Starity

Tragédiával búcsúzik a téli szünetre a Vámpírnaplók

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 04. 20:38 #181
zsozsi08
zsozsi08
 
Státusz"He's your first love.-I intend to be your last"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.31.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 195069
Offline offline
Szegény Carol!!! sad.gif
2013. február 06. 13:22 #182
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
én nagyon sajnáltam,mikor láttam,hogy Rick meghalt...szerintem nagyon klassz színész és sajnálom,hogy nem tér vissza... sad.gif
2013. február 23. 15:01 #183
- törölt felhasználó -    
Szegény Carol!
ELENA szakítás?!! NE MÁR!!!!
Én a hír hallatán majdnem bőgtem!! :'(
2013. június 03. 17:44 #184
Miss Bella Cullen
Miss Bella Cullen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 190239
Offline offline
Beyla
Hihetetlenül gagyi és igénytelen egy sorozat egyébként. Ugyanazt a sztorit dugdossák le az első évad óta a torkotokon, és nem unjátok még? Ja, hát ott van Somerhalder, nektek csakaz a fontos (legalábbis a többségnek), hogy tudja kire csorgatni a nyálát hetente egyszer egy 45 perces epizód keretében. Felfoghatatlan, hogy hogyan élhetett meg ennyit eddig egy ilyen kretén sorozat, míg emiatt a sz*r miatt nem egy sorozatot kaszáltak el. Somerhalderen kívül van benne valami jó, vagy csak azért nézitek? blink.gif

Én is annyira reménykedem benne, hogy a három főszereplőt nyírják ki, mert ez a hisztéria már nagyon unalmas. Még, ha legalább jó lenne, de sajnos még az sem. Unalmas, gagyi, vontatott, nem kicsit kiszámítható és a színészi játék köbö a béka valaga alatt van. unsure.gif Ráadásul mindig úgy próbálják izgalmassá tenni (immáron négy éve), hogy valakit/valakiket kinyírnak és új szereplőket vezetnek be, hogy a későbbiekben azokat is kinyírják. Komolyan, ez olyan, de olyan kreatív! w00t.gif Lassan már Barátok Közt 2.0 lesz, mert ott csinálnak ilyeneket.

Beyla Szerintem te vagy a szánalmas és a gagyi a vámpír naplok egy klassz sorozat nagyon jo szinészekkel szerintem nincsen benne semmi rossz tokéletes ami elenát ílleti szerintem semmi baj vele a karakterét jázsta aki egy : lány aki elvesztette a szuleit a tesojával maradt és nevelo szulei vannak .. rá adásul megkell kuzdenie az érzéseivel és a gonosz hasonmásával és azokall akik meg akarják gyilkolni és ha ez nem lenne elég megtudja hogy a bácsikája a vér szerinti apja és hogy csak ot orokbe fogadták majd meghallnak az igazi szulai a vérszerinti szulei is és a nevelo szulei is elhagya a szerelme meghal a tesoja és számtalan barátja is meghal szval értheto ha levág 1-1 hisztit!!!
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!