Starity

Jake Gyllenhaal - 60th Annual Golden Globes After Party 2003.01.19

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 04. 09:29 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Ha már nincsenek új képek, akkor jöjjenek a régiek laugh.gif
heart.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Aliana, gasolina
2013. február 06. 00:06 #2
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2013.02.04. 09:29)
Ha már nincsenek új képek, akkor jöjjenek a régiek  laugh.gif 
heart.gif

Bocsánat, de most már muszáj megkérdeznem, hogy miért ilyen 'fontos' Jake-hez ezeket az agyontagolt képeket feltölteni? Ráadásul ekkora mennyiségben és ennyire rendszertelenül? Már több, mint fél éve töltögeted hozzá a képeket, most semmit se találni Jake-nél így. Az új képek tökre hátul vannak, eltűnve a süllyesztőben.. Nem mondom, hogy én sose töltöttem fel tagos képet ide (mondjuk elég régen volt erre példa), vagy nem hoztam az event képeket specifikusan egy személyhez a kezdetektől máig (mint pl. JGL-nél), de nem estem túlzásokba, nem töltöttem hónapokon át, befejeztem 2 nap alatt és volt rendes rendszer benne. Nem vagyok én itt senki, nem mondhatom meg neked, hogy mit csinálj, de hogy hónapok óta nem tudok örülni, mikor meglátom Jake nevét itt, az fix és ezt sajnos neked köszönhetem.
Fú, azért ez május óta gyűlt bennem ezerrel. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: szavy
2013. február 06. 09:03 #3
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2013.02.06. 00:06)
Bocsánat, de most már muszáj megkérdeznem, hogy miért ilyen 'fontos' Jake-hez ezeket az agyontagolt képeket feltölteni? Ráadásul ekkora mennyiségben és ennyire rendszertelenül? Már több, mint fél éve töltögeted hozzá a képeket, most semmit se találni Jake-nél így. Az új képek tökre hátul vannak, eltűnve a süllyesztőben.. Nem mondom, hogy én sose töltöttem fel tagos képet ide (mondjuk elég régen volt erre példa), vagy nem hoztam az event képeket specifikusan egy személyhez a kezdetektől máig (mint pl. JGL-nél), de nem estem túlzásokba, nem töltöttem hónapokon át, befejeztem 2 nap alatt és volt rendes rendszer benne. Nem vagyok én itt senki, nem mondhatom meg neked, hogy mit csinálj, de hogy hónapok óta nem tudok örülni, mikor meglátom Jake nevét itt, az fix és ezt sajnos neked köszönhetem.
Fú, azért ez május óta gyűlt bennem ezerrel. unsure.gif


Egyáltalán nem fontos. Gondoltam én kis naiv, hogy az itteni rajongók igenis örülni fognak neki, mert hidd el, ami tagmentes kép volt azt már mind feltöltöttem.
Ezek meg szerintem eléggé messze állnak az "agyontagolt" fogalomtól, nem mondom, nem a legkisebb tag van rajta, de a képek ezzel együtt is élvezhetők.
Az meg, hogy "rendszertelenül" töltöm fel?! ohmy.gif Ugye ezt most csak poénnak szántad?! Hetekbe telt mire átnéztem, átválogattam az itteni képeit, a moderátorok a megmondói, hogy mennyit kellett nekik is dolgozniuk rajta, hogy minden szépen rendben legyen Jake témáiban. Össze-vissza voltak a kis és nagy képek, a rendezvények és a paparazzi képek, valamint a címek és a dátumok. Mindent megtettem annak érdekében, hogy rendezett legyen, és most igen is az: a helyükön vannak a képek, méret és hely szerint, a címben minden rendesen benne van a rendezvénytől kezdve a dátumig. Ha neked ez "rendszertelen" akkor el nem tudom képzelni mi a rendezett think.gif
Az meg, hogy te nem tudsz örülni neki, azt sajnálom de ez van. Van olyan ember itt aki értékeli, és mint mondtad, én sem vagyok neked senki így nem is foglalkoztat, hogy örülsz-e neki.
Én senkivel nem akarok problémát se vitát, nem megyek bele, mert ezen az oldalon mindig van egy kiskapu ami szerint nekem nincs igazam, ehhez már hozzászoktam, de ezt most akkor sem bánom, nem bánom, hogy néhány itteni rajongónak, ellentétben veled örömet okoztam az "agyontagolt" képeimmel. Bár innentől kezdve ez sem lesz már, szóval lényegében gratulálok, elérted a célod: újabb tag lehet büszke Starity-n meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, olsenfan..
2013. február 06. 11:46 #4
- törölt felhasználó -    
Ha nincs House of Wax, fele ennyi kép sem lenne Jake-ről. Engem, ha momentán valami zavar, az, hogy a kedvences topik tele van a jake-es témákkal, és nem látok tőle mást. laugh.gif De ennek tulajdonképpen örülök, olyan fotókat találok, amit eddig még nem. Örülnünk kell, hogy törlődött képek visszakerülnek a helyükre. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2013. február 06. 17:28 #5
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2013.02.06. 09:03)
Egyáltalán nem fontos. Gondoltam én kis naiv, hogy az itteni rajongók igenis örülni fognak neki, mert hidd el, ami tagmentes kép volt azt már mind feltöltöttem. 
Ezek meg szerintem eléggé messze állnak az "agyontagolt" fogalomtól, nem mondom, nem a legkisebb tag van rajta, de a képek ezzel együtt is élvezhetők.
Az meg, hogy "rendszertelenül" töltöm fel?!  ohmy.gif Ugye ezt most csak poénnak szántad?! Hetekbe telt mire átnéztem, átválogattam az itteni képeit, a moderátorok a megmondói, hogy mennyit kellett nekik is dolgozniuk rajta, hogy minden szépen rendben legyen Jake témáiban. Össze-vissza voltak a kis és nagy képek, a rendezvények és a paparazzi képek, valamint a címek és a dátumok. Mindent megtettem annak érdekében, hogy rendezett legyen, és most igen is az: a helyükön vannak a képek, méret és hely szerint, a címben minden rendesen benne van a rendezvénytől kezdve a dátumig. Ha neked ez "rendszertelen" akkor el nem tudom képzelni mi a rendezett think.gif
Az meg, hogy te nem tudsz örülni neki, azt sajnálom de ez van. Van olyan ember itt aki értékeli, és mint mondtad, én sem vagyok neked senki így nem is foglalkoztat, hogy örülsz-e neki.
Én senkivel nem akarok problémát se vitát, nem megyek bele, mert ezen az oldalon mindig van egy kiskapu ami szerint nekem nincs igazam, ehhez már hozzászoktam, de ezt most akkor sem bánom, nem bánom, hogy néhány itteni rajongónak, ellentétben veled örömet okoztam az "agyontagolt" képeimmel. Bár innentől kezdve ez sem lesz már, szóval lényegében gratulálok, elérted a célod: újabb tag lehet büszke Starity-n  meghajolo.gif

Büszke? Nem azért írtam, mert olyan büszke szeretnék lenni. Fél évnyi kínlódás után szólok most már valamiért, ami zavar. Nyugodtan töltsél fel Jake-hez képeket, de normálisan. Sok feltöltő van itt, és ők nem idegesítenek másokat azzal, hogy hetente 50 témát nyitnak egy személyről.
Komolyan gondolod, hogy ezeket a képeket nem találja meg az ember 10 másodperc google keresés után? Hát beírod Jake nevét a keresőbe és kiadja az iheartjake-et, ha véletlenül nem az első oldalon lenne, akkor a másodikon, meg persze ott az jakegyllenhaalfan.com, ami szintén szépen rányom egy hatalmas csíktagot minden képére. Előbbi legalább már nem azt használja, hanem a kisebb tagot a sarokban, erre is éveket kellett várni. Ha ezeket akarom nézegetni, oda megyek és ott keresem ki az adott eseményt.
Azt már meg se akartam említeni, hogy van repost is közte, pl. Tied, Eredeti, habár a te címed pontosabb a dátumozással. Na, ezt viszont értékelem, legalább te beleírod, sokkal ellentétben.
Rendszertelen hát, most is a 2004-es képeket pakoltad, azt hittem abból az évből már elfogyott nyáron, annyit töltöttél..Vagy ősszel, tudja a fene már, konkrétan 45 oldalnyi topikról beszélünk. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: szavy
2013. február 06. 17:59 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 1852312
Azonosító: 6038
Offline offline
Nem bírom megállni szó nélkül. Már csak azért sem, mert én vagyok az adatlapjának a szerkesztője. Domcicc hidd el, nem vagy egyedül, hogy már ez kikívánkozott belőled. Teljes mértékben meg lehet érteni, hiszen egy vagy több (a fene se nézte már egy idő után) fan site került teljes feltöltésre ide. Fölöslegesen, mert tényleg aki annyira vágyik ezekre a tagolt, ráadásul lekicsinyített képekre, az megtalálja forrásoldalon. Ez a fórum inkább a minőségi képeknek kellene hogy helyt adjon. Nem azt mondom, hogy jobb híján nem lehet ezeknek a képeknek is örülni, de nem ilyen esztelen mennyiségben, mert mindennek van egy határa.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok