Starity

Meghalt a Justin Biebert üldöző lesifotós

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 03. 20:26 #141
IFan
IFan
visszatérő vendég
 
StátuszJapán!!!és KOREA!!IMÁDLAK TITEKET!!! :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.09.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 160283
Offline offline
remélem több ember nem mondja azt h ez Justin vagy Justin rajongóinak hibája mert ez tényleg nem az ő hibájuk bár sajna h meghalt és ráadásul munka közben de ha körül tekintőbb lett volna talán még ma is élne..hiszen figyelmeztették őt....
2013. január 03. 20:26 #142
etisz
etisz
 
Státuszetisz még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 166751
Offline offline
Hirtelen azt olvastam 'Meghalt Justin Bieber'.rohog.gif
2013. január 03. 20:34 #143
ivettke01
ivettke01
visszatérő vendég
 
StátuszLove Your Life -Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 172984
Offline offline
ez szerintema paparadzzi hibáj mert nem tartota be a szabályokat mikkor világosan meg monták neki huh.gif
2013. január 03. 20:37 #144
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Hm... érdekes és figyelemre méltó eset. Amennyiben a történeteket reálisan próbáljuk áttekinteni, ki kell, hogy jelentsem: ez nagy helyzetfelmérésképtelenségre vall a paparazzo részéről. Néhány kép nem ér meg annyit, hogy egy ember elveszítse miatta az életét, ha mégoly híres énekesről van is szó.
2013. január 03. 20:38 #145
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
És egyetértek Beylával is egyébként, a legteljesebb mértékben.
2013. január 03. 20:39 #146
Heni500
Heni500
visszatérő vendég
 
Státusz♫♪ Seventeen - Mansae ♫♪ Monsta X - Rush ♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.17.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 1
Azonosító: 191791
Offline offline
szegény...sajnálom
2013. január 03. 20:42 #147
- törölt felhasználó -    
Hát sajnálom de lesifotós értelembe utálom őket...
Persze nem kívánom senkii halálát... sad.gif smileeee.gif
2013. január 03. 20:45 #148
Lauri1D
Lauri1D
új tag
 
Státusz~Never give up on your dreams~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.17.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 189866
Offline offline
Azé.. Jobb hogy ő halt meg mind inkabb JB. De en sem örülok a halalanak nem kivanhatom h haljon meg, nem artott JB- nek szval .. Kar volt eze az egeszert milyen vilag..
2013. január 03. 20:49 #149
fannika6
fannika6
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak Justin Bieber!! életem szerelme ;) <3 örökkön örökké LOVEEEEE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 184299
Offline offline
teljes mértékben a fotós hibája..figyelmeztették de nem állt meg!! ez nem Justin hibája nagyon nem!! sajnálom a fotóst de már meg kéne húzni a határokat,és nemcsak a pénzen kéne hogy járjon az esze a fotósoknak!! tongue.gifP
I LOVE JUSTIN!!!!!! <3 <3 <3 <3
2013. január 03. 20:55 #150
- törölt felhasználó -    
A fotós hibája.Részből meg is érdemelte.Nem örülök neki hogy meghalt,de még figyelmeztették is hogy ne csináljon hülyeséget.Ő hibája.Ennyi
2013. január 03. 21:26 #151
Luulu
Luulu
visszatérő vendég
 
StátuszHa táncolsz, élsz...ha élsz, táncolsz.♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 179549
Offline offline
Ezzel van tele a sajtó. Bár megértem, hogy most ezzel foglalkoznak mert Justin Bieber. Félre ne értsétek, szeretem és tisztelem Justint.. de na.. m1. smileeee.gif
Én úgy gondolom, hogy ez a baleset a fotós óvatlanságából származik. Figyelmeztették, de nem, ő ment tovább. Bár igaz csak a munkáját végezte. Én személy szerint sajnálom. :/ (és gondolom ebből egy olyan cikk született volna amit teljesen félre lehetett volna érteni) És ahhoz képest, hogy mi történt, hogy "üldözték" Justint nagyon normálisan reagálta le a dolgot.
Én ezért is szeretem... I heart.gif JB !
2013. január 03. 21:28 #152
- törölt felhasználó -    
Hát itt a fotós csak részben hibás, úgy látom páran nem olvasták el az egészet vagy nem veszik figyelembe, hogy mi is történt. Jó, tudom, felfogtam, hogy a fotósnak nem kellett volna kiszállni néhány képért a kocsijából,és értem,hogy a rendőrök is figyelmeztették a veszélyre,de akkor is csak részben hibás.
1: Miért nem fogták le,hogyha nem hallgatott a figyelmeztetésre,legalább addig, amíg el nem mennek a Ferrárival? Hiszen a rendőrök dolga a rend fentarzása.
2:Vagy az a sofőr miért nem figyel az útra amikor vezet? nem igaz, hogy az ember nem vesz észre egy másik embert...biztos nem volt annak se olyan fontos dolga,hogy elüssön egy embert.
3: Meg lehetett volna mondani vagy mutatni, hogy Justin nincs a kocsiban, és szerintem biztos visszaült volna a kocsijába.
Amúgy Justin hozzászólása is elég fura volt, ha nem teszi hozzá hogy „és persze maguknak a fotósoknak is” úgy hangzott volna,mintha a fotós megérdemelte volna,de van benne igazság,én se értem,hogy eddig,hogy nem hoztak az ilyen esetek elkerüléséért egy törvényt,de én azt se értem még,hogy Justin miért nem enged meg pár képet a fotósoknak,így is annyi kép van róla most egy-két kép pluszba mit számít,de a fotósok is visszavehetnek magukból a rajongókkal együtt.( az elvetemült,mániákus rajongók,akik nem tudják hol a határ, nem a normálisoknak szólt).
2013. január 03. 21:45 #153
Luulu
Luulu
visszatérő vendég
 
StátuszHa táncolsz, élsz...ha élsz, táncolsz.♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 179549
Offline offline
Skylar.The.Best. egyet értek veled!! smileeee.gif
2013. január 03. 21:46 #154
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Skylar.The.Best. @ 2013.01.03. 21:28)

2:Vagy az a sofőr miért nem figyel az útra amikor vezet? nem igaz, hogy az ember nem vesz észre egy másik embert...biztos nem volt annak se olyan fontos dolga,hogy elüssön egy embert.

Látszik, hogy még soha sem vezettél. Elém egyszer léptek ki, de akkor káromkodtam, mint a kocsis, hogy a valagát miért az úttest kellős közepén kell riszálni. Az volt a szerencsém, hogy az autó féke nagyon jó volt, így a féktáv nagyjából fél méter volt, bár amúgy sem hajtottam gyorsan. Bőven elég, ha valaki kicsit gyorsabban megy. Nem tudod megállítani az autót, mert úgy, ahogyan a vonatnak, a kocsinak is van mozgási energiája és féktávolsága. Idő kell, hogy megálljon, és ha hirtelen lépsz ki, akkor akármennyire is figyel a sofőr, bármennyire is ott vannak a reflexei, nem tudja megállítani a kocsit. Én inkább a sofőrt sajnálom a legjobban - igaz, hogy baleset volt, mert ez az volt, de tudjátok, azzal a tudattal együtt is kell élni, hogy valakit megölt. Rosszabb a börtönnél.
2013. január 03. 22:39 #155
- törölt felhasználó -    
Beyla,hát igen még nem vezettem,mert előbb még megszerzem a jogsim,de ültem már úgy kocsiban, hogy más vezetett és mi is majdnem elütöttünk valakit...egy részeg bicajost...minket is a jó fék mentett meg. Nem mondtam azt, hogy teljesen a sofőr hibája volt,persze,hogy nem az övé,de azért van a sebességhatár,amit sokan nem tartanak be,hogy elkerüljük a baleseteket...értem amit mondasz...mindenkinek figyelni kellene és akkor nem lenne annyi baleset, csak ezt a kartam kifejteni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 03. 22:52 #156
- törölt felhasználó -    
Tényleg remélem, hogy hoznak erre a paparazzi dolgora vmi törvényt, tessék már az emberélet is kockán forog a képekért. Isten nyugasztalja! sad.gif
2013. január 03. 22:54 #157
kattan5
kattan5
új tag
 
Státuszhurrá vége van a sulnak !!!!!!! :):):):):):):)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 157065
Offline offline
Ilyenkor tudom sajnàlni a sztárokat csak egy gond a fejükön ....
2013. január 03. 23:17 #158
- törölt felhasználó -    
nyugodjon békében! velvet_ikon teljesen egyetértek veled!
2013. január 03. 23:46 #159
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Skylar.The.Best. @ 2013.01.03. 22:39)
Beyla,hát igen még nem vezettem,mert előbb még megszerzem a jogsim,de ültem már úgy kocsiban, hogy más vezetett és mi is majdnem elütöttünk valakit...egy részeg bicajost...minket is a jó fék mentett meg. Nem mondtam azt, hogy teljesen a sofőr hibája volt,persze,hogy nem az övé,de azért van a sebességhatár,amit sokan nem tartanak be,hogy elkerüljük a baleseteket...értem amit mondasz...mindenkinek figyelni kellene és akkor nem lenne annyi baleset, csak ezt a kartam kifejteni.

Ja, oké, na nem bunkó akartam lenni, meg lehordani téged, csak fáradt vagyok. úgyhogy bocsesz. biggrin.gif Ilyenkor este nekem sem az igazi már a felfogásom. De akkor tudod miről beszélek úgy nagyjából. Előtte anyu is ütött majdnem el valakit - az is szintén egy biciglis volt zenével a fülében -, de közel sem ijedtem meg annyira, mint amikor én ültem a kormány mögött és én fékeztem bele. Perceken keresztül remegett a kezem, félre is kellett állnom úgy egy jó öt percre, mert a kormányt nem tudtam egyenesen tartani, váltani meg képtelen voltam. Akkor jöttem rá, hogy vezetni nagyon nagy felelősség és nem gyerekjáték. Tény, lehet, hogy a sofőr is hibázott, ebben igazad van, de én is éltem át hasonló helyzetet, és sajnos van olyan, hogy az autós nem tud megállni, akármennyire is akar, akármennyire is a helyén vannak a reflexei. Magyarországon azért van annyi baleset, mert az emberek nem figyelnek egymásra. Engem egyszer a Tesco parkolójában ütöttek el majdnem, mert az idiótája elfelejtette a tükröt használni tolatásnál. Egy hónapja meg a jobb középső ujjamat mutattam egy autósnak, aki sötétben jött és a távolsági fényszórója sem égett. Majdnem elütött engem, anyut, meg a húgomat, az volt a szerencsénk, hogy időben észrevettem az autó közeledését, mert elsőre olyan volt, mintha parkolt volna, hiszen a tábla ott nem tiltotta. Persze a nyomorék gondolom részegen vagy belőve hajtott végig a városon megszegve a Kresz tucatnyi szabályát. Én is azt vallom, mint amit te is, hogyha az emberek betartanák a szabályokat, akkor nem lenne ennyi baleset, mint napjainkban. Nem is igazán vezetek, hogy őszinte legyek. Három éve megvan a jogsim, egyszer-kétszer ültem csak volán mögé, de egyszerűen félek, hogy meghalok. Hiába tartom be én a szabályokat, ha a többi ember nem, és sajnos mindig az éli túl, aki a balesetet okozta.

Ha vezetnék is, akkor maximum majd az USA-ban fogom megtenni. Ott talán nem anyáznak minden alkalommal, ha nem indulsz el 0,01 másodpercen belül. Erre is volt példa már - reggel hétkor ültem a kocsiban, zöld volt a lámpa és kicsit elbambultam pár másodpercre. A gyökerek meg elkezdtek dudálni, hogy induljak. Na, mindegy, még tudnék mesélni, de egyszerűen elborzaszt. A vezetés felelősséggel jár, és azt akartam elmondani ezzel, hogy nem olyan biztos az, hogy ez a sofőr hibája. Na, csak túlragoztam.XD
2013. január 04. 02:49 #160
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Hihetetlen, hogy mennyi mindenre képesek a paparazzik egyetlen fotóért. Szerintem Justin jól reagálta le.
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok