Starity

Klippremier: One Direction — Kiss You

18 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 11. 21:36 #301
Tündiikee
Tündiikee
új tag
 
StátuszOne Direction, Justin Bieber, Bruno Mras! :$ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.01.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 192958
Offline offline
Nekem nagyon be jön a klipp.!! Olyan cukiik benne.!♥♥
2013. január 11. 22:19 #302
niko11
niko11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 162888
Offline offline
Imádom! Nagyon jó lett! smileeee.gif
2013. január 12. 08:08 #303
Guardian Angel
Guardian Angel
visszatérő vendég
 
StátuszThe smile is such spinline, which can right everything :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 158925
Offline offline
Szerintem nagyon jó lett! smileeee.gif
2013. január 12. 09:11 #304
- törölt felhasználó -    
A "Live While We're Young után ez a második legjobb klipjük.wink.gif
2013. január 12. 10:04 #305
- törölt felhasználó -    
nekem nagyon tetszik biggrin.gif
2013. január 12. 13:49 #306
Bianka21
Bianka21
visszatérő vendég
 
StátuszYeah I'm a Directioner got a Problem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 181225
Offline offline
ez az egyik legjobb klipjük! imádom őket <3
2013. január 12. 15:19 #307
Remika
Remika
 
Státuszgumibaba-hárem xd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 0
Azonosító: 172008
Offline offline
szentem meg ez a legjobb klipjük. nekem nagyon tetszik:)
2013. január 12. 16:32 #308
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
A dalt imádom, viszont a videoklip elég fura. Nekik nem ez a megszokott.
2013. január 12. 18:30 #309
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
TheDanush írta:
Én Directioner létemre azt mondom, hogy a klip az most tényleg nem lett jó, és a zene is lehetett volna jobb...

Misao írta:
anti-directoner létemre nem emlékszem,hogy kérdeztem volna mit gondolsz a klipről meg a zenéről.


bocs de ebbe muszáj beleszólnom xD itt tudtommal mindenki leírhatja bármelyik hozzászólásában, hogy mit gondol a klipről, akár kérdezted, akár nem _nevet.gif
2013. január 12. 19:16 #310
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Jó nekik xd csak úgy mondom de vannak benne elég buzis részek :'D
2013. január 12. 19:29 #311
Ssszabina
Ssszabina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 178255
Offline offline
szerintem sokkal jobb hogy viccesre vették a figurát...elég unalmas már a sok csajozós klip meg az h így szeretlek úgy szeretlek...vagy h így hiányzol úgy hiányzol...ez legalább meg tud nevetettni biggrin.gif
2013. január 12. 19:33 #312
xDLovatox
xDLovatox
 
StátuszLet it be . . : )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 727
Csatolások: 0
Azonosító: 181180
Offline offline
Te jó ég ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ máris imádom egyszerűen tökéletes lett.A szám maga nagyon lenyűgözött de a klipp!xD
2013. január 12. 19:42 #313
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
Beyla
"Kinek a pap, kinek a papné, tartja a mondás. Ha hiszed, ha nem, hallottam már olyan kellemes férfi hangot énekelni, hogy egyszerűen elolvadtam a hallgatása közben, annyira kellemes volt. Nos, nem tudom... biztos velem van a baj, de a hangjuk minden, csak nem kellemes, jó és megnyugtató. De mondom, ízlések és pofonok. De elgondolkodva a mondatodon, tulajdonképpen azt mondtad, hogy akkor is sikeresek lennének, ha a te ízlésednek megfelelően rossznak titulálnád a tehetségüket. És ez a probléma... "
"Oh my f*cking God! Én nem ezt mondtam, tudod általánosítottam."
Ez neked nem általánosítás?

"(pölö a nagy kedvenceid miss szálonná és riherongy riáná)"
Egyrészt ezt nem tudom,honnan vetted,mert egyik sem kedvencem,bár szeretem őket. Másrészt szerintem mindenki megérdemli,hogy rendesen,nagybetűvel,úgy,ahogy kell,leírják a nevét.

"Ne sérts meg azzal, hogy azt hiszed rólam, képes lennék ezeket a mai maszturbáló, kuki hiányos "énekesnőket" meghallgatni, plíz! "
Nem hittem rólad,és őszintén,fogalmam sincs,hogy honnan vetted ezt-úgy tudom,a kommentemben nem írtam ilyet.

""Az értelmezői kéziszótárból kerestem ki neked az ajnároz szó jelentését: édesget,dédelget,dicsőít. Tudod,én nem egy elvetemült directioner vagyok." - Én szerintem ezt műveled, de hát biztos én vagyok a retardált. De, ha így van, akkor miért reagálsz a hozzászólásaimra ilyen vehemesen??? Egyáltalán mi ketten miért beszélgetünk egymással? El kell keserítselek ugyanazt csinálod, csak egy fokkal műveltebben, ennyi, de nem kötelező elfogadni a véleményemet. Ugyanolyan elvakultan véded őket, mint az előző hozzászólásodban. Ez mi, ha nem ajnározás??? "
Szerintem mindenki magáról tudja,mennyire szeret valamit,más nem nagyon tudja ezt megítélni. Bár,te biztosan jobban tudod,hogy mennyire vagyok elvetemült,mint én biggrin.gif valós.
Szerintem nem reagálok 'vehemesen' a hozzászólásaidra,és úgy gondolom,érthető,hogy védem őket. Akit szeretünk,azt védjük.

Megnéztem a linkelt videót. Nem rosszak,de véleményem szerint a dal nem szól többről,mint egy One direction szám. Tény,hogy a 1D dalok többsége a szerelemről szól,de ez nem is baj. Szerintem ez a világ legbővebb,legjobban kibeszélhető témája,hiszen annyi 'fajtája' létezik.

"A fronténekes Ben hihetetlenül színpadra termett, jó a zenéjük, van a csávónak hangja, szerintem adonisz is, ja, és utolsó sorban megint értelmes és érzelmes dalszöveggel álltak elő, mégsem senki sem ismeri őket. Miért? Mert ezzel az öt nyomival foglalkoztok, ahelyett, hogy zenét hallgatnátok."
Érdekes. Én szeretem a One directiont,mégis hallgatom a Nickelback számait,és van 1-2 Three Days Grace szám is,ami bejön. Ezek szerint egyidőben lehet több bandát is szeretni,tehát nyilvánvalóan nem arról van szó,hogy a directionerek nagyrésze azért nem hallgat szerinted "zenét",mert túlságosan lefoglalja őket a 1D. Hanem egyszerűen azért,mert azok a bandák nem tetszenek nekik,azok a számok,amiket ezek a bandák játszanak,nem felel meg az ő stílusuknak. És nem mindenkinek az a "zene",ami neked.

""Ha te a mondandómat félreértelmezed,az nem az én hibám." - Nem tudom, hogy mit értelmeztem félre - úgy gondolom, hogy huszonegy évesen tudok szöveget értelmezni, de mindegy.XD"
Néhányszor le kellett írnom,hogy "nem írtam ilyet a kommentemben",mert te olyasmiket írtál le,amit én soha nem állítottam.
""Azt pedig,hogy kisfiúnak nevezed őket,elég érdekes. Nick Carter 13 éves volt,mikor a banda hivatalosan is megalakult. A. J. McLean pedig 15. Ennyit asszem arról,mennyire "kisfiúk" a 1D tagok." - Persze, hogy tudtam Nickről, csak az a különbség, hogy Nick kib*szott nagy tehetség volt már 13 évesen is!" Az,hogy ki mekkora tehetség,döntse mindenki el. Szerintem a 1D tagjai is tehetségesek voltak,mikor az X-faktorba jelentkeztek.
"A BSB megdolgozott a sikerért, valamint ők kiérdemelték a rajongói tábort, a megkeresett pénzt és a rengeteg díjat. A vándí mit csinált? Semmit. Elmentek az ikszfaktorba, ahol Cowell pénzt látott bennük és tolta alájuk a manit"
Ahhoz,hogy beválasszák őket a legjobb 12-be,tudod,hang is kellett. Nem csak úgy odamentek,böfögtek kettőt,és aztán máris 3.-ak lettek. Bár úgy sejtem,szerinted csak a pénzt látták bennük. Lehet,de ha nem lenne semmi hangjuk,ma nem lennének ott,ahol vannak.
"a BSB-nek nem volt először tőkéje, ezért volt az, hogy csak évekkel később jelentették meg az első korongjukat. Kápizs? "
"évekkel később"-ja,a megalakulásuk után 3 évvel.
A One direction első albuma a megalakulásuk után 2 évvel jelent meg.
Ez az 1 év...húha!

"Maradjunk annyiban, hogy nem látod a fától az erdőt."
"te lángész"
"Nyugi van, megpróbálom megemészteni, hogy bizony az emberi hülyeség mindig überelhető. Relax!"
"Fogtad, vagy tagoljam?"
"tetszik, hogy osztják az észt, aztán magukból csinálnak hülyét egyesek.XD Ülj vissza az iskolapadba, mert, aki kettőnk közül nem tud szöveget értelmezni, az azt hiszem te vagy.XD"
Lehet,hogy te jobban tudsz szöveget értelmezni(???),de én legalább nem sértegetlek téged. Lehetsz idősebb,de nem feltétlen érettebb.
2013. január 12. 20:05 #314
Sztár Fanatikus24
Sztár Fanatikus24
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.05.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 190988
Offline offline
nekem bejön az uj sláger. kicsit fura, de ezt szoktuk meg a fiuktól.
2013. január 12. 20:33 #315
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Elody @ 2013.01.12. 18:30)
TheDanush írta:
Én Directioner létemre azt mondom, hogy a klip az most tényleg nem lett jó, és a zene is lehetett volna jobb...
Misao írta:
anti-directoner létemre nem emlékszem,hogy kérdeztem volna mit gondolsz a klipről meg a zenéről.

bocs de ebbe muszáj beleszólnom xD itt tudtommal mindenki leírhatja bármelyik hozzászólásában, hogy mit gondol a klipről, akár kérdezted, akár nem  _nevet.gif


Felőlem leírhatják csak ne nekem címezzék a hozzászólást. pardon.gif
2013. január 12. 21:05 #316
sellylove99
sellylove99
visszatérő vendég
 
StátuszNever ever give up -Bella Thorne
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 1439
Azonosító: 158501
Offline offline
a világ legrosszabb klipje. egyszerűen..huh :s viszont a szám elég jó. jobbat vártam, de elég fülbemászó smileeee.gif
2013. január 12. 21:49 #317
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Jézusom, a harmadik komment után nem is olvasom tovább a hozzászólásokat. Nekem a szám szívem csücske, amióta kiszivárgott még anno novemberben, bár mondjuk egyik szám sem nagyon ér fel az Up All Night-osok szintjére.
Tetszik a klip, de szerintem nem ez a legjobb. A Little Things sokkal jobb lett, pedig csupán egy fekete-fehér egyszerű semmiség.
Ez meg túl van csicsázva, viccesnek vicces az első két alkalommal, de szerintem nyugodtan kiadhatnának valami érettebbet, mondjuk a She's Not Afraid-hez(Istenem, az tökéleset lenne), ahoz igazán érett klipet lehetne összehozni, ami tükrözi, hogy már nem 16 éves X-factor versenyzők.
2013. január 12. 21:50 #318
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Szokásos tucatzene, a többség erre bukik, én valahogy 50 másodpercet bírtam ki belőle. pardon.gif
2013. január 13. 01:59 #319
- törölt felhasználó -    
A Little Things klipjénél semmi sem lehet jobb!!biggrin.gif
2013. január 13. 10:48 #320
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszett a klip. Szeretem a bolondos dolgokat, de azért tényleg kiadhatnának már valami komolyabbat is. Pl. a Little Things már kezdett afelé közelíteni. Megértem, hogy fiatalok, őrültek meg minden, de nem csak ebből áll az életük. smileeee.gif
18 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok