Starity

Tízéves szünetet tart a One Direction?

30 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 31. 11:51 #321
aniiiii000
aniiiii000
új tag
 
StátuszOne direction I love u! <3 (Zayn Malik,Niall Horan) <3 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 157607
Offline offline
Jah meg én se szólom le a te zenei stílusodat mert mindenkinek más zene jön be.Akkor te mért teszed?
2012. október 31. 11:54 #322
- törölt felhasználó -    
Idézet (anii000 @ 2012.10.31. 11:50)
Boccs de nem 11 és nem is 12 éves vagyok szóval nem talált. zombeeStar: Na erre csak annyit hogy mindenkinek van egy véleménye róluk,de ha már ilyen, akkor tartsa meg mindenki magának!Amúgy meg ezt nem én írtam csak bemásoltam,ha kicsit lejjebb mentél volna akkor láttad volna.Na csáá

Mégis csak aranyos vagy,hogy státuszt váltottál biggrin.gif Egyébként peig csak hogy mindenki tisztában legyen az erőviszonyokkal : Mindenkinek joga van azt a zenét hallgatni amit ő szeret. És szerintem a legtöbb "utálkozónak" nem a csapat zenéjével van baj, hiszen nem kötelez rá senki , hogy hallgassuk viszont az az eszelős hírverés ami ezt a sz*rt körbeveszi az nevetséges, pláne az az infantilis ostobaság amiket ilyenkor ti képesek vagytok írkálni smileeee.gif Ehhez jogunk van hozzászólni, és nem mellesleg szinte hallom a fogaskerekeket a kis agyatokban mikor erőlködtök egy-egy frappáns választ leírni. Végtelen jókat mosolygok tongue.gif "nacsá" amúgy 13-14? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. október 31. 11:58 #323
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Mit mondjak.. Meglepett. Ezeknek a legnagyobb szerencséjük hogy nem rém rondák(habár náluk jóképűbb, fejlettebb, és jobb pasit is láttam már). A hangjuk nem a legjobb, átlagos(alatti), és a számaik pedig néhol a béka hátsó fertályát súrolják. Hogy miért? Agyonpoposított, tömeggyártású vackokat "énekelgetnek". A szerencséjük másfelől pedig az, hogy a kislányok szó szerint oda-vissza vannak értük, hogy miért? Hát azt néha én sem értem, de a válasz ebből a szempontból egyszerű: csupán a kinézetük miatt. Ha pedig kicsit idősebb, nem éppen jól kinéző pasasok lennének ugyanezzel a hanggal, és zenei ismerettel, gondolom a tinilányok 99%-a rájuk sem hederítene. Ebben a korban pedig nyilvánvaló hogy a lányok a "cukcsi-mukcsi", helyes fiúkra buknak, hiszen a hormonok náluk is most kezdtek el dolgozni dry.gif Szóval teljességgel egyszerű egyesek Ván Dí istenítése, aki pedig ezek után is csak a negatív véleményű emberkéket szidja a sárgaföldig és az alá, ne lepődjön meg ha mi is ezt fogjuk tenni a ván dirkesönötökkel wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Noran
2012. október 31. 12:02 #324
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Mit mondjak meglepett.. de valahogy szerintem ez nem a közeljövőben fog bekövetkezni.
2012. október 31. 12:13 #325
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
Szerintem ez hülyeség..nem tudom miért érné ez meg nekik,de az ő döntésük..
2012. október 31. 12:25 #326
- törölt felhasználó -    
Édes, hogy jónéhányan felhatalmazva érzik magukat arra, hogy megmondják, ki milyen cikkre kattinthat rá. Ha kizárólag pozitív hozzászólásokat akartok olvasni, fáradjatok át egy rajongói oldalra. Ez ugyanis nem az, a kulturált véleménynyilvánítás pedig legyen bármilyen előjelű is, egyelőre nem tiltott.
Egyébként pedig akár nagy összegben is mernék fogadni arra, hogy az 1D pont olyan lesz, mint pár évvel ezelőtt a Tokio Hotel volt- egy darabig a csapból is ők folytak, aztán lecsengett.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Dolly-Lolly, hana001, Noran, Beckie, Black Hearth2, MadHatter
2012. október 31. 12:37 #327
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
dehogyiis !! -.- ._.
2012. október 31. 12:41 #328
mollyka80000
mollyka80000
visszatérő vendég
 
Státusz~A tegnap történelem.A ma rejtély.A holnap ajándék..!~ :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 178109
Offline offline
ne maaar...en szeretem oket
mert kene szetvalniuk nem kell egy masik bandat utanozniuk!
2012. október 31. 12:41 #329
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Szerintem a véleménynyilvánítás fontos, úgyhogy én szívesen elolvasom a jó-és rossz véleményeket is..a cikkhez hozzászólva pedig..:Directionerek! szerintem még ne kezdjetek el aggódni ezen, mert ha a csúcson szeretnék abbahagyni, még jó idejük van feloszlani..különben is..! 2 nap és Take Me Home!!biggrin.gifD
2012. október 31. 12:41 #330
- törölt felhasználó -    
De értem sleep.gif !! Lehet az a Take that vagy mi jó banda , nem, nem ismerem , mert neked is meg nekem is más az izlésünk ! smileeee.gif És értem hogy néhány 12-13 éves idegesítő azzal hogy ezzen már sirnak, mert azt hiszik az változtat valamin, de nem mindenki olyan smileeee.gif
2012. október 31. 12:42 #331
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Most röhögjek vagy sírjak?
Egyetértek Beylával, Siistra-val.
Csípem én is, mikor sokan arról osztják az észt, hogy miért vagyunk szánalmasak laugh.gif Gondolom, azért, mert nem szeretjük a Direksönt. Hogy miért írunk? Na jó, a magam nevében:
Ez nem egy Ván Dájreksön fansite, ahol a sok naiv, elvakult, és a tagokba belehabarodott rajongó irkálgathat csak. Léteznek negatív(rossz) pozitív(jó) vélemények is, és ha mi megtisztelünk azzal, hogy lesz*rjuk az istenítéseteket, akkor léccike ti is legyetek oly' szívesek tiszteletben tartani azt, hogy az általatok agyonistenített fiúk - bármennyire is hihetetlen és akarjátok - nem tökéletesek, ahogy mi ezt meg is említjük. Ilyen erővel ha ti szeretitek őket, ne olvassátok el azt amit az "utálkozók" írnak. Ha mi már vagyunk olyan "szánalmasak és hülyék" hogy van negatív véleményünk és nem csak rózsaszínben látjuk a dolgokat, ti ne is vegyétek figyelembe ezeket a dolgokat wink.gif
5 felhasználónak tetszik: hana001, Noran, Beckie, Beyla, MadHatter
2012. október 31. 12:48 #332
Directioner fever
Directioner fever
visszatérő vendég
 
StátuszI Can’t Change
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 33
Azonosító: 186136
Offline offline
Én csak azt nem értem hogy itt írogatják az utálók hogy "tök tehetségtelenek, szar a zenéjük stb..." Mert ti biztos jobban énekeltek náluk most nemazért wink.gif Majd akkor csesztessétek őket mikor ti értek el annyit az életben mint ők! Arról nem is beszélve hogy itt piszkáljátok a 1D-t és eszetekbe se jut, hogy ez milyen sok Directionernek esik rosszul! Csak itt tépitek a pofátokat és beszéltek baromságokat! Gondolkozzatok már el magatokban és akkor ugassatok!!! wink.gif
2012. október 31. 12:51 #333
- törölt felhasználó -    
remélem örökös szünet lesz . h barmok
2012. október 31. 12:52 #334
- törölt felhasználó -    
Directioner fever - teljesen igazad van biggrin.gif
2012. október 31. 12:53 #335
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (ciel @ 2012.10.30. 18:27)
milyen alkotói válság? nem is ők írják a dalaikat biggrin.gif

Itt a pont. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Blade Dancer
2012. október 31. 12:57 #336
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Idézet (Directioner fever @ 2012.10.31. 12:48)
Én csak azt nem értem hogy itt írogatják az utálók hogy "tök tehetségtelenek, szar a zenéjük stb..." Mert ti biztos jobban énekeltek náluk most nemazért wink.gif Majd akkor csesztessétek őket mikor ti értek el annyit az életben mint ők! Arról nem is beszélve hogy itt piszkáljátok a 1D-t és eszetekbe se jut, hogy ez milyen sok Directionernek esik rosszul! Csak itt tépitek a pofátokat és beszéltek baromságokat! Gondolkozzatok már el magatokban és akkor ugassatok!!! wink.gif



rohog.gif Most megint hangsúlyozom, amit már 1000x megtettem. Mi nem vagyunk énekesek, nem nekünk kell jónak lenni a szakmában. Nekik ez a feladatuk, így simán elvárható hogy jók is legyenek benne. Szerintem itt sokan jobban tudnak zenélni mint ők, de figyelj ide, kedves, nem csak akkor lehet negatívan értékelni őket, ha már "elért valaki annyit az életben mint ők"... Neked kéne egyedül elgondolkozni, mielőtt badarságokat beszélsz. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: Siistra, Blade Dancer, MadHatter, Noran, Beyla
2012. október 31. 12:58 #337
- törölt felhasználó -    
Idézet (Directioner fever @ 2012.10.31. 12:48)
Én csak azt nem értem hogy itt írogatják az utálók hogy "tök tehetségtelenek, szar a zenéjük stb..." Mert ti biztos jobban énekeltek náluk most nemazért wink.gif Majd akkor csesztessétek őket mikor ti értek el annyit az életben mint ők! Arról nem is beszélve hogy itt piszkáljátok a 1D-t és eszetekbe se jut, hogy ez milyen sok Directionernek esik rosszul! Csak itt tépitek a pofátokat és beszéltek baromságokat! Gondolkozzatok már el magatokban és akkor ugassatok!!! wink.gif

Nem értek egyet. Mégis mi alapján dönthető el, hogy ki mennyit ér el, ki mennyit tesz le az asztalra? Az 1D többet ért el, mint egy orvos például?
6 felhasználónak tetszik: Blade Dancer, Dolly-Lolly, hana001, MadHatter, Noran, Beyla
2012. október 31. 12:58 #338
- törölt felhasználó -    
Idézet (Directioner fever @ 2012.10.31. 12:48)
Én csak azt nem értem hogy itt írogatják az utálók hogy "tök tehetségtelenek, szar a zenéjük stb..." Mert ti biztos jobban énekeltek náluk most nemazért wink.gif Majd akkor csesztessétek őket mikor ti értek el annyit az életben mint ők! Arról nem is beszélve hogy itt piszkáljátok a 1D-t és eszetekbe se jut, hogy ez milyen sok Directionernek esik rosszul! Csak itt tépitek a pofátokat és beszéltek baromságokat! Gondolkozzatok már el magatokban és akkor ugassatok!!! wink.gif


Linkelt szöveg
Ajánlom figyelmedbe. Miután elolvastad utána írj egy kulturált véleményt, ha nem esik nehezedre 13 évesen. És ugye 13 évesen te nagyon bölcs vagy, kioktatod az idősebbeket és úgy leszólsz idegen embereket, hogy még csak azt sem tudod, hogy milyen nemű az illető. Gratulálok! Ha nekem lenne ilyen mocskos szájú lányom, úgy megverném, hogy egy életre elmenne a kedve az ilyen viselkedéstől és mocskos beszédtől. omg.gif
5 felhasználónak tetszik: Dolly-Lolly, Siistra, MadHatter, Noran, Beyla
2012. október 31. 13:02 #339
Adrii Styles
Adrii Styles
visszatérő vendég
 
StátuszHa már itt jársz,megköszönném,ha szavaznál !! :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 44
Azonosító: 186046
Offline offline
Azért,azt még remélem,hogy még nagyon messze lesz a 10 éves szünet smileeee.gif
2012. október 31. 13:03 #340
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Egyébként Directioner fever nem akarok még tovább vitázni, de a profilodon sehol sem említed meg hogy a Direction vagy bármelyik fiú tehetséges lenne, csak annyit hogy cukik, kedvesek, viccesek, stb... Azért ezzel is minősítetted magad valamilyen formában;) -többet nem fogok belekötni-
4 felhasználónak tetszik: Blade Dancer, hana001, MadHatter, Noran
30 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok