Starity

Demi Lovato újra segítségre szorul?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 13. 18:27 #121
- törölt felhasználó -    
Nézem nézem a hozzászólásokat, és erősen gondolkozom, hogy az itt lévő tagok nagyrésze miért nem kezelteti magát? blink.gif
Az egy dolog, hogy valakit nem kedvelek (egyáltalán hogy lehet utálni olyan embert akit nem is ismertek?), és nem szeretem a munkásságát, vagy maga a személy sem szimpatikus, de amikor már valakiről úgy beszéltek ahogy egy kutyáról sem beszél az ember az már bicskanyitogató. A testképzavar, bulémia, anorexia hívd ahogy akarod, egy komoly betegség amibe rengetegen halnak bele. Rengeteg fiatal lány vagdossa magát, és küzd ezzel a betegséggel anélkül, hogy bárki tudna róla. Ez nem játék. Az, hogy Demi felhívta erre a figyelmet, és kampányolt az iskolákban elkövetett erőszak ellen, ami több millió gyereket súlyt nap, mint nap egy nagyszerű dolog. Nem megvetni kéne, vagy "unatkozó celebecskének" hívni, hanem legalább azt a tiszteletet megadni neki, hogy normális hangnemben írtok róla negatív véleményt.
Nem kötelező szeretni, vagy azt mondani, hogy tehetséges, de ne szóljátok le azért, amiért felvállalja azt, hogy még mindig igen is segítségre van szüksége, vagy hogy egy központban él. Ez egy örökös harc lesz, ebből nem lehet kigyógyulni, egész életen át figyelni kell arra, hogy jól legyen, és pár falat után ne érezzen bűntudatot.
Mellesleg:
Idézet (Szandiii_1992 @ 2013.01.12. 23:10)
"Mára szerencsére már jól van, de nagyon bölcsen úgy gondolja,  hogy a mindennapok hajtása, a kihívások, az állandó és kínzó megfelelési kényszer visszalökhetnék őt korábbi súlyos állapotába, ezért inkább egy szigorú otthonban él, olyan emberek között, akinek hasonló problémáik vannak. Ez azért is díjazandó, mert a díva bárhol élhetne, olyan sok pénze van, ő mégis úgy döntött, a rehabilitációs központban marad, adta hírül a TMZ. Nem akarja, hogy újra kicsússzon a lába alól a talaj. Demi most húsz esztendős, de úgy tűnik, már benőtt a feje lágya, és igazán érett és felelősségteljes döntést hozott. Mert amúgy nagyon nehéz elismerni, ha valami egyedül egyszerűen nem megy."
2 felhasználónak tetszik: IAmJulcsi, Kelsey
2013. január 13. 18:36 #122
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
legalább beismeri hogy így van, és mielőtt bajok lennének kezelteti magát. szerintem ez jó (:
2013. január 13. 18:42 #123
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Kelsey @ 2013.01.13. 18:14)

Nem gondolod, hogy szánalmas és undorító, hogy te képes lennél levetni magad a 20.-ról? Hát gondolsz te a szüleidre, és a barátaidra, akiket hátrahagysz?


Tehát,ha én,Miska azt mondom legszívesebben fejbelőném magam ezt a primitív és elvakult rajongó által írt hozzászólás láttán akkor én is szánalmasabb vagyok mint demike? Szűzanyám! omg.gif Csak nem hitted el hogy komolyan kiugrana az ablakon? _nevet.gif Nem tudom sírjak vagy nevessek...nevet2.gif Marad az utóbbi. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 13. 18:44 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.01.13. 18:42)
Tehát,ha én,Miska azt mondom legszívesebben fejbelőném magam ezt a primitív és elvakult rajongó által írt hozzászólás láttán akkor én is szánalmasabb vagyok mint demike? Szűzanyám! omg.gif Csak nem hitted el hogy komolyan kiugrana az ablakon? _nevet.gif Nem tudom sírjak vagy nevessek...nevet2.gif Marad az utóbbi. biggrin.gif

Ha belekötsz valakibe, akkor legalább úgy tedd, hogy igazad is van. Leírta, hogy mire gondolt és hogyan értette, egy kis segítség hozzá:
Idézet
Látod, ilyenekkel minden irányból lehet vagdalkozni... (és vágom, hogy hogy értetted, remélem te is, hogy én mire gondolok, nem kell válaszban kijavítanod..köszi)
3 felhasználónak tetszik: IAmJulcsi, Kelsey, janet7
2013. január 13. 18:44 #125
- törölt felhasználó -    
Beyla, akkorát nevettem rajtad. biggrin.gif Nem unod már, hogy minden egyes cikk alatt ugyanazt a sablonos szöveged nyomatod, és képes vagy egy olyan emberről regényeket írni, akit ki nem állhatsz? Pontosan ugyanazt csinálod, mint amiért te támadod Demit. Vicces. smileeee.gif Egyszerűbb lenne ha csak simán ellapoznál a róla szóló cikkekről, de nem, neked mindig muszáj hozzászólnod, mert te vagy itt a szakértő.
2 felhasználónak tetszik: Kelsey, janet7
2013. január 13. 19:00 #126
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 18:44)
Ha belekötsz valakibe, akkor legalább úgy tedd, hogy igazad is van.


omg.gif

Bármit írok dájreksöner vagy lóvátó, sztéjstrong team vagy akárki mindig talál kinetni valót a hozzászólásomban. Ennyi erővel én miért ne találhatnék máséban? Részben erről szól a fórumozás. pardon.gif Amúgy elolvastam az azt követő mondatát is, de még mindig nem értem hogy jön a személyeskedés és demi megvédése egy sorba. think.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 13. 19:01 #127
Esztii. SelenaFan
Esztii. SelenaFan
visszatérő vendég
 
StátuszHarry Love!Bridgit a nap sztárja!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 29
Azonosító: 190224
Offline offline
Szörnyű lenne,Deminek még egyszer átélni azt az állapotot mint ami 2. évvel ezelőtt volt!
2013. január 13. 19:07 #128
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 18:27)
Nézem nézem a hozzászólásokat, és erősen gondolkozom, hogy az itt lévő tagok nagyrésze miért nem kezelteti magát?  blink.gif 
Az egy dolog, hogy valakit nem kedvelek (egyáltalán hogy lehet utálni olyan embert akit nem is ismertek?), és nem szeretem a munkásságát, vagy maga a személy sem szimpatikus, de amikor már valakiről úgy beszéltek ahogy egy kutyáról sem beszél az ember az már bicskanyitogató. A testképzavar, bulémia, anorexia hívd ahogy akarod, egy komoly betegség amibe rengetegen halnak bele. Rengeteg fiatal lány vagdossa magát, és küzd ezzel a betegséggel anélkül, hogy bárki tudna róla. Ez nem játék. Az, hogy Demi felhívta erre a figyelmet, és kampányolt az iskolákban elkövetett erőszak ellen, ami több millió gyereket súlyt nap, mint nap egy nagyszerű dolog. Nem megvetni kéne, vagy "unatkozó celebecskének" hívni, hanem legalább azt a tiszteletet megadni neki, hogy normális hangnemben írtok róla negatív véleményt.

Tudod, amikor már az ember egy éve már a milliomodik cikket olvassa erről, egyszerűen elszakad a cérna, és utána már csak egyre nyersebben tudja megfogalmazni a mondandóját - persze, ha van kedve hozzá, mert minden áldott alkalommal leírni ugyanazt, hát valljuk be, kissé unalmas. Elgondolkoztatott a hozzászólásod, és arra jutottam, hogy részben igazad van, részben pedig nincs. Én személy szerint unom már, hogy mindenhol ez elkényeztetett valagú csitri van, sír-rí a sz*r életéről, miközben más országokban pedig megy az erőszak, a bántalmazás és az éhezés is. Úgy nagyjából öt évvel ezelőtt járt a húgom egy gimibe előkészítőre, és hát voltak, gyertyák, mécsesek és egy nagyon nagy fénykép egy fiatal srácról az aulában. Mint később kiderült, felakasztotta magát - talán alig lehetett 15-16 éves. Ezek megrázóak, és az ilyeneket tudom sajnálni, mert neki tényleg sz*r élete lehetett, ha a kötél mellett döntött, az ugyanis a legbiztosabb módszer az öngyilkosságra. Demike meg már több mint egy éve lovagol ezen a témán és napnaphosszat az interneten, a televízióban, sőt még az újságokban is ez jön elő, az ő nagyon sz*r élete. Mint ahogyan írtad a hozzászólásodban, nagyon sok lány szenved ezektől a betegségektől, de attól, hogy demike fizetett pár ezer rugót pár híresneves dokinak azért, hogy állítólagosan leszoktassák erről, az nem segít másnak, én úgy gondolom. Rengeteg ilyen kampány van egyébként, csak az egy dolog, hogy a mai fiatalok képtelenek tájékozódni és normálisan kihasználni az internetet. Nekem már vagy 12 évesen felhívták anno az általános iskolában a figyelmemet ezekre a betegségekre, pedig az olyan kilenc éve volt. Nem kell ehhez demi, vagy bármely más sztár. Aki tudja, hogy hol keresse ezeket, és normális dolgokat nézeget, akkor nem egy ilyen reklámbannerba fut bele, de hát a mai fiatalok agya max a féjszbukkig terjed el sajnos, ez pedig megint csak nem az emberek hibája, úgy gondolom. Nekem ezzel az egésszel az a problémám, hogy emiatt úgy néztek erre a buta libára, mintha ő sz*rta volna a világra a spanyolviaszt, amiért rengeteg ember, nem olcsón leszoktatta őt az önhánytatásról, a vagdosásról és a hedonista élvezeti szerekről. Anno ugyanígy lejött más rakatnyi sztár is, csak ők nem használták ki ennyire gusztustalan és etikátlan módon. Demike felőlem akár fel is fordulhatna a feje tetejétől, mert ő ebből csinált magának pénzt és önmarketingot. Szimplán idiótát és hülyét csinál azokból a lányokból, akiknek igazi segítségre van szükségük. Majd akkor elhiszem az ő nagyon jó indulatát, ha nyit egy alapítványt, és ő maga fogja tartani a foglalkozások nagy részét, hogy segítsen. Tudjátok a szája lehet valakinek, ha nem csinál semmit. Prédikálja ezt, prédikálja azt csakhogy a jónép igya a szavát, de a kisujját sem mozdítja érte. Mi ez, ha nem borivás és vízprédikálás? Amit ő csinál, annak semmi köze sincs a jóindulathoz és mások megsegítéséhez, csupán csak ahhoz, hogy magának keltsen jó hírnevet, ja és kaszáljon már kis millcsikét, hogy az ükunokának se kelljen majd dolgoznia. És váltig állítom, hogy a sztéjsztrongos marhaságának legalább a fele fikció volt. Láttam már beteg étkezési zavaros embereket, sőt, amikor majdnem 40 alá mentem, párom erőszeretettel halmozott el anorexiás képekkel, blogokkal, írásokkal, cikkekkel, hogy elriasszon tőle. Egy étkezési zavaros lány nem úgy néz ki, mint ahogyan ő egykoron bement a rehabilitációs központba, és erről nem kívánok vitát nyitni, úgyhogy nekem aztán senki ne akarja bemesélni, hogy egészen kisiskolás kora óta hánytatta magát, mert akkor a pajzsmirigyének baromira alul kell működnie, hogy ilyen minimális tápanyag bevitellel úgy nézzen ki, mint egy normális lány. Egyébként értelmes hozzászólás volt - örülök, hogy mióta itt vagyok, legalább egy komment tényleg elgondolkodtatott.smileeee.gif

Nekem ez a véleményem, és megcáfolni nem fogjátok tudni, úgy, ahogyan az előzőeket sem tudtátok, és írtátok a balgaságokat. Nagyjából csak átfutottam a szemeimmel a hozzászólásomra való reagálásokat, és úgy gondolom, hogy nincs miről tárgyalnunk egymással. Bizonygathatnám az igazamat, de tudjátok, amíg nem tudtok a sorok között olvasni és átlátni a szitán, addig fölösleges. Demike Lovátó is ugyanolyan marionettbábú, mint ahogyan szelína gomez, májli szájrusz és a kollégái. Ugyanúgy megvan neki írva, hogy mit mondjon és hogyan viselkedjen, mint a többi sztárnak is.

Ó, kedves Miskám, Bélukád mosolyogva fordul hozzád, hogy hagyjad őket!XD Felesleges leállni velük vitatkozni, mert ők maximum veszekedni tudnak, és sajnos nem tudják megkülönböztetni eme két fogalom közti különbséget. Nem tudnak érvelni sem, innentől kezdve maximum a pumpát nyomnák fel bennem, és valahogy nincs kedvem ovisokat szórakozgatni, mert unatkoznak.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 13. 19:09 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.01.13. 19:00)
omg.gif
Bármit írok dájreksöner vagy lóvátó, sztéjstrong team vagy akárki mindig talál kinetni valót a hozzászólásomban. Ennyi erővel én miért ne találhatnék máséban? Részben erről szól a fórumozás. pardon.gif Amúgy elolvastam az azt követő mondatát is, de még mindig nem értem hogy jön a személyeskedés és demi megvédése egy sorba. think.gif

Ez nem kivetnivaló volt, vagy felesleges kötözködés, hanem tény. Ha valakiben mindenképpen hibát szeretnék találni, akkor legalább olyan mondatába kössünk bele az illetőnek, amiben tényleg lehet kivetni valót találni. Az, hogy te nem érted, hogy ő mire írta azt a példát, nem azt jelenti, hogy hülyeséget írt.
Ezenfelül pedig megkérnélek, hogy amíg én is normális hangnemben írok, addig te se degradálj le engem, mert attól, hogy szeretek valakit, akit te nem, nem jelenti azt, hogy bármivel is butább lennék. Én sem szeretem Taylort, ez még sem jelenti azt, hogy kapásból leminősítelek.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 13. 19:12 #130
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Remélem minden rendben lesz vele, és nem esik vissza.
2013. január 13. 19:17 #131
nadorgabor97
nadorgabor97
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.17.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 155714
Offline offline
jajj szegény sad.gif
2013. január 13. 19:30 #132
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök Beyla, hogy leírtad amit gondolsz, és hogy normális hangnemben tetted! Az ilyen emberekkel szeretek beszélgetni, vagy vitatkozni akár. beer.gif És annak is örülök, hogy elgondolkodtattalak, és értelmes hozzászólásnak tituláltad amit írtam.

Persze, hogy vannak rosszabb dolgok, mint a testképzavar. Azok akik arra kényszerülnek, hogy a testüket árulják, akiknek a szülei alkoholisták, vagy drogosok, akiket vernek otthon, akiknek lassan nem telik ennivalóra, és még napestig lehetne sorolni ezeket a dolgokat. Ez tény, és ebben teljesen igazad van.
Sőt, abban is teljesen igazad van, hogy rengeteg ilyen kampány van, de nem jut el elég emberhez. És pontosan itt jön Demi Lovato szerepe. A hírnév, amit arra használt, hogy felhívja ezekre a figyelmet. Rengeteg olyan tinédzser van, akik tényleg csak a féjszbukik jutnak (na ez is egy külön téma, hogy mit is tesz ez a mai társadalommal), és lehet, hogy ilyen problémákra sosem figyeltek volna fel, hogyha épp az aktuális kedvencük nem világít rá. És itt most nem csak Demi Lovato-ról beszélek, hanem a többi híres emberről akik kampányolnak valamiért. Nem véletlenül adják a nevüket egy-egy ilyen kampányhoz, mert (habár ez az emberi ostobaság) mégis jobban odafigyelnek az emberek arra amit épp a kedvencük reklámoz, hirdet vagy kampányol mellette. Úgyhogy én személy szerint örülök a dokumentumfilmjének, örülök annak, hogy sok interjúban beszélt erről. Btw sokszor nem önmagától hozta fel, hanem általában, még 1 év után is bedobják, miközben teljesen másról van szó, és nem is odaillik, de feltétlenül rá kell kérdezniük.. dry.gif
Amúgy amellett se menjünk el, hogy viszont rengeteg divat-emo van, akiknek tulajdonképpen semmi komoly bajuk nincs, csak unalmukban, vagy nem tudom lemerjem-e írni, de divatból vagdossák magukat...Az ilyenektől nekem is hányingerem van, és felfordul a gyomrom, és apuci-anyuci adhatna a gyerekének egy jó nagy pofont.
Idézet
Láttam már beteg étkezési zavaros embereket, sőt, amikor majdnem 40 alá mentem, párom erőszeretettel halmozott el anorexiás képekkel, blogokkal, írásokkal, cikkekkel, hogy elriasszon tőle.[b] Egy étkezési zavaros lány nem úgy néz ki, mint ahogyan ő egykoron bement a rehabilitációs központba

Szerintem azért nem 40 kilósan vonult be, mert még időben "elkapták", és nem tudott 40 kiló alá esni. Azért ha megnézek róla egy-két régebbi képet elég ijesztően kiállt a medence csontja, és van ahol tényleg nagyon vékony...Ha ez így haladt volna továbbra is, akkor hidd el, hogy egy időután súlyosbodott volna az állapota.

Nem is szeretnélek semmiről sem meggyőzni. Ha nem szereted őt, akkor szíved joga, hisz amennyi ember, annyiféle ízlés! smileeee.gif Azt viszont hadd szögezzem le, hogy nem egy elvakult Lovatic vagyok, akik mániákusan imádják. Látom a hibáit, és én sem értem például a Twitteres szüneteit, nem értek vele egyet. De a rajongója vagyok, szeretem és tisztelem a munkásságát, és ő magát is. Ettől nem hinném, hogy le kéne nézni, vagy olyan stílusban írni (itt most nem rád célzok!) rólam, mint hogyha egy ostoba 12-13 éves kislány lennék. Ennyi. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 13. 19:31 #133
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 19:09)
Ez nem kivetnivaló volt, vagy felesleges kötözködés, hanem tény. Ha valakiben mindenképpen hibát szeretnék találni, akkor legalább olyan mondatába kössünk bele az illetőnek, amiben tényleg lehet kivetni valót találni. Az, hogy te nem érted, hogy ő mire írta azt a példát, nem azt jelenti, hogy hülyeséget írt.
Ezenfelül pedig megkérnélek, hogy amíg én is normális hangnemben írok, addig te se degradálj le engem, mert attól, hogy szeretek valakit, akit te nem, nem jelenti azt, hogy bármivel is butább lennék. Én sem szeretem Taylort, ez még sem jelenti azt, hogy kapásból leminősítelek.


Nem értelek,én azt a hozzászólást nem is neked címeztem. Akkor hol a problémád? Engem aztán nem érdekel ha te is leszólod az én kedvencemet - bár már sokan megtették előtted. Egyszerűen el kell fogadni mindenkinek más a véleménye és ezzel élni kell. Nem tudom az én hozzászólásomban hol degradáltalak le téged, kezdjük ott még mindig nem neked címeztem az utóbbit. Káromkodni se káromkodtam amúgy is ritkán teszem, szóval ezentúl sem értem mit találtál egy puszta vélemény nyílvántísban sértőnek.

Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 19:30)
Ettől nem hinném, hogy le kéne nézni, vagy olyan stílusban írni (itt most nem rád célzok!)


Tudjuk,hogy rám. biggrin.gif Ha tényleg ennyire megsértettelek akkor elnézést kérek. Tessék. Kimondtam és ezt is ritkán teszem. pardon.gif

Idézet (Beyla @ 2013.01.13. 19:07)

Ó, kedves Miskám, Bélukád mosolyogva fordul hozzád, hogy hagyjad őket!XD Felesleges leállni velük vitatkozni, mert ők maximum veszekedni tudnak, és sajnos nem tudják megkülönböztetni eme két fogalom közti különbséget. Nem tudnak érvelni sem, innentől kezdve maximum a pumpát nyomnák fel bennem, és valahogy nincs kedvem ovisokat szórakozgatni, mert unatkoznak.smileeee.gif


Ebben van valami. Legtöbbnek tényleg hiába papol az ember nem az őszinteséget meg a tényeket hanem továbbra is az utálkozást látja a másik félben aki nem alélel demi lóvátótol. Pedig anno még bírtam is a csajt. Azt meg máig nem értem mikor volt ő anorexiás mivel nagyon messze van az ő alakja a kórosan soványtól. Kicsit utána néztem és eddig ezen néz ki a legkarcsúbnak. Ilyen alapon meg én is anorexiás vagyok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 13. 19:40 #134
Szandi2002
Szandi2002
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez♥,Demi Lovato♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 398
Csatolások: 56
Azonosító: 162484
Offline offline
Szegény, remélem nem lesz baj.
2013. január 13. 20:01 #135
Dorcsi10
Dorcsi10
 
StátuszThe rain can sound so beautiful♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 533
Csatolások: 2
Azonosító: 151298
Offline offline
Izgulok Demi-ért nagyon kedvelem és nem szeretném, ha valami súlyos baja lenne, jól tette, hogy elővigyázatosságból visszajár a központba. smileeee.gif
2013. január 13. 20:05 #136
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.01.13. 19:31)
Nem értelek,én azt a hozzászólást nem is neked címeztem. Akkor hol a problémád? Engem aztán nem érdekel ha te is leszólod az én kedvencemet - bár már sokan megtették előtted. Egyszerűen el kell fogadni mindenkinek más a véleménye és ezzel élni kell. Nem tudom az én hozzászólásomban hol degradáltalak le téged, kezdjük ott még mindig nem neked címeztem az utóbbit. Káromkodni se káromkodtam amúgy is ritkán teszem, szóval ezentúl sem értem mit találtál egy puszta vélemény nyílvántísban sértőnek.
Tudjuk,hogy rám. biggrin.gif Ha tényleg ennyire megsértettelek akkor elnézést kérek. Tessék. Kimondtam és ezt is ritkán teszem. pardon.gif
Ebben van valami. Legtöbbnek tényleg hiába papol az ember nem az őszinteséget meg a tényeket hanem továbbra is az utálkozást látja a másik félben aki nem alélel demi lóvátótol. Pedig anno még bírtam is a csajt. Azt meg máig nem értem mikor volt ő anorexiás mivel nagyon messze van az ő alakja a kórosan soványtól. Kicsit utána néztem és eddig ezen néz ki a legkarcsúbnak. Ilyen alapon meg én is anorexiás vagyok. biggrin.gif


A képen amit linkeltél nem Demi van.
2010. http://gallery.celebritypro.com/data/media/838/demi-lovato-2010-elton-john-oscar-party-3.jpg
2012. http://www.gotceleb.com/wp-content/uploads/celebrities/demi-lovato/at-the-2012-people-s-choice-awards-...20Awards-05.jpg

A két kép között lényeges különbség van. Ne mond, hogy a 2010es képen egy egészséges lányt láttál..
2 felhasználónak tetszik: Kelsey, Karina197
2013. január 13. 20:35 #137
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 19:30)
Nagyon örülök Beyla, hogy leírtad amit gondolsz, és hogy normális hangnemben tetted! Az ilyen emberekkel szeretek beszélgetni, vagy vitatkozni akár.  beer.gif És annak is örülök, hogy elgondolkodtattalak, és értelmes hozzászólásnak tituláltad amit írtam. 
Persze, hogy vannak rosszabb dolgok, mint a testképzavar. Azok akik arra kényszerülnek, hogy a testüket árulják, akiknek a szülei alkoholisták, vagy drogosok, akiket vernek otthon, akiknek lassan nem telik ennivalóra, és még napestig lehetne sorolni ezeket a dolgokat. Ez tény, és ebben teljesen igazad van.
Sőt, abban is teljesen igazad van, hogy rengeteg ilyen kampány van, de nem jut el elég emberhez. És pontosan itt jön Demi Lovato szerepe. A hírnév, amit arra használt, hogy felhívja ezekre a figyelmet. Rengeteg olyan tinédzser van, akik tényleg csak a féjszbukik jutnak (na ez is egy külön téma, hogy mit is tesz ez a mai társadalommal), és lehet, hogy ilyen problémákra sosem figyeltek volna fel, hogyha épp az aktuális kedvencük nem világít rá. És itt most nem csak Demi Lovato-ról beszélek, hanem a többi híres emberről akik kampányolnak valamiért. Nem véletlenül adják a nevüket egy-egy ilyen kampányhoz, mert (habár ez az emberi ostobaság) mégis jobban odafigyelnek az emberek arra amit épp a kedvencük reklámoz, hirdet vagy kampányol mellette. Úgyhogy én személy szerint örülök a dokumentumfilmjének, örülök annak, hogy sok interjúban beszélt erről. Btw sokszor nem önmagától hozta fel, hanem általában, még 1 év után is bedobják, miközben teljesen másról van szó, és nem is odaillik, de feltétlenül rá kell kérdezniük..  dry.gif 
Amúgy amellett se menjünk el, hogy viszont rengeteg divat-emo van, akiknek tulajdonképpen semmi komoly bajuk nincs, csak unalmukban, vagy nem tudom lemerjem-e írni, de divatból vagdossák magukat...Az ilyenektől nekem is hányingerem van, és felfordul a gyomrom, és apuci-anyuci adhatna a gyerekének egy jó nagy pofont.
Szerintem azért nem 40 kilósan vonult be, mert még időben "elkapták", és nem tudott 40 kiló alá esni. Azért ha megnézek róla egy-két régebbi képet elég ijesztően kiállt a medence csontja, és van ahol tényleg nagyon vékony...Ha ez így haladt volna továbbra is, akkor hidd el, hogy egy időután súlyosbodott volna az állapota.
Nem is szeretnélek semmiről sem meggyőzni. Ha nem szereted őt, akkor szíved joga, hisz amennyi ember, annyiféle ízlés!  smileeee.gif Azt viszont hadd szögezzem le, hogy nem egy elvakult Lovatic vagyok, akik mániákusan imádják. Látom a hibáit, és én sem értem például a Twitteres szüneteit, nem értek vele egyet. De a rajongója vagyok, szeretem és tisztelem a munkásságát, és ő magát is. Ettől nem hinném, hogy le kéne nézni, vagy olyan stílusban írni (itt most nem rád célzok!) rólam, mint hogyha egy ostoba 12-13 éves kislány lennék. Ennyi.  smileeee.gif

Aki korrektül fogalmazza meg akár még a negatív mondandóját, arra pontosan én is úgy reagálok. Teljesen normálisan és korrekten, csak az a baj, hogy itt nagyon sokat elvetik a sulykot egyébként. Írnak egy bunkó hozzászólást, amire én is úgy reagálok, és innen jönnek általában az értelmetlen veszekedések. Nem értettünk egyet, mégis amikor elolvastam a hozzászólásodat, valami megragadott, ami a stílusod volt. Én pl. írtam egy kis negatívat, te pedig totál normálisan lereagáltad, hogy lehetett volna szebben is, amiben teljesen igazad van, abszolúte rendben volt a hozzászólásod. Na, igen, erre szerettem volna rávilágítani, hogy a csaj ettől nem Isten, és valóban vannak sokkal rosszabb dolgok is, amikre egyszerűen mindenki csak sz*rik baromi magasról. Nem szeretem a háborúkat, de amit az amerikai katonák művelnek a Közel-Keleten, az embertelen. Ez csak megint egy példa - egy teljes családot képesek kiirtani, mert háborús övezetben tartózkodnak vagy éppen laknak. Annyi ilyet hallottam már, és azok miért nincsenek a hírekben? Miért nem mutogatják a világ szörnyűségeit? Nem kukacoskodni akarok, és nem is személyeskedni, de pl. nekem is vannak hatalmasabb gondjaim demike problémájánál. A fél karomat odaadnám, ha lenne egy csomó lóvém, és max a visszaeséstől rettegnék, nem pedig sokkal rosszabb dolgoktól. Én már személy szerint unom azt, hogy 2013 van, és még mindig egy 2010-2011-es múltbeli eseménynél akadt be a lejátszó. Ami elmúlt az elmúlt, megtörtént, ennyi. Mit kell túl spilázni? Az elején lehet, hogy a figyelem felhívás volt a cél és ennek a prevenciója, ami már átcsapott pénzhajhász önreklámba és imidzs építésbe. Nekem is voltak sz*r napjaim, nekem is voltak olyan hónapjaim, hogy meg akartam halni, és egyszerűen gyűlölök erről az időszakról beszélni - fáj, elszomorít és rájövök arra, hogy én is ember vagyok. Bármikor eszembe jut, sírni kell. Ez meg már egy éve adja elő magát ilyennek olyannak amolyannak, de mással nem hajlandó címlapra kerülni. Dolgozni nem dolgozik, minek is tegye azt, hisz ömlik a zseton a médiából, és tanulni is luxus. Jó az, nem baj, hogy egy érettségije sincsen és sötét, mint az éjszaka, de több millcsis bankszámla of course, hogy van a nevén. Engem ez idegesít, és nem az, hogy felhívják rá a figyelmet. Igen is fel kell hívni rá a figyelmet, mert a mai világban minden, de minden a fizikumra hárul - ha nem nézel ki jól, akkor nem kapod meg a melót. Na, az imósok a másik fele, akiktől anno agyrémet kaptam. Emlékszem, amikor 2009-2010 környékén jártam Budapesten a 4-6-os villamossal (még csak akkor tesztelték a Combinókat), hát minden reggel minimum a villamos fele tele volt ilyen imószerű képződményekkel. Vagy egy évig az volt a kedvenc sportom, amíg elbattyogtam a célig, hogy azt találgattam az illető fiú vagy lány. unsure.gif Borzasztó az is egyébként.

Na, én pl. 40 kiló voltam nagyon sokáig, most se vagyok több, olyan 43-44, és nem vagyok anorexiás, sem bulémiás. A stressz miatt lefogytam 12 kilót, amit még a mai napig sem sikerült visszaszednem, sőt próbálkozom vele, de nem megy. Ha ő bevallotta, hogy szenvedett ilyenekben, ám legyen, de a kettő együtt még mindig nem fér össze, mert két külön pszichés betegségről beszélünk, mint ahogyan azt az előző hozzászólásomban leírtam - az egyiknél vesz ételt maga elé, a másiknál meg nem. Egyszerűen már mindent mondanak erre a csajra - bulémiás, anorexiás, depressziós, kettősbipolja volt stb. Megint csak nem kötözködni akarok, de aki lelkileg ennyire defektes az zárassa be magát a gyógyiba, mert annál valami biztos, hogy nincs rendben. Innen gondolom, hogy ez az egész sztéjsztrongos dolog nem oké. Lehet, hogy volt valami baja (szerintem csak nem bírta feldolgozni a sztárságot), de a sztorit javában kiszínezték, és adtak hozzá ezt-azt, hogy eladhatóbb legyen. Képtelenség egy emberen ennyi pszichikai megbetegedést diagnosztizálni pár hét alatt, pláne úgy, hogy a bipolhoz legalább fél éves folyamatos megfigyelés kell, hogy az orvos kiállíthasson egy papírt erről, hogy lehetséges a betegség jelenléte, de még akkor sem biztos!

Egyébként demit én nagyon nagyra tartom, mint énekest, mert amit tud, az kegyetlen, brutál, tökély! Viszont, amit mostanában művel, az tette számomra ellenszenvessé és antipatikussá, pedig régebben nagyon kedveltem a kiscsajt. Elszaladt vele a ló, és azt hiszi, hogy a világ körülötte forog. Persze, én sem szeretném rád erőltetni a véleményemet, mert nem szokásom, csak gondoltam tudatni akarom veled, hogy a szakmájában nagyra becsülöm, viszont magánemberként lehúzhatja magát a budin. Örülök, hogy van azért errefelé egy-két normális tag, aki rögvest nem vehemesen reagál a negatív kimenetelű hozzászólásokra.smileeee.gif Én is az ilyen egyénekkel szeretek vitatkozni, hogy őszinte legyek, és ne is legyél elvakult. Maradj ugyanilyen értelmes és realista, ugyanis errefelé ez ritka, mint a fehér holló!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 13. 20:56 #138
- törölt felhasználó -    
hát nem is tudom ez mi volt
2013. január 13. 21:58 #139
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.01.13. 18:42)
Tehát,ha én,Miska azt mondom legszívesebben fejbelőném magam ezt a primitív és elvakult rajongó által írt hozzászólás láttán akkor én is szánalmasabb vagyok mint demike? Szűzanyám! omg.gif Csak nem hitted el hogy komolyan kiugrana az ablakon? _nevet.gif Nem tudom sírjak vagy nevessek...nevet2.gif Marad az utóbbi. biggrin.gif

Idézet (Kelsey @ 2013.01.13. 18:14)
...és vágom, hogy hogy értetted, remélem te is, hogy én mire gondolok...


Ezek után, még felteszed nekem a kérdést, hogy tényleg elhittem, hogy komolyan kiugrana az ablakon?
Mert ha már minden annyira szánalmas és undorító, akkor ilyen fing dolgokra rámondani, hogy neki ezt meg ezt kell hallgatnia, huh, de szörnyű, hogy már úgy unom, hogy már ugranék (és tudom, hogy nem ugrana, én sem vettem komolyan, anyám, te viszont komolyan vetted, amit nem kellett volna), akkor ez mi, ha nem szánalmas, ha már mindig a komoly problémákról megy a szöveg?
(mindössze egy apróságon való lovagolás volt, hogy belekezdtem, mintha komolyan vettem volna... jesszus...)
Látom, nagyon súlyos gondjai vannak, tényleg kemény lehet, hogy ezt kellett minden irányból hallgatnia.

Nem vagyok elvakult. Látom és el is ismerem Demi hibáit. Ettől függetlenül tudom szeretni. Primitív? Durva túlzással. Akkor már inkább elvakult. tongue.gif Kössz.
De mondjuk, igen, nem láttok a fejembe, honnan tudhatnátok mire gondoltam. Akkor sem kell nekem ugrani, mert inkább az vall primitívségre.

Amúgy meg egyik hozzászólásodban még említetted a személyeskedést, meg hogy hogy jön ez Demihez. Te neveztél engem primitívnek, nem tudom, hogy rajtad kívül még ki személyeskedett, én igyekeztem nem, aztán lehet, hogy becsúszott, de a sértegetés nem volt a céljaim közt.
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2013. január 13. 22:13 #140
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 19:30)
Látom a hibáit, és én sem értem például a Twitteres szüneteit, nem értek vele egyet. De a rajongója vagyok, szeretem és tisztelem a munkásságát, és ő magát is.

meghajolo.gif

Idézet (Szélhámos @ 2013.01.13. 19:30)
Ettől nem hinném, hogy le kéne nézni, vagy olyan stílusban írni (itt most nem rád célzok!) rólam, mint hogyha egy ostoba 12-13 éves kislány lennék. Ennyi.  smileeee.gif

Ha szereted Demit, (vagy ne adj Isten, még az 1D-s fiúkat is, mint például én), és próbálod védeni őt (őket), az biztos, hogy már csak 12-13 éves lehetsz. Meg primitív, meg a társai. dry.gif
Nagyon vicces, amikor úgy írnak rólam, és szentül hiszik, hogy nem múltam el 12 éves. Elmúltam 20, ettől miért ne szerethetném Demit, vagy bárki mást, aki fiatal, és nem 20 éve van a szakmában? Számomra ez felfoghatatlan...
1 felhasználónak tetszik: Karina197
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok