amanda és Olivia. R.I.P. Amanda & Olivia :'( Remélem békében nyugodnak.
2012. október 15. 22:26 #73
NileyJemifan
NileyJemifan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.06.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 172824
Offline offline
Ma láttam Amanda történetét és nagyon meghatott, és felvilágositott az emberi gonoszságról... nem gonoltam volna hogy vannak ennyire undoritóan gusztustalan emberek... persze hibázott, nem is kicsit... de belátta... amugy is ehez senkinek semmi köze h mit csinál az életével, és a "barátai" akik ez miatt ellene fordultak remélem egy kicsit magukba néztek, nem Amanda az undorito hanem azok akik ez miatt a halálba kergették őt...!! Szégyen sad.gif és a másik lányrol Oliviárol nem hallottam de őt is nagyon sajnálom... nagyon gonosz emberek léteznek... Nyugodjon békében mind2 lány sad.gif <3
2012. október 15. 22:30 #74
by17
by17
új tag
 
StátuszSzállj el kismadár, nézd meg, hogy merre jár .. Mondd el, hogy merre járhat Ő♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 173992
Offline offline
hihetetlen mennyi retardált állat van a földön..szegények.:\
2012. október 15. 22:39 #75
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
:///... igen, az emberek jobban teszik ha jobban meggondolják magukat hogy mit is mondanak mároknak.lehet hogy egy szóval akkora sebet ejtünk az illetőn hogy az lesz az utolsó csepp a pohárban és az lesz a vége mint ennek a két lánynak a története.én sose fogok rosszat mondani másnak és nem is akarok.csak azért hogy valaki menőnek érezhesse magát hogy ilyet mond valakinek!nem éri meg!pár szó, csak pár szó és már olyan tudatja lesz az ilyen embereknek hogy inkább a halál.és hogy az élet nem éri meg, hogy ennyi keserűséget lenyeljenek és elfogadják azt hogy mindenki utálja őt.istennek hála velem nincs ilyen gond.de szívből sajnálom az olyanokat akiknek van!... sad.gif
2012. október 15. 22:39 #76
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
Nyugodjanak Békében! sad.gif
2012. október 15. 22:44 #77
- törölt felhasználó -    
Nagyon nagyon sajnálom szegély lányokat.Nem érdemelték meg ezt a bánásmódot. Ha tudtam volna segítek..:/
2012. október 15. 22:51 #78
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
A probléma neve: internet. Újra és újra a neten kötöttek ki, ahol aztán még több hülyeség éri az embert, mert a többiek is unatkoznak... Majd még egy bejegyzés, még egy videó... utálkozó kommentek... amire aztán adtak is...
És ehhez még az is hozzájön, hogy beírod a google-be, hogy 'hogyan' és az elsők közt adja ki, hogy hogyan legyünk öngyilkosak... És aztán mindenki beszámol róla, hogy ő hogyan, stb... És kész a recept a hülyeségre:(

A fiatalok túl sok időt töltenek a netezéssel, ráadásul ezek a videók csak olaj lehetett a tűzre nekik... Amíg a videót csinálták, csak még nagyobb onsajnalat fogta el őket, ez méginkább rákényszerítve őket arra,amit tenni akartak...

Nekem több barátom, ismerősöm is öngyilkos lett, nincs ennél fájdalmasabb dolog, de ők sem tették közszemlére, hogy most erre készülnek...
Tudom a cikknek most nem ez a lényege (amúgy szép lett Karina), de akkor is rosszul vagyok az ilyen videóktól... Nem hiszem el, hogy aki eldöntötte, h öngyilkos lesz, még neki áll egy ilyen videonak... inkább a teljes közöny, leépülés, erőtlenség előzi meg... és oké, értem,ez csak segélykiáltás volt... de miért videoban???? ami oké,hogy world wide kering a neten, több millióan is megnézik akár... de mi értelme van?? szülők vagy orvos... az tényleg segíthet,és NEM az interneten kell barátok után kutatni emberek!!! főleg h egy két hülye komment helyett másra úgysem számíthat az ember... főleg más neműekkel nagyon veszélyes... te jó ég, nem még ha a melledrol is képet kér, stb...
Elhiszem h izgi, de legyen ez tanulság mindenkinek, ne a neten ismerkedjetek...

és a cikkhez: a mai fiatalok túlságosan el vannak kényeztetve... a "modern" nevelés, stb... egy olyan gyermek, akit a tiszteletre, becsületre, és mondjuk szorgalomra nevelnek, aligha kezd el bántani szóban/tettben másokat!

na jó, megyek a nagymama elveimmel...
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Blaze, An_d_a
2012. október 15. 22:52 #79
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
már vártam ezt a cikket! hah. naponta rengetegen lesznek öngyilkosok, még sem kapják fel őket ennyire. ők mitől mások? nem értem.
egyébként az egész lavinát a lány indította el, nem kellett volna megmutatnia a melleit, és akkor nem lett volna ez. főleg egy idegennek, akit a neten "ismert meg", azért lehetett volna ennyi esze. tarthattok szívtelennek, szidhattok, akkor is ez az igazság.
persze sajnálom, hogy meghalt, de nem tudom egyes emberek, akik most sírnak utána meg "kitaposnák a belét annak, aki miatt ilyet tett a lány" mennyivel lettek volna különbek azoknál, akik támadták őt. megnézném, hány lány ribancozta volna le inkább segítség nyújtás helyett. lehet itt tenni a szépet, hogy "jaj én segítettem volna neki", nem hiszem, hogy ez valóban így lett volna. lehet sajnálni, de már meghalt, nem tudjuk visszahozni őt, inkább azokkal kéne foglalkozni, akik még élnek, és lehet hasonlón mennek keresztül, de inkább homok dugják egyesek a fejüket (saját tapasztalat, voltak gondjaim, összes "barátom" leszart, csak azért mondom).
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. október 15. 22:53 #80
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Ennyi befordult, magábafordult ember is csak azóta van, amióta internet van, ezt még hozzáfűzném az előzőmhöz...
32 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!