Starity

ByeAlex képviseli Magyarországot az Eurovízión

26 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 03. 12:14 #221
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Nahát csodás, mit ne mondjak.Én nem őt küldtem volna ki -végül is ígyse-úgyse nyerünk-,hanem szívesebben láttam volna kint Malmőbe Kállay- Saunders Andrást vagy Vastag Tomit.Amit Bye Alex énekel, amúgy halálosan unalmas.
2013. március 03. 12:21 #222
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (ciel @ 2013.03.03. 12:05)
Az angolok is mennyire hátul végeztek tavaly szegény öregbácsival. De amúgy a legtöbb külföldi is mindig valami szép csajt küld vagy helyes csávót.


Pontosan. Az angolok is benézték tavaly és meg is voltak sértődve. Sokkal jobb hangja volt mint annak aki nyert és mégis hátul battyogott a listán. A kinézet fontos. Ha a zsűrin múlik, a 'macsóbb' embert küldi ki, aki jelen esetben Kállay lehetett volna vagy egy fiatal nőt, Gigi, aki fiatal és szép de a közönség nem ezt akarta. El kell fogadni hogy ez van, a többség őt juttatta tovább. Ez is mutatja hogy a nézők véleménye mennyire eltér attól amit a média néha erőltetni akar. Veszteni ezzel a gyerekkel is lehet, Gigivel és Kállayval is lehet. A dalszövege pedig olyan amilyen, nem sablonos, azt mondta hogy magyarul énekeli, abban az esetben senki semmit nem fog érteni belőle, ha pedig angolul adja elő, akkor sem fog osztani vagy szorozni mert úgy is hátul battyogunk a listán.
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2013. március 03. 12:24 #223
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Úristen b+ ez mii? x""D ezt nem gondolhatják komolyan az emberek, ez csak egy rossz vicc x"""D szegénységi bizonyítvány az országról (nem mintha eddig akkora tekintélyünk lett vna), de nem tudom hogy jobban szánakozok vagy jobban röhögök-e x""D _nevet.gif Ennyi erővel engem is ki lehetne küldeni x""D na jó, végül is utolsónak is kell lenni, de hogy az euróvízió rajtunk fog röhögni az is biztos biggrin.gif
2013. március 03. 12:28 #224
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
Idézet (ciel @ 2013.03.03. 12:14)
Kikiih : "ha nem tetszik akkor ennek nem kell hangot adni."
Szerintem meg hadd írjam már le, ha nem tetszik valami biggrin.gif Neked művészet, nekem nem. Ennyi smileeee.gif


látom már nem találsz jobb belekötni valót..biggrin.gif
bocs. ha neked attól jobb, akkor nem szólok bele a dolgaidba. biggrin.gif csak azért tiszteletben tarthatnád mások ízlését. ;dd
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2013. március 03. 12:29 #225
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Ha Gigit küldték volna,akkor meg most azért menne a cirkusz,hogy már előre el volt döntve,hogy ő megy,és az egész megrendezett volt.
2013. március 03. 12:29 #226
- törölt felhasználó -    
Bírom hogy most mindenki itt veri a nyálját, de egyébként ha más menne most azt szidnátok. Mindenki úgy ír mintha semmit se tehetett volna a verseny alakulásáért pedig 20 alapdíjas smst lehetett küldeni. Én büszkén bevallom minden smst ByeAlexre küldtem.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Hustler
2013. március 03. 12:30 #227
FaithandHope
FaithandHope
új tag
 
Státuszbecause you saw me when I was invisible
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 182079
Offline offline
Emberkék! Kicsit vicces így olvasni a véleményeteket. Enyhén ciki smileeee.gif) Dragak ez egy stílus, valakinek tetszik, valakinek nem...smileeee.gif Ez van, ez megy...Mellesleg imadom a dalt, és ezt a zenei stílust amit Alex képvisel és arról Ő nem tehet, hogy csökkent agyi képességű emberek nem tudjak felfogni a dalanak/dalainak üzenetét, jelentését. És ha valaki ezt egy unalmas, gyermekded zenének tartja...olvassa mar el a szövegét!!
"végtelennel
ujjat húz és sosem retteg,
rozmaringból készít hintót,
tücskök húzzák.
Így nyugtat meg csendesen."

szöveg miért lenne unalmas....csak Te nem érted ezért szidod ((:

Kicsit légyszi gondolkozzatok mar el, és nézzetek körbe...Gigi, Andras dalaból lesz még vagy 6-7 az Eurovizión...és Vastag Tomi dala pedig inkabb egy kicsit musicalas volt. És nem biztos, hogy azt a stílust is értékelték volna.

Ti vagytok gyerekesek, és unalmasak, mert leragadtatok a pop és David Guetta szintű (persze a maga nemében az is jó) daloknal és az értelmesen megírt, összetett dalt mar meg sem érti a fületek smileeee.gif)

Persze lehet véleményetek, tiszteletben is tartom, írjatok is le...csak kultúraltan..NEM kell szarozni ezt a gyönyörű szamot smileeee.gif)

Ja..és sok helyen olvastam, hogy gagyi a ruhaja...azok -szerintem- eléggé draga cuccok és az is a stílusahoz tartozik smileeee.gif)

Varom, az olyan kommenteket amik tamadnak smileeee.gif)

Hallgassatok egy kicsit mas zenét is, ne csak tucat pop-ot smileeee.gif)
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Kikiih, Hustler
2013. március 03. 12:32 #228
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
Idézet (FaithandHope @ 2013.03.03. 12:30)
Emberkék! Kicsit vicces így olvasni a véleményeteket. Enyhén ciki smileeee.gif) Dragak ez egy stílus, valakinek tetszik, valakinek nem...smileeee.gif Ez van, ez megy...Mellesleg imadom a dalt, és ezt a zenei stílust amit Alex képvisel és arról Ő nem tehet, hogy csökkent agyi képességű emberek nem tudjak felfogni a dalanak/dalainak üzenetét, jelentését. És ha valaki ezt egy unalmas, gyermekded zenének tartja...olvassa mar el a szövegét!! 
"végtelennel
ujjat húz és sosem retteg,
rozmaringból készít hintót,
tücskök húzzák.
Így nyugtat meg csendesen."
szöveg miért lenne unalmas..csak Te nem érted ezért szidod ((: 
Kicsit légyszi gondolkozzatok mar el, és nézzetek körbe...Gigi, Andras dalaból lesz még vagy 6-7 az Eurovizión...és Vastag Tomi dala pedig inkabb egy kicsit musicalas volt. És nem biztos, hogy azt a stílust is értékelték volna. 
Ti vagytok gyerekesek, és unalmasak, mert leragadtatok a pop és David Guetta szintű (persze a maga nemében az is jó) daloknal és az értelmesen megírt, összetett dalt mar meg sem érti a fületek smileeee.gif
Persze lehet véleményetek, tiszteletben is tartom, írjatok is le...csak kultúraltan..NEM kell szarozni ezt a gyönyörű szamot smileeee.gif)
Ja..és sok helyen olvastam, hogy gagyi a ruhaja...azok -szerintem- eléggé draga cuccok és az is a stílusahoz tartozik smileeee.gif)
Varom, az olyan kommenteket amik tamadnak smileeee.gif)
Hallgassatok egy kicsit mas zenét is, ne csak tucat pop-ot smileeee.gif)


látom mégse vagyok olyan egyedül.. :')) biggrin.gif minden szavaddal egyetértek! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Hustler
2013. március 03. 12:32 #229
suzy1212
suzy1212
 
StátuszYou are my angel, Cas.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.22.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 178338
Offline offline
Így is úgy is beégünk
2013. március 03. 12:32 #230
fanni01
fanni01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 186690
Offline offline
Sok fajta zenét szeretek..... de ez borzalmas:)
2013. március 03. 12:32 #231
fanni01
fanni01
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 186690
Offline offline
ez is csak egy újabb ,,égessük le Magyarországot" project szerintem:)
2013. március 03. 12:35 #232
wildgirl26
wildgirl26
új tag
 
Státuszspend life who makes you happy :)<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.12.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 183242
Offline offline
ez nagyon szar.....unalmas
2013. március 03. 12:38 #233
Imola7x
Imola7x
új tag
 
Státusz... :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 4
Azonosító: 192232
Offline offline
szerintem ő volt a legjobb, én kifejezetten örülök hogy olyan nyerte meg aki saját maga erejéből jutott idáig, nem tehetségkutató műsorok miatt, szerintem igenis jó zene, nekem kifejezetten tetszik a szövege, nemtudom mivel lenne jobb pl. Gigi, jó elismerem neki jobb hangja van, de itt most nem a hang számított hanem maga a dal, ráadásul nagyon fülbemászó zene, az embereknek hamarabb megtetszik a fülbemászó egyszerű zene mint az agyonbonyolított.
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2013. március 03. 12:38 #234
VictoryS.
VictoryS.
visszatérő vendég
 
StátuszTHE RUMORS ARE TERRIBLE AND CRUEL / BUT, HONEY, MOST OF THEM ARE TRUE...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 68
Azonosító: 169107
Offline offline
Jaj, istenem pont ő?......Komolyan, bármelyik másik versenyző jobb lett volna.....Kicsit sincs ám "megrendezett" szaga a dolognak és köze ki a kiadója:-D De legyen, úgyis mindig végén végzünk a shownak mert Magyarországgal nem igazán szimpatizálnak.
2013. március 03. 12:39 #235
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Hmmm . Ez a dal amugy jó ,mert az Eurovision nem lesz még ilyen ,és emberek ezt a szöveget érteni kell ... rohog.gif Egyébként én sem neki drukkoltam ,de azért én (ti ) nem jutottam volna el idáig ! Gratulálok Alex !
2013. március 03. 12:41 #236
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik a dal és a srácnak is kellemes hangja van. Amúgy meg ha az ország legtehetségesebb és legzseniálisabb énekesét indítanánk, akkor se mi nyernénk. Felesleges a hiszti. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Hustler
2013. március 03. 12:41 #237
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Én személy szerint meglepődtem az eredményen. Én Gigire számítottam, nem tudom miért... Nekem mindenesetre tetszik a dal, de szerintem nem fogja megállni a helyét. Alapjában véve is nagyon bírom a srácot, és a számait is meg minden, de én nem őt küldtem volna.
2013. március 03. 12:43 #238
thenorbrt19
thenorbrt19
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.25.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 141600
Offline offline
menjenek már ember ilyen szöveget bárki tud írni amiben 26 - szor ismétlődik valamilyen szó...száááánalmass retkek ja és még hang em kell hozzá mert nem nagyon ment fel a magasabb terjedelmekbe.....
2013. március 03. 12:43 #239
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
Háhhh van igazság smileeee.gif Egy nagyon nagy egyéniség, és bizonyítja, hogy nem kell ahhoz kiénekelni a magas "C"-t, hogy egy dal jó legyen. Ez különleges, ő pedig egy nagy egyéniség. És sztem meg kéne várni Malmőt nem pedig előtte leugatni. Amúgy meg pont annak volt megrendezett szaga, hogy a zsűri összes tagja Kállayt meg Gigit részesítette előnyben. Ennyi. Csend.
2013. március 03. 12:44 #240
Imola7x
Imola7x
új tag
 
Státusz... :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 4
Azonosító: 192232
Offline offline
meg ez alternatív zene, aki poppot meg ilyen dancesz*arságot hallgat annak valószínű hogy nem tetszik... de ezért nem kéne ennyire felháborodni, mindenkinek más az ízlése, és most ő nyert a közönség szavazatai által ami azt jelenti hogy mégis sok olyan ember van akinek tetszik, szerintem vannak olyan emberek akiknek elegük van a tehetségkutatós sztárokból..
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Hustler
26 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 742.