Starity

ByeAlex képviseli Magyarországot az Eurovízión

26 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 03. 21:05 #381
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Sokan mondták, hogy itt piszkáljuk szegény gyereket, míg nem küldtünk egyetlen SMSt sem, holott volt rá lehetőségünk!
És ezzel nem is vitatkoznék, teljesen jogos ez a kijelentés, bár őszintén szólva, pénzt sohasem adnék ilyen célra, ráadásul pedig nem függ az életem ettől a Dalfesztiváltól. Mindig megnézem, mert kíváncsi vagyok a dalokra.
Viszont őszintén megmondom, hogy itt volt tbb tucat előadó, tehetséges előadó, remek dalokkal és szöveggel! Szóval éppen ezért reméltem, hogy még nem annyira botfülű az ország, hogy a mezőny legtehetségtelenebbjét engedje tovább. -.-
Engem ez zavar, mert még Gigit, vagy Kállayt is szívesebben láttam volna a színpadon, mert legalább nekik van hangjuk, és két oktávnál többet bírnak tisztán kiénekelni.
ByeAlex dalára rátérve pedig. Szerintem a szöveggel van a legkevesebb gond, ami vicces, mert szerintem ez sem egy minőségi darab, de alapvetően a dallam röhejes, a srácnak semmi hangja, azt a kétféle hangot nem tudja kiénekelni tisztán, ráadásul már az az érzésem volt, hogy vagy orrdugulása van, vagy megeszi a mikrofont! blink.gif
Borzasztóan együgyű szám! Remélem a háttérénekesei nem hagyják érvényesülni, akkor még lehet esélyünk, hogy utolsó előttiként végezzük utolsó helyett!
Csak, hogy húgomat idézzem amikor meghallotta a dalt! " Uramisten, mi ez? Ki ez? Legalább helyes, mondd, hogy igen, mert akkor legalább van esélyünk!" rohog.gif
Hát igen, ez a véleményem, amit még hozzátennék, hogy szerintem a neve fantasztikusan passzol az énektudásához, szerintem a publikum is ezt mondaná a produkciója után! Nem jósolok hosszú karriert számára, szóval Bye Alex! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 03. 21:15 #382
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Én rá egyáltalán nem számítottam volna... Eléggé meglepődtem! O.o
2013. március 03. 21:15 #383
csill8
csill8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 171530
Offline offline
be fogunk égni vele.. dry.gif
2013. március 03. 21:19 #384
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alison Lerman @ 2013.03.03. 21:05)
Sokan mondták, hogy itt piszkáljuk szegény gyereket, míg nem küldtünk egyetlen SMSt sem, holott volt rá lehetőségünk! 
És ezzel nem is vitatkoznék, teljesen jogos ez a kijelentés, bár őszintén szólva, pénzt sohasem adnék ilyen célra, ráadásul pedig nem függ az életem ettől a Dalfesztiváltól. Mindig megnézem, mert kíváncsi vagyok a dalokra.
Viszont őszintén megmondom, hogy itt volt tbb tucat előadó, tehetséges előadó, remek dalokkal és szöveggel! Szóval éppen ezért reméltem, hogy még nem annyira botfülű az ország, hogy a mezőny legtehetségtelenebbjét engedje tovább. -.-
Engem ez zavar, mert még Gigit, vagy Kállayt is szívesebben láttam volna a színpadon, mert legalább nekik van hangjuk, és két oktávnál többet bírnak tisztán kiénekelni. 
ByeAlex dalára rátérve pedig. Szerintem a szöveggel van a legkevesebb gond, ami vicces, mert szerintem ez sem egy minőségi darab, de alapvetően a dallam röhejes, a srácnak semmi hangja, azt a kétféle hangot nem tudja kiénekelni tisztán, ráadásul már az az érzésem volt, hogy vagy orrdugulása van, vagy megeszi a mikrofont!  blink.gif 
Borzasztóan együgyű szám! Remélem a háttérénekesei nem hagyják érvényesülni, akkor még lehet esélyünk, hogy utolsó előttiként végezzük utolsó helyett! 
Csak, hogy húgomat idézzem amikor meghallotta a dalt! " Uramisten, mi ez? Ki ez? Legalább helyes, mondd, hogy igen, mert akkor legalább van esélyünk!" rohog.gif 
Hát igen, ez a véleményem, amit még hozzátennék, hogy szerintem a neve fantasztikusan passzol az énektudásához, szerintem a publikum is ezt mondaná a produkciója után! Nem jósolok hosszú karriert számára, szóval Bye Alex!  wink.gif


Olyan csodásan összefoglaltál mindent, ami a fejemben lapult, hogy emelem kalapom. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2013. március 03. 21:25 #385
bazsi888
bazsi888
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://bonnie-tyler.blogspot.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.24.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 128015
Offline offline
Csak pár név az elmúlt évek magyar versenyzőiről: ÁDOK ZOLTÁN, CSÉZY, COMPACT DISCO és most BYALEX.
A baj az, hogy ezeket az embereket itthon sem ismerték (legfeljebb egy szűk réteg) akkor hogy várjuk el, hogy más országban majd sikert aratnak??? Az Eurovízióra SHOW kell, LÁTVÁNY és egy remek DALLAM, ami elsőre megmarad a fülekben! Akármilyen jó a magyar szöveg ott kint a kutyát nem fogja érdekelni, mert nem fogja mind a 160 millió ember lefordítani. Akik az Eurovíziót nézik, azok SZÓRAKOZNI akarnak, ÉLVEZNI A SHOW-t!

Egyébként meg elég beképzeltnek tűnik ez a srác. De most legalább nem az MTV-t és a zsűrit szidják, hanem azokat akik rá szavaztak.
2013. március 03. 21:31 #386
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Mindegy, Ő képviseli Magyarországot, ez van. Én szurkolni fogok, ahogy eddig mindenkinek hisz magyar vagyok! A srác amúgy szimpatikus, a dal tényleg fülbemászó, de amint mondták is lehet a határon kívül nem nagyon fogják ezt a stílust értékelni. (Most hagyjuk a politikát, tudom, hogy az egész csak arról szól!) És igen a külső is számít, SAJNOS sok idióta aszerint szavaz, hogy ki milyen szép/jóképű!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. március 03. 21:37 #387
nincsmegoldas
nincsmegoldas
visszatérő vendég
 
Státusz"...but what happens when karma, turns right around and bites you?..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 158844
Offline offline
hát már számtalan kommentár felgyülemlett a cikk alatt, de azért röviden én is leírom amit gondolok...nem akarom szidni ezt a srácot, de szerintem sincs egy hű de nagy hangja, a szám maga nem rossz annyira, de (szerintem) ez enyhén szólva kevés az eurovízióhoz!
2013. március 03. 22:05 #388
Brootal
Brootal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 741
Csatolások: 34
Azonosító: 688
Offline offline
Pákóval több esélyünk lett volna.
2013. március 03. 22:09 #389
- törölt felhasználó -    
Most vagy én hallgatok nagyon rétegzenét vagy ez a nagyon rétegzene?
Tulajdonképen ez az szám is mehet a vizilovas dalfesztiválra, neki is annyi esélye van, mint az eddigi magyaroknak. Kedves szomszédaink biztos nekünk fogják küldeni az sms-ket, ahogy a franciák is, a többi meg nem érti a szöveget. Ha jól értettem a Földről énekelt, javítsatok ki, ha tévedek.
2013. március 03. 22:14 #390
papa.laura
papa.laura
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 75370
Offline offline
Én tényleg megértemazokat akik Giginek vagy Andrásnak szurkoltak, és ők is megérdemelték volna a győzelmet pont úgy ahogy ByeAlex. Akik semmit mondónak gondolják a szöveget gondolom nem ismerik az altert vagy az undergroundot a punnany élvezdje és a quimby autó egy szerpentinen című dala már teljesen populáris de nem nevezném altert ismerőnek aki ezeket ismeri csak. nagy divat mostanában hipszternk lenni, főleg ny. európában ők altert hallgatnak éjjel nappal szerintem ha meghallják byealex kedvesemét kezükbe veszük az iphonukat és szavaznak. :)Amiért valaki nem ismer egy zenei stílust azért nem kéne szapulni. Szerintem a többi dal (Kállay-saunders andráson és odetten kívül) volt teljesen felejthető és sablonos polyák lilla daláról meg nem is beszélve az egész dal az euphoria koppintása. Szerintem igen is lesz helyünk az eurovizión mert ez a szám minden csak nem átlagos és minden csak nem felejthető. Igaz Byalexnek nincs olyan hangja mind Giginek, de szrintem idegesítő hogy Radics Gigi mindig le akarja énekelni a plafont őszintén szólva nekem gigi produkciójában nekem csak a dolce gabbana ruha tetszett. És akik meg szapulják szidják ezt a srácot (aki még jelenkezni sem akart mert nem az ő stlíusa ez a tehetségkutatósdi) azok mért nem szavaztak a saját kedvencükre? Megvolt a lehetőségük a szavazásra (nem is emeltdíjas szám volt), szóval szerintem senkinek semmi joga nincs beszólogatni meg leoltani azt akinek tetszik ez a szám. Szavazni kellett volna emberek! smileeee.gif
2013. március 03. 22:29 #391
Mrs.Mars
Mrs.Mars
visszatérő vendég
 
StátuszHooligan Xxx Now and forever!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 187413
Offline offline
szakadok a kommenteken biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2013. március 04. 01:03 #392
- törölt felhasználó -    
SZÉGYEN ÉS GYALÁZAT. szerintem ezzel sikerült úgy mindent kifejeznem.
2013. március 04. 01:08 #393
Beby99
Beby99
Tinkerbell™
 
Státusz"I don't want him in my heart. I want him here with me!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.20.
Hozzászólás: 2300
Csatolások: 163
Azonosító: 147664
Offline offline
En eloszor ugy hallottam hogy nem lattam hozza a fejet es az elso gondolatom az volt hogy legalabb csak helyes legyen de meg ez sem jott be. Tuti utolsok leszunk.:/
2013. március 04. 07:04 #394
Maja Cyrus
Maja Cyrus
 
StátuszLove...Love....Love....Love....Love... YOU :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 791
Csatolások: 0
Azonosító: 142296
Offline offline
NEEEE OMG most először fogom letagadni hogy magyar vagyok az euróvízió idejéig.. jó nem.. de ez a szám uncsi, és még semmi éneklést sem foglal magában..
2013. március 04. 07:21 #395
SpindelFlora
SpindelFlora
új tag
 
StátuszSzavazzatok rám!! XOXO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 196667
Offline offline
Utálom ezt az embert giginek kellett volna mennie!!!
Hát az eurovision-on: Bye-bye alex
2013. március 04. 09:12 #396
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Te jó isten, ki ez a tróger???
Nem is néztem a műsort, de erre még ránézni is rossz, mintha Pest valamelyik aluljárójából szedték volna össze :SS SZÉGYEN!!
2013. március 04. 09:14 #397
vecaenikő_fan
vecaenikő_fan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 175266
Offline offline
Ez gáz.Magyarország ismét megmutatta.Gigivel és Kállay-Saunders Andrással tényleg lett volna esélyünk jó helyezést elérni.De ez a csávó egyáltalán nem oda való.Gigi és András a világ bármelyik színpadán megállnák a helyüket.Gigi,András! Jobban tennétek,ha kimmentétek külföldre.Ott elismernének benneteket.Nem úgy,mint itt.Idén még a szokásosnál is rosszabb helyezést fogunk elérni. "Szép volt" Magyarország.

Felőlem beszólhattok.Nem érdekel.Nem vitatkozok senkivel.Aki reálisan látja a dolgokat,az tudja,hogy igazam van.
2013. március 04. 09:37 #398
- törölt felhasználó -    
Ahogy elnézem, nem csak én érzem ezt az egész Eurovíziót izzadtságszagúnak. Nagyon alacsony, sekély lépcsőfokokat kellett a versenyzőknek megmászniuk a hátborzongatóan vérgyenge, avítt produkcióikkal. A szó szoros értelmében, egymást kellett alulmúlniuk, a malmöi megmérettetéshez. Ha úgy vesszük ez az egyszerű, már-már bagatell dalocska került az állam közel 100 milliójába. Ugyan a dal eddig sem sokat számított ezen a versenyben, ezután sem fog. Ebben az EU mezőnyben nincsenek barátaink. Az egyediségről pedig annyit, hogy a Pink Floyd - High Hopes c. dalára kísértetiesen hasonlít (különösen az eleje), ellene mégsem indult semmiféle plágiumvád. "Ez a dal számomra nem az éneklésről szól" - mondta ByeAlex. blink.gif Akkor minek indul egy dalversenyen? Kérdem én, ugyanis nem kell abszoluthallással rendelkezni, hogy meg lehessen állapítani, hogy azt a 3-4 hangból álló dalt sem tudja tisztán, helyretett hangokkal kiénekelni. Az országimázs ígyis a béka ülete alatt, közben pedig a bilibe lóg a kezünk.
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2013. március 04. 09:46 #399
jen43
jen43
visszatérő vendég
 
Státusz:) zenét hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 0
Azonosító: 145692
Offline offline
Én Déneséknek szurkoltam, szerintem megérdemelték volna, hogy legalább a 4-be benne legyenek. De hogy még pontot se adnak nekik? Habár a szaktekintélynek meg volt a maga kis kedvence. Sanders, de legfőképp a Gigi. Igaz, Gigi az egyik kedvenc énekesem, tehetségesnek tartom, sokan meg fogják ismerni nevét külföldön is, de kicsit már túl sok volt a hájp körülötte is. Egyébként a zsűrinek meg tök mindegy, ki a 4. Mert a kedvenceik már bent voltak, de hát ez van, a közönség döntött és ByeAlex megy. Hát sok sikert nekik!!!! ha már így alakult.
2013. március 04. 10:04 #400
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Háháháááááá......végre! Remélem olyan sikerünk lesz, mint az orosz néniknek tavaly....xD
26 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 742.