Starity

Taylor Swift az összeomlás szélén áll

15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 27. 13:49 #161
- törölt felhasználó -    
Erre csak azt tudom mondani, hogy aki kavarja a szart, az magát is belekavarja.
2013. január 27. 13:55 #162
- törölt felhasználó -    
Ő csinálta magának,hisz ő akadt ki amikor Harry a barátaival foglalkozott,velük akart egy kicsit lenni! Amúgy én nem sajnálom,tanuljon az eseteiből!!! E már a nagy betűs ÉLET!!!
2013. január 27. 14:10 #163
xFruzsinax
xFruzsinax
új tag
 
Státusz♥ Summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.15.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 162121
Offline offline
Jaaajj..istenem. És akkor most sirassuk meg?? :'(((( -.-""
2013. január 27. 14:10 #164
Ssszabina
Ssszabina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 178255
Offline offline
tény h szar lehet de már nem azért...nem magában kellene keresni a hibát? gondolom nem csak a másik fél miatt szaladt végig mittudom én hány pasin egy év alatt...ráadásul az még nagyon jót tesz a hírének h szakítás után egyből szalad a stúdióba hogy felénekelje a srácot kifigurázó dalt... mégis ki akarná ezt?
2013. január 27. 14:20 #165
Naomi01
Naomi01
visszatérő vendég
 
StátuszHaaahhhaaahhahhahahhahaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.24.
Hozzászólás: 368
Csatolások: 0
Azonosító: 184462
Offline offline
"egy közeli barátja nyilatkozott" - aha, valószínű, hogy aki ilyeneket mond az egy közeli barátja!...
2013. január 27. 14:29 #166
VampireGirl
VampireGirl
 
Státusz"Beauty is not defined by the size of your jeans." - Jack Barakat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.14.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 175684
Offline offline
Én tényleg nagyon sajnálom Taylor-t :'((( Nekem semmi bajom nem volt Haylor-al...
2013. január 27. 14:44 #167
viruu
viruu
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó dolog van a zenében: amikor üt, nem érzel fájdalmat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.13.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 191502
Offline offline
Ebből tényleg az látszik hogy megvan zuhanva...Sok sikert kívánok neki a fellépéséhez :')
2013. január 27. 15:15 #168
Csillbab
Csillbab
visszatérő vendég
 
StátuszJust promise that you won't forget we had it all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.12.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 1
Azonosító: 138512
Offline offline
Szegény! én nem szeretem annyira Taylort de azért tényleg nagyon rossz lehet neki..KITARTÁS TAYLOR smileeee.gif
2013. január 27. 15:15 #169
belieber4ever
belieber4ever
 
StátuszI wish we had another time I wish we had another place
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 657
Csatolások: 0
Azonosító: 193770
Offline offline
én nem tudom annyira sajnálni, elvégre ő hagyta el Harryt, de azért mégis: Hajrá Taylor
2013. január 27. 15:23 #170
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
nem tud érdekelni de ha már elolvastam akk hajrá xD
2013. január 27. 16:14 #171
Rekka2
Rekka2
Mrs.Styles♥xx
 
StátuszI'm addicted to you...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 1492
Csatolások: 43
Azonosító: 179702
Offline offline
Azért ő is elgondolkozhatna, hogy vajon miért lett vége Harry-vel. Amúgy remélem hogy rendbe jön smileeee.gif.
2013. január 27. 16:54 #172
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok rosszindulatú, és már elegem van a rosszmájúságból, tehát kívánom, hogy minden rendbe legyen Taylorral, ha tényleg ilyen rosszul van..
2013. január 27. 17:02 #173
- törölt felhasználó -    
Őőő, figyu én tényleg sajnálom Tay-t és sok sikert kívánok, és tényleg rosszmájúnak tűnhetek majd, de ő dobta, nem??? Más kérdés az, hogy (mivel már sokan elmondtátok) az előző szakításai után is írt egy, az aktuális exet kifigurázó számot, ami majd ilyen-olyan Grammy-t kap. Csak vicces, hogy elmondja mindennek a srácot, őt magát pedig egy érzelmi roncsnak próbálja feltűntetni, miközben a srác nem csinált a szakítás után semmit. Jó persze, írd ki magadból ami bánt- ha én is énekesnő/színésznő leszek, nekem is biztos lesz 1-2 ilyen dalom (de inkább ne legyen) de nem 23... Bocs, hogy hosszabb lett, de csak úgy jött, mint Tay-nek. Attólfüggetlenül: HAJRÁ TAYLOR!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 27. 17:22 #174
stylezone99
stylezone99
visszatérő vendég
 
StátuszNo, I'm not okay...But I'll get better.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 68
Azonosító: 184963
Offline offline
Szegény... Azért sajnálom.:/
2013. január 27. 17:50 #175
Rebeka 3747
Rebeka 3747
új tag
 
StátuszKérek mindenkit jelöljön be vissza jelölöm és szavazok rà csak jelöljetek be
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 192813
Offline offline
Hajrà Taylor mi veled vagyunk és szeretünk ne legyél szomoru sajnàlom anyira segitenék neked szoval hajrà Taylor tarts ki. smileeee.gif
2013. január 27. 18:11 #176
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Nagyon sokan bántják, és ez baj. Pont most kéne Taylor mellett lenni, ehelyett meg mindenki támadja őt. Sajnos sok nyálas directioner azért pártolt el tőle, mert az egyik bandataggal randizott Taylor. Én mindig mellette leszek, és ha kell akkor meg is védem őt. KITARTÁS TAYLOR! CSODÁLATOS ÉNEKESNŐ VAGY!
2013. január 27. 18:14 #177
Dóriiiiiiiiiiii
Dóriiiiiiiiiiii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 193596
Offline offline
hááát nem a kedvencem de azért sajnálom ://
2013. január 27. 18:24 #178
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Elolvasva a topikot, úgy a hozzászólásokat, és egyszerűen látszik az, hogy ki az, aki igazán volt már szerelmes és ki az, aki azt sem tudja, hogy mi fán terem a szerelem.

Idézet (Thaliee @ 2013.01.26. 20:21)
Miért olyan nagy baj, hogy meg szeretné találni a szerelmet végre??? Mintha ez nem lenne magában is nehéz neki, még az újságok össze-vissza írnak minden hülyeséget, és mindenki beleköt. A legrosszabb az egészben, hogy olyanok ítélik el akik még soha nem hallottak róla az életben semmit, és az alapján döntenek, hogy mit mond a sok rosszindulatú ember. 
Az, hogy ennyire sikeres és sok rajongója van, nem a véletlen műve. Ugyanis erről látszik, hogy nem egy tehetségtelen r.ibanc. Igenis sok mindent le tett az asztalra, szóval jó lenne ha végre le szállna róla a média. -.-

Ne haragudj, hogy a te hozzászólásodat emelem ki, de szeretnék az általad leírtakhoz írni, mert szinte egyáltalán nem értek veled egyet. Tapasztalat az, hogyha görcsösen keresel valamit, akkor nem fogod megtalálni. Egy időben én is görcsösen kerestem a Hercegemet, de mindig falakba ütköztem, és valami gebasz mindig volt, ami miatt nem bonyolódhattam kapcsolatba az illetőkkel. Aztán egy nap úgy döntöttem, hogy sz*rok bele mindenbe. Rá egy hónapra megismertem azt a férfit, aki a mindenem három éve. Taylor Swift esetében nem a szerelemről van szó, hanem a médiában maradásról. Érdekes módon már több mint tíz férfival kufircolgatott, de mindegyik sztár volt? Na, itt a böki - ha annyira szerelmet akar találni, akkor vegye nyakába LA-t és mondjuk keresgéljen a civilek között és ne a híres emberekre másszon rá. Számomra már itt nem stimmel a sztori. Egyszerűen annyira gagyi, unalmas és sablonos, hogy hát keresi a szerelmet. Pff... szórakoztok velem? Más hétköznapi csajra, aki ilyeneket művel, lazán lek*rvázzátok és ler*bancozzátok. Logika? blink.gif Egyébként meg a sztárok többsége - amelyek értelmesek - elhatárolják magukat a bulvárlapoktól, a magazinoktól és az internettől is. Nekem speciel számtalan olyan kedvencem van, akiknek még üzenni sem tudok, mert nincsen Twitter fiókja, nincs fent Facebookon, sőt még hivatalos website-ja sincsen, ahová az ember firkálhatna neki egy kis üzenetet. Normális ember tudja, hogy a negatív kritikákat, piszkálódásokat, furkálásokat le kell sz*rni. Ugyanazt tudom mondani, mint amit demike lovátóra - ha nem bírja a sztárságot, akkor vonuljon vissza, mert nem kötelező nyitott könyvnek lenni! A sikerességen meg megint csak tudnék vitatkozni - Selena Gomez, One Direction, Miley Cyrus. Ezek csak egy töredéket tesznek ki a hírességek közül, mégis napjainkban ők a legsikeresebbek, pedig valljuk be, kritikán aluli az, amit művelnek a zeneiparban. Taylor Swift is nyugodtan mehet a listára, mert én személy szerint nem látok benne sem egyediséget, sem stílust és tehetséget sem sokat. Azért van ott, mert jókor volt jó helyen, és nem azért, amekkorát alkotott a szakmájában.

Hogy őszinte legyek, már én is kezdem unni ezt a csajt, pedig régebben elvegetálgattam mellette, semmi bajom sem volt addig, amíg el nem kezdett k*rvulni és csinálni maga körül a felhajtást. Egy szavam nem lenne rá, ha a munkásságával kerülne a címlapokra, de számomra is hihetetlen, hogy egy ilyen majmocska miatt neki antidepresszánst kell szednie. Ugyan már, meg sem kottyant neki kitenni a szűrét! Irritáló az, hogy másnak sokkal nagyobb problémája van, mint az, hogy kitette a csávója, mégis talpon kell lennie, tartania kell magát, mert nincs mellette senki sem, aki megtenné helyette a dolgokat. Kívánom ennek a nőnek, hogy az legyen huszonhárom évesen a legnagyobb problémája, hogy egyik nagyon híres kuki sem hajlandó leállni vele komolyabban. Úgy gondolom, hogy ilyenkor nem a férfiakban, hanem saját magában kéne keresni a hibát, de persze elő fog rukkolni egy újabb szakítós dallal, ahol majd alázni fogja herikét, pedig azért a nyomiért sem vagyok oda, mégis ellenzem ezt a fajta bánásmódot. Ennek a csajnak fel kéne nőnie végre - egy palack víz és egy papucs kíséretében ki kéne tenni New York city egyik nyomornegyedében, és akkor rájönne arra, hogy neki arany élete van a többi emberéhez képest. Mindenkinek vannak problémái, kinek kisebb, kinek nagyobb, de szánalmas, amit művel. Megsajnálni nem fogom, csak maximum szánni, hogy hogyan lehet valaki ennyire ostobán szánalmas. unsure.gif Lehet ostorozni gyerekek, de épeszű, racionális ember is észreveszi, hogy valami bizony nem stimmel Swift körül, ami szerintem sokkal inkább a feltűnési viszketettségének tudható be, mintsem a nagy volumenű depressziójának.
2013. január 27. 18:47 #179
Adul
Adul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 541
Csatolások: 1
Azonosító: 178786
Offline offline
Hajrá, Taylor, mindenki melletted van! sad.gif Épülj fel minél hamarabb! Senki nem érdemli meg, hogy sírj utána!
2013. január 27. 19:17 #180
- törölt felhasználó -    
Megérdemelné ha elütné egy busz #sorrynotsorry neki is könnyebb lenne és nekünk is ^^ sajátvélemény biggrin.gif
15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok