Starity

Életrajzi film készül a One Directionről

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 21. 12:05 #1
- törölt felhasználó -    
Katy Perry 3D-s filmjéhez hasonló produkció készül a One Direction karrierjéről is, mely 2013-ban lát napvilágot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. november 21. 12:17 #2
BlazeB
BlazeB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.14.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 177789
Offline offline
Mostanság kezdtem megkedvelni a srácokat! Szerintem jo az uj albumuk (fiu létemre mondom), de azért én még nem csináltatnék velük filmet!! korai! de ők tudják!
2012. november 21. 12:22 #3
- törölt felhasználó -    
Na ne szórakozzanak már! Inkább olyan együttesekről kéne dokumentum filmeket csinálni, akik már régóta a szakmában vannak, nem mint ezek a srácok, akiknek a tojáshéj még a seggükön van :S
10 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Törpemókus, Black Hearth2, Destiny015, Beyla, Vain, Hustler, bibicsibi, Tussz, Grace Benning
2012. november 21. 12:23 #4
- törölt felhasználó -    
Mint tudjuk a One Direction sikert sikerre halmoz,szerintem ez sem lesz máshogy és,hogy Bieber nagyot bukott és Katy-nek a filmjére nem voltak annyia kíváncsiak attól még a One Direction-ére kíváncsiak lehetnek és többet is kaszálhatnak,mint Justin.Ami azt illeti már nagyon várom tuti,hogy tökéletes film lesz.
2012. november 21. 12:29 #5
Drrtf
Drrtf
 
Státusz♫Más is lehetne csak gondold végig. Csukd be a szemed és szállj fel az égig..♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.13.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 1
Azonosító: 147188
Offline offline
húú ez de jóó smileeee.gifmár várom biggrin.gif
2012. november 21. 12:31 #6
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
aztaaa nem is tudtam, hogy olyan nagy tapasztalattal rendelkeznek, és annyira sok nyomott hagytak a zenei világban, hogy csak na dry.gif
persze,hogy megérdemlik az életrajzi filmet hiszen annyira idősek és igazi veteránok a zenei világban..na ne vicceljünk 110.gif
2012. november 21. 12:32 #7
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Pofám leszakad, komolyan! ohmy.gif Életrajzi film?! Mégis mi a jó Istenről?! Ez az öt kölyök aztán olyan sokat élt a 16-17 évével, hogy rögtön önéletrajzi filmet kell csinálni. Mégis mire fel?! Mit tettek le ezek az asztalra, hogy máris ilyen kitüntetésben részesüljenek?! Igen, Michael Jackson vagy Whitney Houston megérdemelte, hogy filmet csináljanak róla, mert ők legendává nőtték ki magukat, és már akkor zenéltek, amikor a vándájreksün tagjai még kósza gondolatként sem merültek fel. unsure.gif Én személy szerint felháborítónak tartom, hogy az igazi nagy sztárok le sincsenek tojva, de ezekről már önéletrajzi filmet is akarnak készíteni. Ugyanaz, mint Bieber esete: mégis mi a francot raknak bele egy másfél órás filmbe? Habár a Never say never kimaradt és nem is tervezem az elkövetkezendő nyolcvan évben, hogy megnézzem, de valószínűleg az is csak úgy pangott az fordulatoktól és a tartalomtól. Fel nem foghatom, hogy hova fajult a világ! Régen azokról csináltak életrajzi filmet, akik voltak valakik, akik évekig zenéltek és megdobogtatták minden korosztály szívét. Ilyen volt például MJ, Joan Jett és rémlik valami film Freddie Mercuryról is. Most meg? Máris önéletrajzi film jár öt kis nyominak, mert a 10-18 éves korosztály képes eretvágni miattuk. Ezmijez, most komolyan?! Mégis hol állnak ezek a zenei ranglétrán?! Megjegyzem, sehol. Remélhetőleg jövőre mennek a süllyesztőbe, mert odavalóak. Unom már ezt a gusztustalan tömeghisztériát, ami körülöttük van. Egy szavam nem lenne, ha a zenéjük megérintett volna, de egyszerű sz*r popot játszanak, amiből dömping van napjainkban. Semmi különleges, semmi olyan nincs a zenéjükben, ami miatt kedvelhetné őket az ember. Ti, kedves rajongók is, csak azért szeretitek őket, mert plátói szerelembe vagytok esve. Egyébként zeneileg fel sem érnek egy olyanhoz, mint Metallica vagy Guns'n'Roses. De persze, muszáj, mert marketing és üzletpolitika. Hátha még több pénzt sikerül lehúzni a dájreksönerekről. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Törpemókus, Black Hearth2, bibicsibi, Tussz
2012. november 21. 12:33 #8
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Szerintem ez az egész nem jóóó. Dokumentum filmeket természetről szoktak csinálni nem pedig mai sztárokról. 30 év mulva a fiatalok az sem fogják tudni, hogy ki az a Justin Bieber vagy 1D.
2012. november 21. 12:41 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2012.11.21. 12:32)
Pofám leszakad, komolyan! ohmy.gif Életrajzi film?! Mégis mi a jó Istenről?! Ez az öt kölyök aztán olyan sokat élt a 16-17 évével, hogy rögtön önéletrajzi filmet kell csinálni. Mégis mire fel?! Mit tettek le ezek az asztalra, hogy máris ilyen kitüntetésben részesüljenek?! Igen, Michael Jackson vagy Whitney Houston megérdemelte, hogy filmet csináljanak róla, mert ők legendává nőtték ki magukat, és már akkor zenéltek, amikor a vándájreksün tagjai még kósza gondolatként sem merültek fel. unsure.gif Én személy szerint felháborítónak tartom, hogy az igazi nagy sztárok le sincsenek tojva, de ezekről már önéletrajzi filmet is akarnak készíteni. Ugyanaz, mint Bieber esete: mégis mi a francot raknak bele egy másfél órás filmbe? Habár a Never say never kimaradt és nem is tervezem az elkövetkezendő nyolcvan évben, hogy megnézzem, de valószínűleg az is csak úgy pangott az fordulatoktól és a tartalomtól. Fel nem foghatom, hogy hova fajult a világ! Régen azokról csináltak életrajzi filmet, akik voltak valakik, akik évekig zenéltek és megdobogtatták minden korosztály szívét. Ilyen volt például MJ, Joan Jett és rémlik valami film Freddie Mercuryról is. Most meg? Máris önéletrajzi film jár öt kis nyominak, mert a 10-18 éves korosztály képes eretvágni miattuk. Ezmijez, most komolyan?! Mégis hol állnak ezek a zenei ranglétrán?! Megjegyzem, sehol. Remélhetőleg jövőre mennek a süllyesztőbe, mert odavalóak. Unom már ezt a gusztustalan tömeghisztériát, ami körülöttük van. Egy szavam nem lenne, ha a zenéjük megérintett volna, de egyszerű sz*r popot játszanak, amiből dömping van napjainkban. Semmi különleges, semmi olyan nincs a zenéjükben, ami miatt kedvelhetné őket az ember. Ti, kedves rajongók is, csak azért szeretitek őket, mert plátói szerelembe vagytok esve. Egyébként zeneileg fel sem érnek egy olyanhoz, mint Metallica vagy Guns'n'Roses. De persze, muszáj, mert marketing és üzletpolitika. Hátha még több pénzt sikerül lehúzni a dájreksönerekről. unsure.gif

Ne bosszankodj, éppen annak az eklatáns példáját látjuk, ahogy a fiúk gyorsan pénzre próbálják váltani a hírnevüket, amíg van. Néhány év múlva már a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni az 1D, úgyhogy addig kell előállniuk ilyenekkel, amíg van rájuk kereslet. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Im a SlaveForBritney, Black Hearth2, Destiny015, bibicsibi
2012. november 21. 12:46 #10
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
ez az!én nagyon örülök biggrin.gif
2012. november 21. 12:51 #11
DoD619
DoD619
visszatérő vendég
 
StátuszOkey...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 97
Azonosító: 179979
Offline offline
Wááh de váron smileeee.gif Biztos nagyon jó lessz heart.gif
2012. november 21. 13:09 #12
Vivien Vivike Hájas
Vivien Vivike Hájas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 189510
Offline offline
Naaaa végreee óó mmár aligvárom kiváncsi vagyok milyen lesz Harry magyar szinkronja smileeee.gif
2012. november 21. 13:17 #13
hanna1998
hanna1998
visszatérő vendég
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 178151
Offline offline
Alig várom:)
Biztos nagyon jó lesz:)
2012. november 21. 13:22 #14
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Na,hát ez szuper.Nagyon-nagyon örülök neki.Alig várom. ♥
2012. november 21. 13:35 #15
- törölt felhasználó -    
Ennek nagyon orulok. Mar n agyon varom,hogy itt is megjelenjen... smileeee.gif
2012. november 21. 13:35 #16
Pepa1DHarry
Pepa1DHarry
visszatérő vendég
 
StátuszForever Directioner.1D is my life.<3;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.28.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 181738
Offline offline
ááá dejó♥ smileeee.gif már vártam:)
2012. november 21. 13:36 #17
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
juj, de várom biggrin.gif már hallottam amúgy, de biztos király lesz biggrin.gif
2012. november 21. 13:42 #18
- törölt felhasználó -    
Nebazz'! 110.gif
Miről fog szólni az a kérdéses életrajzi film? Arról, hogy hogyan küldték őket egyesével hátra a BackStage-be, ahol végül összerakták őket, mert egyenként akkora nullák, hogy észre se venné őket senki? Wow! Arról, hogy csekély tálentummal, de attól sokkal nagyobb médianyomással lehet még boybandeket kreálni a 21. században is?! Esetleg, arról, hogy hogyan csintalankodnak, pletyiznek, eszcsiznek', iszcsiznak', beszélnek az első csókjukról, mag*mlésükről? 110.gif

Már magam előtt látom IMDb: Ratings: 1.6/10 from 10,132 users _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Im a SlaveForBritney, Törpemókus, Black Hearth2, Siistra, bibicsibi, Grace Benning
2012. november 21. 13:59 #19
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Katy van filmje vagy micsoda? ohmy.gif Nem is láttam. Ja és neee milyen film úúr isten omg.gif
2012. november 21. 14:09 #20
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
hurray! megnézem az tuti:)
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok