Starity

Christina Aguilera újjászületése Lotus formájában

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 16. 17:40 #41
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett. Részletgazdag, jól megfogalmazott, igazi mestermunka. smileeee.gif
Nagyon tetszik az album, csak az introkat hiányolom belőle. Azok a legjobb részek Christina albumain mindig. Én legalábbis azokat élvezem a legjobban, ahogy bevezet a következő számba. Attól lesz olyan egybefogott, egy egész történetet elmesélő album. Így meg kicsit olyan az érzésem, hogy csak jó számokat random rápakoltak a lemezre. Még nem tudom, hogy hosszútávon mi lesz a kedvencem, de jelenleg nagyon szeretem a Cease Fire-t, a Just A Fool-t, a Circles-t és a Shut Up-ot. De az abszolút kedvencem a Red Hot Kinda Love, abban valahogy van valami, az a lüktetés nagyon tetszik benne. biggrin.gif Igazából mindegyik szám nagyon jó, egyedül talán az Around The World nem tetszik annyira, az tök olyan mint egy Rihanna szám (az unalmas fajtából). Mindent egybevetve jó album lett és remélem, hogy visszaküldi Christinát a toplisták élére, mert ő megérdemli. smileeee.gif

Ja még csak annyit, hogy remélem kiadja a Just A Fool-t és a Cease Fire-t kislemezként. A Just A Fool hihetetlenül jól teljesít az iTunes-on, ahhoz képest, hogy csak egy album-track. A Cease Fire-ből pedig olyan állat háborús klipet lehetne csinálni, hogy csak na...
5 felhasználónak tetszik: katara, Im a SlaveForBritney, Mia, Pöttömke, Black Hearth2
2012. november 16. 21:30 #42
- törölt felhasználó -    
Nekem is vegyes érzéseim vannak, és nagyjából már mindent le is írtak előttem, de hát ezért van a fórum, meg mostanában úgysem firkálgatok sokat.
Szóóval... Elős hallgatásra jobbat vártam. Olvastam hogy sokan hiányoljátok a Stripped-es vonásokat, és igazatok is van ha már így be is lett harangozva, de ezt nem hiszem hogy a hangzásra hanem a mondanivalóra értették. A másik meg. A Bionic és ez az egész a "harcos vagyok" cucc. Őszontén szólva szerintem ez most nála aktuálisabb mint valaha, de legalábbis jobban mint a Bionic-nál. Ott főleg a játékosságra figyelt hiszen akkor született meg a kisfia, a komolyabb dalok azok csak később jöttek amikor válófélben voltak, és ha jól tudom (de javítsatok ki ha tévedek) nemsokkal az album megjelenése után/előtt váltak el. És ugye azután jöttek sorba az úgynevezett "csapások". A Bionic bukása, akkor kezdődtek a magánügyi problémái, botlás botlás után, ez az új pasi, ugye a rendőrséges incidens, azzal vádolták hogy veri a fiát, Etta halála, és ezek csak fokozódtak azzal hogy mindennapos téma volt az hogy hogy néz ki. Nem csodálom hogy besokalt. És itt most kiélheti és kitombolhatja magát.
És itt sem a mondanivalóval van gond, hanem a hangzással. Az igazság az, hogy ennél, Christina MINDEN (még a Bionic) albuma is érdekesebb, és különb valamiféleképpen más volt, valami volt benne ami nem olyan mint az a "zene" ami ma folyik a csapból éjjel-nappal. Mert újat kipróbálni, nem félt attól hogy mi, lesz csak ment a maga feje után és én ezt hiányolom ebből az albumból. Christinát. Olyan mintha meg akarna felelnei a mai ízlésnek, ami nem jó, hozzá mérve pedig szinte hihetetlen hogy ilyesmire vetemedik. Mintha nem is tudom félne attól hogy ez sem fut be mint a Bionic, ami szerintem iszonyatosan jó album lett. Akárki akármit mond mennire pimasz és szókimondó lett ez az album, és hogy nem tudja hol a határ, már korántsem mer annyira kockáztatni, feltenni minden egylapra mint akkoriban. És ez hiányzik. Nem akarom hogy olyan legyen "mint a többi". Mindent összevetve még párszor meghallgatom, kivesézem és talán ezt is megszeretem.
4 felhasználónak tetszik: katara, Im a SlaveForBritney, Mia, Black Hearth2
2012. november 16. 22:08 #43
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
szerintem kerülnie kellett volna max martint. de azért van ebben a lemezben lehetőség. csak meg kell adni neki, h hasson. lehet nem teljes egészébe, de vannak rétegei amik hatásosak. cease fire... pl smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2012. november 16. 22:13 #44
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (katara @ 2012.11.16. 22:08)
szerintem kerülnie kellet volna max martint. de azért van ebben a lemezben lehetőség. csak meg kell adni neki, h hasson. lehet nem teljes egészébe, de vannak rétegei amik hatásosak. cease fire... pl smileeee.gif

Ja, amúgy szerintem is kerülhette volna Martint...Ő írta a Your Body-t ugye? smileeee.gif
2012. november 16. 22:35 #45
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2012.11.16. 22:13)
Ja, amúgy szerintem is kerülhette volna Martint...Ő írta a Your Body-t ugye? smileeee.gif


ja, ja! épp nézem a listát... és azért hol van ott xtina neve: lotus intro, army of me, sing for me, blank page, cease fire, circles, best of me, light up the sky, empty words, shut up csak, h a mondandóra fektessünk hangsúlyt, mert azért ezekben ott van. és jó részükben alex da kid volt vele.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Glamster, Black Hearth2
2012. november 16. 22:42 #46
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (katara @ 2012.11.16. 22:35)
ja, ja! épp nézem a listát... és azért hol van ott xtina neve: lotus intro, army of me, sing for me, blank page, cease fire, circles, best of me, light up the sky, empty words, shut up csak, h a mondandóra fektessünk hangsúlyt, mert azért ezekben ott van. és jó részükben alex da kid volt vele.

Jaja...Az a Alex da Kid csak producerként, vagy dalszerzőként is közreműködött dalokban? Mert én is nézek egy listát, csak nem biztos, hogy helyesen van írva... unsure.gif
2012. november 16. 23:10 #47
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2012.11.16. 22:42)
Jaja...Az a Alex da Kid csak producerként, vagy dalszerzőként is közreműködött dalokban? Mert én is nézek egy listát, csak nem biztos, hogy helyesen van írva... unsure.gif


nagyjából kétféle producer van a zenei szakmában: az egyik a pénzügyeket intézi, a másik a zenét szerzi/írja. angolban mintha a zeneszerző: producer(s), a szövegíró: writer(s) lenne. de ez az alex gyerek azért ért a billentyűkhöz is, szóval szerintem dalszerző is itt a srác. de nekem bejött eddig amiket csináltak együtt.
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2012. november 17. 14:48 #48
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Akkor így a többiek után én is végigrágtam még egyszer a lemezt, és a következőkre jutottam: nekem valamiért nagyon tetszik. heart.gif
Természetesen vannak hibái, vannak lerágott csont témák, és nem egy Stripped, azt el kell ismerni, de összességében mégis ütős, és remek album lett.
A legtöbb szám meg tud fogni, sőt a többség elsőre elérte ezt, ami nekem azért számít sokat, mert azokat tartom a legjobb daloknak, amiket első hallásra meg tudok szeretni.
A lazább, pörgősebb dalok sem idegesítenek, vagy tekerem át őket kapásból, pedig bevallom, a Bionic-on nem is egy olyan track volt, amit fél perc után minden lelkiismeret furdalás nélkül kikapcsoltam.
Itt is, ahogy eddig majdnem minden albumán a mondanivalóval rendelkező, mélyebb tartalmú, erőteljes dalok, balladák fogtak meg, mert ez az erőssége, ez áll neki a legjobban, bárki bármit mond. Az Army of Me és a Blank Page máris a szívem csücskei, mindkettő hangulata magával ragadó és fantasztikus. A Sing For Me és a Best of Me is remek dalok, de a Just a Fool kiemelkedően jó. Blake-kel valami csodásat alkottak, az összes szőrszál állt a kezemen, ahogy hallgattam, és természetesen jó értelemben írom ezt.
A Make The World Move-ot annyira nem tudom hova tenni, kicsit kusza, úgy érzem kettejük duettjéből ki lehetett volna hozni valami nagyságrendekkel jobbat is, de ezt a dalt sem akarom áttekerni, hallgatható.
A Red Hot Kinda Love, a Your Body és a Let There Be Love nekem egy kategória, mindhárom nagyon tetszik, igazi klubzenék, táncolósak, pörgősek.
Ami még nagyon bejött, az a Circles odamondogatása és hangulata, zseniális ez a nő, ahogy ilyen zenéket kiad a kezéből. A szövegen is jót mosolyogtam, telitalálat.
A többi dal számomra még kérdőjeles, ízlelgetem őket, emésztem. A bónusz számok sem tudtak egészen megfogni, de ahogy telik az idő bizonyára ez még változni fog.
Az az igazság, hogy a lemez valóban kusza, kicsit ömlesztett, nincsen egy igazi központi téma, ami köré épülne, mégis betalál. Nekem borzasztóan tetszik ez az összevisszaság, sokkal jobban bejön, mint anno a Bionic robotos-gépesített témája, hangzása, ez a kavalkád az én lelkemhez közelebb áll.
Úgy érzem rövid időn belül nagyon meg fogom tudni szeretni a Lotus-t, és ennek őszintén örülök, mert hiányzott már ez Christől.
Arra csak nagyon röviden reagálnék, akik írták, hogy nem művészi az album, vagy elfelejtett volna énekelni... én ezt abszolút nem éreztem, csodálkoztam is, amikor olvastam. A hangja számomra itt is csodás, ahol kell könnyed és gyengéd, ahol kell erőteljes és odavágó. De persze mindenkinek megvan a saját ízlése, én örülök, hogy engem ennyire eltalált ez a lemez, mert tényleg hiányoltam már, hogy ismét így tudjak rajongani valamiért. smileeee.gif

Ó és katara, a cikk valami nagyon jó lett, élvezet volt olvasni, nagyon örültem neki! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: katara, Pöttömke, Im a SlaveForBritney, Black Hearth2
2012. november 17. 16:42 #49
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
szerintem minden Chris hangjáért rajongó így van most ezzel. emléxem, h amikor a Back To Basics promóját építették fel, akkor nekem is voltak kétségeim, h húú, bázz... jazz, blues, soul.. ezek rég kimentek a divatból és inkább réteg zenék... de azóta megbékéltem a ténnyel, amire akkor jöttem rá: legyen bármilyen is a stílusa, a világa a lemeznek/daloknak, az Ő hangja lesz a garancia arra, h meg lehet szeretni az új anyagot is.
a hozzá hasonló előadók szerintem azért is érdemelnek több odafigyelést és toleranciát, mert az addig kevésbé ismert v ismeretlen színeket újra felfedezhetik maguknak és nekünk egyaránt, amivel az adott zenész/énekes csoportokra is azért felhívhatják a figyelmet.
olyan értékfenntartásnak lehetne nevezni. (na persze kivétel azok, akik kisajátítják ezeket és úgy adják be a világnak, h "ő sz*rta a spanyol viaszt...")

na de szerintem aki tud nyitott szemmel, füllel járni, csak az jár jól az életben, mert több jó dolog megélésére van lehetősége a hozzáállása miatt cool.gif
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Mia, Im a SlaveForBritney, Black Hearth2
2012. november 18. 09:08 #50
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
szép ez akép róla
2012. november 27. 20:19 #51
- törölt felhasználó -    
A kép kifogástalan ..... De, láttátok hogy nincs nyaka?
uhhh... :S
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok