Starity

Megérkezett a Spring Breakers előzetese

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 17. 18:23 #61
- törölt felhasználó -    
jónak ígérkezik, nem hagyom ki! smileeee.gif
2013. január 17. 18:26 #62
- törölt felhasználó -    
Én ezektől a kommentektől eldobom az agyam..komolyan nem bírod Selenát akkor ne bírjad..amúgy meg ez még csak az előzetes alig lehet benne látni Selt..mit kell rögtön mondani milyen sz*r meg stb..komolyan mondom..én nem értem komolyan az ilyen embereket..igen én is 13 vagyok,de én már hónapok óta várom ezt a filmet..ha valakinek kellően érett a gondolkodása akkor szerintem föltudja fogni a filmet..és ez a film direkt egy tavaszi kiruccanásról szól,egy tengerparti buli satöbbi mit vártok bundába bulizzanak...Istenem...Amúgy meg ha egy kicsit pár ember bele gondolna milyen amikor a legnagyobb kedvencét (hősét) bántják akkor foggal-körömmle megvédi.. nem? Na akkor,nem kell Selenát leírni..egész 2012-ben dolgozott a filmes karrierjén 4 filmet leforgatott egyet se láttaok még majd most 2013-ban fogjátok..majd akkor mondjátok hogy nem tud semmit...
2013. január 17. 18:29 #63
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Én már várom a filmet. biggrin.gif
2013. január 17. 18:30 #64
DarkEagle
DarkEagle
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 178551
Offline offline
Ajsika: Az a baj hogy akiket én szeretek azok IGAZI ELŐADÓK ÉS SZÍNÉSZEK nem mondva csinált pop sztárocskák. Félre értés ne essék nem utálom Selenát. Semmi bajom vele. Le se szarom. Sőt egy két száma még tetszik is. De pocsék színésznő. De nem őt szapultam amúgy meg. Hanem a filmet. Újabb semmitérő szar. Az igazi filmek meg nem kapnak esélyt sem mert az ilyen tini szarok elveszik az esélyt. Ezért fakadtam ki. Ilyenekkel akarják rábírni a tiniket hogy moziba járjanak. Mert tudják hogy más akik valóban értenek a filmekhez és tudják mi a jó azok úgyse mennek el a sok szarra amit évente kreálnak. Nem véletlen hogy a híresebb filmek közül évente csak 4-5 van ami tényleg jó. Egy szó mint 100 tök 8 ki van benne a film így úgyis kalap szar. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. január 17. 18:36 #65
- törölt felhasználó -    
DarkEagle: Tudod mikor írtam,rád pont nem gondoltam...de megértem a haragod lényegét/értelmét..az hogy pocsék színésznő azzal nem értek egyet de nem szeretnék összeveszni senkivel...az nem az én stílusom..Mindenkinek meg van a maga véleménye.wink.gif
2013. január 17. 18:53 #66
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon szuper lesz ez a film! smileeee.gif Nem bírok már várni!! biggrin.gif
2013. január 17. 18:53 #67
Fresh89
Fresh89
 
Státuszyou're my flashlight
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.13.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 33
Azonosító: 171138
Offline offline
Szerintem jó lesz smileeee.gif) Selena nagyon sokat dolgozott a filmen, remélem meglesz a gyümölcse wink.gif Selenator Forever <3 <3
2013. január 17. 19:07 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ajsika @ 2013.01.17. 18:26)
Én ezektől a kommentektől eldobom az agyam..komolyan nem bírod Selenát akkor ne bírjad..amúgy meg ez még csak az előzetes alig lehet benne látni Selt..mit kell rögtön mondani milyen sz*r meg stb..komolyan mondom..én nem értem komolyan az ilyen embereket..igen én is 13 vagyok,de én már hónapok óta várom ezt a filmet..ha valakinek kellően érett a gondolkodása akkor szerintem föltudja fogni a filmet..és ez a film direkt egy tavaszi kiruccanásról szól,egy tengerparti buli satöbbi mit vártok bundába bulizzanak...Istenem...Amúgy meg ha egy kicsit pár ember bele gondolna milyen amikor a legnagyobb kedvencét (hősét) bántják akkor foggal-körömmle megvédi.. nem? Na akkor,nem kell Selenát leírni..egész 2012-ben dolgozott a filmes karrierjén 4 filmet leforgatott egyet se láttaok még majd most 2013-ban fogjátok..majd akkor mondjátok hogy nem tud semmit...


Én nem azt írtam, hogy nem tudnád fölfogni a filmet, hanem azt, hogy nem ilyen korúaknak készült. Másrészről meg nem (csak) a szereplők miatt nem fogom megnézni a filmet, hanem azért, mert undorítónak - és a nőkre nézve sértőnek - találom, hogy fiatal lányok majdhogy nem meztelenül ugrálnak (bár a saját felelősségük, hiszen ők voltak olyan "okosak", hogy elvállaltak egy ilyen szerepet) egy movie-ban csak azért, hogy az jól eladható legyen. Az ilyen filmeknek semmi értékük nincsen, mégis jelölni fogják majd minden idióta díjra, a buta kis tinédzserek, meg szavaznak majd rá, mert "az a menő" és így az igazi, minőségi filmeknek esélyük sem lesz. És azt még hozzátenném, hogy: nem értem miért hiszik azt az ex-diznisek (itt konkrétan Selenára gondolok), hogy ocsmány, értékelhetetlen filmekben szerepelve tudnak csak kitörni a "jókislány" szerepből, amikor egy jó drámával vagy egy komolyabb karakter megformálásának elvállalásával el tudnák érni ugyanezt és talán még egy kis tiszteletet is kapnának.
2 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Pöttömke
2013. január 17. 19:09 #69
- törölt felhasználó -    
Szerintem, itt a sok negativ kritika ellenére egy jó előzetes és a film is érdekesnek tűnik, de ahogyan SophieJ is emlitette azért nem a 10-12 éves kislányoknak való, akik még Disney-Csatornát néznek.. dry.gif Engem James Franco érdekel speciel.. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 17. 19:16 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2013.01.17. 19:07)
Én nem azt írtam, hogy nem tudnád fölfogni a filmet, hanem azt, hogy nem ilyen korúaknak készült. Másrészről meg nem (csak) a szereplők miatt nem fogom megnézni a filmet, hanem azért, mert undorítónak - és a nőkre nézve sértőnek - találom, hogy fiatal lányok majdhogy nem meztelenül ugrálnak (bár a saját felelősségük, hiszen ők voltak olyan "okosak", hogy elvállaltak egy ilyen szerepet) egy movie-ban csak azért, hogy az jól eladható legyen. Az ilyen filmeknek semmi értékük nincsen, mégis jelölni fogják majd minden idióta díjra, a buta kis tinédzserek, meg szavaznak majd rá, mert "az a menő" és így az igazi, minőségi filmeknek esélyük sem lesz. És azt még hozzátenném, hogy: nem értem miért hiszik azt az ex-diznisek (itt konkrétan Selenára gondolok), hogy ocsmány, értékelhetetlen filmekben szerepelve tudnak csak kitörni a "jókislány" szerepből, amikor egy jó drámával vagy egy komolyabb karakter megformálásának elvállalásával el tudnák érni ugyanezt és talán még egy kis tiszteletet is kapnának.

Erre csak annyit tudok mondani,mindenkinek meg van a saját maga véleménye..nem szeretnék veszekedni nem az én stílusom...elfogadom a véleményed.wink.gif
2013. január 17. 19:19 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ajsika @ 2013.01.17. 19:16)
Erre csak annyit tudok mondani,mindenkinek meg van a saját maga véleménye..nem szeretnék veszekedni nem az én stílusom...elfogadom a véleményed.wink.gif


Ennek nagyon örülök, ugyanis - akár hiszed, akár nem - egyáltalán nem kötekedésből írtam. rolleyes.gif
2013. január 17. 19:19 #72
mikeyla
mikeyla
hudgens
 
StátuszWhat if life is a dream and death wakes us up?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.29.
Hozzászólás: 4735
Csatolások: 31054
Azonosító: 103304
Offline offline
imádom imádom imádom. Milyen kijön én leszek az első aki megnézi smileeee.gif
2013. január 17. 19:25 #73
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
imádom imádooooom <3 Selly és Ash egy filmben biggrin.gif
2013. január 17. 19:25 #74
- törölt felhasználó -    
Ütős előzetes! thumbsup.gif
2013. január 17. 19:28 #75
GossipGirl.001
GossipGirl.001
visszatérő vendég
 
StátuszHakuna Matata.(~^^)~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.07.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 175058
Offline offline
Naagyon jóó!! biggrin.gif olyan bulis film.. már alig várom.!:DDD
2013. január 17. 19:39 #76
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Érdekes az biztos! smileeee.gif
2013. január 17. 19:39 #77
- törölt felhasználó -    
nagyon jó szuper
2013. január 17. 19:39 #78
Bemmy99
Bemmy99
új tag
 
StátuszBehunyom szemem, mivel látni akarok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 178789
Offline offline
Úhh!!!De várom már, Vanessát már ég láttam újjonnan kijött filmben!Amúgy vicces lesz ezeket a Diney szárokat igy látni!biggrin.gif
2013. január 17. 19:40 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (sophiej @ 2013.01.17. 19:19)
Ennek nagyon örülök, ugyanis - akár hiszed, akár nem - egyáltalán nem kötekedésből írtam.  rolleyes.gif

Elhiszem,hidd el. : ) Örülök hogy nem lett belőle "cirkusz".
2013. január 17. 20:04 #80
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2013.01.17. 19:07)
nem értem miért hiszik azt az ex-diznisek (itt konkrétan Selenára gondolok), hogy ocsmány, értékelhetetlen filmekben szerepelve tudnak csak kitörni a "jókislány" szerepből, amikor egy jó drámával vagy egy komolyabb karakter megformálásának elvállalásával el tudnák érni ugyanezt és talán még egy kis tiszteletet is kapnának.


Ne viccelj már, nincs az a rendező aki egy komolyabb szerepet szabna ilyen bebukott dizni sztárocskáknak. Nem (csak) azért mert van már nevük ami nem sok elismerést von maga után ebben a szakmában,hanem mert szegény kislány már a meghallgatás első szakaszán nem menne át. Nem hiába tart ott ahol, ha tényleg olyan hatalmas színészni tehetséget rejtegetne már felfedezték volna tv-s karrierje elején és akkor lehet nem is kötött volna kis a dizni csánelen. Ezek mindent fognak a komolyabb filmesektől kapni csak éppen tiszteletet nem. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!