Starity

Nina Dobrev anyjától kap szextippeket

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 14. 19:39 #21
- törölt felhasználó -    
Ahhh XD ez durva...de attól még király színésznő smileeee.gif
2013. március 14. 19:40 #22
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Eddig sem érdekelt ez a sorozat, de ezután, hogy Nina karaktere mindenkivel összefekszik és ekkora hangsúly van a szexen, még kevésbé vonz. Szép a lány, de ennyi. Egy ilyen gagyi sorozattal max a tiniknél futhat be.
2013. március 14. 19:42 #23
- törölt felhasználó -    
Szerintem ebben semmi ciki nincs! Az a normális ha egy lány mindent meg tud beszélni az anyjával, még az ilyen dolgokat is. Nem ő az első színésznő és az utolsó sem akinek a filmvásznon ilyen szituációkban kell megfelelnie! smileeee.gif
2013. március 14. 19:43 #24
- törölt felhasználó -    
Hát ez elég cikis...
Nem tudom én mit csinálnék a helyébe , ha anyám ilyen tanácsokat adna xD
2013. március 14. 19:44 #25
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
De hasonlítanak! ohmy.gif A szemük teljesen ugyanolyan! Ebben ugyan furcsaság van, de szerintem semmi probléma nincs vele. Fiatalos anyukája van wink.gif
2013. március 14. 19:45 #26
Nina Dobrev Fan
Nina Dobrev Fan
 
StátuszTake my breath away And make it last forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 0
Azonosító: 158625
Offline offline
Idézet (Vámpírcica @ 2013.03.14. 19:42)
Szerintem ebben semmi ciki nincs! Az a normális ha egy lány mindent meg tud beszélni az anyjával, még az ilyen dolgokat is. Nem ő az első színésznő és az utolsó sem akinek a filmvásznon ilyen szituációkban kell megfelelnie! smileeee.gif


Egyetértek smileeee.gif
2013. március 14. 19:46 #27
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Szép anyukája van,még hasonlitanak is.
2013. március 14. 19:47 #28
- törölt felhasználó -    
Szerintem se gáz: ha az anyjától kér tanácsokat, akkor tegye azt smileeee.gif
2013. március 14. 19:47 #29
- törölt felhasználó -    
Nem hinném, hogy Angelina nyomdokába kellene lennie. Már most nagyobb sztár, mint Angelina az ő korában. De mindegy is. happy.gif
2013. március 14. 19:48 #30
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nagyon hasonlítanak, de ez kicsit sokkolt biggrin.gif
2013. március 14. 19:48 #31
Winnie Sweetie
Winnie Sweetie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 911
Csatolások: 86
Azonosító: 197706
Offline offline
Idézet (biguszkaa @ 2013.03.14. 19:39)
Winnie Sweetie! Már bocsáss meg de ő nem pakolgatja magát,...Ő egy profi színésznő! Fűvel fával erotikázzon!Gondolom ez meg van írva a forgatókönyvbe azért csinálja!És ha csinálja akkor legalább legyen a kamerák ellőtt profi!

Dehogynem rohog.gif
Csak a fiatalabb korosztály számára nem tűnik nyilvánvalónak.
Persze, nagyon nagy profizmusra vall az, hogy a sorozatát 10-17 éves tinikislányok nézik. _nevet.gif
Már nem azért, de egy értelmes nő nem vállalna be ilyen társadalmilag degradáló szerepet. Ha az ő helyében lennék, már nyakon öntöttem volna az írókat egy tányér forró levessel.
Nos, jót nevettem a hozzászólásokon, vidámmá tették az estémet thumbup2.gif
2013. március 14. 19:49 #32
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Szerintem ez egyáltalán nem kínos,se fura.Az a jó anya-lánya kapcsolat,amikor mindent meg tudnak beszélni egymással. smileeee.gif
2013. március 14. 19:49 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Winnie Sweetie @ 2013.03.14. 19:35)
Már bocsáss meg, de amit Nina kisasszony a kamerák előtt művel, az cseppet sem számít színészetnek. 
Pakolgatja magát jobbra balra, és olykor-olykor minden igazi érzelem nélkül be mondja a szövegét. Ebből áll az ő tudománya.
A pofon pedig jogos: mégis hány olyan szülőt ismersz, amelyik tétlenül hagyná, hogy a lánya fűvel-fával erotikázzon? Akár színészet, akár nem, ezt egy jó szülő nem hagyná. De ennek a Michaela-nak úgy látszik, hogy csak a pénz a fontos, amit a lányán lehúzhat.

Abba a részbe én most bele nem megyek hogy mennyire jó színésznő v mennyire nem, De az a rész h fűvel fával...nevetséges
Mivel van tudomásom róla h milyen jelenetek voltak eddig a sorozatban ehhez kapcsolódóan eltudom mondani h azért nem olyan durvák mint ahogy tűnik, másrészt meg mit kéne mondania őszintén? Nem csinálom meg mert nem akarom? Színész könyörgöm, ez a szerepe, hozzá tartozik, ráadásul ugyan az mint akárki más akik meg különböző filmekben csinálják mindig mással, v talán nem? Nem a semmiért nevezik színészetnek, nem a valóságban ugrik egyik pasi ágyából a másikéba hanem egy szimpla sorozatban, és megint hangsúlyozom, nem voltak benne olyan hu de komoly jelenetek ilyen téren ( max talán a legutolsó Ian-nel - vele meg alapból együtt van de ez most mindegy )
3 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Beyla, Glamster
2013. március 14. 19:53 #34
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Elég nagy a hasonlóság közöttük. smileeee.gif
Egyébként meg, legalább jó a kapcsolata az anyjával... mondjuk el tudom képzelni, milyen ciki lehet neki időnként. biggrin.gif
2013. március 14. 19:54 #35
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Kaina @ 2013.03.14. 19:47)
Nem hinném, hogy Angelina nyomdokába kellene lennie. Már most nagyobb sztár, mint Angelina az ő korában. De mindegy is. happy.gif



Tévedés. Max a tinik ismerik a nevét. Aki nem nézi a sorozatot és nem jár a Starity-re, az sem tudja, hogy a világon van.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 14. 19:54 #36
susyhs98
susyhs98
visszatérő vendég
 
StátuszHoping for the best, but expecting the worst.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.28.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 194889
Offline offline
szegény... kínos lehet neki...
2013. március 14. 20:00 #37
Winnie Sweetie
Winnie Sweetie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 911
Csatolások: 86
Azonosító: 197706
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.03.14. 19:49)
Abba a részbe én most bele nem megyek hogy mennyire jó színésznő v mennyire nem, De az a rész h fűvel fával...nevetséges
Mivel van tudomásom róla h milyen jelenetek voltak eddig a sorozatban ehhez kapcsolódóan eltudom mondani h azért nem olyan durvák mint ahogy tűnik, másrészt meg mit kéne mondania őszintén? Nem csinálom meg mert nem akarom? Színész könyörgöm, ez a szerepe, hozzá tartozik, ráadásul ugyan az mint akárki más akik meg különböző filmekben csinálják mindig mással, v talán nem? Nem a semmiért nevezik színészetnek, nem a valóságban ugrik egyik pasi ágyából a másikéba hanem egy szimpla sorozatban, és megint hangsúlyozom, nem voltak benne olyan hu de komoly jelenetek ilyen téren ( max talán a legutolsó Ian-nel - vele meg alapból együtt van de ez most mindegy )

Ő maga mondta az interjúban, hogy a sorozatban szinte minden 'sráccal' volt viszonya, úgyhogy a fűvel-fával rész igenis jogos.
Mint mondtam pár hozzászólással lejjebb, egy valamire való hölgyemény nem vállalna be egy ilyen társadalmilag lealacsonyító szerepet (mármint azt, hogy minden sráccal enyeleg). Főleg, ha a sorozatban egy tinilányt alakít.
Nos, kezd egy kicsit személyes lenni, ezért kérnélek, hogy további dolgokat üzenetben küldd el.
2013. március 14. 20:02 #38
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Na ehhez mit mondjak, egy kicsit ciki!
2013. március 14. 20:04 #39
- törölt felhasználó -    
a sorozatban elena ként indult, akire ez egyáltalán nem volt jellemző, egy évaddal később jött a képbe a másik karakter akit neki kellett ugyan úgy alakítania Kath, és ő jött össze sok mindenkivel, nem mondhatta csak úgy h azt a pár másodperces ágyban töltött egyáltalán nem olyan nagy szám jelenetet nem forgatja le, az évad közepén

am az igaz hogy akik nem nézik a sorozatot, és nem járnak a starityn, egyáltalán nem ismerik Nina-t, . sajnos v nem sajnos de ez van, nem olyan híres mint sokan mások színészként
2013. március 14. 20:07 #40
biguszkaa
biguszkaa
visszatérő vendég
 
StátuszSummer paradise :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 338
Csatolások: 0
Azonosító: 178685
Offline offline
Winnie Sweetie! Mivel neki is kell pénzt keresnie annak ellenére hogy gazdag! Azért vállal el ilyeneket! Tudom hogy még várna rá sok szerep de mivel ez több évad nyílván többet keres vele és állandó munka!De neked ugylátom mindenhez van valami okosságod!már várom a véleményedet!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok