Starity

Radics Gigi: „Szűzen megyek férjhez!”

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 30. 20:48 #101
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Hát ez rám tartozott x'DD
2012. november 30. 21:35 #102
TVD12
TVD12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.17.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 189838
Offline offline
jó dolog, hogy tiszteli az ilyen dolgokat és nem is tűnik olyan lánynak,mint aki fűvel-fával összefekszik, de szerintem nem fogja betartani
2012. november 30. 22:38 #103
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.11.30. 07:46)
Ha ekkora összhang van/volt, akkor miért nem beszélgetéssel kezdtétek veszekedések helyett? Nem értem... think.gif
Szex-szeretkezés: tulajdonképpen ugyanaz (volt / lenne) a jelentése, csak mióta divatba jött ez a különösen nagy hedonizmus, amit orrba-szájba reklámoznak, bárhová nézel, azóta választják így külön a dolgokat. És engem személy szerint borzasztóan irritál. De ez csak a személyes véleményem.
Ja, egyébként minden másban maximálisan egyetértek. biggrin.gif

Mint minden kapcsolatban, köztünk is voltak problémák, súrlódások és konfliktusok. Az egyik ilyen gócpont az első alkalom óta a fájdalom volt, valamint mellette a rossz fogamzásgátló tabletta, ami úgy elvitte a szexuális étvágyamat, mint a fene. Ilyenkor persze, belementem, hogy oké rendben, mert hát szeretem és mindent képes vagyok neki megadni, még a fájdalom ellenére is, de valahogy ő sem tudta úgy élvezni azzal a tudattal, hogy nekem fájdalmat okoz. Ez pedig nem kevés veszekedést szült. Részben ebben én is hibás voltam, nem csak ő, de mióta leálltam azzal a fogamzásgátlóval (lassan egy éve), azóta a dolgok nem kicsit javultak. A szexualitás egyébként igen is kell egy kapcsolathoz, hogy működőképes legyen, és, hogy őszinte legyek nem egy helyről hallottam már, sőt még tavaly a töri tanárom is mondta, hogy egy kapcsolat alapja a szex és az intelektualitás. Ha valamelyik hiányzik, akkor annak a kapcsolatnak lőttek, valamint rengeteg női magazinban is lehet erről olvasni, úgyhogy nem én találtam ki.XD

A szex és a szeretkezés jelentésén viszont vitatkoznék. Lehet, hogy régen így volt, ahogyan leírtad, nem tudom, mert összesen csak huszonegy éve vagyok a világon, de számomra a szex mindig is a fizikai közösülést jelentette, míg a szeretkezés ennél jóval összetettebb fogalom, mondván, hogy két szerelmes test forr egybe. De szépen fogalmaztam meg!XD Sosem műveltem a hedonizmust, sőt nem is kívánom, de amit egyesek művelnek szórakozóhelyeken... hát én azt sokkal vulgárisabb kifejezéssel tudnám kifejezni, nem pedig a szex szóval. És, ha belegondolunk ez nagyon szomorú... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2012. december 01. 05:33 #104
Alishon.
Alishon.
 
Státusz♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 537
Azonosító: 163409
Offline offline
Nem értem, miért nem lehet ezt elhinni? Minden normális lány, aki tényleg igazi szerelmet akar, az kizárólag a nászéjszakán veszti el, azzal a férfival, akit a világon mindennél jobban szeret. És akkor már biztosra veheti a lány is, hogy szereti őt a pasi, mert megvárta azt, amíg egybekelnek, vagyis nem csak arra hajt. Vannak olyan lányok (két kezemen nem tudnám megszámolni hányat ismerek), akik élvezik ezt, mert még fiatalok. Na, ja. Amikor meg már arra törekednének, hogy családot alapítanának, mondjuk mert kb. 23 évesek, senki nem áll le velük, mert tudják, hogy nem olyan csaj, aki nekik kell, hadd' ne írjam ki ide, hogy mire gondolok. Szerintetek a pasiknak az a csaj jön be, aki rögtön odaadja magát? Az nekik is csak egy játék, csak szórakozás. Ezt a tényt a fiúktól tudom. Jó, lehet, hogy vannak kivételek, de ez szerintem így alap, és tiszta. A kivételek általában 13-17 évesek, akiknek még semmi komoly nem jár a fejében ezt illetően.
2012. december 01. 08:17 #105
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.11.30. 22:38)
Mint minden kapcsolatban, köztünk is voltak problémák, súrlódások és konfliktusok. Az egyik ilyen gócpont az első alkalom óta a fájdalom volt, valamint mellette a rossz fogamzásgátló tabletta, ami úgy elvitte a szexuális étvágyamat, mint a fene. Ilyenkor persze, belementem, hogy oké rendben, mert hát szeretem és mindent képes vagyok neki megadni, még a fájdalom ellenére is, de valahogy ő sem tudta úgy élvezni azzal a tudattal, hogy nekem fájdalmat okoz. Ez pedig nem kevés veszekedést szült. Részben ebben én is hibás voltam, nem csak ő, de mióta leálltam azzal a fogamzásgátlóval (lassan egy éve), azóta a dolgok nem kicsit javultak. A szexualitás egyébként igen is kell egy kapcsolathoz, hogy működőképes legyen, és, hogy őszinte legyek nem egy helyről hallottam már, sőt még tavaly a töri tanárom is mondta, hogy egy kapcsolat alapja a szex és az intelektualitás. Ha valamelyik hiányzik, akkor annak a kapcsolatnak lőttek, valamint rengeteg női magazinban is lehet erről olvasni, úgyhogy nem én találtam ki.XD
A szex és a szeretkezés jelentésén viszont vitatkoznék. Lehet, hogy régen így volt, ahogyan leírtad, nem tudom, mert összesen csak huszonegy éve vagyok a világon, de számomra a szex mindig is a fizikai közösülést jelentette, míg a szeretkezés ennél jóval összetettebb fogalom, mondván, hogy két szerelmes test forr egybe. De szépen fogalmaztam meg!XD Sosem műveltem a hedonizmust, sőt nem is kívánom, de amit egyesek művelnek szórakozóhelyeken... hát én azt sokkal vulgárisabb kifejezéssel tudnám kifejezni, nem pedig a szex szóval. És, ha belegondolunk ez nagyon szomorú... unsure.gif

Én sosem szedtem tablettát és nem is szándékozom. biggrin.gif Ezzel kapcsolatban egy korábbi fórumban már kifejtettem a nem túl népszerű véleményemet, torkomnak is estek, ki is lett moderálva, szóval megtartom magamnak inkább, amit erről gondolok. Mert én nem meggyőzni akarok, csak a saját véleményemet mondom, de ez egyeseknek nem esik le és nincs kedvem vitatkozni azokkal, akik ezt nem értik meg. rohog.gif (nem rád gondolok)
Értem. Vagyis nem teljesen értem. Az oké, hogy fennállt a fájdalom. De ennek lehetnek okai, ami ha 2-3 alkalom után nem múlik, illik utánajárni. Én legalábbis ezt tettem volna mindenekelőtt, és nem a másikat "ostoroztam volna" érte.
Ami a női magazinokat illeti: szemét mind, én nem hogy pénzt nem adok érte, de bele sem lapozok. rohog.gif Ha érdekel valami a témában, akkori inkább előkapok egy orvosi könyvet, vagy valami szakirodalmat és ott nézek utána. rolleyes.gif
Nyilván van jelentősége a szexualitásnak, de nem egetrengető. Megvan annak is a maga ideje, helye, szerepe... Bár tény, hogy valamiért vannak, akik "nagyobb étvággyal" vannak megáldva. Szerintem ez nem igazán normális, de ez megint csak a privát véleményem és pontot is teszek gyorsan a végére, mert még ebből is félreértések következnek a végén... rohog.gif

Idézet
de számomra a szex mindig is a fizikai közösülést jelentette, míg a szeretkezés ennél jóval összetettebb fogalom, mondván, hogy két szerelmes test forr egybe

Itt csak egyet kérdeznék: közösülsz fizikailag olyannal, akibe nem vagy szerelmes?

Nyilván sokaknak természetes válasz erre az igen, én viszont élből elutasítok minden ilyesmit. Vagyis az én értelmezésemben a szex csak olyan dolog, amit a szerelmemmel művelek, ergo két szerelmes test forr egybe...

Az a dolog viszont, ami fizikai közösülés és nem a szerelmes másik féllel esik meg, azt én [is] egészen máshogy nevezném, mint szex. De nem írom le, mert nagyon csúnya és még a végén kitiltanának érte... [de azt tudjuk, hogy ez viszont már a hedonizmusból következik, mint olyan, ugyebár...]
2012. december 01. 10:50 #106
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Hatalmas Szenzáció!
Gigi dolga, szóval eltudja dönteni, h mikor akarja elveszteni.smileeee.gif) Ha jóltudom az apja nem is engedi pasizni.Szóval..
2012. december 01. 11:22 #107
- törölt felhasználó -    
Nos,nem lett tőle szebb a napom de dicséretre méltó hogy így gondolkodik.
2012. december 01. 12:35 #108
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.12.01. 08:17)
Én sosem szedtem tablettát és nem is szándékozom. biggrin.gif Ezzel kapcsolatban egy korábbi fórumban már kifejtettem a nem túl népszerű véleményemet, torkomnak is estek, ki is lett moderálva, szóval megtartom magamnak inkább, amit erről gondolok. Mert én nem meggyőzni akarok, csak a saját véleményemet mondom, de ez egyeseknek nem esik le és nincs kedvem vitatkozni azokkal, akik ezt nem értik meg. rohog.gif (nem rád gondolok)
Értem. Vagyis nem teljesen értem. Az oké, hogy fennállt a fájdalom. De ennek lehetnek okai, ami ha 2-3 alkalom után nem múlik, illik utánajárni. Én legalábbis ezt tettem volna mindenekelőtt, és nem a másikat "ostoroztam volna" érte.
Ami a női magazinokat illeti: szemét mind, én nem hogy pénzt nem adok érte, de bele sem lapozok. rohog.gif Ha érdekel valami a témában, akkori inkább előkapok egy orvosi könyvet, vagy valami szakirodalmat és ott nézek utána. rolleyes.gif 
Nyilván van jelentősége a szexualitásnak, de nem egetrengető. Megvan annak is a maga ideje, helye, szerepe... Bár tény, hogy valamiért vannak, akik "nagyobb étvággyal" vannak megáldva. Szerintem ez nem igazán normális, de ez megint csak a privát véleményem és pontot is teszek gyorsan a végére, mert még ebből is félreértések következnek a végén... rohog.gif
Itt csak egyet kérdeznék: közösülsz fizikailag olyannal, akibe nem vagy szerelmes?
Nyilván sokaknak természetes válasz erre az igen, én viszont élből elutasítok minden ilyesmit. Vagyis az én értelmezésemben a szex csak olyan dolog, amit a szerelmemmel művelek, ergo két szerelmes test forr egybe...
Az a dolog viszont, ami fizikai közösülés és nem a szerelmes másik féllel esik meg, azt én [is] egészen máshogy nevezném, mint szex. De nem írom le, mert nagyon csúnya és még a végén kitiltanának érte... [de azt tudjuk, hogy ez viszont már a hedonizmusból következik, mint olyan, ugyebár...]

Hát mint kiderült rosszat kaptam. Utólag a nőgyógyász természetesen elküldött vérvételre, de mivel a májfunkcióm tökéletes volt, így senki sem gondolkodott váltásban. Mikor fogytam, akkor voltam csak hajlandó elmenni orvoshoz, és itt toltam el. Párom unszolása ellenére sem voltam hajlandó elmenni orvoshoz, mivel megannyi problémával fordultam szakemberekhez és azon kívül, hogy találgattak, az ég világon semmit sem tudtak tenni vagy mondani, hogy mi bajom van. Úgyhogy alapból nem bízok a magyar egészségügyben, emiatt sem akartam elmenni, amiből nem egy veszekedés lett sajnos. Most már így utólag belegondolva, hát hogyis mondjam... nagy a valószínűsége, hogy a rossz fogamzásgátló volt a ludas. Azóta visszajött a szexuális étvágyam is és elkezdtem hízni is, mióta áttértem egy másik gyógyszerre. Van, aki kevésbé aktív, van, aki jobban. Szerintem ez így van rendjén, mert ahogyan hallottam ismerőseimtől a legtöbb kapcsolatban hol az egyik fél igényli jobban, hol a másik. Ez megint a dolog gyakoriságától és természetesen a hormonszint beállásától is függ. Női magazinokat nem túlzottan olvasok, de véletlenül vettem egyet-kettőt a kezembe, és voltak benne ilyenekről szó, csak gondoltam elmondom.XD Egyébként, lenne egy személyes kérdésem. Ha nem fogamzásgátlót szedsz, és élsz nemi életet (azt hiszem valahol leírtad), akkor milyen védekezési módszert választottál? Mert pl. spirált csak az rakathat fel magának, aki már szült egy gyermeket, és feltételezem, nálatok a családalapításhoz még nem jött el a megfelelő idő.

Én nem fekszek le olyannal, akit nem szeretek. Ez a különbség köztem és a legtöbb lány között. Én személy szerint szeretkezek a párommal, de, ha belegondolok, akkor biológiailag szexelünk. Viszont én úgy gondolom, hogyha a két fél kölcsönös szerelmet érez a másik iránt, és ezt másképp is meg szeretnék mutatni, akkor az már szeretkezésnek minősül. Nem tudom, lehet, hogy én vagyok túl csöpögős, de, ha azt mondom, hogy szexelünk, akkor az olyan üres és semmilyen. Sajnos nagyon sokan úgy fekszenek le a másikkal, hogy az ég világon semmit sem érez iránta. Múltkor az egyik osztálytársam mesélte, hogy a 14 éves húga smárolt az egyik fiú haverjával, és az osztálytársnőm rákérdezett, hogy "Ti most jártok?", erre a válasz nemleges volt. Most érted... és a legtöbb fiatal lazán túl van öt aktuson egy bulizós este alkalmával. Nekem személy szerint a gyomrom felfordul ettől, mert ehhez a bizonyos "játékhoz" igen is szükséges a szerelem és a romantika, csak tudod a mai gyermekek, ahogyan észrevettem nem is igénylik. Pedig nekem nagyon jó érzés tud lenni, amikor egy sz*r nap után oda tudok bújni csak szimplán a páromhoz.
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2012. december 01. 13:24 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.11.30. 07:46)
Mert meg sem próbálnak BESZÉLNI RÓLA, egész egyszerűen CSAK MEGBESZÉLNI. Ha valaki tényleg szeret, akkor fontos neki, hogy amit csinál, jól csinálja. És ezt csak KOMMUNIKÁCIÓVAL lehet megoldani. Ha valakinek nem vagy fontos, az tojik rá, azzal nem kell foglalkozni. Mindenki fejleszthető csak akarat és segítség kérdése...
Ha ekkora összhang van/volt, akkor miért nem beszélgetéssel kezdtétek veszekedések helyett? Nem értem... think.gif
Szex-szeretkezés: tulajdonképpen ugyanaz (volt / lenne) a jelentése, csak mióta divatba jött ez a különösen nagy hedonizmus, amit orrba-szájba reklámoznak, bárhová nézel, azóta választják így külön a dolgokat. És engem személy szerint borzasztóan irritál. De ez csak a személyes véleményem.
Ja, egyébként minden másban maximálisan egyetértek. biggrin.gif

Igazából én is ezt szerettem volna, szűzen férjhez menni, sokáig is tartogattam magam, mert csakis annak szerettem volna odaadni magam, akitől visszafelé is azt érzem, amit én iránta. Máig ezzel az emberrel vagyok, 27-én volt 2 éve és lassan 1 éve leszek a menyasszonya. Akkor lehet számolni hány éves voltam, amikor "megtörtént a dolog". cool.gif Büszkén vállalom és vallom, hogy nem kell és szabad 1-2 szép szóért feküdni, lehet játszani, de mást csak annak, akinek a mindent jelented és érzed is. És ha nem működik a szex, nem passzolnak össze a felek, egy idő után valamelyik vagy akár mindkettő kikacsint a kapcsolatból. Szeretheted te akármennyire a másikat, ha a szerelem kiteljesedése - a szeretkezés nem működik köztetek. Nincs szebb egy szerelmes szeretkezésnél. Fejlődni is lehet persze, de minden ember más, van akinek sikerül, van akinek nem.
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, Alishon., Hustler
2012. december 01. 14:51 #110
ericsaade.hu
ericsaade.hu
 
StátuszVan annak oka hogy bunkó vagyok és ez nem fog megváltozni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.27.
Hozzászólás: 638
Csatolások: 105
Azonosító: 159469
Offline offline
ahogy elnézem itt mindenki regényeket ir hát én nem fogok és CanDee Sweet-tel értek egyet hiszen ahoz hogy szeretkezz a barátoddal ahoz elöször szeretned kell hissz benne is van a nevében ennyit tenék hozzá
2012. december 01. 19:44 #111
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.01. 12:35)
milyen védekezési módszert választottál? Mert pl. spirált csak az rakathat fel magának, aki már szült egy gyermeket, és feltételezem, nálatok a családalapításhoz még nem jött el a megfelelő idő.

óvszer

Idézet (Beyla @ 2012.12.01. 12:35)
Nem tudom, lehet, hogy én vagyok túl csöpögős, de, ha azt mondom, hogy szexelünk, akkor az olyan üres és semmilyen.

Na, hát ez a kifejezés engem is idegesít. Közönséges megnevezése a dolognak, ami degradálja a folyamatot. laugh.gif (mert szerintem is maga a biológiai része a szex, és ez csak így, önmagában, három betűs formájában létezik - ragozva /igésítve/ NEM) Tkp. a szex maga a főnév, a szeretkezés, mint olyan pedig az ebből keletkező ige lenne. rohog.gif

Idézet (Beyla @ 2012.12.01. 12:35)
a legtöbb fiatal lazán túl van öt aktuson egy bulizós este alkalmával. Nekem személy szerint a gyomrom felfordul ettől, mert ehhez a bizonyos "játékhoz" igen is szükséges a szerelem és a romantika, csak tudod a mai gyermekek, ahogyan észrevettem nem is igénylik. Pedig nekem nagyon jó érzés tud lenni, amikor egy sz*r nap után oda tudok bújni csak szimplán a páromhoz.

Respect. Magam is így gondolom. meghajolo.gif

Idézet (CanDee Sweet @ 2012.12.01. 13:24)
Büszkén vállalom és vallom, hogy nem kell és szabad 1-2 szép szóért feküdni, lehet játszani, de mást csak annak, akinek a mindent jelented és érzed is.

Ez így van. thumbsup.gif

Idézet (CanDee Sweet @ 2012.12.01. 13:24)
És ha nem működik a szex, nem passzolnak össze a felek, egy idő után valamelyik vagy akár mindkettő kikacsint a kapcsolatból. Szeretheted te akármennyire a másikat, ha a szerelem kiteljesedése - a szeretkezés nem működik köztetek.

Ezzel a gondolattal viszont nem tudok azonosulni és nem értek vele egyet továbbra sem. pardon.gif
2012. december 01. 20:16 #112
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Én erre a kérdésre nem válaszoltam volna, mert nem a sajtóra tartozik, magán ügy. Nos, legalább nem egy könnyű nőcske. biggrin.gif
2012. december 01. 20:35 #113
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Idézet (Tash20 @ 2012.11.28. 21:02)
Ki vesz meg úgy egy cipőt, hogy előtte nem próbálja fel, már bocsi.

Én sem fogalmazhattam volna jobban. A kiscsaj majd férjhez megy szűzen, aztán kiderül, hogy hiába szereti, az ágyban mégsem működik a dolog. pardon.gif
Meg nem csak ez... Egyáltalán nem értem, ennek mi értelme lenne. Miért jó ez neki?
2012. december 02. 09:29 #114
naomi92
naomi92
visszatérő vendég
 
Státusz"Most múlik pontosan, engedem hadd menjen.... "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.06.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 1
Azonosító: 92358
Offline offline
Szerintem jól gondolkozik smileeee.gif másnak is így kéne tenni.
2012. december 02. 10:27 #115
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Szerintem ez azért nem ránk tartozik, hanem rá..
2012. december 02. 12:12 #116
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
Az ilyet minek kell ország világnak elmondani? ohmy.gif
2012. december 02. 16:36 #117
Zsófi1123
Zsófi1123
 
StátuszLife is infinit in possibilities!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 0
Azonosító: 189530
Offline offline
Hát nem vagyok biztos benne hogy meg is tartja de sok sikert neki!
2012. december 02. 19:42 #118
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
én ilyet sose mondtam,h ekkor v akkor fogom elveszíteni. az úgyis jön magától smileeee.gif ha az ember talál egy rendes srácot, akiben megbízik,szereti és ismerik egymást kellően, akkor simán mehet.
2012. december 02. 19:42 #119
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
persze lélekben is felkell rá készülni
2012. december 02. 19:57 #120
- törölt felhasználó -    
és? kit érdekel? mások is vannak így mégsem mondják ország világnak!
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok