Starity

Klippremier: One Direction — Kiss You

18 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 09. 20:39 #261
csenge19
csenge19
új tag
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 193164
Offline offline
úúú de jóóó *_*<3
2013. január 09. 21:38 #262
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Fergeteges klip lett, fiúk! smileeee.gif Tényleg jól sikerült, gratulálok! smileeee.gif És persze a szám is a kedvenceimhez tartozik! wink.gif
2013. január 09. 23:24 #263
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Ezt az oldalukat szeretem a legjobban! Édesek benne, és nagyon hülyék! heart.gif
2013. január 09. 23:46 #264
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Őszintén szòlva én nem dobtam hàtast se a daltòl,se a kliptől.
Soha nem szerettem a bandàt,valami van bennük ami kifejezetten elveszi a kedvemet még attòl is,h ràjuk nézzek.Viszont gondoltam adok nekik még egy esélyt és megnézem a klipet,de nem sikerült meggyőzniük.A dalnàl màr csak a klip rosszabb,nem értem mi benne olyan "egetrengető" ,h ennyire istenìtve legyen vagy a dal vagy a banda.
2013. január 10. 08:46 #265
PoseidonXD
PoseidonXD
 
Státusz:) Bulii az all Time-ban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 186
Azonosító: 192186
Offline offline
Nekem nagyon bejon a dal!! biggrin.gif :X
2013. január 10. 10:45 #266
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet
Misao 
Ó nem kell szegény Misaót sajnálni, jelenleg majd le fordul a székről.  Inkább szórakoztatnak ezek a butuska rajongók által írt hozzászólások,mintsem felidegesítenek.  Hihetetlen mennyire setít elméjű a mai fiatalság nagy része. Képesek ilyen ocsmány és elfogadhatatlan hangnemben komunikálni a kritikusabb egyedekkel,akik torkán nem lehet lenyomni minden szemetet. Remélem minnél hamarabb lecseng ez a ván dájreksön,herí sztájölsz,"imádom ilyen kis boldondok" és egyéb láz is. Lassan kezd olyan lenni mint egy betegség.


Na idefigyelj! Lehet, hogy te nem szereted őket, de más meg elképzelhető, hogy igen, és csak megpróbálják megvédeni a kedvencüket! Jó igaz, ezt mondjuk tisztes határokon belül kéne megoldani, de mit vársz a 9-10 évesektől.. unknw.gif Másrészt neked lehet, hogy Ők megint csak egy tehetségtelen idióták, de valakinek nem! Én Directioner létemre azt mondom, hogy a klip az most tényleg nem lett jó, és a zene is lehetett volna jobb... pardon.gif
2013. január 10. 12:29 #267
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
imádomimádommádomimádom és imádom! a klipet, a számot, őket..♥
2013. január 10. 14:10 #268
Csengi19990609
Csengi19990609
új tag
 
StátuszSaját életem írója vagyok.sajnos tollal írtam, így nem tudom kitörölni a hibákat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 191723
Offline offline
Legjobb*-------------*♥♥3
2013. január 10. 14:20 #269
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
hát nekem annyira nem tetszik..DE amúgy nem rossz:D
2013. január 10. 14:43 #270
- törölt felhasználó -    
Szerintem egész jó lett. wink.gif
2013. január 10. 15:06 #271
Cher Sugar
Cher Sugar
Rihanna Navy
 
Státusz*HA NEM INDOKLOD A BEJELÖLÉST,SZÍVFÁJDALOM NÉLKÜL ELUTASÍTOM!*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 1869
Csatolások: 0
Azonosító: 165595
Offline offline
Nekem ez most nem jött be :/
2013. január 10. 15:46 #272
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Nekem tetszik smileeee.gif
2013. január 10. 16:25 #273
Niialleeer
Niialleeer
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 191443
Offline offline
Imádom <3 OMG *----*
2013. január 10. 16:28 #274
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Nagyon tetszik a klip es a dalt is imadom. smileeee.gif
2013. január 10. 17:25 #275
Fanni0619
Fanni0619
új tag
 
StátuszHarry Zayn Naill Liam Louis....imádom őket....*.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.12.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 189596
Offline offline
Nagyon jó ez a zene IMÁDOM...biggrin.gif *.* és a klipp is nagyon jóó..wink.gif)
2013. január 10. 18:08 #276
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
Beyla:
"De elgondolkodva a mondatodon, tulajdonképpen azt mondtad, hogy akkor is sikeresek lennének, ha a te ízlésednek megfelelően rossznak titulálnád a tehetségüket. És ez a probléma..."
Azzal a mondatommal,hogy "jó hangjuk van,élvezhetőek,és az,hogy jól néznek ki,csak rátesz egy lapáttal a sikerükre" nem azt értettem,hogy azért szeretem őket,mert helyesek. A zenéjük miatt elsősorban,de az,hogy jól néznek ki,még jobban szerethetővé teszi őket. Nem azért hallgatom őket,mert jól néznek ki-ez nem túl logikus lenne. Ilyen esetben képeket bámulnék róluk éjjel-nappal,de a zenéjüket nem feltétlen hallgatnám. Hát,nálam ez nem így van. Pl. ott van a Nickelback nevű együttes,amelynek a tagjai negyven felé közelítő férfiak. Képzelheted,hogy nem azért szeretem őket,mert a tagok látványától 'benedvesedik a bugyim'. Hanem azt a zenét szeretem,amit játszanak; azért szeretem a bandát,mert jó számaik vannak.

"és igen, a '70-es években ők voltak a sztárok, annyi különbséggel, hogy zenét játszottak, amit ők szereztek és ők írtak." a kommented elején nem azt írtad,hogy ízlések és pofonok? Meg azt,hogy 'kinek a pap,kinek a papné'? Tudod,a directionerek szerint a One direction zenét játszik,amit úgy tűnik,te nem különösebben kedvelsz. Nos,mások meg szeretik a zenéjüket. És ha már olyan nagy kutatást végeztél a banda után,tudhatnád,hogy vannak olyan dalok,amiket ők írtak. Nyilván nem az összeset,de akár tetszik,akár nem,ma már alig van olyan banda,énekes(nő),akinek ne valaki más írná a számokat.

"Képzeld, meghallgattam mindkét albumukat háromszor is (!!), megnéztem az összes klipjüket és több élő felvételt láttam róluk, és ez alapján sz*r az, amit csinálnak. Most hazudjak? Egyik sem akkora tehetség, már ne is haragudj! Egyiknek sincsen kiemelkedő hangszíne, egyik sem tud akkorát nyújtani élőben, hogy leforduljak a székről. Úgy kritizálok, hogy tudom miről van szó, de gondolom te már csak jobban tudod..."
Sajnálom,nem tudtam,hogy így utána néztél a bandának. Tudod,van,aki szereti őket. Ízlések és pofonok (:
"A marketing az olyan lányokban van, mint te magad. Az olyan, aki ajnározza őket, és még a vándís tampont is megvenné, csak hogy heri vagy zéjn feje virítson rajta."
Az értelmezői kéziszótárból kerestem ki neked az ajnároz szó jelentését: édesget,dédelget,dicsőít.
Tudod,én nem egy elvetemült directioner vagyok. Sok van az olyanfajtából,de azért bőven akad a reálisabban,nem fejvesztetten gondolkodó rajongókból. Honnan veszed azt,hogy dicsőítem őket? Ha megjelenik egy új klipjük,albumok,kislemezük, én őszintén leírom,hogy mit gondolok arról. Ami a szívemben van,azt írom. Amit érzek az adott dologgal kapcsolatban. És nem elvetemülten,térden állva magasztalom őket,hanem reálisan,józan fejjel ítélem meg a velük kapcsolatos híreket. Nem azt írtam,hogy imád őket,bármit megtennék értük. Csak azt,hogy szeretem a zenéjüket,szeretem őket,szeretem a bandát,úgy,ahogy van.
"Ájj, de kisjányka vagy! Ahhoz, hogy valaki híres legyen, tőke kell. Tudod a semmiből nem lehet elindulni, és, ha esélyt sem adtok nekik, akkor hogyan legyenek híresek?"
Nem azt írtam,hogy tőkére nincs szükség az elinduláshoz. Egyértelműen szükség van erre is,de ez annyira alapvető volt számomra,hogy le se írtam. Azt viszont igen,hogy kell egy jó kiállás. És itt most nem feltétlen a jóképűségre gondolok,hiszen ez egy szubjektív fogalom,nem mindenkinek ugyanaz a zsánere. De igenis kell egy kiállás,mert nem mindenki termett a színpadra,nem mindenkiből lehet sztár. Lehet,hogy az általad kedvelt zenekarokkal ez a baj. Nincs kiállásuk,nem a színpadra termettek,nem arra,hogy híresek legyenek. Nem mindenkinek ugyanaz a hivatása. Mert nagyon jó dolog az,ha valaki tehetséges,de az még nem elég.
"Egyediek? Ne röhögtess, kérlek. Maradjunk annyiban, hogy nem látod a fától az erdőt, meghallgattad őket, és azt hiszed, hogy olyan forradalmian újat alkottak, pedig összelopkodták a stílusukat csak..."
Nem látom,hova is írtam le,hogy egyediek? Ja,igen. Sehova. Egy szóval nem említettem ilyet. Lehet,hogy nem egyediek,de azt ne mondd nekem,hogy a Föld összes fiúbandája mind egymástól eltérő zenét csinál.
"Nekem ne mond, hogy kevesebbet érnek mind zeneileg, mint stílusban, mint ez az öt kisfiú."
Nem is mondtam. Annyit írtam,hogy:
"Lehet,vannak náluk tehetségesebb,még nem felfedezett,felkapaszkodó félben lévő bandák-de arról semiképp sem a 1D tehet,hogy őket
felfedezték,és másokat meg nem. Lehet,azokból a bandákból hiányzik valami. Mert ahhoz,hogy valaki híres legyen,kell egy kiállás,egy könnyen megjegyezhető arc. Talán ez hiányzik. Vagy a zenéjük nem olyan,amit ma olyan sok fiatal hallgatna."
Ha te a mondandómat félreértelmezed,az nem az én hibám.
Azt pedig,hogy kisfiúnak nevezed őket,elég érdekes. Nick Carter 13 éves volt,mikor a banda hivatalosan is megalakult. A. J. McLean pedig 15. Ennyit asszem arról,mennyire "kisfiúk" a 1D tagok.
""Igen,lehet,hogy jókor voltak jó helyen,hiszen nem minden tehetséges ember van felfedezve,de egyszer talán eljön az ő idejük is-vagy nem." - Igen, igazad van! Mert aztán szelína gomez, májli szájrusz és a többi tinisztár is azért híres, mert mindegyik annyira tehetséges a szakmájában, hogy rögtön lepattan tőlük a tangám. Ne nevettesd ki magadat, kérlek! Mindenki tudja, hogy a világon az egyik legnagyobb befolyással rendelkező ember a show bizniszben Simon Cowell, aki menedzseli, reklámozza őket és tolja alájuk a zsetont. Te komolyan azt akarod nekem bemesélni, hogy megdolgoztak a sikerért? Aha, a lófütyit!"
Hmm,érdekes. Két nappal ezelőtt még temagad írtad,hogy : "Ők nem jobbak, nem tehetségesebbek - csak jókor voltak jó helyen, ennyi." Ilyen hirtelen megváltozott a véleményed,vagy magad sem tudod,mit gondolsz?
Érdekes.
1 felhasználónak tetszik: Beckie
2013. január 10. 18:51 #277
Fearless
Fearless
új tag
 
StátuszI love Harry Styles and YOU ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.10.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 193735
Offline offline
Én imádom ezt a video klippet heart.gif smileeee.gif
2013. január 10. 19:17 #278
Alex1213
Alex1213
visszatérő vendég
 
StátuszLégy őrült,élvezd az életet, egyszer élsz bassza meg!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.20.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 0
Azonosító: 190112
Offline offline
Megnéztem a vidit...
Hát Röhögtem! Ez jó videóklipp!
2013. január 10. 19:18 #279
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.01.10. 10:45)
Na idefigyelj! Lehet, hogy te nem szereted őket, de más meg elképzelhető, hogy igen, és csak megpróbálják megvédeni a kedvencüket!


Vicces hogy pont te írod ezt,mivel a szomszéd topikban te meg az én kedvencemet mondod el fűnek fának csakmert végre különvált attól a hajasbabától. És én hányszor írogattam vissza? Kommentáltam a véleményed? Kiosztottalak? Eddig egyszersem,de ezért - ne haragudj - egyenesen könyörögtél.
Szerintem legközelebb te figyelj oda egy kicsit jobban.

Idézet (TheDanush @ 2013.01.10. 10:45)
Én Directioner létemre azt mondom, hogy a klip az most tényleg nem lett jó, és a zene is lehetett volna jobb... pardon.gif


Én meg anti-directoner létemre nem emlékszem,hogy kérdeztem volna mit gondolsz a klipről meg a zenéről... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. január 10. 20:25 #280
Thekid
Thekid
visszatérő vendég
 
Státuszpika, pika...pika- Pikachu
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 192751
Offline offline
Imádom a srácokat, a számot, a klipet, az albumot, és úgy gondolom hogy ilyen egy tini bálvány, drogoktól, alkoholtól, bűntől mentes. Vicces élettel teli, rajongó központú. Kedves, és két lábbal áll földön!
18 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok