Starity

9 dolog, amiben a nők jobbak a férfiaknál

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 05. 22:15 #221
- törölt felhasználó -    
Azért van több százéves nő, mert ők nem harcoltak a háborúkban. Jó cikk, de az utolsó pont valóban sztem a háborúktól függ nagyban, nem az egészségességtől.
2013. március 06. 06:23 #222
- törölt felhasználó -    
Szeretem az ilyen cikkeket! biggrin.gif
2013. március 06. 12:34 #223
- törölt felhasználó -    
Jót nevettem! biggrin.gif _nevet.gif
2013. március 06. 12:49 #224
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Hmm... azért arra is gondolhatnának, hogy nem csak lányok olvassák ezt az oldalt! Nem szívesen olvastam ezt el.. és szerintem hülyeség.. Mert pl. ezen kutatások egyikét sem Magyarországon végezték el! biggrin.gif A másik, hogy nekem is jól fog az agyam a tanulásra.. Ezeket a dolgokat nem lehet általánosíani, mégis megtették.. Nem sok alapja van.
2013. március 06. 12:55 #225
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (MachineMagic @ 2013.03.06. 12:49)
Hmm... azért arra is gondolhatnának, hogy nem csak lányok olvassák ezt az oldalt! Nem szívesen olvastam ezt el.. és szerintem hülyeség.. Mert pl. ezen kutatások egyikét sem Magyarországon végezték el! biggrin.gif A másik, hogy nekem is jól fog az agyam a tanulásra.. Ezeket a dolgokat nem lehet általánosíani, mégis megtették.. Nem sok alapja van.

Úgy látom sokaknak problémát okoz a statisztika fogalmának megértése. A statisztikai adatok nem arról szólnak, hogy minden nő okosabb/jobban tanul, stb. mint a férfiak. Csupán azt állítják egy rakat adat feldolgozása után, hogy a nők közül többeknek forog jobban az agya a tanulásra. Itt átlagokról beszélünk, nem egyedekről.

És elmondtam már egyszer, elmondom még egyszer: mint férfi, jóval nagyobb előnnyel indulsz az életben, mint mi. Könnyebben fogsz munkát kapni, több lesz a fizetésed, stb. Úgyhogy legközelebb mielőtt bárki is besértődne azon, hogy valaki felhozott néhány ilyen kutatási eredményt, gondoljon erre. A nőket így is alá- és lebecsülik. Ezen (sajnos) az efféle adatok sem segítenek.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2013. március 25. 23:20 #226
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Azért jobbak a nők, mert tovább élnek? rolleyes.gif Na mindegy, én sosem tudom eldönteni, hogy "melyik oldalon állok". Van, amikor a nőkén, mert látom, hogy annyit kihasználnak a férfiak, de olykor meg rájövök, hogy néhány nő ad is rá okot, aztán meg hisztizik utána. Tehát igazából semelyiken sem. Ezt nem lehet eldönteni. Ennek szerintem értelme sincsen. A nemek mindig küzdenek, de ez hülyeség, mert mind a kettő jó valamiben. Nem véletlenül így alakultunk ki az evolúció során. laugh.gif Ha valaki megkérdezi, hogy melyik oldalon állok, általában azt mondom, hogy a nőkén, mert én is az vagyok, de nem feltétlenül. A statisztika pedig lehet, hogy ezt mutatja, de ettől függetlenül szerintem nem lehet kimondani, hogy jobbak. Ezekben a dolgokban jobbak, de pár dologban meg rosszabbak.
2013. április 04. 16:32 #227
inez01
inez01
visszatérő vendég
 
StátuszAngyalok léteznek, és úgy hívják öket: barátok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 454
Csatolások: 0
Azonosító: 198707
Offline offline
Hajrá nők!!!!! smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2013. november 07. 15:05 #228
viki1995
viki1995
 
StátuszHa valakit meg akarsz jó erősen pofozni,tedd meg nyugodtan és mondd azt hogy pók
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1966
Csatolások: 0
Azonosító: 191436
Offline offline
Jee! Mondjuk én azt utálom hogy a pasiknak legalább 70% ugatja naponta azt,hogy ők jobbak mint a nők.
2014. február 22. 19:27 #229
Amllove
Amllove
új tag
 
Státusz~Never Too Late~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 179707
Offline offline
Jobb a túlélőképességük...
"a férfiak 77 százaléka könnyebben veszíti életét autóbaleset vagy motorbaleset során"
Több férfi motorozik és ül autóba, mint nő xD
2014. március 29. 19:50 #230
- törölt felhasználó -    
Ez szerintem nagyon igaz
2014. április 04. 07:12 #231
- törölt felhasználó -    
Hát igen...mindig is okosabb voltam mint a fiú osztálytáarsaim.Ne essék félreértés csak poénkodtam.Amúgy tényleg jobb vagyok de csak viccből írtam ki.
2015. január 29. 20:45 #232
nesam
nesam
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 239644
Offline offline
Ez a cikk nem más, mint egy férfigyűlölő femináci hazug propaganda, mint ahogyan a TV műsorok, a filmek nagy többsége, az interneten a weboldalak, cikkek, stb. nagy többsége. Tele van valótlan állításokkal. Bulvárcikk.

Akkor most jöjjön a korrekció, az igazság:

"1. Jobban folyik a tanulás"
"6. Több a diplomás nő, mint férfi"

Persze. Az egyetemista nőknek meg van arra a lehetőségük, hogy prostiként árulják a testüket, így fizetve a tandíjat, magántanárt, stb. Férfiaknak nincs ilyen lehetőség.
Sok férfi viszont kevésbé veszi komolyan a jegyeket, lustább, elisszák az agyukat stb.

"2. Okosabbak"

Ekkora hülyeséget hogy lehet állítani?
Valójában a férfiak okosabbak, mint a nők. A férfiak találtak fel mindent, a férfiak hozták létre a civilizációt. Még ma is a férfiak vezetik fölényesen a tudományt. Minen eszköz, műszaki cikk, stb. amit látsz, azt férfiak tervezték és hozták létre.
De a mindennapi életben is a férfiak azok, akik logikusan gondolkodnak, miközben a nők az érzelem alapú gondolkodás eredményeképp hisztizni szoktak.

"4. Az evolúció csinosít"

Nem igaz. Ugyanis nincsenek többségben a szép nők (hogy finoman fogalmazzak).
Az, hogy szép embereknek szép gyerekük születik, az eddig is nyilvánvaló volt. Ezt hívják öröklésnek.

"5. Jobb a túlélőképességük"... autóbaleset

Ez az érv vicces. Arra ugyanis nem tér ki, hogy a járművezetők nagy többsége férfi. Így nem csoda, hogy a nagy számok miatt, több a férfi baleset.
A nők általában az anyósülésen ülnek, ahol nagyobb a biztonság (a szembejövő autós közelebb van a vezető üléshez).

"7. Egészségesebb étrendet folytatnak"

Ez igaz. Ez így van. Még annyival kiegészítem, hogy a férfiak károsabb életmódot élnek (ide nem csak az étrend tartozik), és kevésbé hajlandóak orvoshoz menni, amikor kéne.

"8. Erősebb az immunrendszerük"

Tévedés.
A férfiaknak erősebb az immunrendszerük. De ide is igaz az, hogy a férfiak kevésbé hajlandóak orvoshoz menni amikor kéne, ráadásul károsabb életmódot élnek, mint a nők, ez ront az egészségükön.
Sok férfi azért nyavajog, hogy szórakoztassa, piszkálja a nőket (nem akar unalmas lenni). Mondvacsinált indokot találnak ki azért, hogy ágyba kapják a kaját. smileeee.gif

"9. Tovább élnek"

Akkor én kérdezem:
Kik végzik a társadalmat, a rendszert fenntartó, egészségre káros, életveszélyes munkákat? Férfiak.
Kiket küldenek a háborúba meghalni? Férfiakat.
Kik kapják később a nyugdíjat? Férfiak.
Kik élnek egészségre károsabb életmódot? Férfiak.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.
2015. január 29. 20:47 #233
- törölt felhasználó -    
A tovább élnek részt azt tudtam,de a többit nem,ezért jó volt elolvasni smileeee.gif
2015. szeptember 05. 16:00 #234
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
jó hogy lány vagyok
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!