Starity

Demi Lovato újra segítségre szorul?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 13. 13:17 #101
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Jéé ki gondolta volna? o.o
2013. január 13. 13:38 #102
- törölt felhasználó -    
de legalább elismeri,hogy segítségre szorul. smileeee.gif remélem jobban lesz.<3
2013. január 13. 13:44 #103
- törölt felhasználó -    
Büszke vagyok rá,amiért elővigyázatosságból így döntött,remélem mihamarabb kijön.
2013. január 13. 13:46 #104
vampiredada
vampiredada
visszatérő vendég
 
StátuszDDL ~ My hero. <3 Demetria Devonne Lovato. I love you so so much! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 155082
Offline offline
Demi Lovato példamutató nem fél be vallani hogy segítségre van szüksége!Imádom♥ Stay Strong!
2013. január 13. 13:55 #105
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
remélem jobban lesz végre egy sztár aki nem fél bevallani hogy nincs minden rendben ezért felnézek rá remélem jobban lesz smileeee.gif
2013. január 13. 14:27 #106
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
remélem nem lesz semmi baja sad.gif
2013. január 13. 14:31 #107
- törölt felhasználó -    
Remélem nem lesz semmi baja,drukkolok Neki!
2013. január 13. 14:32 #108
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Beyla: á, köszönöm szépen, hogy leírtál mindent, ami cikázott az én fejemben is. Jobban le se tudtad volna írni, hogy mire gondolok!
2013. január 13. 14:44 #109
criticadel
criticadel
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.31.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 168202
Offline offline
Reagálva egy előző kommentre: örülök neki, hogy más is látja azt a tényt, hogy az anorexia és a bulimia 2 egymást kizáró dolog! Már előttem leírták, hogy mi a különbség a kettő között nem is ismételném meg... Megnéztem több interjút és észrevettem többször is, hogy Demi azt mondta, hogy nála ez is és az is volt. Akkor most mi van?! ...
2013. január 13. 14:48 #110
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Sok bulimiás retteg a visszaeséstől, de Demi erős és én hiszek abban,hogy nem tér le a helyes útról.smileeee.gif
2013. január 13. 14:50 #111
esszti
esszti
persona non grata
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.15.
Hozzászólás: 1350
Csatolások: 0
Azonosító: 177910
Offline offline
ha ő ezt érzi helyesnek..
2013. január 13. 15:01 #112
- törölt felhasználó -    
Anorexia miatt? Itt valami nagyon el lett nézve, mivel Demi soha nem volt anorexiás. Bipoláris zavara volt. Na mindegy. Azért tényleg inkább legyen elővigyázatos, minthogy megint visszaessen.
2013. január 13. 15:10 #113
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Remélem minden rendben lesz vele...
2013. január 13. 16:11 #114
- törölt felhasználó -    
hát jó hogy elővigyázatos
2013. január 13. 16:14 #115
blackstar15
blackstar15
visszatérő vendég
 
StátuszNow I'm a warrior,I'm stronger than I've ever been.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 0
Azonosító: 190645
Offline offline
sophiej ha jól tudom drogozott,ivott,vagdosta magát mert valami zavara volt és mindenki ezzel izélte(nem tudom ennek az elnevezését)
Beyla én nem értek veled egyet,de mindegy,nem akarok én is ilyen véleményen lenni wink.gif
2013. január 13. 16:15 #116
- törölt felhasználó -    
úgy sajnálom! sad.gif remélem hamar jobban lesz!!
2013. január 13. 16:21 #117
blackstar15
blackstar15
visszatérő vendég
 
StátuszNow I'm a warrior,I'm stronger than I've ever been.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 0
Azonosító: 190645
Offline offline
Valaki nem tudja hol lehet (lehetőleg online) megnézni a Stay Strong c.filmet?Régóta meg szeretném nézni,mert nagyon nagyra tartom Demi-t.
2013. január 13. 17:08 #118
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Megint jön a Demi rajongók kontra normális gondolkodású taguk fightja
Bélu, mióta vagy te is Demi rajongó? w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Kelsey, IAmJulcsi, janet7
2013. január 13. 17:39 #119
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2013.01.13. 17:08)
Megint jön a Demi rajongók kontra normális gondolkodású taguk fightja
Bélu, mióta vagy te is Demi rajongó? w00t.gif

Ó, baze, Bélukád már akkor nagy rajongója volt ennek a nyikhajnak, amikor még a világon sem volt! w00t.gif Érzed, azért tudok valamit. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, ophely88
2013. január 13. 18:14 #120
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 13:17)
Nem kekeckedni és kötözködni akarok, de demike még mindig egy ostoba unatkozó liba, aki annyira ráér otthon, hogy ezekkel foglalkozik. Érdekes... annyi hazugság ömlik ki a száján ennek a csajnak, hogy már ő sem tudja, hogy mit hazudik. Eddig nem azért került be a rehabra, mert drogozott, ivott és vagdosta magát??? Állítólag, és mondom ÁLLÍTÓLAG bulémiás volt és anorexiás.


Most lehet én vagyok hülye, és félreértem amit írsz, de attól nem Demi lesz a hazudós, aki mindig mást nyilatkozik, és már azt sem tudja mit beszél, hogy minden cikkben más van, hanem a cikkírók nincsenek képben, vagy fals információk jönnek innen is és onnan is, és abból születnek különböző állításokat tartalmazó cikkek. Nem Demi állít mindig mást. Ő állít valamit, aztán megjelenik róla több száz cikk, abból több száz fordítás, abból újabb cikkek, és ami hozzánk ezekben a fantasztikus Starity-s cikkekben eljutnak, azoknak nagy része már értékelhetetlen.

Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 13:17)

Tanulom a szakmát emberek, ápolás lélektant, pszichológiát tanulok, és igen, benne volt a ti általatok oly annyira nagy dobra vert testkép zavar is. Tudtatok arról, hogy eme két pszichés betegség össze sem fér egymással??? Ha valaki bulémiás, akkor az nem anorexiás! Aki bulémiás az szeret egy jó nagyot enni és utána a bűntudat miatt kaja után meghánytatja magát, míg az anorexia nervosában szenvedők nem hajlandók enni, mert minden áldott alkalommal kövérnek látják magukat a tükörben. ... Demikén önvagdosáson kívül semmit sem lehetett észrevenni, mert akinek testképzavara van gyerekek, az nagyon nem úgy néz ki, mint ahogyan demike anno kinézett, amikor bekerült a rehabra. Egyszerűen undorító amit ez a csaj művel, az, ahogyan hülyít titeket, pedig csak egyszerűen feltűnési viszketettsége van.


Oké, köszönjük, látjuk, hogy te nagyon vágod a témát. Most már többet adunk a véleményedre... dry.gif Egyébként a helyzet itt is ugyanaz. A cikkírót fikázd, vagy ahonnan ő szedte, és írta újra, nem tudom. Amúgy ha már állandóan mindenféle ellenpéldával szeretsz jönni, akkor elmondom, mi a feltűnési viszketegség, úgy gondolom az, ha valaki vagdossa magát, majd takargatni próbálja karkötőkkel, stb egyéb más eszközökkel, nálam ez sántít, azt hiszem ez nem az. Amit Gaga, vagy Kesha művel, vagy hasonló kaliberű celebecskék akár itthon, az feltűnési viszketegség. Amit Demi csinál az nem az. És nem tudom láttál-e róla mostanában, vagy nem olyan rég képet, de ha összehasonlítod egy régebbi képpel, látni, hogy Demi rengeteget hízott, és azután, hogy meggyógyult, és kijött a kórházból, nem tudni mennyire, de nagyjából teljesen egészségesen. Mert lehet, hogy nem csontvázként vonult be, (és hála Istennek, hogy nem úgy vonult be), de alkatilag is, még jó, hogy nem úgy nézett ki, mint Angelina Jolie, vagy pl. Mary-Kate Olsen... Tehát ilyen személyekkel összehasonlítani szerintem egyáltalán nem logikus. És attól még lehetett testképzavara, hogy a te ismereteid alapján, úgy gondolod, hogy nem volt. Én elhiszem, hogy jártas vagy, hogy tanulod/tad, nem tudom, elhiszem, hogy jó könyveket olvastál, de azt ne mondja meg senki, hogy Deminek milyen gondja nem volt és különben is, mert senki nem tudhatja pontosan, annyit tudunk, amit hivatalosba lenyilatkoznak.

Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 13:17)
Másnak nagyobb problémái is vannak, mint, hogy a dereka két centivel nagyobb, mint fél éve. Őszintén, csak gondolkozzatok el, és mutassátok azt, hogy van bennetek némi értelem: vajon milyen ember lehet az, aki csak a testsúlyával foglalkozik, és nincsen nagyobb problémája? Nem szánalmas és nem undorító? Hónapokon keresztül mindenhol nyomatta a sztájsztrongos sz*rságát, amitől én speciel már majdnem a huszadikról vetettem le magamat.


Nem gondolod, hogy szánalmas és undorító, hogy te képes lennél levetni magad a 20.-ról? Hát gondolsz te a szüleidre, és a barátaidra, akiket hátrahagysz? Látod, ilyenekkel minden irányból lehet vagdalkozni... (és vágom, hogy hogy értetted, remélem te is, hogy én mire gondolok, nem kell válaszban kijavítanod..köszi) Amúgy könnyű mindig arról beszélni, hogy másoknak milyen rossz, meg mennyivel nagyobb problémák is vannak a világon, de nem tudom, hogy van-e értelme, amikor az ember ezt a szobájából, a gép és internet előtt teszi, mert amúgy nem sok értelme van, max. a feltűnősködés, hogy az illetőnek milyen fantasztikus empatikus, és önzetlen érzései vannak, illetve, hogy mennyire képben van, és jártas a világ gondjaiban. Azok, akik tényleg képben vannak a világ gondjaival, és testközelből érzékelik, vagy épp benne vannak a gondokban, nagy valószínűséggel 1/30-ad annyi időt nem töltenek a net előtt, (lehet, hogy pl. a körülményeik miatt is, vagy mert azt sem tudják mi az), mint... nem tudom, le merjem-e írni, de mint például...te.

Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 13:17)
Bárhol volt interjúja, bárhová meghívták, mindig előhozakodott az ő iszonyatosan nehéz életecskével.

Bakker, mindenki erről nyaggatta.

Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 13:17)
Én is voltam benne a depresszióban, és, ha az ember akarja, akkor egyedül, magától is ki tud belőle jönni. Nem kellenek ide pszichológusok és pszichiáterek, csak egy megfelelő partner, aki a megfelelő támaszt tudja nyújtani az adott esetben.


Hát ennél a pontnál elbizonytalanodtam, hogy tényleg annyira képben vagy-e a pszichológiai, lélektani dolgokban... Mert lehet a megfázás tüneteit minden esetben, és mindenkinél enyhíti a Neo Citran, de hogy az ember lelkileg hogyan tud felépülni, az már mindenkinek a saját verziójában, típustól függően zajlik. És amúgy minden egyes Demis-depressziós-betegséges cikkben előjössz a te depresszióddal, és ne haragudj, de valójában akkor ugyanazt teszed, mint amit szerinted Demi tesz: sajnáltatod magad. Tudom, tudom, ne haragudj, nincs igazam, de nem lehet, hogy neked sincs? Csak a saját helyzeted komoly, Demié nem lehet az? És lehet, hogy nem sajnáltatásból írod, de attól még olyan szaga van, és ez a szándékaidtól független. Ilyen szaga van, és kész. És valószínű, Demi sem sajnáltatja magát, csak egyeseknek ilyen szagúan(?) jön le a dolog.

Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 13:17)
Majd szólok, ha megsajnáltam az über sz*r élete miatt.


Nincs neki über sz.r élete, de attól még szenvedhet. És voltál már híresség, vagy sztár akár? Üldöztek már lesifotósok? Tökéletesen és teljesen más kaliberű gondokkal küszködtök nap, mint nap, lehet, hogy ha az ő gondjaival küszködnél, te sem tudnál egyedül talpra állni, és talpon maradni. Nem tudhatod. (NEM akarom lebecsülni a gondjaidat, én sem ismerhetem a te életedet!) Nekünk, ismeretlen, hétköznapi embereknek elképzelhetetlen az ő életük. Az, amit a Hollywood-i műanyag puding filmek visszaadnak, és az ember már utána azt hiszi mindent tud, valószínű közel sem áll a valósághoz. A filmekben még egy takarítós jelenetet is élvezetessé tudnak tenni, egy kis jól beválasztott, és esetleg összevágott, fülbemászó zenével, az embernek egyszerűen kedve támad elkezdeni takarítani akár...

Na mindegy, bocsánat, ha megbántottalak valahol, bökte a csőröm sok minden, úgyhogy amit akartam leírtam.
2 felhasználónak tetszik: IAmJulcsi, Karina197
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok