Starity

Borzalmas: öncsonkításba menekülnek Justin Bieber rajongói

25 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 09. 21:53 #301
szandi18
szandi18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 192519
Offline offline
Hat ez azertt tulzas ,es magas fokon.Durva ,h egy rajongo ilyent tud csinalni. En nem tenem, az bizti!!! smileeee.gif
2013. január 09. 22:37 #302
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Petra12 egyet ertek,ez mar nem normalis amit tesznek
2013. január 09. 22:57 #303
LadyViki
LadyViki
visszatérő vendég
 
StátuszLadyViki nem is fogja egyhamar beállítani a státuszát....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.27.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 153964
Offline offline
Én most legszívesebben bevernék ezeknek a rajongóknak. Miley-nak igaza van. Tényleg tiszteletlenek most azokkal szemben akiknek igazi gondjuk van és azért teszik ezt magukkal. És most tegyük fel: mi lenne ha minden rajongó ezt tenné ha csalódik a bálványában. Biztos volt ilyen. DE nem tették ezt.
Én vagdosom magam, mert százszorta nagyobb problémáim vannak. De ennyi erővel én is csinálhattam volna ezért mivel directioner vagyok, és a fiúkat ha látom egy lánnyal akkor ezt teszem??!
Ez hihetetlen..>.<
2013. január 09. 23:00 #304
Fazakas Palma
Fazakas Palma
új tag
 
Státuszlove me or hate me I don't care just work hard but rock harder!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.25.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 190424
Offline offline
en imadom Justint mar 2010 ota de nem teszek ilyent mert evvel ugysem mentjuk meg ot mivel aki azt akarja csinalni az azt is fogja es nem valtozik meg ettol amugy eetekintve en igyis ugyis imadni fogom ot akarmit tegyen es ez egy nagy hulyeseg
2013. január 10. 02:07 #305
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Uristen! Ezek nagyon orultek! :/ Ilyen ertelmes ember eszebe nem jut. Ha Justin esetleg drogozik..miert kell nekik is kart tenni magukban? Az ilyet sose ertem.
2013. január 10. 02:41 #306
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Látom, itt valakik Justin-t hibáztatják...na álljon már meg a menet! Nem ő tehet róla, hogy van pár ezer idióta rajongója akik képesek ilyenre. ohmy.gif

Ezek agyilag betegek, de nem Justin tehet róla.
Gondolom most ő is sz*rul érzi magát, mert azt hiszi Ő a hibás, pedig nem!!
2013. január 10. 05:50 #307
renateflora
renateflora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.17.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 187841
Offline offline
PinkBarbie eggyet értek
2013. január 10. 06:53 #308
- törölt felhasználó -    
Ennyi idióta tinipicsát. Ez már nem rajongás hanem elmebetegség. Egy büdös nagy pofon kellene mindnek. Nem szeretem Justint de most megvédem mert nem ő a hibás.
2013. január 10. 08:40 #309
- törölt felhasználó -    
Most komolyan,ez mire jó? Miért nem tudnak beletorodni,hogy imádott sztárjuk is ember ugyanúgy hibákkal?ez már nevetséges!Miért szólnak bele abba,hogy mit tehet meg és mit nem? Ezek a képek meg...undorító. Nem sok esze lehet annak,aki ezért ilyeneket tesz és még buszke is rá.
2013. január 10. 11:19 #310
onedirectioner0212
onedirectioner0212
új tag
 
Státusz"Nekem nem kell szőke herceg fehér lovon, csak One Direction piros buszon!" <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 184955
Offline offline
Úr Isten! Ezeknek nincs ki mind a 4 kerekük ohmy.gif Sokkot kaptam ettöl az egésztöl... Ezek nem normálisak.. Justinért? ohmy.gif Hol vannak ekkkor a szülök?Tán ők segitettek lefényképezni ? Nem hiszem el ohmy.gif
2013. január 10. 11:31 #311
nemááár
nemááár
 
Státuszlopakodó bársonymamusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.03.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 18
Azonosító: 140026
Offline offline
Már bocsánat, de az ilyen meg is érdemli. Csinálják csak nyugodtan. Pár év múlva majd rájönnek mit értek el az életben....
2013. január 10. 12:23 #312
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
nemááár ez annyira így van:) 10 év múlva ha visszanéznek ezekre a dolgaikra biztos büszkék lesznek magukra..
2013. január 10. 12:45 #313
- törölt felhasználó -    
Gratulálok emberek!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mecffj69Wg1qfw2dno1_400.gif

Így reakció:

http://25.media.tumblr.com/29fd55f0651d38f2654a8ce002caeb/tumblr_mg3hj2IQrx1rogdjyo1_500.gif

Most komolyan egy ideig örültem mert én értem ,hogy szidjátok a Disney csatornát meg Selena Gomez-t meg ezt a Bieber kölyköt is de azért csak így megjegyezném ,hogy az itt lévők közül olyanok is szidják akik nem jönnek rá ,hogy egyszerűen nem ők a célszemély mármint bugyuta de például a húgom képes egész nap ezt bámulni de nem árt igazából nagyon neki nem veszi rá ,hogy drogozzon stb... és én így voltam Justin-al is bár ebben az esetben én azt hiszem még benne vagyok a célszemély korosztályban pláne amikor megnéztem a koncert vagy dokumentum filmjét (igen gyenge pillanatomba az HBO-n sikerült megnéznem ezúttal és lehet gratulálni nekem) szóval elnézve az ottani korosztályt nem hinném ,hogy nagyon kiesnék a célcsoport-ból. Na de lényeg ,hogy igazából nem értem ,hogy mi váltotta ki a dolgot mármint rendben drogozik de mégiscsak most vágjam föl az ereimet ha egy nagy kedvencem elkezd drogozni hát szépen néznék ki mondhatom mert ezzel nem nagyon segítenek Bieber-en az biztos. Most így a Justin rajongókat kérdezem szerintetek nemelég ,hogy tizedmásodpercenként posztolgatjátok ki azt ,hogy mennyire rossz érzés és nem elég egész nap erről beszélni most komolyan attól úgy érzitek jobban "átjön" az embereknek a fájdalmatok ha szét vágjátok a karotokat mert bennem személy szerint csak szánalmat éreztet és most nem akarok megjegyzéseket tenni. Mindenesetre gratulálok. Elkezditek ezt az embert zsarolni aki jobb esetben érdeklődik a rajongói iránt és nem csak marketing fogás vagy rosszabbikban már elnézést de sz*r a fejetekre.
(Reménykedjünk ,hogy nem az utóbbi jellemző rá) Köszönöm köszönöm Miley mert igen igaza van mert míg ti azért vagdossátok magatokat mert rajongásotok tárgya elkezdett drogozni addig másoknak valódi és nagyon komoly problémái vannak.(Nem drágáim a ti problémátok nem komoly de van internetetek és utána tudtok olvasni néhány dolognak)
Szóval ennyit tudom ,hogy senki nem olvassa el majd mert idegtépően hosszú lett de azért ha mégis elolvastad és itt jársz köszönöm.
U.I.:Az előttem lévőnek: Nem érdemlik meg mert úgy érzik komoly problémával állnak szemben és csak így oldhatják meg (A Többi vagdosási okhoz képest komoly problémával ha értitek mire gondolok)
2013. január 10. 12:52 #314
Szancsy97
Szancsy97
új tag
 
StátuszJelöljetek Nyugodtan! :):)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 183379
Offline offline
Emiatt ez mot komoly? ohmy.gif:O:O blink.gif mad.gif
2013. január 10. 13:24 #315
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Én is nagy Justin rajongo vagyok,de én nem is vágdosnám magam ezért,de amugy sem,mert egy nem Justin volt aki szilveszerkor füvezett és becsajozott.!
És kettő,nem Justin tehet erröl az egészről,sajnálom őt,hogy azt fecsegték hogy szilveszterkor füvezet,de nem ö volt,tudom egy ez már egy régi téma,de engem nagyon iritál,hogy azt hiszik hogy ő tette.....
És a képek meg........................kirázott a hideg.Grrrr
Sajnállak Justin a történtekért.!! heart.gif
A rajongoknak meg azt kívánom,hogy a vágdosást fejezzék be,mert nem Justin volt! heart.gif
2013. január 10. 14:05 #316
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Nem tudom, hogy mit mondjak....ezeket a gyerekeket a szüleik nem tanították meg élni/gondolkodni, max egy szobában kukksolni és azt lesni a neten éjjel nappal, hogy mit csinál éppen a kedvencük. Akivel ugye nulla a személyes kapcsolatuk, mégis úgy kötődnek hozzá, mint egy három éves a plüss macijához. Ingerszegény környezet kell ahhoz, hogy valaki egyáltalán elgondolkodjon egy ilyen vagdosáson...és ráadásul nem is önmagáért, hanem egy idegenért. A baj van, nem kicsi...
2013. január 10. 14:34 #317
Fanny1103
Fanny1103
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 188956
Offline offline
úristen egy olyan ember miatt bántják önmagukat akit lehet az életbe még soha sem láttak !!! és amúgy meg lehet hogy valahonnan leszették a képeket!! amúgymeg Justinnak ik ki kell valamivel engednie a gőzt !! smileeee.gif most másoknak nem mindegy mit csinál?!!
2013. január 10. 14:45 #318
kenusmajom
kenusmajom
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.11.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 191379
Offline offline
na szerintem ez enyhén szólva fura....mert hat azert azt ertem h o JB es vannak oriasi fanjai de azert arrol o nem tehet h drogozik (amivel termeszetesen nem ertek egyet de az o szervei karosodnak nem az enyemek szoval nem szolok bele....) es lefotoztak felkerult a netre es a rajongoi vagdossak magukat ez nem JB hibaja tonkreteheti magat tizen valahany evesen de a rajongok sajnos ilyenek lesznek es persze az igaz h tudja h mennyi rajongoja van ezert legalabb probaljon normalisan viselkedni mert kulonben a rajongoi ilyeneket csinalnak...de hat most erre o mit mondjon mindenki kovet el ilyen tipusu hibakat es persze a sima emberek ezzel nem okoznak broblemat tobb millio embernek de most akkor o mit csinaljon a sztarok is emberek ey a rajongoknak nem ilyen sarokbaszoritos dologgal kene eloallni mert csak megnehezitik kedvencuk dolgat mellesleg a szuleik eszhez terithetnek oket vagy az is vicces h en 11-12 eves koromban Selena manias voltam de nem csinaltam volna semmit azert h jajjjj Selenaaaaaa!!!!!!? szerettem a dalait filmejeit azt cso meg ugy akartam kinezni mint o megsem csinaltam ilyen hulyesegeket jo mondjuk o nem csinalt semmit szoval en sem tudtam volna de szerintem eritek mire gondolok es gondolom egyszer drogozott azt csakkiprobalta meg szilveszter volt meg ilyenek am nem lesz fuvses remeljuk
2013. január 10. 14:49 #319
B vivi
B vivi
 
StátuszI LOVE K-POP!!! Annyeong n_n
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 2
Azonosító: 168403
Offline offline
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif hát .... nem tudok erre mit mondani!
2013. január 10. 15:02 #320
Cher Sugar
Cher Sugar
Rihanna Navy
 
Státusz*HA NEM INDOKLOD A BEJELÖLÉST,SZÍVFÁJDALOM NÉLKÜL ELUTASÍTOM!*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 1869
Csatolások: 0
Azonosító: 165595
Offline offline
Édes Istenem de hülyék!
25 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok