Starity

Tízéves szünetet tart a One Direction?

30 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 31. 18:42 #401
ada15
ada15
új tag
 
Státuszonly time will tell...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 147273
Offline offline
pofám szakad le ezektől a cikkektől ...-.-"
2012. október 31. 18:43 #402
Bianka98
Bianka98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 169902
Offline offline
Imádkozok hogy igaz legyen!!!!!
2012. október 31. 19:05 #403
vicamicaa
vicamicaa
új tag
 
StátuszJó 8! mindenkinek..! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 186811
Offline offline
remélem nem godolják komolyan...Nail gondolkozz, ha ezt megteszed több rajongót is elveszithetsz..
2012. október 31. 19:18 #404
- törölt felhasználó -    
Én nem akartam fikázni őket igazuk van a rajongóknak amúgy ,de senki se tudja hogy mi lesz annyi ....
2012. október 31. 19:31 #405
Fannuus
Fannuus
visszatérő vendég
 
StátuszR.I.P. Szita Bence... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.27.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 0
Azonosító: 161261
Offline offline
Jaj és majd 10 év múlva már nem inkább lesz egy családjuk? Akkor is visszajönnének Justin Biebert játszani? -.-"
2012. október 31. 19:33 #406
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Kész, ez a topik!XD Haza értem, gondoltam felpattanok ide, és megnézem a kommenteket, hogy fáradtan is had röhögjek egy jót.XD Szánalmas, és egyszerűen szóval le nem írható az, hogy egyes rajongók mit nem hisztiznek azért, mert nem is kevesen vagyunk azok, akik annyira nem szeretik őket. Itt tulajdonképpen nem a banda van szidva, hanem ti veletek, mint extra nagy f*sza dájreksönökkel van a probléma. Ott van pl. Beckie, egy totál aranyos kiscsajszi, emlékszem, nemrég én szavaztam önszántamból a profilján. De az, ahogyan toporzékoltok, hisztiztek és elküldötök mindenkit a jó büdös anyjába - egyszerűen ez a probléma. Az, hogy nem írhatjuk le azt, hogy mi nem szeretjük őket és közel sem akkora durranás, mint ahogyan az elő van adva. Ilyenkor előadjátok a mártírt és elkezdtek mindenkit lehordani a sárgaföldig. Ebből kerekednek ki általában a veszekedések, hiszen, ha hozzám is úgy szólnak, mint egy darab sz*rhoz, akkor az illetőt én is szeretem elküldeni a retekbe, hogy otthon az anyukájával csinálja ezt, pláne, ha az illető még kósza gondolatként sem merült fel, amikor én már az iskolapadot koptattam. unsure.gif Szeretem, ha megadják nekem a tiszteletet, és a kulturáltan megfogalmazott véleményemet elfogadják, de még ez sem. Jöttök osztani az észt, és majd ti megmondjátok a frankót. Persze ezzel nevetségessé váltok, és a legtöbb tag már csak heccel titeket, de ti, dájreksönerek, annyira ostobák vagytok, hogy még ezt is képtelenek vagytok észrevenni. unsure.gif

Idézet (Directioner fever @ 2012.10.31. 13:31)
Blade Dancer hát manapság már az összes 12-15 éves gyerek ilyen ha nem vetted volna észre...
xDirectioner hát ez jó volt biggrin.gif Ha hallottad volna mekkorát nevettem a kommenteden biggrin.gif biggrin.gif Adom a véleményed biggrin.gif <3


Anyád, és te arra büszke vagy, hogy ugyanolyan vagy, mint a többi 12-15 éves? WTF?! Lementem hídba b*szod! ohmy.gif Tudod, minden embernek egy egyéniségnek kellene lennie, de nektek az kell, ha olyanok vagytok, mint a klónok. Tudod, mit? Ezt be tudom annak, hogy 13 évesen azt sem tudod, mi az, hogy ÉLNI, és megpróbálom elfelejteni, hogy léteznek ennyire degenerált egyének. blink.gif

Idézet (xDirectioner @ 2012.10.31. 15:19)
Annyira bírom hogy itt mindenki aki nem Directioner tudja hogy nem fognak sokáig egy banda lenni ! Jó tudni hogy vannak ilyen emberek is ..


Ezek a divat sz*rok általában nagyon rövidek szoktak lenni, és a bandák többsége egy bizonyos idő elteltével, de feloszlik. Én a nyakamat merem tenni arra, hogy ez az öt fiúcska kiad pár lemezt, minden csaj begerjed rájuk, feloszlanak és szólóban fogják folytatni, aminek a vége az lesz, mint a Bluenál anno: bukás. Max egy-két év, és el fognak tűnni a médiából. Nem olyan rosszak, de amilyen tömeghisztéria van körülöttük, annyira nem jó, és engem is, meg szerintem másokat is ez idegesít. Az, aki tényleg jó a szakmában, az fele annyi figyelmet nem kap, de ez az öt fiúcska rivaldafényben van. Miért? Mert fiatal lányok gerjednek be, ha meglátják őket. Ez a bajom nekem is - nem a zenét értékelik, hanem a külsőt.

Idézet (xDirectioner @ 2012.10.31. 13:39)
Blade Dancer - ja MÉG ! Szegény gyerek sad.gif wink.gif Szerintem ha szeretik a gyerekeiket akkor nem pofozák smileeee.gif Hogy azok normálisak lettek ?  Akkor te nem kaptál pofont azt látom :**


Ne félj, ha te is kapnál otthon egy-két nyaklevest, akkor nem lennél ekkora tirpák, aki itt csipog a 13 évével. Wazze, tudod, hogy hány éves emberrel beszélsz? Igaz, Blade Dancer kora nincs kiírva, de fogadok rá, hogy az én 21 évemnél is többet élt már. Mutass egy kis tiszteletet mások felé. A kedves édesanyukáddal és édesapukáddal is így beszélsz? Én is akkora nyaklevest adnék a gyerekemnek, ha így beszélne velem, hogy valószínűleg utána tízszer is meggondolná, hogy hogyan szóljon a másikhoz. Mi a fenét vártok ti, ha egy csöppnyi tiszteletet nem mutattok a másik felé? Imádom, mikor ki vagytok akadva, hogy ki miért szól úgy hozzátok, ahogy, miközben úgy beszéltek másokkal, idegenekkel, mint egy darab sz*rral. A való életben is ekkora a szád Kedves, vagy csak interneten szeretsz szájhőst játszani? Fogd a Micimackós taksidat, és feküdj le nyolckor alukálni, mert neked még erre van szükséged, nem másra! blink.gif

Pofám leszakad emberek! Mit képzelnek itt magukról egyesek?! Megszabják azt felnőtt embereknek a 12-13 évesek, hogy mit írhatnak és, hogy hova. Ti ilyenkor normálisak vagytok, jól érzitek magatokat?! Persze, hogy ellenszenvet váltotok ki ezzel az alpári tajp*raszt viselkedésetekkel. Nehogy már a nyúl vigye a puskát, mert megeszem a kalapomat! ohmy.gif
5 felhasználónak tetszik: hana001, Beckie, Blade Dancer, Dolly-Lolly, MadHatter
2012. október 31. 19:34 #407
Diana009
Diana009
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.29.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 188607
Offline offline
Neee már az nahyon rossz lenne!!!!! sad.gif(((
2012. október 31. 19:36 #408
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Valóban vicces kommentek vannak biggrin.gif bár számomra két szó volt, ami igazán megnevettetett. Alkotói válság, hát ezen behalok. rofl.gif
4 felhasználónak tetszik: hana001, Misao, MadHatter, Siistra
2012. október 31. 20:09 #409
ladygagafun
ladygagafun
 
Státuszwho cares?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 0
Azonosító: 143079
Offline offline
Aha, arra kivancsi vagyok. :-D minden fan sikitorohamban torne ki... Na persze, a csucson abbahagyni?! Majd ha ott lesznek, de ez korantsem igy van. Neha szeretem oket, de amikor ezek a dajreksonerek elojonnek, a hatam is borsodzik, es a bandat is meggyulolom.
2012. október 31. 20:17 #410
SophieMiller
SophieMiller
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 188766
Offline offline
Kétlem, hogy ez megtörténne, de nagyon nagyon megijeszt... ha lelépnek akkor... *DEAD*
2012. október 31. 20:21 #411
- törölt felhasználó -    
Alkotói válság miatt szünetel? Ejj, de szép szinoníma a „lejárt a szerződésetek, bye-bye skacok”-kifejezéshez rohog.gif

Egyébként nem értem az aggodalom okát. Egy-két év múlva jönni fog a másik banda – észre se fogjátok venni a különbséget *gonosz kacaj*
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. október 31. 20:26 #412
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Beyla
Hűha téged aztán sikerült felhúzniuk... ohmy.gif Nyugodtan szépen játszd azt ilyenkor, amit én is szoktam: Nagy levegő... És röhögj rajtuk teli tüdőből, valahogy így: _nevet.gif lol2.gif Hidd el nagyon sokat segít ez a módszer... wink.gif
Amúgy ez: blush.gif
Idézet (Beyla @ 2012.10.31. 19:33)
Ott van pl. Beckie, egy totál aranyos kiscsajszi, emlékszem, nemrég én szavaztam önszántamból a profilján.

Meghatódtam. Könnyekig. cray.gif Köszönöm laugh.gif
2012. október 31. 20:34 #413
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Beckie @ 2012.10.31. 20:26)
Hűha téged aztán sikerült felhúzniuk...  ohmy.gif Nyugodtan szépen játszd azt ilyenkor, amit én is szoktam: Nagy levegő... És röhögj rajtuk teli tüdőből, valahogy így: _nevet.gif  lol2.gif Hidd el nagyon sokat segít ez a módszer...  wink.gif 
Amúgy ez:  blush.gif 
Meghatódtam. Könnyekig.  cray.gif Köszönöm  laugh.gif

Igazából nem húztak fel, csak olyan kérdőre vont fejjel írtam meg az egészet.XD Szánalmas amit egyesek itt lerendeznek, és amit irkálnak egyes tagoknak, nonszensz. Próbálok én itt hatni a jó népre, aztán lehet, hogy feleslegesen próbálkozok, mert úgyis megy a sutba a hozzászólásom, és annyira ostobák, hogy a hosszúsága ellenére sem fogják elolvasni. Pofám leszakadt, amikor olvastam a kommenteket, és nagyon utálom, amikor nem adják meg a tiszteletet. A topiknak a fele már nem a bandáról, hanem a rajongókról és azoknak a ferde hajlamairól van szó. Te egy normális rajongó vagy. Elfogadod a véleményünket és nem próbálod megváltani a világot, mindezek mellett lesz*rod, hogy ki mit mond. Igen is, kegyetlenül tud az irritálni, mikor egy olyan csipsz*r próbál engem kiosztani, akinek a szülei mindent a valaga alá toltak. Többször szóltak már így hozzám a kedves rajongók, és most jött ki az, aminek ki kellett jönnie. Aki nem tud normálisan hozzászólni az fogja be a lepénylesőjét, addig is azt a látszatot kelti magáról ezzel, hogy bölcs.

Egyébként nincs mit megköszönni. Egy kedves, aranyos, bájos rajongó vagy. happy.gif Megadod a másiknak a tiszteletet és úgyis szólsz a többihez, annak ellenére, hogy ellentétes véleményen vagytok. Én ezt tartom normálisnak.
3 felhasználónak tetszik: Beckie, Dolly-Lolly, MadHatter
2012. október 31. 20:45 #414
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.10.31. 20:34)
Igazából nem húztak fel, csak olyan kérdőre vont fejjel írtam meg az egészet.XD Szánalmas amit egyesek itt lerendeznek, és amit irkálnak egyes tagoknak, nonszensz. Próbálok én itt hatni a jó népre, aztán lehet, hogy feleslegesen próbálkozok, mert úgyis megy a sutba a hozzászólásom, és annyira ostobák, hogy a hosszúsága ellenére sem fogják elolvasni. Pofám leszakadt, amikor olvastam a kommenteket, és nagyon utálom, amikor nem adják meg a tiszteletet. A topiknak a fele már nem a bandáról, hanem a rajongókról és azoknak a ferde hajlamairól van szó. Te egy normális rajongó vagy. Elfogadod a véleményünket és nem próbálod megváltani a világot, mindezek mellett lesz*rod, hogy ki mit mond. Igen is, kegyetlenül tud az irritálni, mikor egy olyan csipsz*r próbál engem kiosztani, akinek a szülei mindent a valaga alá toltak. Többször szóltak már így hozzám a kedves rajongók, és most jött ki az, aminek ki kellett jönnie. Aki nem tud normálisan hozzászólni az fogja be a lepénylesőjét, addig is azt a látszatot kelti magáról ezzel, hogy bölcs.
Egyébként nincs mit megköszönni. Egy kedves, aranyos, bájos rajongó vagy. happy.gif Megadod a másiknak a tiszteletet és úgyis szólsz a többihez, annak ellenére, hogy ellentétes véleményen vagytok. Én ezt tartom normálisnak.

Hát igen. Ezt nem vágom. Vajon honnan tanulták ezt a stílust? Miért hiszik, hogy csak mert támadólag, ráadásul ilyen és ehhez hasonló stílusban lépnek fel valaki ellen, akkor az természetesen visszavág. És akkor jön az a rész, hogy az egyik fél azt gondolja, hogy a 1D fanok ilyen meg olyan... (hát nem tudok rá szép szót, szóval mindenki helyettesítsen be valami számára megfelelőt), a 1D fanok meg persze a visszatámadókat fogják, hasonló "kedves" jelzőkkel illetni. Mindkét oldalon vannak nagyon elborult agyú egyedek, akik nagyon durva dolgokat írnak, és ezek miatt sokan elkezdenek sztereotípiákat gyártani. Ez nem normális dolog. Azon gondolkodom, hogy vajon miért nem tudjuk soha elfogadni a másik véleményét? (persze akinek nem inge ne vegye magára) Ez számomra érthetetlen, és gondolom az is marad... dry.gif

Amúgy számomra teljesen evidens, hogy úgy szólok a másikhoz, ahogy elvárnám, hogy hozzám szóljanak. És nem érdekel ki melyik oldalon van, ha valaki tűrhetetlen stílusban kezd papolni, azt természetesen megpróbálom észhez téríteni. Sokan belátják, hogy igazam van, de persze vannak olyanok, akiknek 10 kilós kalapáccsal sem tudnám a fejébe verni, hogy viselkedjen már normális emberhez méltóan. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: hana001, Dolly-Lolly, Beyla, MadHatter
2012. október 31. 20:53 #415
- törölt felhasználó -    
Beyla-nak van igaza szerintem...bár én csak 15 vok mégis simán sz*rba nézem a bandát is és a divatmajmokat is...ha ez a banda feloszlik és tíz év múlva újra összeálnak senki még a hatalmas directionerek is le se fogják sz*rni...hiszen ha mondjuk most feloszlanak 10 év múlva a directionerek is huszonévesek lesznek nem kis tinimajmok...látom itt néhány a rockot fikázza védekezéskép...de gondolom ők nem tudják h milyen stílus a rock pl. ruhákban nem csak zenében...gondolom a directionereknek is tetszik a szakatt csőfarmer a szegecses cipők,kabátok stb. Azt játszátok h mindig új divat van meg az a menő amit ezek mondanak pedig csak a régi legendákat koppintják le...tudjátok mikor volt ezelőtt divat a csőfarmer? Még meg se születtünk...az 1970-es években kb...akárcsak a szegecses ruhák és bőrkabát...most meg néhány kis majom lekoppintja a régit mintha ő találta volna ki és ebből él...azt gondoljátok h a rockzene sz*r zaj mert ezektől le menjek hídba????meg ezktől újonnan felkapot diszkóp*rasztoktól mint pl.Gagnam Style.
Nem tom a directionereket nem zavarja hkedvenceik nem mutatják ki az érzéseiket a dalokban...jaaaaaaaa! Nem is ők írják a saját dalaikat...amit meg énekelnek csak a 4ever bulizásról szòl...és ők a ti "vezetőitek"! Na szép!...És mikor már fáj az igazság jöttök h aki nem szereti őket ne olvassa cikket meg ne kommenteljen...aha...csak ilyenkor elfelejtitek h ti sem vagytok ártatlan kis báránykák(tisztelet a kivételnekő tudja magáról) és ti is írtatok már utálkozó kommenteket...én nem részesültem kisebb koromban (és most sem) semmi komoly zenetörténeti oktatásban csak tudom h pl.1970-es években nem adták oda csak úgy a tehetségeknek a hírnevet de most mindenkiből egy csetintéssel sztárt csinálnak
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. október 31. 20:54 #416
- törölt felhasználó -    
+ nem is kell tehetségesnek lennie
2012. október 31. 21:01 #417
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Beyla:
Egyet értek, van egy-két 12-13 éves, aki nem tudja hányas a kabát. Pont most írtam egy másik cikkhez, hogy néha szégyenlem, hogy directioner vagyok a többi rajongó miatt. Minket normálisakat égetnek a hülyeségeikkel...

Mondjuk az is igaz, hogy egy két negatív kommentelő direkt provokálja ki a veszekedést, az ilyeneknek azért odaszólok (persze próbálok normálisan). A lényeg, hogy a tábor és az ellentábor tagjai között ugyanúgy vannak éretlen, buta emberek, akik vitatkozni sem tudnak normálisan. Ilyenkor csinálj egy adag popcorn-t és dőlj hátra. =D
2 felhasználónak tetszik: Beckie, Beyla
2012. október 31. 21:31 #418
- törölt felhasználó -    
Csak az a baj, hogy az említett bandáknak a közelében sem járnak, így a terv már itt hibádzik. pardon.gif
2012. október 31. 21:34 #419
halidirectioner
halidirectioner
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 188773
Offline offline
Pletyka!! Beyla:én directioner vagyok és még soha nem mondtam a rock zenére h. Zaj, soha sem szóltam le mások kedvenceit, és szerintem engem jól neveltek a szüleim szóval légyszíves ne a directionereket szóld le hanem azt a directionert aki azt mondta h a rock zene zaj stb..
Ez meg csak egy pletyka amíg nem jelenti be Niall egy interjúba!
2012. október 31. 21:50 #420
izuka0.7
izuka0.7
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 184829
Offline offline
Ha távoznak távozzan. Véleményt nem írok a bandára, de jobb ha mennek a picsba. Ha kamu ez a pletyka ha nem!!! ennyi.
30 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok