Starity

Tízéves szünetet tart a One Direction?

30 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 30. 22:20 #201
RainbowRawrr.
RainbowRawrr.
visszatérő vendég
 
Státusz#secretlyaussie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 0
Azonosító: 187209
Offline offline
Most csak a rajongókat izélik vele, hülyeség lenne 10 év... Mégis minek?!?
2012. október 30. 22:23 #202
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
remélem ez csak pletyka! ohmy.gif hogy fogok én így élni?
hogy lehetnek ilyen hülyék hogy ezt elhatározzák.
nem tehetik ezt velem! még csak el sem jöttek Magyarországra! cry.gif ha felnőttekként térnek vissza az má nem lesz ugyanaz. meg fogok hülyülni crazy.gif
még nem is találkoztam velük! shout.gif
2012. október 30. 22:30 #203
Humika27
Humika27
új tag
 
Státusz,,Emlékezz....Ne bánd meg azt amit tettél,mert amikor megtetted akkor BOLDOG vol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.25.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 188286
Offline offline
Ne nem hiszem el... Remélem ez nem igaz... Nem akarom, hogy abba hagyják a zenélést sad.gif
2012. október 30. 22:32 #204
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Ugyan már, hiszen tíz év múlva már azt sem fogják tudni, hogy kik ők. Egyébként pedig soha a büdös életben nem lesznek olyanok, mint a Take That.
3 felhasználónak tetszik: Average Girl, Luckie, MadHatter
2012. október 30. 22:32 #205
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
[*]
Idézet (csenge224 @ 2012.10.30. 22:09)
Jajj ne már mit csinálok 10 évig???


Majd élsz egy kicsit és keresel magadnak egy másik tinibandát, akikért rajonghatsz. Ne félj, Anglia, Korea és az USA kiszolgál majd. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Siistra, Luckie, Beyla, MadHatter
2012. október 30. 22:39 #206
Humika
Humika
 
StátuszImádok egy kanadait egy ír-t és négy brit-et *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 603
Csatolások: 2
Azonosító: 179015
Offline offline
Az elején azt hittem,hogy azonnal.De ha 10 év után visszq jönnek nem lesz megint ekkora sikerük.
2012. október 30. 22:40 #207
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Take Thathez még csak hasonlóak se lesznek.
Amúgy a cikknek most mi értelme?! a címe az hogy 10 éves szünetet tart.. de a végén meg azt olvasom: nincs terveik között a szünet, album stb.. akkor most minek kellett felhozni ez az egész Take That-es hülyeséget meg minden hűhót, ha még csak terveik közt sincs a szétválás?! köszönöm szépen, most elpazaroltam 7 azaz HÉT percet az életemből!!!!
2012. október 30. 22:57 #208
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Hülyék lennének, ha feloszlanának...smileeee.gif
2012. október 30. 23:33 #209
- törölt felhasználó -    
"Jajj ne már mit csinálok 10 évig???" Isteneem.. 10 év múlva el is felejted őket.!! Nem értem mit esztek ezeken a ...on.. -.-"
2012. október 30. 23:41 #210
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
szánakozva olvasom a sok kis tinip... nyávogását. (oké, én sem vagyok több 16-nál) de ez már egyszerűen szánalmas. még a nevestégesbe sem tud átmenni... csak hagyják abba, az emberiségnek szereznek ezzel jót, a fanok meg végre kiábrándulnak belőlük... ők is csak a mai trendet tolják, semmi különleges nincsen bennük... (A normálisabb fanoktól elnézést) de amit művelnek egyesek ezzel az értelmetlen nyávogással, az már idegesítő. mellesleg ez egy saját vélemény, ahogy az is hogy a take that-hez sem fognak soha felérni, a többi híres bandáról nem is beszélve, hiszen 10 év múlva a kutya nem fog emlékezni rájuk.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2012. október 31. 00:01 #211
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Néhány kommentár bearanyozta a napomat rohog.gif Természetesen csak azzal, hogy jót röhögtem _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Average Girl, Siistra, MadHatter
2012. október 31. 00:34 #212
- törölt felhasználó -    
Elég undorítónak tartom ezeket a bejegyzéseket szerintem mindenkinek van egy olyan személy aki tényleg nagyon sokat jelent neki és 'szereti' az lehet sztár lehet bármi. Mellesleg egyáltalán nem igaz, csak a kedves utálkozok kitalálták. excl.gif
Twitteren már mennek az eféle hírek, meg is fogják ezt cáfolni úgy hogy ezt ne higgyétek el!
2012. október 31. 00:46 #213
- törölt felhasználó -    
Uramisten-.- Valaki rohadtul unatkozott. Miért kell ennyi szart kitalálni?! Persze, majd 10 évig szünetelnek, mikor két évre előre be vannak táblázva. A sok utálkozó meg gondoljon már bele abba, hogy amit itt csinálnak, az másnak milyen szar érzés! Könyörgöm mindenkinek más az ízlése. -.- Minden ember más! Ha te nem szereted őket akkor ez van. De ha nem szereted őket akkor már rögtön sértegetni, buzizni kell őket csak azért mert más a stílusuk. És a fandomokat, meg azért mert szeretnek egy előadót?
2012. október 31. 00:53 #214
- törölt felhasználó -    
Rohadt szánalmas dolog -.- Jó érzés az ha mást szekálsz? Vagy mi olyan jó az utálkozásban? Az hogy más sír miattad? Vagy micsoda? Attól hogy valaki Rusher, Directioner, Beliber, Smiler, Selenator (stb.) még vannak érzései, és kurvára nem kellemes dolog ha a kedvencedet kritizálják csak azért mert valakinek nem szimpik. Majd ha csatlakozol egy fandomhoz megtudod milyen érzés -.- Mélyre süllyedtünk. /Előző folytatása/
2012. október 31. 01:04 #215
réku storan
réku storan
új tag
 
StátuszLive life for the moment because everything else is uncertain!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.14.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 177818
Offline offline
komolyan mondom szánalmas ez az oldal. minden szar kamu hírt kiraknak de az uj klip beharangozásáról szólót nem. hát gratulálok a starity főszerkesztőinek. el lehetne süllyedni a szégyenben
2012. október 31. 01:46 #216
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
a címet olvasva majdnem fogtam a fejem...
még egy 5 évig biztos nem szünetelnek..hisz annyira fiatalok, plusz, 2 éve sincsenek még a csúcson. Lehet, h Niall ezt nyilatkozta, de az nem az jelenti, h a közeljövőben smileeee.gif most úgyis elfoglaltak :3
2012. október 31. 02:05 #217
- törölt felhasználó -    
Annaaa1999 - azt eszuk bennuk amit te másokba , attól hogy neked nem tetszik egyáltalán minek is lépsz bele ebbe a cikk-be vagy minek nézed/olvasod, tok mindegy mit csinálsz , de minek ha nem szereted oket ? Te szereted ha mások a kedvencedet oltják ? Nem hiszem , azt eszuk bennuk hogy helyesek és van hangjuk..

thestipidboy96 - a neved magáért beszél wink.gif neked annyit ha te se szereted akkor meg lépj ki ebbol a cikk-bol és menj ahova akarsz! Én se megyek be egy pl: Robert Pttinson-os cikk-be és nem írom ki hogy '' sok buta tinilány nem bír magával'' stb...stb...!

Nemtudom hogy mostanában az lett a divat hogy ha mást utálunk akkor arról mindenkinek irni kell ?
2012. október 31. 02:05 #218
- törölt felhasználó -    
thestupidboy96**
2012. október 31. 02:45 #219
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (xDirectioner @ 2012.10.31. 02:05)
Annaaa1999 - azt eszuk bennuk amit te másokba , attól hogy neked nem tetszik egyáltalán minek is lépsz bele ebbe a cikk-be vagy minek nézed/olvasod, tok mindegy mit csinálsz , de minek ha nem szereted oket ? Te szereted ha mások a kedvencedet oltják ? Nem hiszem , azt eszuk bennuk hogy helyesek és van hangjuk..

thestipidboy96 - a neved magáért beszél wink.gif neked annyit ha te se szereted akkor meg lépj ki ebbol a cikk-bol és menj ahova akarsz! Én se megyek be egy pl: Robert Pttinson-os cikk-be és nem írom ki hogy '' sok buta tinilány nem bír magával'' stb...stb...! 

Nemtudom hogy mostanában az lett a divat hogy ha mást utálunk akkor arról mindenkinek irni kell ?

Annyira tetszik, mikor a 10-13 éves kis pisisek osztják az észt azzal kapcsolatban, hogyha nem tetszik, akkor minek olvassuk, minek kommentelünk. Ilyenkor merül fel bennem az, hogy tényleg ilyen hülyék vagytok, vagy csak megjátsszátok magatokat? blink.gif Ez egy fórum emberek, ahová a beregisztrált tagok írhatnak a szabályoknak megfelelően. Hol a fenében van az a felhasználási feltételek között, hogy egy topikhoz csak pozitív véleményt lehet írni? El kell, hogy szomorítsalak benneteket, de nincs benne. Amíg az adott tag a negatív véleményét kulturáltan írja le, a szabályoknak megfelelően, addig feleslegesen pattogtok, mint a gumilabda. A hozzászólások zöme negatív, ami már most ellent mond azzal, hogy milyen kis f*sza, világsikerű, a világon leghíresebb együttes, négy kis cukimuki - már akinek, mert nekem nem - fiúcskával. Ne hazudjatok magatoknak, de valljátok be, hogyha nem lennének állításotok szerint ilyen szívdöglesztő ez a négy kisfiú, akkor meg sem hallgatnátok őket. Néhány idétlen hozzászólástól meg röhögőgörcsöt kaptam.XD Úgy beszéltek ezekről a bandatagokról, mintha személyesen ismernétek őket.XD Amíg itt nem kezdett el hódítani ez a vándájreksön, addig halvány lila pukim sem volt arról, hogy kik vagy mik ezek. Nyugodjatok meg, ha ez a fórum nem lenne egyenlő az internetes óvodával, akkor ez az együttes magasról le lenne sz*rva, mert a 10-16 éves korosztály hallgatja őket, a felnőtt aligha. unsure.gif Minden banda feloszlik egyszer, és bármennyire is szeretném, hogy igaz legyen a hír, de szerintem is kacsa az egész. Ők amúgy sem csináltak maradandót, és nagy az esély arra, hogy soha a büdös életben nem is fognak. A Nyállájt mellett ezzel az együttessel van már ki a hózsákom, mert mindenhol ők ömlenek a képembe. Eltűnhetnének végre a lópikulába, hogy átadják a helyüket azoknak, akik tényleg tehetségesek és tényleg megérdemlik. A Take Thathez hasonlítani pedig felesleges őket. Nem lehet egy kalap alá venni a két bandát, hisz a Take That fényévekkel übereli a vándájreksönt. Akármennyire is akarják, akármennyire is fognak kapálózni, soha sem lehetnek olyanok, mint ők.
7 felhasználónak tetszik: Cassie3, Siistra, Blade Dancer, Black Hearth2, MadHatter, Noran, Porcicca
2012. október 31. 03:32 #220
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Jee!! Ez az! Hajrá! Drukkolok nekik! Legalább lenne 10 év nyugalmam. Nem kéne ezeket látnom mindenhol. Már nagyon unom őket! Mondjuk a legjobb az lenne, ha sose térnének vissza, de ez is több, mint a semmi! biggrin.gif
30 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok