Starity

Újra összeállt a Nirvana

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 15. 13:40 #21
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Idézet (ercsi2000 @ 2012.12.15. 08:58)
legendás? legendás az a személy,aki bár már rég halott, de mindenki ismeri a nevét, pl. Michael Jackson.. róluk még sosem hallottam biggrin.gif



És erre még büszke is vagy?!! ohmy.gif Ez csak a te szegénységi bizonyítványod..
3 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, MadHatter, Lilimooo
2012. december 15. 19:55 #22
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.15. 13:34)
Azért nem kell túlzásba vinni, mert ez pl. nem igaz.

Hát ízlések és pofonok, de ez nagyon igaz, amit írtam Mindenkinek megvan a maga kedvence, szerintm nincs még egy olyan, mint a Nirvana és ezzel az érvemmel még csak vitába sem állok, hiszen mindenki aki halotta már legalább egy zenéjüket felismeri az egyediségüket, ennyi pardon.gif De ismét elmondom: ízlések és pofonok rolleyes.gif
És nem összeesküvés elmélet, bizonyítatlan tény pardon.gif
2012. december 16. 03:17 #23
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Ketherina @ 2012.12.15. 19:55)
Hát ízlések és pofonok, de ez nagyon igaz, amit írtam Mindenkinek megvan a maga kedvence, szerintm nincs még egy olyan, mint a Nirvana és ezzel az érvemmel még csak vitába sem állok, hiszen mindenki aki halotta már legalább egy zenéjüket felismeri az egyediségüket, ennyi pardon.gif De ismét elmondom: ízlések és pofonok rolleyes.gif 
És nem összeesküvés elmélet, bizonyítatlan tény pardon.gif


Ne érts félre, én szeretem a zenéjüket nagyon (a Nevermindot annyira nem), de az viszont tény, hogy semmi olyat nem csináltak zeneileg, amit más előttük ne csinált volna meg. De bennük nem is a hatalmas zenei újítás meg a bonyolult zenei megoldás volt a lényeg. Csak az ember hajlamos ezt elfelejteni és legalábbis a legzseniálisabb, legújítóbb bandaként leírni őket, ami valaha létezett, pedig minimális zenei tudás is elég ahhoz, hogy rájöjjünk, hogy ez erős túlzás. Ami nem azt jelenti, hogy nem voltak jók.

Bizonyítatlan tény pedig csak annak vagy az elmélet szerint azoknak létezik, aki ott volt. Mert nekünk, akik nem voltunk ott és nem tudjuk, hogy lehet tény, ha egyszer bizonyítatlan? Én nem tudnék mondani olyan sztárt, aki öngyilkos lett, és egy bizonyos csoport nem kételkedik aktívan abban, hogy tényleg így volt. De megkockáztatom, olyan sztárt sem tudnék mondani, akinél nem akarná az emberek egy része bebizonyítani, hogy nem úgy, amiatt halt meg, ami a hivatalos magyarázat. Sokan pedig ezt kihasználva jönnek elő a dokfilmekkel, könyvekkel, stb., hogy adják alájuk a lovat, ők meg nekik a pénzt, hírnevet. És ügyesen is csinálják ezt. Aki pedig nem tudja elfogadni, hogy valami xy módon történt, nem akarja elhinni, az úgy is rá fog találni arra az opcióra, amit ő hinni akar, ez mindig így van.
2012. december 16. 22:14 #24
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
janet7 utolsó kommentjével egyet értek. Én is szeretem a Nirvanát, félreértés ne essék, tényleg imádom Őket, de (most NE harapjátok le a fejem) ha Kurt nem hal meg, esetleg még ma is él, nem tartanák Őket ennyire nagyra. Hirtelen minden zenészt istenítenek, ha meghal. Csak akkor látják meg bennük a jót, amikor már nincsenek. Például Amy-nél is ugyanez volt.
Számomra Kurt nélkül a zenekar nem az igazi, gondolom a 99 % így látja, ezért nem lehetne ez hosszútávú, bár örülök, hogy egy olyan nagy névvel van itt dolgunk, mint McCartney.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 17. 17:07 #25
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.16. 03:17)
Ne érts félre, én szeretem a zenéjüket nagyon (a Nevermindot annyira nem), de az viszont tény, hogy semmi olyat nem csináltak zeneileg, amit más előttük ne csinált volna meg. De bennük nem is a hatalmas zenei újítás meg a bonyolult zenei megoldás volt a lényeg. Csak az ember hajlamos ezt elfelejteni és legalábbis a legzseniálisabb, legújítóbb bandaként leírni őket, ami valaha létezett, pedig minimális zenei tudás is elég ahhoz, hogy rájöjjünk, hogy ez erős túlzás. Ami nem azt jelenti, hogy nem voltak jók.
Bizonyítatlan tény pedig csak annak vagy az elmélet szerint azoknak létezik, aki ott volt. Mert nekünk, akik nem voltunk ott és nem tudjuk, hogy lehet tény, ha egyszer bizonyítatlan? Én nem tudnék mondani olyan sztárt, aki öngyilkos lett, és egy bizonyos csoport nem kételkedik aktívan abban, hogy tényleg így volt. De megkockáztatom, olyan sztárt sem tudnék mondani, akinél nem akarná az emberek egy része bebizonyítani, hogy nem úgy, amiatt halt meg, ami a hivatalos magyarázat. Sokan pedig ezt kihasználva jönnek elő a dokfilmekkel, könyvekkel, stb., hogy adják alájuk a lovat, ők meg nekik a pénzt, hírnevet. És ügyesen is csinálják ezt. Aki pedig nem tudja elfogadni, hogy valami xy módon történt, nem akarja elhinni, az úgy is rá fog találni arra az opcióra, amit ő hinni akar, ez mindig így van.

Értem, bár én sosem állítottam, hogy ők a legjobbak, egyszerűen megfog a stílusuk, a zenéjük és Kurt hangja. Régebben nem igazán tudtam, hogy Kurt meghalt, egyszerűen halgattam a zenéjüket és imádtam. Valahogy túl elfogult vagyok én velük szemben, hülyeség lenne elkezdeni bizonygatni az igazam rohog.gif Jó zenészek voltak és sajnos már sosem állnak össze pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 18. 08:49 #26
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
A képen jobb oldalt az nem is Dave Grohl xD
2013. február 05. 21:53 #27
- törölt felhasználó -    
Kurt nélkül akk se az igazi
2013. március 02. 17:07 #28
Fbella
Fbella
visszatérő vendég
 
StátuszGondold végig Neked hány hiányzik, és Te hánynak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.08.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 150747
Offline offline
Kurt nélkül...úgy már nem jó.
2013. március 02. 17:09 #29
Fbella
Fbella
visszatérő vendég
 
StátuszGondold végig Neked hány hiányzik, és Te hánynak
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.08.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 150747
Offline offline
ercsi2000..-.- talán azért, mert az énekesük 94-ben meghalt. Nézz utána, a legnagyobb rock együttesek egyike. Bár te hogy is érthetnéd? Manapság a gépzene uralja a világot. RIP REAL MUSIC...
2013. július 04. 13:44 #30
Kawaii0606
Kawaii0606
visszatérő vendég
 
StátuszTévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 297
Csatolások: 406
Azonosító: 139596
Offline offline
Szeretem a Beatles-t, meg a nirvanát is...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok