Starity

Tízéves szünetet tart a One Direction?

30 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 31. 21:51 #421
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Normálisan áttekintve a dolgokat, néhány ember annyira elvakult, hogy ez már fáj. Persze rengeteg kivétel van, ami persze nagyon is örvendetes dolog.

Beckie - így végig olvasva az egyik legnormálisabb 1D rajongó vagy, akit láttam, szóval hatalmas nagy respect neked, amiért tisztán látod a dolgokat.

Beyla - a te véleményedet teljes mértékben osztom, bár én sem rendelkezek többel, mint 16 év... és itt elfogyott a tudományom, nem tudom hogyan fogalmazzam meg, szóval ismétlem magam teljesen igaz!

És ez nem benyalás, ha valaki annak venné esetleg, csak egy őszinte vélemény, amit kb. a kutya nem nézi meg. Szapultam ezt a bandát, mert az én nézőpontom őket nem fogadja el, de ha a sok kis 10-13 éves továbbra is ilyen primitív marad, ez nem hogy jobb lenne, sokkal rosszabb lesz. persze vannak kivételek, nekik tiszteletem, amiért jól látják ezeket.

Peace TSB96.
1 felhasználónak tetszik: Beckie
2012. október 31. 21:52 #422
RenyZ
RenyZ
új tag
 
StátuszZayn ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 181473
Offline offline
remélem nem igaz :/
2012. október 31. 22:48 #423
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy_attack @ 2012.10.31. 18:04)
zombeeStar: Értem én, hogy nem bírod a nyálas fiúbandákat, meg a tini poppot mert te olyan "kemény rocker" vagy, de azért na... Igenis mindegyik tag nagyon jól énekel attól függetlenül, hogy utálod azt a fajta zenét amit csinálnak, szal ne hazudjunk már olyanokat, hogy tehetségtelenek. =D Ennyiből nekem meg a rock nem zene, hanem zaj... (egy-két kivétellel)

öhm először is nincs bajom a nyálas fiúbandákkal mellow.gif hidegen hagynak , mivel nem hallgatom őket légyszíves hagy döntsem el én hogy kemény rocker vagyok-e vagy sem mert rühellem ha valaki be akar skatulyázni, undorító egy dolog. Legvégső soron a tehetség nézőpont kérdése kicsinek például odáig voltam a hupikéktörpikék kazettámért wink.gif Nagyon sajnállak, hogy a rock zene neked zaj ez legyen a te egyéni szociális problémád, illetve Michael Jacksont sem hallgattam soha, mint ahogy mondottad volt nem a zenei stílusomba tartozik, mégis tehetségesnek tartom. És ezek után mindenki szűrje le a mondandómból a lényeget. Lehetőleg miután megvolt a kettes szövegértésből. Ó és még valami sosem volt célom hogy más fórumozókat megbántsak, vagy vitát szítsak egyszerűen undorítónak találom azt a már-már természetfeletti ragyogást ami ezeket a tömegzenészeket körülveszi a médiában.
2012. október 31. 22:55 #424
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy_attack @ 2012.10.31. 18:04)
zombeeStar: Értem én, hogy nem bírod a nyálas fiúbandákat, meg a tini poppot mert te olyan "kemény rocker" vagy, de azért na... Igenis mindegyik tag nagyon jól énekel attól függetlenül, hogy utálod azt a fajta zenét amit csinálnak, szal ne hazudjunk már olyanokat, hogy tehetségtelenek. =D Ennyiből nekem meg a rock nem zene, hanem zaj... (egy-két kivétellel)


ZAJ??? _nevet.gif
Ajánlom hogy hallgass meg pár Guns N' Roses, AC/DC vagy KISS számot, csak hogy a hard rock műfajt említsem. Pl. ott a heavy metal, a nu-metal, vagy csak simán a metal... az előadók akik ezekben a műfajban zenélnek mindent beleadnak és nem csak nyavíkolnak a stúdióban ahol még ráadásként jól fel is javítják a hangjukat...
Plusz azzal nem leszel menőbb hogy visszavágsz azzal hogy 'ennyivel nekem meg az xy... ilyen meg olyan szar'.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. október 31. 23:17 #425
halidirectioner
halidirectioner
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 188773
Offline offline
Idézet (kinga_saade @ 2012.10.30. 18:27)
Na végre valami jót is hallok smileeee.gif De visszatérni nem kell fiúk biggrin.gif

szánalom!!!
2012. október 31. 23:20 #426
halidirectioner
halidirectioner
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 188773
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.10.31. 22:55)
ZAJ???  _nevet.gif 
Ajánlom hogy hallgass meg pár Guns N' Roses, AC/DC vagy KISS számot, csak hogy a hard rock műfajt említsem. Pl. ott a heavy metal, a nu-metal, vagy csak simán a metal... az előadók akik ezekbn a műfajban zenélnek mindent beleadnak és nem csak nyavíkolnak a stúdióban ahol még ráadásként jól fel is javítják a hangjukat...
Plusz azzal nem leszel menőbb hogy visszavágsz azzal hogy 'ennyivel nekem meg az xy... ilyen meg olyan szar'.

Ha nem tetszik ez a pop műfaj ne hallgasdd és ne írj olyan komikat amiből csak a veszekedés lesz!! Kösz :-)
2012. október 31. 23:28 #427
- törölt felhasználó -    
Idézet (halidirectioner @ 2012.10.31. 23:20)
Ha nem tetszik ez a pop műfaj ne hallgasdd és ne írj olyan komikat amiből csak a veszekedés lesz!! Kösz :-)


Nem neked írtam szerintem. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. november 01. 00:23 #428
bori8
bori8
új tag
 
StátuszSmile everyday, because you are beautiful<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.17.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 162230
Offline offline
Neeeee én is megfogok hallni nélkülük!!!!!
2012. november 01. 00:40 #429
jennu
jennu
visszatérő vendég
 
Státusz"Fogd meg édes, hogy a szívem elég hideg-e." ~ Barbárfivérek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 182392
Offline offline
10év "szünet"? Na ezeket se látjuk többet. Egy semmit érő bandával kevesebb.
2012. november 01. 07:23 #430
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
Hahóó! Nyugii..ez még nem biztos:)
2012. november 01. 07:47 #431
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2012.10.31. 19:33)
Kész, ez a topik!XD Haza értem, gondoltam felpattanok ide, és megnézem a kommenteket, hogy fáradtan is had  röhögjek egy jót.XD Szánalmas, és egyszerűen szóval le nem írható az, hogy egyes rajongók mit nem hisztiznek azért, mert nem is kevesen vagyunk azok, akik annyira nem szeretik őket. Itt tulajdonképpen nem a banda van szidva, hanem ti veletek, mint extra nagy f*sza dájreksönökkel van a probléma. Ott van pl. Beckie, egy totál aranyos kiscsajszi, emlékszem, nemrég én szavaztam önszántamból a profilján. De az, ahogyan toporzékoltok, hisztiztek és elküldötök mindenkit a jó büdös anyjába - egyszerűen ez a probléma. Az, hogy nem írhatjuk le azt, hogy mi nem szeretjük őket és közel sem akkora durranás, mint ahogyan az elő van adva. Ilyenkor előadjátok a mártírt és elkezdtek mindenkit lehordani a sárgaföldig. Ebből kerekednek ki általában a veszekedések, hiszen, ha hozzám is úgy szólnak, mint egy darab sz*rhoz, akkor az illetőt én is szeretem elküldeni a retekbe, hogy otthon az anyukájával csinálja ezt, pláne, ha az illető még kósza gondolatként sem merült fel, amikor én már az iskolapadot koptattam. unsure.gif Szeretem, ha megadják nekem a tiszteletet, és a kulturáltan megfogalmazott véleményemet elfogadják, de még ez sem. Jöttök osztani az észt, és majd ti megmondjátok a frankót. Persze ezzel nevetségessé váltok, és a legtöbb tag már csak heccel titeket, de ti, dájreksönerek, annyira ostobák vagytok, hogy még ezt is képtelenek vagytok észrevenni. unsure.gif 
Anyád, és te arra büszke vagy, hogy ugyanolyan vagy, mint a többi 12-15 éves? WTF?! Lementem hídba b*szod! ohmy.gif Tudod, minden embernek egy egyéniségnek kellene lennie, de nektek az kell, ha olyanok vagytok, mint a klónok. Tudod, mit? Ezt be tudom annak, hogy 13 évesen azt sem tudod, mi az, hogy ÉLNI, és megpróbálom elfelejteni, hogy léteznek ennyire degenerált egyének. blink.gif 
Ezek a divat sz*rok általában nagyon rövidek szoktak lenni, és a bandák többsége egy bizonyos idő elteltével, de feloszlik. Én a nyakamat merem tenni arra, hogy ez az öt fiúcska kiad pár lemezt, minden csaj begerjed rájuk, feloszlanak és szólóban fogják folytatni, aminek a vége az lesz, mint a Bluenál anno: bukás. Max egy-két év, és el fognak tűnni a médiából. Nem olyan rosszak, de amilyen tömeghisztéria van körülöttük, annyira nem jó, és engem is, meg szerintem másokat is ez idegesít. Az, aki tényleg jó a szakmában, az fele annyi figyelmet nem kap, de ez az öt fiúcska rivaldafényben van. Miért? Mert fiatal lányok gerjednek be, ha meglátják őket. Ez a bajom nekem is - nem a zenét értékelik, hanem a külsőt.
Ne félj, ha te is kapnál otthon egy-két nyaklevest, akkor nem lennél ekkora tirpák, aki itt csipog a 13 évével. Wazze, tudod, hogy hány éves emberrel beszélsz? Igaz, Blade Dancer kora nincs kiírva, de fogadok rá, hogy az én 21 évemnél is többet élt már. Mutass egy kis tiszteletet mások felé. A kedves édesanyukáddal és édesapukáddal is így beszélsz? Én is akkora nyaklevest adnék a gyerekemnek, ha így beszélne velem, hogy valószínűleg utána tízszer is meggondolná, hogy hogyan szóljon a másikhoz. Mi a fenét vártok ti, ha egy csöppnyi tiszteletet nem mutattok a másik felé? Imádom, mikor ki vagytok akadva, hogy ki miért szól úgy hozzátok, ahogy, miközben úgy beszéltek másokkal, idegenekkel, mint egy darab sz*rral. A való életben is ekkora a szád Kedves, vagy csak interneten szeretsz szájhőst játszani? Fogd a Micimackós taksidat, és feküdj le nyolckor alukálni, mert neked még erre van szükséged, nem másra! blink.gif
Pofám leszakad emberek! Mit képzelnek itt magukról egyesek?! Megszabják azt felnőtt embereknek a 12-13 évesek, hogy mit írhatnak és, hogy hova. Ti ilyenkor normálisak vagytok, jól érzitek magatokat?! Persze, hogy ellenszenvet váltotok ki ezzel az alpári tajp*raszt viselkedésetekkel. Nehogy már a nyúl vigye a puskát, mert megeszem a kalapomat! ohmy.gif


Egy hatalmas szívből jövő elismerés! wink.gif Nem a legszebben, de mindent leírtál, amit mi, értelmes emberek javarészt csak részletekben adagoltuk, hátha úgy könnyebben felfogják. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. november 01. 08:46 #432
Dinci
Dinci
 
StátuszBYTHEWAY *-* <3 ONE DIRECTION *-* <3 sokkos állapot :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.01.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 188787
Offline offline
Ugye ez nem igaz?
2012. november 01. 09:05 #433
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Köszönöm szépen nektek, hogy szórakoztattok az egyébként is unalmas óráimban smileeee.gif
Kezdetben nagyon felb*szták az agyamat a kis rajongók, ugyanis látszik,hova fejlődik a világ, azt hiszik nagyobbak a maguk 13 évével, és ván direksön rajongással. Addig, míg nem fontoskodnak, és nem dugják bele az orrukat minden kevésbé istenítő kommentbe, addig elvárható, sőt, magától értetődő dolog, hogy az antik is tiszteletben tartják a rajongók véleményét. Na most ez megtörtént. De a rajongóknak természetesen bele kellett szólniuk, és ki kellett állniuk az 1D mellett, hiszen miért is ne. Na de ilyen minősíthetetlen, alpári, és tiszteletlen formában úgy gondolom jogos, ha Beyla, vagy valaki más kiakad, és ezt hangoztatja is. Hiszen:miért is ne? Ha már ti voltatok olyan bátrak, mert ugye így neveltek titeket, és beleszóltatok mindenbe, most látjátok csak igazán, hogy míg az 1D-t ti, fiatalok istenítitek, az érettebb, felnőtt emberek ezt addig tartják tiszteletben míg ti is őket. Odáig nem is volt probléma, hogy nem szeretem az 1D-t, szeretem az 1D-t, de aztán jöttek a személyeskedések. És ki kezdett el személyeskedni? Hát természetesen a bölcs, kulturált Ván Dí rajongók. Köszönöm hogy meghallgattátok az igazamat, de elsősorban talán a kis rajongóknak kéne elgondolkozni wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Beckie, Beyla, MadHatter
2012. november 01. 09:43 #434
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
ZitaTwilight:
Mondtam, hogy van egy-két kivétel (bár az AC/DC, Guns N' Roses, meg a KISS nekem pont a zaj kategóriába tartozik =D). Rockból csak az olyat szeretem, ahol az énekes énekel, nem pedig üvöltözik a mikrofonba. =) Pl.: Evanescence, vagy a Queen. Inkább hallgatom a poppos "nyavíkolást" - ahogy te fogalmazol - mert legalább egyben marad a dobhártyám... ^^
2012. november 01. 09:58 #435
Szandi2002
Szandi2002
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez♥,Demi Lovato♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 398
Csatolások: 56
Azonosító: 162484
Offline offline
Remélem ez nem igaz, hisz óriási hibát ejtenének. Nem csak a rajongóinak ártanának, hanem a hírnevüknek is. Imádom őket, és nem akarom, hogy eltűnjenek. sad.gif heart.gif
2012. november 01. 10:16 #436
KittenKat
KittenKat
új tag
 
StátuszKittenKat még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 3
Azonosító: 172392
Offline offline
Édes Istenem könyörgök igaz legyen a hír!
2012. november 01. 10:18 #437
cicusmicus8
cicusmicus8
b!tch
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 31
Azonosító: 184793
Offline offline
istenem kérlek legyen igaz a hir meghajolo.gif
2012. november 01. 10:52 #438
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
remélem hogy csak egyéves szünet lesz biggrin.gif olyan üresek lesznek nélkülük a zenecsatornák sad.gif
2012. november 01. 11:06 #439
LuJzika1
LuJzika1
új tag
 
Státusz~A mosollyal az ember fényt gyújthat önmagában.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.28.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 181786
Offline offline
úgyse igaz de remélem:)
2012. november 01. 11:07 #440
- törölt felhasználó -    
szerintem ez nem igaz. ki lenne olyan hülye, hogy pont akkor hagyjon abba valamit, amikor az a legjobban megy neki??
30 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok