Starity

Klippremier: One Direction — Kiss You

18 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 10. 20:32 #281
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Nagyon jó a szám is és a videoklip is! biggrin.gif
2013. január 10. 20:36 #282
Kicsilány16
Kicsilány16
♡イαяα♡
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 1826
Csatolások: 421
Azonosító: 146753
Offline offline
Thekid, számból vetted ki a szót!
2013. január 10. 21:09 #283
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Leah097:

"Nem azért hallgatom őket,mert jól néznek ki-ez nem túl logikus lenne. Ilyen esetben képeket bámulnék róluk éjjel-nappal,de a zenéjüket nem feltétlen hallgatnám. Hát,nálam ez nem így van. Pl. ott van a Nickelback nevű együttes,amelynek a tagjai negyven felé közelítő férfiak. Képzelheted,hogy nem azért szeretem őket,mert a tagok látványától 'benedvesedik a bugyim'. Hanem azt a zenét szeretem,amit játszanak; azért szeretem a bandát,mert jó számaik vannak." - Oh my f*cking God! omg.gif Én nem ezt mondtam, tudod általánosítottam. Egy nagyon nagyon rossz szokás, de szoktam néha. Én nem rád értettem te lángész, hanem unblock a dájreksönerekre - arra, ahogyan viselkednek és amilyen stílusban beszélnek a másikkal. Neked még soha nem mondták azt, hogyha nem inged, akkor ne vedd magadra? Nyugi van, megpróbálom megemészteni, hogy bizony az emberi hülyeség mindig überelhető. Relax!

"a kommented elején nem azt írtad,hogy ízlések és pofonok? Meg azt,hogy 'kinek a pap,kinek a papné'? Tudod,a directionerek szerint a One direction zenét játszik,amit úgy tűnik,te nem különösebben kedvelsz. Nos,mások meg szeretik a zenéjüket. És ha már olyan nagy kutatást végeztél a banda után,tudhatnád,hogy vannak olyan dalok,amiket ők írtak. Nyilván nem az összeset,de akár tetszik,akár nem,ma már alig van olyan banda,énekes(nő),akinek ne valaki más írná a számokat." - Hát látszik is, hogy ők írják a szövegeiket.XD Gagyik, felületesek és annyira, de annyira szívbe markolóak, hogy egyszerűen leolvadok a székről! wub.gif Igen, nagyon sok ÉNEKES ÉS ÉNEKESNŐ VAN, nem BANDA, HANEM POPNYIKHAJOK, akik valóban nem maguk írják a szövegeiket. (pölö a nagy kedvenceid miss szálonná és riherongy riáná), de én jelenleg ZENEKAROKRÓL beszéltem. Fogtad, vagy tagoljam? Linkin Park, Skillet, Within Temptation, Nickelback, Three Days Grace és még egy rakatnyi MAI BANDA, akik saját maguk írják a szívbe markoló, üzenetet közvetítő szövegeiket. Ne sérts meg azzal, hogy azt hiszed rólam, képes lennék ezeket a mai maszturbáló, kuki hiányos "énekesnőket" meghallgatni, plíz! 110.gif

"Az értelmezői kéziszótárból kerestem ki neked az ajnároz szó jelentését: édesget,dédelget,dicsőít. Tudod,én nem egy elvetemült directioner vagyok." - Én szerintem ezt műveled, de hát biztos én vagyok a retardált. biggrin.gif De, ha így van, akkor miért reagálsz a hozzászólásaimra ilyen vehemesen??? Egyáltalán mi ketten miért beszélgetünk egymással? El kell keserítselek ugyanazt csinálod, csak egy fokkal műveltebben, ennyi, de nem kötelező elfogadni a véleményemet. Ugyanolyan elvakultan véded őket, mint az előző hozzászólásodban. Ez mi, ha nem ajnározás??? blink.gif

"Nem azt írtam,hogy tőkére nincs szükség az elinduláshoz. Egyértelműen szükség van erre is,de ez annyira alapvető volt számomra,hogy le se írtam. Azt viszont igen,hogy kell egy jó kiállás. És itt most nem feltétlen a jóképűségre gondolok,hiszen ez egy szubjektív fogalom,nem mindenkinek ugyanaz a zsánere. De igenis kell egy kiállás,mert nem mindenki termett a színpadra,nem mindenkiből lehet sztár. Lehet,hogy az általad kedvelt zenekarokkal ez a baj. Nincs kiállásuk,nem a színpadra termettek,nem arra,hogy híresek legyenek. Nem mindenkinek ugyanaz a hivatása. Mert nagyon jó dolog az,ha valaki tehetséges,de az még nem elég." - Hallgasd meg ezt a dalt: Ivyrise - Line Up the Stars - Angol banda (minő meglepetés, hogy nem tudnak feltörni), akiket, amikor megláttam az AXN Zoomban egyszerűen lefolytam a székről. Ezeknek nincs kiállása?! A fronténekes Ben hihetetlenül színpadra termett, jó a zenéjük, van a csávónak hangja, szerintem adonisz is, ja, és utolsó sorban megint értelmes és érzelmes dalszöveggel álltak elő, mégsem senki sem ismeri őket. Miért? Mert ezzel az öt nyomival foglalkoztok, ahelyett, hogy zenét hallgatnátok. Szerintetek akkora cucc ezeket összedobni - hát ne haragudj, de tíz évesen fényévekkel jobb dalszöveget tudtam volna összehozni. unsure.gif Én ezzel egyáltalán nem értek veled egyet - tőke kell, marketing, önreklám és visítozó tinik. Azért van a vándí porondon, mert TI rajongók nem tudjátok megkülönböztetni a plátói szerelmet a tehetségtől. Azért kíváncsi lennék, ha öt kapa fogú, zsíros hajú, pattanásos vézna gyerek futna vándí alatt, ugyanígy szeretnétek. Ne csapd be magadat, akkor te sem hallgatnád őket.

"Ha te a mondandómat félreértelmezed,az nem az én hibám." - Nem tudom, hogy mit értelmeztem félre - úgy gondolom, hogy huszonegy évesen tudok szöveget értelmezni, de mindegy.XD Ilyenkor csak azt szoktam mondani, hogy akkor talán fogalmazz érthetőbben és lényegre törőbben!

"Azt pedig,hogy kisfiúnak nevezed őket,elég érdekes. Nick Carter 13 éves volt,mikor a banda hivatalosan is megalakult. A. J. McLean pedig 15. Ennyit asszem arról,mennyire "kisfiúk" a 1D tagok." - Persze, hogy tudtam Nickről, csak az a különbség, hogy Nick kib*szott nagy tehetség volt már 13 évesen is! Egyébiránt a hazámban, Florida államában alakultak meg, úgyhogy mindent tudok eme fiúbandáról. wub.gif Még a sikerré válás útjuk is különböző. A BSB megdolgozott a sikerért, valamint ők kiérdemelték a rajongói tábort, a megkeresett pénzt és a rengeteg díjat. A vándí mit csinált? Semmit. Elmentek az ikszfaktorba, ahol Cowell pénzt látott bennük és tolta alájuk a manit, a BSB-nek nem volt először tőkéje, ezért volt az, hogy csak évekkel később jelentették meg az első korongjukat. Kápizs?

"Hmm,érdekes. Két nappal ezelőtt még temagad írtad,hogy : "Ők nem jobbak, nem tehetségesebbek - csak jókor voltak jó helyen, ennyi." Ilyen hirtelen megváltozott a véleményed,vagy magad sem tudod,mit gondolsz?" - Szövegértés, kapa. Bagoly mondja verébnek, igaz? crazy.gif Ezt a nem jobbak dolgot a mai "énekesekre", pölö szelína gomezre értettem, hogy nem jobbak ezektől és nem is tehetségesebbek. Tetszik, hogy osztják az észt, aztán magukból csinálnak hülyét egyesek.XD Ülj vissza az iskolapadba, mert, aki kettőnk közül nem tud szöveget értelmezni, az azt hiszem te vagy.XD A véleményem még mindig ugyanaz: sz*r, és valószínűleg azok is fognak maradni. Ember, nem vagyok én tudathasadásos, vagy elmebeteg, hogy ne tudjam a saját véleményemet... kérlek!XD
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. január 10. 21:39 #284
mrs.styles93
mrs.styles93
visszatérő vendég
 
StátuszLive while we're young ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 351
Csatolások: 0
Azonosító: 184849
Offline offline
5 nyikhaj ide vagy oda - mégis az egyik legnagyobb fiúbanda. Nem mondom magam egy elvetemült fannak, és nincs a telefonomon 658362 kép róluk - mert én tényleg a zenéjüket kedvelem és szeretem; a kinézet egy egészen más kérdés. Ezek a fiúk pedig tehetségesek, nagyon is. Azért ne általánosítsuk a rajongókat se, mert ott is vannak ("kicsit nagyon") elvetemült lények, és vannak a normálisak. smileeee.gif

Ez az öt srác meg, igenis zenét csinálnak - ha nem szereted, nem hallgatod - illetve ha annyira nem kedveli valaki a 1D-t, mi a lópikulának olvassa el ezt a cikket? omg.gif és akkor panaszkodnak, hogy mindenhol ők vannak.... Istenem, segíts.
2013. január 10. 22:10 #285
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Leah-nak twljes mértékben mindenben igaza van biggrin.gif am az én hsz-eimet mért nem cáfoljátok meg soha? kezdek unatkozni biggrin.gif
2013. január 11. 11:06 #286
belieber4ever
belieber4ever
 
StátuszI wish we had another time I wish we had another place
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 657
Csatolások: 0
Azonosító: 193770
Offline offline
nagyon vagi ez a clip smileeee.gif))
2013. január 11. 14:29 #287
Rocky.99
Rocky.99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 187404
Offline offline
Nagyon szeretem őket, de ennél már jobb számuk is volt. Harrynek szerintem azok a tetkók nem állnak jól, ahogy Zaynnek sem. (Ez nem nagyon illik ide) smileeee.gif
2013. január 11. 14:31 #288
Daimon
Daimon
visszatérő vendég
 
StátuszAsk: http://ask.fm/ZsofiMata Fb.: http://www.facebook.com/zsofia.mata
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 0
Azonosító: 193394
Offline offline
Nem szeretem az 1D-t! De ez nagyon jó szám tőlük : DDD
2013. január 11. 15:07 #289
- törölt felhasználó -    
Nem tudom...Ilyen pőrgős meg ilyen nyálas számokat még régebben hallottam Selena Gomeztől meg Hannah Montánától.XD
2013. január 11. 15:09 #290
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem rossz... smileeee.gif
2013. január 11. 15:09 #291
Eleanor209
Eleanor209
új tag
 
Státuszköltözünk :SS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.22.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 188110
Offline offline
nagyon jó lett, szerintem az összes szám közül ez a legjobb.. smileeee.gif
2013. január 11. 15:39 #292
zsazsa73
zsazsa73
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.01.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 190749
Offline offline
Kedvenc klippem!
Nagyon jó lett.
2013. január 11. 16:38 #293
vivi99
vivi99
visszatérő vendég
 
Státusznem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak one direction piros buszon.:D♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 148453
Offline offline
juujj nagyon jó lett<33 imádom ♥
2013. január 11. 17:12 #294
Lola76
Lola76
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak a One Direction piros buszon.:D♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 0
Azonosító: 193125
Offline offline
Annyira jó lett Imádom! <3 <3 biggrin.gif
2013. január 11. 17:27 #295
papptamii
papptamii
új tag
 
Státusz♥...Irresistible...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 187222
Offline offline
nagyon jó lett:)) imádoom♥
2013. január 11. 18:21 #296
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
annyira jó lett:D
2013. január 11. 18:36 #297
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Király nagyon jó!
2013. január 11. 19:09 #298
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Szerntem is jó lett.smileeee.gif :*
2013. január 11. 20:19 #299
- törölt felhasználó -    
Én igazából nem tudom...nekem nincs bajom a dalal hanem inkább a hozzá készült videó ami olyan fura lett nekem...egyszóval nem tetszik...:/
2013. január 11. 20:32 #300
karin98
karin98
visszatérő vendég
 
Státusz"And yes you’ll get slapped if you’re lookin’ hoe.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.27.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 172100
Offline offline
Nagyon király lett :DDDDD
18 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok