Starity

Demi Lovato újra segítségre szorul?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 13. 11:23 #81
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
Szerintem jól döntött. Inkább menjen be és kérjen segítséget, mint hogy újból beleessen a betegségébe.
2013. január 13. 11:34 #82
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamGirl11 @ 2013.01.13. 11:23)
Szerintem jól döntött. Inkább menjen be és kérjen segítséget, mint hogy újból beleessen a betegségébe.


Igaz!
2013. január 13. 11:36 #83
- törölt felhasználó -    
Jól döntött, legalább nem lesz ismét borzalmas élete..
2013. január 13. 11:36 #84
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1466
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
remélem nincs semmi baj és jobb hogy inkább elövigyázatos smileeee.gif
2013. január 13. 11:37 #85
Justbeckii
Justbeckii
visszatérő vendég
 
StátuszTake advantage of every moment of your life, you may have no more ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 130592
Offline offline
MissHutcherson , én egy szóval sem mondtam, hogy Demi a kisangyalka, meg hogy ami vele történt, egy extrém dolog, mert sajnos manapság minden 2. fiatal lány ilyen problémákkal küzd. Én azokról beszéltem, akik messziről sem tudják elképzelni azt, hogy milyen, ha valakit bántanak, csúfolnak és lenéznek, és ő nem tehet róla. Én ezt úgy mondom, hogy nekem is vannak problémáim, de szerencsére van egy szűkebb baráti társaság, akikre támaszkodhatom, és igen, nagyon nehezen tudtam beilleszkedni hozzájuk, de sikerült. Ennyi.
2013. január 13. 11:38 #86
- törölt felhasználó -    
Vicces, hogy mindenki éppen velem jön, hogy milyen ostoba és buta vagyok, közben a kommentelők háromnegyede még 15 éves sem múlt el, ráadásul már vulgáris szavakat használ. Hát gratulálok nektek, mert a ti zsenge korosztályotok olyan okos taps.gif
Ahogy Albert Einstein mondotta: "A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."
Csak annyit mondok, hogy nem állok le vitázni. Van elég dolgom anélkül is, hogy demagóg vitákba szálljak.
Engem meg csak ne okítsatok, olvasok én elég pszichológia témájú könyvet, hogy így tudjak a dologról beszélni pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, Beyla, Black Hearth2, ophely88
2013. január 13. 11:53 #87
- törölt felhasználó -    
Jól döntött, remélem azért minden rendben van vele!
2013. január 13. 11:53 #88
- törölt felhasználó -    
Szegény.. remélem azért nincs semmi baja. Borzalmas lenne megint átélni a 2 évvel ezelőtti helyzetet.. #StayStrongDemi<3
2013. január 13. 12:24 #89
- törölt felhasználó -    
jól döntött! remélem nem lesz semmi baja és nem zuhan vissza a régi állapotába
2013. január 13. 12:25 #90
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Szerintem jól tette,hogy bement,mert ahogy mondani szokták : Jobb félni,mint megijedni!
2013. január 13. 12:30 #91
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
nagyon nem bírom Demit, de azért drukkolok,hogy jobban legyen smileeee.gif
2013. január 13. 12:33 #92
- törölt felhasználó -    
:| szegény istenem, jól tette.
2013. január 13. 12:34 #93
SweetChild
SweetChild
új tag
 
StátuszHm... Azt hiszem élek. De már ez se biztos...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 192726
Offline offline
szegény... de jól döntött, remélem jobban lesz!
2013. január 13. 12:37 #94
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
gondoltam, hogy ismételten hozzányúl ilyenekhez..
2013. január 13. 12:37 #95
Retzse
Retzse
 
StátuszHolnaptól vezetékes szivárványt iszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 519
Csatolások: 1
Azonosító: 187403
Offline offline
Nagyon remélem,hogy jobban lesz.
2013. január 13. 12:43 #96
- törölt felhasználó -    
Rengetegen példát vehetnének Demiről. Nem sokan merik/bírják beismerni hogy igenis segítségre van szükségük. Hatalmas tisztelet Deminek hisz 20 évesen ilyen érett gondolkodása van és legtöbben az ő korában letagadnák vagy egyszerűen csak magukba fordulnának. Remélem tényleg nincs semmilyen komolyabb baja. Stay Strong Demi heart.gif
2013. január 13. 12:53 #97
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif tiszteletre méltó, amit Demi csinál.Végigcsinált egy rehabilitációt ilyen fiatalon, és nem szégyelli beismerni, hogy még mindig úgy érzi, szüksége van útmutatásra.
2013. január 13. 13:12 #98
CariDee
CariDee
új tag
 
StátuszA girl should be two things: classy and fabulous.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.17.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 123036
Offline offline
Ő legalább felvállalja, és próbál változtatni rajta! Ezt nagyon becsülöm benne!
2013. január 13. 13:13 #99
Rebeca120
Rebeca120
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 74
Azonosító: 193925
Offline offline
Ő nem titkolja, ő bevallja! Példamutó ! smileeee.gif
2013. január 13. 13:17 #100
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Justbeckii @ 2013.01.12. 22:13)
Néhányotok kommentjeit nézegetve elgondolkozom azon, hogy NEKTEK kéne egy kis segítség. Gondoljátok, hogy a testképzavar egy olyan dolog, amit csak úgy választunk, és lesz, aztán azt mondjuk, ne legyen, és elmúlik? Nektek ezt könnyű mondani, gondolom ti vagytok az iskola "legszebb" csajai, akinek a büdös életbe nem voltak semmilyen problémái. Attól még, hogy ilyen rohadt szerencsések vagytok, nem kell azt hinni, hogy mindenki élete egy habostorta...

Megint jön a Demi rajongók kontra normális gondolkodású taguk fightja.XD Nem kekeckedni és kötözködni akarok, de demike még mindig egy ostoba unatkozó liba, aki annyira ráér otthon, hogy ezekkel foglalkozik. Érdekes... annyi hazugság ömlik ki a száján ennek a csajnak, hogy már ő sem tudja, hogy mit hazudik. Eddig nem azért került be a rehabra, mert drogozott, ivott és vagdosta magát??? Állítólag, és mondom ÁLLÍTÓLAG bulémiás volt és anorexiás. Tanulom a szakmát emberek, ápolás lélektant, pszichológiát tanulok, és igen, benne volt a ti általatok oly annyira nagy dobra vert testkép zavar is. Tudtatok arról, hogy eme két pszichés betegség össze sem fér egymással??? Ha valaki bulémiás, akkor az nem anorexiás! Aki bulémiás az szeret egy jó nagyot enni és utána a bűntudat miatt kaja után meghánytatja magát, míg az anorexia nervosában szenvedők nem hajlandók enni, mert minden áldott alkalommal kövérnek látják magukat a tükörben. Ti láttatok már anorexiás csajt? Igen, én már láttam. Az anorexiához maximum Angelina Jolie áll a legközelebb és nem ez viszkető valagú tyúk. Demikén önvagdosáson kívül semmit sem lehetett észrevenni, mert akinek testképzavara van gyerekek, az nagyon nem úgy néz ki, mint ahogyan demike anno kinézett, amikor bekerült a rehabra. Én is lefogytam 40-re mégsem vagyok sem anorexiás, sem pedig bulémiás. Egyszerűen undorító amit ez a csaj művel, az, ahogyan hülyít titeket, pedig csak egyszerűen feltűnési viszketettsége van.

Másnak nagyobb problémái is vannak, mint, hogy a dereka két centivel nagyobb, mint fél éve. Őszintén, csak gondolkozzatok el, és mutassátok azt, hogy van bennetek némi értelem: vajon milyen ember lehet az, aki csak a testsúlyával foglalkozik, és nincsen nagyobb problémája? Nem szánalmas és nem undorító? Hónapokon keresztül mindenhol nyomatta a sztájsztrongos sz*rságát, amitől én speciel már majdnem a huszadikról vetettem le magamat. Bárhol volt interjúja, bárhová meghívták, mindig előhozakodott az ő iszonyatosan nehéz életecskével. Komolyan, nehogy már megsajnáljam, amiért dolgozik napi 5-10 órát (ha dolgozik egyáltalán ennyit!) és keres havonta millió dollárokat. Mert mint oly sokszor elmondtam, azt a nőt nem sajnáljuk, aki egyedül neveli a két-három gyermekét és mellette két állása is van. Én úgy gondolom, hogy az ilyenekre kell felnézni, nem pedig ezekre a tizenéves nyikhajokra, akik nem tudják már, hogy jó dolgukban mit műveljenek magukkal. Másnak lehet, hogy kenyérre sincs pénze, ez meg annyira elvegetál az ő sz*r életében, hogy mindene megvan, rengeteg lóvéja van és neki utókezelésekre kell járni a rehabra. Ha ennyire nem bírja a hírnevet, akkor vonuljon vissza, diplomázzon le (mert gondolom a lexikális tudása a béka valaga alatt van) és dolgozzon meg a pénzéért két kezi munkával.

Egyáltalán nem sajnálom, és valószínűleg soha nem is fogom szegénykét. Undorító az, amit csinál - az, hogy egy komoly lelkiproblémát eljátszott és utána kaszálta belőle a milliókat. Én is voltam benne a depresszióban, és, ha az ember akarja, akkor egyedül, magától is ki tud belőle jönni. Nem kellenek ide pszichológusok és pszichiáterek, csak egy megfelelő partner, aki a megfelelő támaszt tudja nyújtani az adott esetben. Magyarán mondva, ennek a csajnak feltűnési viszketettsége van. Eltűnhetne a médiából, mert a puszta jelenléte is csak rothasztja a mai emberek agyát. Nincs szüksége a világnak sem ő rá, sem a problémáira, ha a tehetségével nem tud köztudatban maradni. Úgy gondolom az ő problémái nélkül is van mindenkinek elég a sajátjából, de mindenképpen rá akarja tukmálni mindenkire az övét. Hihetetlen, hogy mekkora arroganciája és egoizmusa van ennek a csajnak, hisz azt hiszi, hogy a világ körülötte forog... Én már csak sajnálni tudom szegénykét, mert észt nem nagyon örökölt, de a cirkuszt és a felhajtást tudja csinálni maga körül. Szánalmas, tudom, mindenkinek a saját nyomora a legnagyobb, de ez annyira gusztustalan, hogy szavakkal le nem írható. Majd szólok, ha megsajnáltam az über sz*r élete miatt. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Stephie, Black Hearth2, Blaze, Misao, ophely88
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok